3/10
napraforgó 2018 febr. 19. - 17:20:42 3/10
(241/601)
Igen, tovább ragozzák a semmit. Mindenki féltékenykedik, Graciela, Erika Lucianára, Luci Miguelre, Miguel Davidra. Sõt, még Juan is Markra, mert Perla panaszkodott neki rá. Kent úr szívesen eladná Davidnak a birtokát, ami persze sokal jobb, mint ahogy Juan lefestette Davidnak. Megkezdõdik Fernanda szülinapi partija, amin Lilian megint alázza Mártát Guttierez elõtt. A hadnagy viszont a konyhában megint Márta után kuncsorog. Graciela nagyon teszi-veszi magát, szeretné újra belopni magát David kegyeibe, ami nagyon nem tetszik Luciánának. Fernanda végre megkapja az elsõ igazi csókját Tanótól.
malvinkicska 2018 febr. 16. - 17:23:02
(240/601)
Rendes vagy leírod de én az ilyen csendes fojtogatós sztorikat, mint ez is ahogy Juan viselkedik D-vel inkább verekednének, vagy lõnének és vége lenne nem ez a sok alaptalan vita, sok hû- hó semmiért, ez csak azért van ragozzák a kakit.
Amúgy is elég elfoglalt voltam a héten, majd esetleg a jövõ héten bele nézek, de elõször el olvasom az elõzetest.
Az a sorozat ahol adok kapok van, nem ilyen egy oldalú, mint ez.
3/10
napraforgó 2018 febr. 16. - 17:07:48 3/10
(239/601)
Az utolsó két részben felgyorsultak az események. Luciana - igaz csak mérgében, de az öccse és az anyja szemébe vágta, hogy szerelmes Davidba. Az anyja megpróbált beszélni a fejével, aztán Davidéval is, de a férfi is bevallotta, hogy õ is szereti a lányt és komolyan gondolja a kapcsolatukat és boldoggá fogja tenni (házasságról nem beszélt...).
Juan figyelmezteti Markot, hogy szálljon le Perláról, nem tûri, hogy az õ tulajdonát zaklassák. Mark erre elmeséli, hogy újabb üzletágba száll be, gyógyszereket is fognak csempészni Mexikóból. Juan megnyugszik, kell a pénz.
Juan elintézi Guttiereznél, hogy David ne tudjon elmenni a szomszéd birtok tulajdonosával megbeszélt találkozóra, pont akkorra berendelteti egy fölösleges nyilatkozat aláíratására a rendõrségre.
David mérges Juanra, mert nem, vagy késve teljesíti az uatsításait. Ekkor állít be az a nyomozó, aki az elrontott bor ügyében nyomoz. Kiderítették, hogy a borkõsavat arra a címre szállította az eladója, ahol a migránsokat bújtatták és a Farkast is megtalálták. Juan ideges lesz, aztán váratlanul megvádolja Miguelt, õ ellenõrizte a tartályokat és õ bújtatta a migránslányt is.Összefüggésbe hozza a dolgokat a nyomozó elõtt. David baromi dühös lesz emiatt és közli Juannl, hogy nem tud vele együtt dolgozni.
Erikáéknál is gond van, a karbantartás hiánya miatt tönkrement az egyik tartály szelepe, de egész Kaliforniában nincs ilyen alkatrész (na persze, majd el is hiszem, egész Kalifornia bortermelõ vidék, és nincs benne egy pótalkatrész....)
Fernanda gõzerõvel szervezi a születésnapi buliját, azt tervezi, hogy végre igazi csókot kap Tanotól.
És végszóra betoppan Graciela is, meglepetést okozva ezzel Davidnak.
malvinkicska 2018 febr. 15. - 06:51:04
(238/601)
Köszönöm szépen , hogy leírtad én nem nézem egyenlõre ezt a sok baromságot.
OFF biztosan olvastad Március 6-tól a TV2-õn indul egy török sorozat Feriha címmel a fõszereplõ gárda nagyon jó, egy egyetemista lány sorsát fogja boncolgartni.
Hazal Kaya lesz Feriha, az anyja Vahide Percin aki az idõsebb szultánát alakítja az apa Metin Cehemez, õ a Seherezádéba volt a szerelmes fiú Cagatay Ulsusoy, õ a Téglába remekelt valóban nagyon tehetséges õ is, egy lesz a gond szabják aztán a szinkron, majd látjuk aki nézi.
3/10
napraforgó 2018 febr. 15. - 02:58:16 3/10 Előzmény malvinkicska
(237/601)
Perla olyan buta, hogy az már szinte fáj. Minek megy Juan lakásába olyankor, amikor az nincs otthon? így csak lehetõséget ad Marknak, hogy állandóan zaklassa. Vagy ha már odajár, miért nem zárja belülrõl kulcsra az ajtót, bennhagyva a kulcsot? akkor Mark nem tudja váratlanul meglepni. Aztán ott van a telefon is. Perla tudja, hogy Mark vette el a telefonját. Miért nem tiltatja le, akkor a férfi nem tudná fölhasználni az embercsempész üzelmeihez. Így meg õ fizeti a számlát, amir Mark beszélget a csempészekkel.
David mérges Juanra, mert hanyagolja a földvásárlást. Juan meg egy dög, ha valóban baráti érzései lennének David iránt, akkor minden további nélkül megmondaná Davidnak, hogy õ maga szeretné azt a földet, mert önállósítani akarja magát. David valószínûleg lemondana a javára, sõt még segítené is. De Juan mohó, nemcsak a szomszéd birtokot akarja, hanem továbbra is lopni akar Davidtól, megcsapolni a számláját. Pedig ott van neki az embercsempész üzlet, plussz az új, az elektronikai cikkek csempészése, ezekkel biztos jól keres.
David jobban tenné, ha jobban a körmére nézne, leellenõrizné, vagy egyáltalán a saját kezébe venné a dolgokat.
Luciana perlekedik Erikával Miguelen, olyan, mint a a kutya, aki õrzi a koncot, pedig nem is kell neki. Susan hasonló dolgokat mond, mit Erika, attól Luci mégsincs a plafonon.
A banya állandóan alázza Mártát, Guttierez meg secundál neki. Titokban viszont megint kuncsorogna Mártánál, hogy bocsásson meg neki. Kicsit fura nekem, hogy Márta jár Sonomába bevásárolni, mindig nagy papírzacskókkal látni. Én azt hittem, hogy egy olyan nagy birtokon, mint Davidé, ahol olyan sok emberre fõznek, stb. megrendelik az árut és azt házhozszállítják, nem a dadus-házvezetõnõ cipeli házhoz....
Grace megkapta végre a pénzét - fura, hogy Joselo korábban azt mondta, hogy megvan a pénz, de csak neki fizetik ki, ezért is kellet Spanyolországba utaznia. Aztán mégis várni kellett rá, és lám a végén mégiscsak Joselo jött a csekkel, nem kellett Gracenek senkivel sem tárgyalni, semmit sem aláírni, stb. És Grace már úton van Kalifornia felé....
3/10
offtopic
napraforgó 2018 febr. 13. - 09:33:11 3/10
(236/601)
OFF
Bocsánat, hogy beleszólok, de a Duna mostanában nem ad túl sok mexikói sorozatot. Reggelente az Elfeledett szerelem, délután a Mámoros szerelem, slussz. Nagyon remélem én is, hogy nem lesz több "szerelem", se titkos, se tiltott, se semmilyen.... A minõségi mûsorokról meg annyit, hogy olyanok is vannak, éjjel egy és három óra között. De ha nem vagy éjjeli bagoly, vagy álmatlanságban szenvedõ valaki, hát tuti nem fogod látni.
Sokkal inkább a kereskedelmi csatornákból ömlik a szenny, a sok hülye reality, a nem túl épületes vetélkedõ, meg persze az elmaradhatatlan mexikói sorozatok, orrba, szájba, millió reklámmal megspékelve.
Sajnos már én is nagyon hozzászoktam a TV-hez, így nálam is megy, ha kell, ha nem, legfeljebb lehalkítva, de mellette elõvettem ifjúkorom kedvenc könyveit és újraolvasom õket. A TV-re meg valóban csak akkor figyelek oda, ha valami érdekesrõl van szó.
Azt kell mondjam, hogy a fiaimnak több eszük van, az egyik egyáltalán nem néz TV-t, a másik meg csak néhány mûsort, leginkább doku és ismeretterjesztõ filmeket. Most mondjam, hogy ez is egy megoldás?
malvinkicska 2018 febr. 12. - 17:00:46
(235/601)
A mai rész nekem annyira semmi volt csak ezek a lópofáék veszõdnek, semmi értelme, az a fal fehér Grész lovalja kis csajt, erre nem vagyok vevõ.
Margo Hriczu 2018 febr. 09. - 17:54:10
(234/601)
Kedves Duna TV! Tisztellje már meg annyira a magyar nézõket, hogy nem ilyen idióta mexikói , brazil sorozatokkal hülyíti õket!!! Épp elég csatorna önti a szemetet, agymosott filmeket, klféle \"valóvilág\"-os és hasonló kritikán aluli mûsorokat. A Duna tv ügyeljen/hetne mûsoraink színvonalára , miután a koncepciója a magyarság épülésére, tanítására, összefogására s történelmünk megismerésére állt fel.
3/10
napraforgó 2018 febr. 09. - 17:32:49 3/10
(233/601)
Ma csak a végét láttam, talán majd visszanézem - habár lehet, hogy kár az idõért. De most már úgy tûnik, hogy lassan David is felvállalja Luciánát....
A nézd meg az anyját mondás azért itt Lucira is igaz, mert Márta is kikacsingatott Lilián férjére, Luci meg Miguel mellett Davidra....
Most már majd lassan egyenesbe jövünk, valószínûleg Luci és David küzdeni fog egymásért, legfeljebb lesznek ellenlábasok. Luci és David most talán már letették egymás mellett a voksot. (Habár, mondom az elejét nem láttam...)
malvinkicska 2018 febr. 09. - 17:05:13
(232/601)
Miguel elhagyta a bírtokot át ment a szomszédhoz dolgozni erike nagy örömmel fogadta az apja is az józan gondolkodású ember, szépen beszéltek a borral kapcsolatban.
Annak nagyon örülnék ha M-ék nyernék majd a bor versenyt, mert akkor D rájönne kit veszített M személyében.
Az a csúzli szájú Juan, nagyon féreg de egyben jól teszi, mert mindent lehet neki nem néz ez az okos tojás D a körmére,azt csinál amit akar.
A szomszéd földet akarja megvenni.
A mondás igaz nézd meg az anyját vedd el a lányát, mert itt ebbõl a semmit mondó sorozatból is kitûnik, mennyire jellemtelen mind két nõ, mármint Lilian és Grész ezek ragadnak, mint a kosz. Luciana mikor beszélgetett Daviddal, felhívta a figyelmét pár dologra amit Grész csinált eddig, hátha jönne egy kis esze, de nem remélem.
A kémia L és D között nulla, mert nem jön le semmiféle olyan imádat.
Fernanda és Grész kölcsönösen lovalják egymást , az a kis fiatal színésznõn annyi szépség nincs, mint egy köröm feketéje, ronda kis pletyka fészek.
3/10
napraforgó 2018 febr. 08. - 17:06:30 3/10
(231/601)
Azért Luciana sem egy 16 éves csitri már, aki nem tudja, hogy ki iránt mit is érez. 25 éves felnõtt, egyetemet végzett nõ, élete során már csak volt egy-két flörtje, vagy akár valamiféle kapcsolata. Nyilván nem Miguel, meg David voltak az elsõk, akiknek megakadt rajta a szeme.
Szerintem nem szándékosan kétszínû, ahogy gondolod, csak egyszerûen nem meri bevallani magának sem, hogy mit is érez. Vagy elnyomja az érzéseit. Persze, ha nem akar olyan lenni, mint Carito, aki hiába epekedik Miguel iránt, akkor jobb, ha elõbb a férfi (David) érzelmeivel tisztában van. Csak hát az a hülye David is állandóan a gyerekeivel jön, mintha az akadály lenne egy szerelemben.
Gondolom, hogy Miguel most már kevesebb vizet fog zavarni, esetleg megvígasztalódik Erikával, már csak a két banyát, anyát és lányát kellene félretenni. Fer meg tudna változni, ha ez a két vipera nem masszírozná állandóan az agyát.
De még mindig van vagy 50 rész hátra erre a semmire.
3/10
napraforgó 2018 febr. 08. - 16:52:46 3/10
(230/601)
Rágják tovább a gumicsontokat. Márta hajtogatja, hogy Luci és David kapcsolatának nincs jövõje és ezt mindkettejükkel közli. Jó sokszor el is mondja, hátha akkor igaz is lesz.
Miguel elmegy a Santa Barbara birtokra dolgozni, mert Davidnál "már nem tud hová fejlõdni". Fogalmam nincs, hogy hová akar fejlõdni, mert Albertonál a nulláról kezdi, pedig Davidnál már intézõ volt.
Graciela a távolból is bújtogatja Fert, mérgezi a lány lelkét. Fer mindjárt 18 éves, már egyetemeket nézeget, közben meg dadusa van és úgy bánnak vele, mintha óvodás lenne.
Juan tovább szívóskodik, nem nagyon akarja kifizetni a birtokra kirótt büntetést, mindenáron Miguel és Leon bérébõl akarja levonni. Eközben már megint hoztak egy csoport migránst.
malvinkicska 2018 febr. 08. - 16:49:46
(229/601)
A sorozatban az összes szereplõ közül Miguel az akinek esze van, mert az nyíltan õszintén beszél, tetszik a játéka.
Luciana egy kis helyezkedõ féreg, nem tudja mit csináljon de szerintem teszi magát, mert Davidot szereti, Miguelt csak bolondította , és ezt belátta M.
Márta az anyja sem teljesen normális ezzel az osztály különbséggel, valami titkolni valója annak is van, mert nem beszél õszintén, tereli a szót az elõzõ életérõl.
David az tuti szereti L-t, és viszont is így van, de ez mikor lesz teljes biztos a végére.
A halál fehér Grészt, most eszi a penész, hogy együtt mentek a gyerekekkel a moziban, és elkezdte félteni D-t.
Az egész kis gyenge sorozatnak van annyi kis szépsége, hogy rá mutat arra a szegény sorból való emberek jobban szeretik egymást a bajban is, mert a bûntetés fizetésébe be akar mindenki társulni. Az a szemét Juan aki mindenkit meg fojtana nem bírják már elkapni
A másik birtok tulajdonos is sokkal eszesebb, mint D.Erika elérte a célját, mert M ott fog dolgozni.
malvinkicska 2018 febr. 08. - 09:19:08
(228/601)
A Szeretned kell sorozatban egy házaspár lány volt ott is így pattogott.
2016- ban adták Fernandó Colunga,meg Marlena Favela akikre emlékszem a fõszereplõk.
3/10
napraforgó 2018 febr. 08. - 08:30:01 3/10
(227/601)
Nem láttam ezt a színésznõt, Irinát másban, de nem is szimpatikus ez a fajta karakter. Minek állandóan hepciáskodni? Itt jószerivel csak vagy pattog - miért csináltad ez, meg azt, vagy nyafog, jajj, de hehezen viselem ezt, meg azt... Alig beszél hétköznapi módon, úgyhogy nekem nem a kedvencem.
Ráadásul majdnem biztos vagyok benne, hogy a hosszú haja sem igazi, neki csak úgy vállig érõ haja lehet, a többit odatoldják a tarkójánál. Persze ezeket a trükköket nem biztos, hogy nyilvánosságra hozzák... (mint ahogy Gaby Spanic mellimplantátumait sem, a másik sorozatban).
3/10
napraforgó 2018 febr. 08. - 02:29:47 3/10
(226/601)
Én nem ismerem a szereplõk magánéletét, így csak a szerepeik alapján tudom csak megítélni õket. Egy jó intrikus szerep lehetõséget ad sok jó játékra, míg a fõhõsnek és a fõhõsnõnek jószerivel csak szenvedni kell 160 rész erejéig. Akkor viszont legalább szépek legyenek...
Gabriel Sotot nem tartom különösebben szépnek, illetve jóképûnek, bár marhára kidolgozta a testét, de ez engem inkább taszít, mint vonz. Persze, egy férfi legyen izmos, meg férfias, de ne ordítson róla, hogy az izmait edzõteremben szerezte, mert az számomra olyan, mint amikor egy nõ szilikon implantátumokkal csináltat melleket magának. Vagyis mûvi, nem természetes. Ha ehhez még hozzájön egy zûrzavaros magánélet is, hát tuti nem fogopm tudni megszeretni.
s1u2x3e4l 2018 febr. 07. - 19:43:57
(225/601)
A felesége, Geraldine, meg egy kiállhatatlan, féltékeny külvilágnak pózer sz*ka. Én már rég elváltam volna a hisztérikától. Bár Soto mindig olyan nõket választ maga mellé, ha utánam dobnák õket sem kellenének.
malvinkicska 2018 febr. 07. - 17:57:33
(224/601)
Luciana Irina Baeva 25-éves és Orosz származású elég érdekes a játéka máshol is ilyen kis Vehemens, a bulvár azzal foglalkozott pár héttel ezelõtt õ miatta válik Gabriel Soto a feleségétõl, de nem akarják fel vállalni, G-rõl el is hiszem mert sok nõ dolgot lehetett olvasni róla.
3/10
napraforgó 2018 febr. 07. - 17:12:19 3/10
(223/601)
Én is épp erre gondoltam, most már nemcsak Susan sírdogált, hanem Luciana is, sõt még Miguel is. Számomra érthetetlen, hogy mindannyian szakítanak, aztán meg sírdogálnak a szakítás miatt. Akkor meg mi értelme a szétválásnak?
David tiszta hülye, hogy soha nem néz Juan körmére. De most legalább végre utasította, hogy fizesse kis a bírságot, nem hagyta, hogy Juan Leonon és Miguelen verje le. Juan játsza az eszét, milyen nagy garral ítéli el Leont és Miguelt, mert egyetlen lánynak segítettek, õk meg Markkal sok tucat bevándorlót rejtegettek és közvetítettek ki munkára.
Erika egész szimpatikus, olyan normális az apjával is, sokkal helyesebb, mint pl. Fernanda, akit kicsit sem érdekel a szõlõbirtok, meg a borászkodás. Engem zavar Luci állandó hõbörgése is, szinte soha nem beszél kedvesen, nõiesen, mindig emelt hangon pattog, vitázik. Vagy ordítozik, vagy rinyál. Brrr.
Perla egyszer rá fog faragni, ez a Mark egyszer majd még megerõszakolja.
malvinkicska 2018 febr. 07. - 16:56:50 Előzmény napraforgó
(222/601)
A mai rész is annyira semmi nem volt egyik itt sírt a másik ott nyávogott, egy értelmes esemény nem történik.
David hagyja magát Juanak, annyira mondva csinált ez az egész.
A sok nyavalygás mellet szerencse Grész nem volt színen , már ez is valami. Lópofa és Márta mint valami tinik veszekednek a férfin, nincs jobb dolguk.