3/10
napraforgó 2018 márc. 12. - 14:46:04 3/10
(321/601)
Mi van , a Port már a fórumon is változtat? Sehogy nem jön be a régi forma.
3/10
napraforgó 2018 márc. 12. - 14:43:58 3/10 Előzmény Luna34
(320/601)
Oké, nincsen ember hiba nélkül, de azért nem vall túl nagy jellemre, hogy ha egy pár összevész, akkor egyikük, vagy épp a másikuk rögvest egy harmadik karjaiban keres vígaszt. Az én felfogásom az, hogy egy új kapcsolatot csak akkor szabad elkezdeni, ha az ember a régit már lezárta, lelkileg is, és nem bosszúból, vagy vígaszként, esetleg csak unalomból keres valakit. Ez nem korrekt a harmadik féllel szemben, mert lehet, hogy ő nem csak játszótársat keres, hanem komolyan gondolja. Nem kell beletaposni más lelkivilágába, csak mert a miénket is megsértették.
5/10
Luna34 2018 márc. 12. - 10:25:39 5/10 Előzmény napraforgó
(319/601)
hercegek nem leteznek csak a meseben, azt nem tudom hogy esetleg luciananak lesz e idokozben valakije vagy sem, meg az is elofordulhat de nem tudom. igen persze grace csak david megszerzese miatt szimpatizal a gyerekekkel, fernek ez viszont fel sem tunik, de mondjuk luciana is csak amiatt baratkozott ferrel hogy majd elfogadja a kapcsolatat daviddal, ez nagyon lejott.
malvinkicska 2018 márc. 12. - 07:45:24
(318/601)
Amit írtál Davidról és Lucianáról így van ezt írják nem csak Magyar lapok, a gyerek elsõ perctõl Boby Lucit szerette, mert érzi az is õt.
Fernanda meg egy pletyka fészek, mint Grész, nekem egyáltalán nem nagy talentum az a halálnak sminkelt manipulátor, igaz mindenki másképp lát dolgokat de nekem ez a véleményem, azért, mert meresztgeti a szemét, meg ordít nem nagy szám.
3/10
napraforgó 2018 márc. 12. - 05:22:57 3/10
(317/601)
Luciana és David között igenis van kémia, ezt bizonyítja, ahogy állandóan nyalják-falják egymást. Azok egyáltalán nem "színpadi csókok".... Sõt a valóságban is a színész házasságában Irina Baeva játsza a harmadik szerepét, aki miatt tönkrement a házassága. Ha valami miatt nem szimpatikus a csaj, hát épp ezért, hogy a magánéletében õ tûnik törtenõnek, egy befutott színész oldalán akar ismertebbé válni. Az igaz, hogy a színészek sokszor összejönnek egymással, fõleg, ha szerelmes szerepket játszanak, máskor meg épp ellenkezõleg, összevesznek és attól hangos a bulvársajtó.
Ismered a mondást: mindegy, hogy mit, csak írjanak rólad....
A szerepében Luciana egyáltalán nem nyalizik Bobbynak, a kisfiú szerethetõ személyiség, aki nyitottan és bizalommal fordul a felnõttek felé. Luci kedvesen viselkedik vele, nem úgy, mint Graciela, aki csak akkor veszi elõ, ha valahogy a gyerekeivel nyomást akar gyakorolni Davidra. A nézõk felé Grace már el is mondta a tervét, Fernanda egyetemre megy, azzal õtõle megszabadul, Bobbyt meg internátusba iratja, majd ráveszi Davidot. A spanyolországi focisuli már ennek a projetnek a része volt, remélte, hogy a kisfiú majd ráharap. Ha a két gyerek már nem zavar, nincs szem elõtt, akkor õ már csak Davidra koncentrálhat. Nem veszi figyelembe, hogy David eddig is csak a gyerekek miatt tûrte meg, viselte el, ha tõlük megszabadul, már nemigen van miért maradnia.
Engem rendkívül zavar az ötlet, hogy David - ha csak egy idõre is, de összejön Gracielával. Nem tudom, ezt hogyan éri el, de David értelmi képességeibõl és a jellemébõl is számomra sokat, nagyon sokat levon ez a tény.
Mert akármilyen ügyesen játszik is egy negatív szereplõ, annak semmiképp nem örülhetünk, hogy a gonosz gyõz a jó fölött és megkaparintja a "királyt", mégha csak idõlegesen is. És útálatos az a befejezés, ahol a fõhõsnõ nagylelkûen megbocsátja a fõhõs eltévelyedését és a karjába omolva boldogan élnek, míg meg nem halnak.
Én valahogy sohasem ilyen hercegre vártam....
5/10
Luna34 2018 márc. 11. - 17:46:07 5/10
(316/601)
amugy en a sorozatok kilencven szazalekanal a negativ fohosoket birom, ennek az az oka hogy a jok nagyon ostobanak butanak vannak beallitva akik semmit sem vesznek eszre legtobbszor mint mondjuk david… juan is meddig atcseszte. luciana karaktere meg alapbol nem szimpatikus, megy a sajat feje utan meg ahogyan nyalizik bobbynak az sem tetszik es szerintem daviddal sem illenek ossze en nem erzek semmilyem. kemiat kozottuk. de persze ezt mindenki nyilvan maskeppen latja
5/10
Luna34 2018 márc. 11. - 17:30:14 5/10
(315/601)
igen en birom, jol hatsza a szerepet es jol forgatja a szalakat, 142 reszes a sorozat, mikor david osszejon gracielaval azert az utolso reszig egyutt lesznek, david csak az utolso reszben bekul. ki lucianaval. nekem a vege kisse osszecsapott, de mondjuk a legtobbnek az.
Magenta99 2018 márc. 11. - 17:23:16
(314/601)
Na azér'! :)
Köszi a választ.
s1u2x3e4l 2018 márc. 11. - 16:19:39
(313/601)
Spoiler:

Csak lesz egy olyan szakasz amikor Gracielával lesz együtt. A végén természetesen Luciana es David lesznek egy pár.
Magenta99 2018 márc. 11. - 14:38:18
(312/601)
Olvastam, hogy te bírod Gracielát. Hát kinek a pap.... :))
Számomra végtelenül gonosz és ellenszenves boszorkány, aki ráadásul még gyilkos is.
A mexikói sorozatok alapvetõen egy kaptafára készülnek, a jó gyõz, a gonosz megbûnhõdik - ezért is fura nekem, amit itt olvastam, hogy David szakít Lucianaval és összejön a gonosz boszival.
Nem tudod véletlenül, hány részes a sorozat?
5/10
Luna34 2018 márc. 11. - 11:21:30 5/10
(311/601)
igen ebben igazad van ezen én mindig nevetek mert ilyen valóban ritkán fordul elõ hogy hú de szerelmes lettem a válásom után egy hónappal, viszont ugye a színészekkel színésznõkkel olyam szempontból más a helyzet hogy õk renegeteg emberrel forgatnak együtt és nem csoda hogy sok viszony kialakul akkor is, ha éppen házas az illetõ. szerintem aki egy színésszel vagy színésznõvel házasodik össze akkor egy egy futó kalandot bele kell neki kalkulálni, ha meg ezt nem tudja tolerálni akkor ne házasodjon ilyen emberekkel. emiatt van a sok válás mert egy röpke viszonyt sem fogadnak el, holott az õ esetükben ez elõfordul.
3/10
napraforgó 2018 márc. 11. - 02:01:56 3/10
(310/601)
Az igaz, hogy a vonzalom idõvel szerelemmé érhet és szerintem jó is, ha a szerelmet egyfajta szimpátia, vonzalom elõzi meg, plussz az ismerkedés folyamata. Mert szép, szép az a mondás, hogy elsõ látásra egymásba szerettek, de ha amúgy a felek jellemben, szokásokban, neveltetésben, mûveltségben és gondolkodásmódban nem hasonlítanak egymáshoz, akkor túl nagy jövõje nincs a hirtelen fellángolásnak....
Engem inkább csak az zavar, hogy egyes ismert embereknél, színészeknél, énekeseknél a bulvárlapok lehozzák, hogy X és Y szakítottak, vége ez álompár házasságának, stb., aztán egy-két hónap után megint jön a fõcím, hogy X újra szerelmes! Két napra rá, X megtalálta a párját Z-ben és nagyon boldogok. Hát.... na ezek azok a hírek, amik irritálnak, nem hiszem el õket. Mert lehet, hogy õk majd idõvel valóban szerelmespár lesznek, na de addig maximum csak egy pár, akik így-úgy-amúgy együtt vannak, de a lángoló nagy szerelemtõl igen messze van a viszonyuk.
5/10
Luna34 2018 márc. 10. - 20:41:35 5/10
(309/601)
én sem azt mondom hogy ez mind szerelem de idõvel lehet az ha a vonzalom megvan, vonzódni pedig sok mindenkihez lehet. graciela egy gyönyörû nõ, nem csoda hogy el tudja csábítani davidot.
3/10
napraforgó 2018 márc. 10. - 17:50:22 3/10
(308/601)
Ez is egy felfogás, bár én nem hiszem, hogy egy ember - férfi, vagy nõ, mindegy - havonta, kéthavonta "bele tud szeretni" másba. Az tuti valami más érzés, lehet vágy, vonzalom, szimpátia, vagy csak félelem az egyedülléttõl, akármi. De ahogy egy igazi szerelem nem tud elmúlni néhány hét alatt, ugyanúgy ez a "virágra szálldosás" sem nevezhetõ szerelemnek.
5/10
Luna34 2018 márc. 09. - 22:23:40 5/10 Előzmény napraforgó
(307/601)
mondjuk en is azt vallom hogyha mar egyel szakit az ember akkor nincs ertelme miatt keseregni se nonek se ferfinak, az elet rovid nincs ertelme egy valaki utan sirni… ilyem csak a sorozatokban van de mar ott is uncsi sokszor.
5/10
Luna34 2018 márc. 09. - 17:06:53 5/10
(306/601)
nincs mit, erdemes naponta nezni a mûsort mert van hogy tiz tizenot percel még elõbb is lesz. mondjuk a 16:10 es idopontnal is volt hogy elõbb kezdõdött kicsivel.
sorozatkedvelõ 2018 márc. 09. - 16:50:58
(305/601)
Köszönöm! Nem tudtam, hogy mûsorváltozás van.
Magenta99 2018 márc. 09. - 16:29:35
(304/601)
A fene vinné el! Mi a csudáért nem írták ki, hogy mûsorváltozás lesz?
5/10
Luna34 2018 márc. 09. - 16:18:23 5/10
(303/601)
de adjak csak elõbb mától 14:25 kor kezdõdik.
sorozatkedvelõ 2018 márc. 09. - 16:15:22
(302/601)
Ma miért nem adják a sorozatot? Valaki tudja?