Magenta99 2018 márc. 09. - 15:51:53
(301/601)
Most így ért véget ez a sorozat vagy levették a mûsorról, vagy mi történt? Tudja valaki?
5/10
Luna34 2018 márc. 09. - 14:35:59 5/10
(300/601)
pedig igy lesz, ossze fog jonni gracielaval. igen ebben igazad van mintha tenyleg nem lenne akkora szerelem viszont en orulok hogy grace eleri amit akar, igaz hogybo lisa gyilkosa de ettol meg en ot birom, mert nagyon jol forgatja a szalakat. csessze is csak at oket ha ilyen hulyek.
malvinkicska 2018 márc. 09. - 14:22:58
(299/601)
A tegnap sem láttam ma bele néztem, de Fer mérgezése a téma, nem is néztem végig unom már ezt a kis dilis csajt, amit követ, igaz nem muszáj ezt nézni, nem is sok az értelme.
3/10
napraforgó 2018 márc. 09. - 13:35:27 3/10
(298/601)
Na ennek a fordulatnak viszont nem örülnék. Még a gondolat is bántó, hogy a felesége gyilkosával összemelegszik. Fúj! És az is undorító, hogy a férfiak, ha egy nõ szakít velük rögtön egy másik nõ karjaiban keresnek vigaszt. Én ilyenkor azt gondolom, hogy nem is volt olyan õszinte és nagy az a szerelem, ha ilyen hamar pótolható, helyettesíthetõ.
5/10
Luna34 2018 márc. 09. - 11:36:48 5/10
(297/601)
igen ebben maximalisan egyetertek veled, meg akkor is ha en orulok hogy szakitanak lucianaval. kesobb viszont david gracielval fog majd osszejonni.
3/10
napraforgó 2018 márc. 09. - 03:07:51 3/10
(296/601)
Egy 18 éves agyilag már nem gyerek, én írtam rosszul, mert nem az értelmi képességei gyerekesek, hanem a gondolkodásmódja. Hiányoznak még azok a tapasztalatok, amiket egy felnõtt az évek során megszerez. Itt pl. azért tud Márta annyira együttérzõn bánni mindkét gyerekkel, mert õ már sok mindent megélt, megtapasztalt, ezért érti meg akár Bobby, akár Fer problémáit. És nagyon szépen el is tudja magyarázni nekik, holott láthatóan nem egy tanult asszony, viszont az élet már sokmindenre megtanította.
Fernanda nem gondol bele, hogy az, amit õ csinál Tanóval, az pont ugyanolyan, mint amit az apja csinált Lucival. Bújkál az apja elõl, nem meri elmondani a kapcsolatot, mert fél a következményektõl. Ahogy Fer fél az apja reakciójától, úgy fél David is a gyerekei ellenkezésétõl. Fernek ez az elsõ lecke az életbõl és nagy hiba, hogy David enged a hisztijének és miatta szakít Luciánával. Mert ettõl mindannyian csak boldogtalanabbak lesznek. Fernanda is, mert ahogy olvasom a jövõ heti tartalomismertetõt, David is el fogja tiltani õt Tanótól. Kíváncsi vagyok, hogy Fer rájön-e, hogy az apja ugyanazt csinálja, mit õ. Gyanítom, hogy ezt Fer nem fogja észrevenni, belátni, hanem emiatt még jobban utálni fogja az apját. Vajon rádöbben-e arra valamikor, hogy õ elvárja az apjától a megértést, az engedékenységet, amikor õ meg engesztelhetetlenül gyûlöli az apja választottját.
5/10
Luna34 2018 márc. 08. - 19:54:34 5/10
(295/601)
mondjuk egy tizennyolc evestol ne is varjuk el hogy felnott modon gondolkodjon hiaba az hivatalosan, akkor is meg agyilag felig gyerek, nem lesz olyan a felfogasa mint egy harmincevesnek szerintem ez logikus es en sem orulnek ha luciana felevel jonne ossze az apam
3/10
napraforgó 2018 márc. 08. - 17:54:35 3/10
(294/601)
Csodálkozom Miguelen, úgy ígérget védelmet, meg papírokat Paconak a rendõrfõnök nevében, hogy meg sem kérdi elõre Guttierezt, valóban garantálja-e neki azt, hogy nem lesz bántódása. Azért azt nem értem, hogy ha a teherautó a mutatott helyen veszi föl és teszi le a munkásokat, akkor ki kíséri õket a búvóhelyükre? És ezt a helyet miért nem mutatta meg Paco? Miguel és Susan meg mi a csodának vár a teherautóra? Kiváncsiak hová mennek a migránsok? Vagy arra, hogy ki irányítja õket? Miért nem bújnak el, hogy ne vegyék észre õket?
Mindeni Fernandáért aggódik, õ meg csak sajnálja magát. Hiába felnõtt, agyilag csak dedós. Úgy tûnik, képtelen felnõtt módon gondolkodni.
5/10
Luna34 2018 márc. 08. - 15:25:21 5/10
(293/601)
nekem semmi gondom gabriel kulsejeve, szerintem jokepu. az meg logikus hogy nem fizikai munkaval lesznek izmai mivel nem olyan kozegben mozog. mondjuk engem amugy sem a kulso szokott erdekelni hanem hogy milyet alakitanak a szineszek. de itt eleve david szerepe is gaz kisse. amugy nem rossz a sorozat csak el van tulozva.
3/10
napraforgó 2018 márc. 08. - 08:24:57 3/10
(292/601)
Gabriel Soto nekem nem szimpaikus, Igaz nem láttam vele túl sok sorozatot. De nem tetszik a bozontos szakálla, jobban kedvelem a símára borotvált arcot. Ilyen szakáll csak egy magányos remetének áll jól, ezért pl. David is megborotválkozhatott volna, amikor kijött a barlangjából és elkezdett újra élni. Ennek szimbolikus jelentése is lehetzett volna... De nem tetszik a túltolt izomzata sem, ilyet nyilván edzõteremben csinál magának az ember sok-sok órás szenvedéssel. Aztán ráhúzza a cipõkanállal felhúzott ingeket, nadrágokat, hogy mindenki jól lássa, mekkora bicepszei, combizmai vannak. Na, ez az, ami nekem nem tetszik. Jó, egy férfi legyen izmos, meg erõs, de azt inkább valódi fizikai munkával - favágás, kertásás, stb. szerezze meg és ne különbözõ edzõgépeken. Vagy, ha már edzõgépeken, hát ne legyen ennyire látványos, ennyire nyilvánvaló, ennyire túl, túl, túl.... Nekem az ilyen izmokról mindig a nõk mû-cicijei, meg pláne a popó-implantátumai jutnak eszembe. Azok ilyen gömbölyûek...
Minden, ami nem természetes, nem igazán tetszik.
Irina Baeva negativ szerepkörérõl nem tudnék nyilatkozni, ha jó színnésznõ, nyilván azt is el tudná játszani. Mint ahogy Kimberly dos Ramos is eljátsza, pedig igazából õ is gyönyörû nõ. Vagy Mar Contreras, aki most Susanként kedves, fiatal nõ, habár eleinte kicsit sokat nyafogott, de ugyanez a színésznõ egy negatív karaktert alakított pl. a Megkövült szívekben.
Mondják, hogy negatív figurát alakítani hálásabb feladat, több játékra ad lehetõséget, mint egy pozitív szerepet, ahol csak szépnek kell lenni és szenvedni vég nélkül...
5/10
Luna34 2018 márc. 07. - 21:42:36 5/10
(291/601)
gabriel soto itt valoban nem alakit nagyot, nekem a kedves ellensegben tetszett alonsokent.,bar ott is jobban kedveltem azt a szineszt aki ernestot alakitotta es vegul ott jol alakult mert o jott ossze a vegen a fohosnovel. en vegig ernestonak szurkoltam es be is jott a szamitasom, de ettol fuggetlenul gabriel szerintem nagyot alakitott benne. viszont itt nem kiemelkedo amit peodukal. vegig nezem a sorozatot mert nem rossz de foszereplok nem szimpik.
5/10
Luna34 2018 márc. 07. - 21:35:41 5/10
(290/601)
igen en is igy gondolom, bar lilian es martha is jok szerintem es nekem fernanda jateka is bejon. de abszolut igazad van egyebkent. kimberly nagyon jol jatsza a szerepet, luciana is jobb lenne negativnak egyetertek.
s1u2x3e4l 2018 márc. 07. - 20:05:27
(289/601)
Ameddig néztem a sorozatot, ami a színészi játékot illeti nekem Kimberly Dos Ramos és Laura Carmine (Graciela és Lisa) jöttek be. Õk voltak azok akiknek tetszettek a jeleneteik.

Luciana (Irina Baeva) szerintem sokkal jobb lenne negatív karakterek bõrében, Gabriel Soto (David) semmi különlegest nem adott nekem, Azela Robinsonnak (Lilian) ettõl sokkal jobb szarkavaró karakterei szoktak lenni, Cynthia Klitbot (Martha) jobban szeretem negatívként. A fiatalok szintén semmi extrát nem nyújtanak, nálam a teljesítményük olyan átlagos, közepes, semmiképpen sem kiemelkedõ. Bár az Erika - Miguel szál nem rossz, vagyis a párosuk, és Raul Coronadon (Miguel) látszik a fejlõdés azóta is. Barbara Lopez (Erika) munkásságát nem igazán ismerem.
5/10
Luna34 2018 márc. 07. - 19:53:17 5/10
(288/601)
igen azt en is olvastam de nem lehet tudni hogy igaz e mivel a felesegevel azt nyilatkoztak hogy nem egy harmadik fel miatt valnak, majd kiderul. igen graciela durva mit meg nem tesz davidert, viszont jol forgatja a szalakat nekem ezert tetszik es ahogyan bekavar luciananak.
malvinkicska 2018 márc. 07. - 19:28:01
(287/601)
A Lucianat alakító színésznõ miatt elvált Gabriel Soto ezt lehet olvasni de nem akarják vállalni még, ezt nem magyar pletyka lapban olvastam.
A Grészt alakító színésznõnek egy száll nõi önbecsülése nincs, megette azta fene akiért ennyit kell szemétkedni, mint õ David kegyeiért.
5/10
Luna34 2018 márc. 07. - 17:53:05 5/10
(286/601)
en nem szeretem lucianat, abszolut nem illio davidhoz. gracielat viszont nagyon birom, remelem jol betesz nekik es szakitanak
3/10
napraforgó 2018 márc. 07. - 17:48:43 3/10
(285/601)
Á, ha a hisztérika is elköltözne a két banyával, akkor nemigen lenne téma, akkor mirõl szólna a sorozat? David és Luci egymás keblére omolna, maradna a migráns téma és esetleg Sonia és Leon románca.
malvinkicska 2018 márc. 07. - 17:32:31
(284/601)
Az elõbbi írásomban már leírtam ez csak azért van, több rész legyen de értelme semmi.
Amit követnek ezzel a Fer bele egyezésével, már kész röhej az egész de ez van.
Grészt is el kellene távolítani anyjával együtt és menjen a hisztis csaj velük, mi van akkor, aztán lehetne egy kis ész szerûbb folytatás.
A migráns ügy sem halad sehova.
3/10
napraforgó 2018 márc. 07. - 17:16:02 3/10
(283/601)
Igazad van, ezeket a lányokat Fer meghívta a szülinapjára is, de David biztos a nevüket sem tudja, sem a telefonszámukat, sem a lakcímüket. Nem tudom, mit gondolt David, a lánya az utcákon kóborol?
Fernanda hisztije túl volt spilázva, azért akkora kázust nem szabadna csinálnia az apja viszonyából. Sõt, a titkolózásából sem, hisz õ sem tette közhírré a Tanoval való kapcsolatát. Habár arról szinte mindenki tud, az egy Davidot kivéve...
Gondolom most majd vagy 20 részen át Fernanda lelkivilágával foglalkozhatunk. Még jó, ha netán migráns-ügyben lesz valami haladás.
Magenta99 2018 márc. 07. - 16:41:15
(282/601)
Micsoda mérhetetlen ostobaság! Milyen hülye, idióta szülõ az ilyen? David rohangál keresztül-kasul a város utcáin, keresve Fert, de az meg sem fordul a fejében, hogy
elõször az osztálytársainál, barátainál keresse... Hihetetlen!