s1u2x3e4l 2017 dec. 21. - 10:27:29
(141/601)
Vannak jo sorozataik is, de azokat nem veszik. Amelyik sorozatukat jonak találom es rendre vegignezem eredeti nyelvem kb 2013 ota egy darabot nem vettek meg belole, csak folyamatosan azokat, amiket én is rendre lehuzok.

Bar ha lehet hinni a Telenovella magazinnak 2018ban jon a Titkok szallodaja kosztumos sorozat toluk. Az a spanyol Gran Hotelnek a feldolgozasa, az eredeti spanyolt végignéztem, az nagyon nagyon jo volt, a mexikoi feldolgozasba beleneztem, es az nem rossz, sot a finaleja jobban tetszett mint a spanyolnak. Minndenki megkapta benne azt, ami valojaban járt neki, mig a spanyolban.hiányosnak éreztem.

Plusz a komikus novellákat sem.igazán veszik. Pedig abbol is tuti tetszene 1-2 neked.
3/10
napraforgó 2017 dec. 21. - 09:56:19 3/10
(140/601)
Én azt nem értem, hogy miért csak a Televisát preferálják, gyengébbnél gyengébb sorozatokat vesznek meg, miközben Latin-Amerikából brazil, argentin, vagy kolumbiai, stb., sorozatok is vannak, de azokat sohasem fogjuk látni...
Én már ezeket a pocsék Televisásakat végképp nem akarom látni.
malvinkicska 2017 dec. 20. - 18:45:50
(139/601)
Ezek a tv csatornák ami létezõ F-s talicska van mind megveszi Daniel amúgy sem a kedvencem, nem tetszik ahogy játszik.Megint kezdõdik szeretlek is meg nem is köszönöm ilyeneket ne vegyenek.
s1u2x3e4l 2017 dec. 20. - 18:24:50
(138/601)
s1u2x3e4l 2017 dec. 20. - 17:18:34
(137/601)
Nem neztem a sorozatot, de tudom mirol van szo. Szerintem egy limonade telenovella. Nem is komedia, de nem is drama a ketto kozott, egyebkent nem nagy szam, igaz friss sorozat, de a mexikoi kozonseg talan mar azt is elfelejtettw, hogy ez letezett. Sok ujat, pluszt nem ad hozza a mufajhoz, es szerintem is feledheto. Emlékezetes alakitas nem kotheto hozzá. En azt mondom, aki kivancsi adjon neki egy eselyt, 5 resz utan ugyis tudja nekivalo vagy sem.
Am szerintem kb egyszinten mozoghat a mamorossal, kb az a szinvonal, csak kevesebb drámával.
malvinkicska 2017 dec. 20. - 17:05:17
(136/601)
A két sorozatot ahogy nézem a Paulást ezelõtt 20 évvel is a gyerek diktált a sorozatokban, mert ott is a fiúcska, itt meg a David két gyereke, mennyit nyûglõdik, de ennek semmi értelme nincs, se ott sem itt én így látom.
A mai részben is ez a sok hazugság, szinte már mindenki szemétkedik, mert rá viszik egymást.
A rendõr lavíroz a két banya közt, mivel õ egy fiatal ember ezek 50- és 52 éves nõcik, mi ebben a ráció nem értem, de még ha mutatós színésznõk lenének de nem.
Azt tudom Liliana ígéri neki a rang létrán való emelkedést, de Márta miért.
Aztán ott van Juana egy nagy mocsadék és nem jön rá senki azt nem hallgatják ki annyira mondva csinált ez a történet, 40 résznél tart és jóformán semmi nem történt.
Köszönöm, hogy bejelölted engem sem érdekel különösebben, én egy Olasz sorozatnak örülnék, mert azok szépek amit láttam és célra törõek.
A héten már csak két rész és utána csak jövõre folytatják, hiányát nem igen fogjuk érezni ennek a sorozatnak, sem a Paulinásnak, az is egy õrület.
3/10
napraforgó 2017 dec. 20. - 15:53:27 3/10
(135/601)
Az eredeti címe: Despertar Contigo, magyarul ébredés veled.
http://musorvizio.blog.hu/2017/12/20/tv2_napi_sorozat_premier_telenovella_almodj_velem_amo_despertar_contigo

Nem hiszem, hogy nézném a Mámoros szerelem után... Mexikóiból most bõven elég ez is.

Én jobban örülnék egy olasz, vagy egy német sorozatnak, habár a Duna most tele van németekkel.
malvinkicska 2017 dec. 20. - 14:07:10
(134/601)
Ma olvastam a tv2-õn a Sors Útjait Álmodj Velem cimû sorozat fogja váltani a fõszereplõ Daniel Arenas, vajon itt mi lesz a téma.
3/10
napraforgó 2017 dec. 20. - 08:39:16 3/10
(133/601)
Valóban, a gyerek, Bobby körüli felhajtást túlragozzák. Van a gyereknek egy apja, miért nem az intézkedik, mi köze Luciánának az egész ügyhöz? Mégha Márta, mint a dadusa nyüzsögne körülötte, de hogy Lucit hazarendeljük, mert a gyerek nyafog? Döbbenetes. Nem is értem, hogy David miért nem követelte az igazgatónõtõl, hogy rendelje be a verekedõ gyerekek szüleit? Az õ dolguk megnevelni a kölkeiket. Nagyobb tanári odafigyelést is kérhetne, mert a fiát az iskolában folyamatosan zaklatják és ennek a megakadályozása az iskolában nevelõi feladat.
De a többi dolog is uncsi, mindig ugyanaz ismétlõdik. Márta és Lilián veszkõdik a rendõrért, az meg állandóan lavírozgat kettejük között. Már elõre megjósolom, hogy mire Luci odaér az étterembe na és miért is késik? hát mert még egyszer meg kell nyugtatni a nyafka kölyköt és ezt nem birta kivárni Márta és Leon), addigra Guttierez meg elmegy, valami munkaügyre hivatkozva, így megint elkerülik egymást. Megint elmarad a leleplezõdés.
Az, hogy Graciela és Joselo kapcsolatán miért akad ki Lilián is és fõleg Juan, az számomra érthetetlen. Ha minden nap más pasival fekszik össze, az se tartozna egyikõjükre sem, fõleg nem a férfira. Felnõtt nõ, már 15 éve is az volt, nyilván nem él szûzi életet.
Biztos nem, még Davidot is majdnem sikerül elcsábítania, amikor melltartóban és bugyiban festeget, csak egy hevenyészve mgára kapott férfiing lóg még rajta.
Az egyetlen kicsit érdekesebb momentum, hogy Juan a sikkasztás és csalás után most már az embercsempészési üzletbe is betársult. Na, annak a Susannak is jó firma a volt férje, az a fõ embercsempész.
malvinkicska 2017 dec. 19. - 19:57:55
(132/601)
Most néztem meg de nem sok az értelme, olyan gyerekes dolgok vannak benne, valóban szüneteltetni kellene , mer t ez csak idõ pazarlás annyira semmit mondó.
Grész nyávog benne, aztán eza gyerek dolog is már nagyon unalmas, én elhiszem kell vele foglalkozni szeretni, de ami itt van az túlzás.
A sztori dög unalom, semmi nem történik ami egy kicsit pörgetné az eseményeket.
Lópofa félti Mártától Gutierrezt, aztán Juan aljaskodok mikor mi nem tetszik neki.
malvinkicska 2017 dec. 18. - 17:59:19
(131/601)
Örülök neki te is így látod a történetet, annyira eltér a valóságtól, még csak nem is közelit hozzá sajnos, ezért hagytam abba a másikat is, azt látom ezek csak át dolgozni akarnak, már nem pattan ki ötlet a fejükbõl milyen forgatókönyv írók vannak, nem is értem, holnap délután nem nézem, mert megyek lelki gyakorlatra.
3/10
napraforgó 2017 dec. 18. - 17:40:22 3/10
(130/601)
Én csak döbbenten nézek. Arról volt szó, hogy Luci és Miguel hétvégére (értsd: szombat-vasárnap) elutaznak Los Angelesbe. És úgy is lett, ott ebédelgetnek valahol és Miguel nagyon várja az elõttük álló éjszakát. Ez eddig rendben is van. Ebbe az idillbe rondít bele David azzal, hogy a gyerekét megverték és Lucit hívja. Itt jön be az, hogy miféle iskola az, ahol szombaton tanítás van???? Nálunk már vagy 50 éve nincs tanítás a sulikban, Amerikában meg igen???? Valahogy nem tudom elhinni. Mint ahogy az is röhejes, hogy a kisfiút csak és kizárólag Luciana tudja megnyugtatni. És rögvest haza is kell utazzon azért, hogy mondjon neki 3 mondatot..... Na, nehogy már...
És azon is csodálkozom, hogy Juant mi a francért érdekli, hogy mi van Grace és Joselo között? Mi a fene köze hozzá? Még csak nem is szerelmes Grace-be, hogy az ember esetleg betudhatná a féltékenységnek. Felnõtt nõ, felnõtt férfi, mindketten függetlenek, ki a fenét érdekel, hogy netán lefekszenek egymással? Nem értem. NEM ÉRTEM. Itt olyan mondvacsinált problémák vannak.
Susan meg újrakezdi Tanóval, na annak a kapcsolatnak nem látom a jövõjét, húszéves fiú, harmincéves nõ, az egyik egy tanulatlan paraszt, a másik egyetemet végzett, ebbõl max. egy kis kaland lehet, nem egy komoly kacsolat. Majdnem ugyanez a helyzet Sonia és Leon között is, na ebbõl mit akarnak kihozni?
David meg egy barom, mit nyaforog, ha állandóan Miguel karjaiba taszigálja Lucit? akkor mit szenved, meg féltékenykedik? Egye meg, amit fõzött, a marhája.
malvinkicska 2017 dec. 18. - 17:04:29
(129/601)
Luciana és Miguel elutaztak, és mos t sem lehettek nyugodtan, mivel a gyereket megverték, és az csak Liciba hisz ez rendbe is van, de messzebb is mehetek volna akkor , mikor ért volna haza Luci, elég érdekes a történet, ha ennyire van a Boby L-ért akkor miért annak a kényes Grésznek van írva.
Az a szeretõvel hentergett és késõn érkezett, az is fura azt nem lesi senki, mint Lucit, igaz most csinált egy képet róla, nem a legjobb minõség de legalább ez már bizonyiték. A David lánya milyen kis utálatos, hülyére veszi a gyereket, mivel nem szerelmes bele, olyan aljas, mint a nagyanyja.
David csak kesereg, mint egy félcédulás, szerelmes és nem lép, ez is olyan semmi helyzet.
3/10
napraforgó 2017 dec. 15. - 17:27:08 3/10
(128/601)
És akkor még Luciana szinkronját nem is érintettem. Szeretem Bogdányi Titanilla hangját, de õ eddig mindig ártatlan jókislányokat alakított, most meg egy harcias amaozont kell szinkronizálnia. Luciána olyan mint egy tank, vagy egy buldózer. Mindenhová csak beront (tényleg nem kopog sehol, és még véletlenül sem várja meg, hogy azt mondják: szabad), és kapásból emelt hangon nekimegy akár Davidnak, akár Gracielának, vagy Liliánnak, mikor kinek. De mindig emelt hangon és indulatból közli a mondókáját.
Sonia mûsora nem érdekelt, bár csak néztem, hogy Leon egy eléggé ócska kocsmába vitte elsõ randiként.
A poló ügy sem sült el jól Gracielával, nem is értem, hogy ebbe miért ártotta bele magát Luci, micsoda dolog, hogy õ vonja felelõsségre? A gyereknek ha baja van, szóljon az apjának, majd õ rákérdez Gracre. Itt tényleg rászólhattak volna, hogy ne ártsa magát családi ügyekbe. És Gracenek milyen mázlija volt, hogy a polók pont akkpor érkeztek meg.
Ráadásul a suliban sem akceptálták a fiúk az ajándékot, ugyanúgy szekálják Bobbyt.
Miguel és Luci kidolgozták magukat jó elõre és mindketten megkérték a barátaikat, hogy a hétvégén falazzanak nekik, mert elmennek Los Angelesbe. Ehhez képest Susan elsõ dolga volt, hogy beárulja õket. David meg döbbenetesen ragált, hogy mertek elmenni, amikor õ megtiltotta nekik? Komolyan mondom, mintha csak a rabszolgái lennének, nem a munkatársai! Itt nincs olyan, hogy munkaidõ? munkarend, túlóra, stb??? Persze tudom én, hogy egy állatot hétvégén is meg kell etetni és a növénytermesztésnél is vannak halaszthatatlan munkák, amelyek nem alkalmazkodnak a 8-17 óráig munkaidõhöz. De azért gondolom, hogy az USÁ-ban is szabályozzák valahogy, hogy a sok túlórát hogy kell megfizetni, a pihenõidõket és szabadságokat kiadni. Micsoda elmebeteg érvelés az, hogy nem mehetnek el, mert én azt mondtam??? Csak.
Ami bosszant, az az, hogy valóban nem látni nagyon dolgozni senkit, mindenki csak jön-megy, ténfereg, lófrál. Susan most megint elõhozta az elrontott bor ügyét és lám, David azzal nem akar foglalkozni, mert csak az érdekli, hogy hol van Luciana.
Bárgyú egy történet ez is.
malvinkicska 2017 dec. 15. - 17:15:15
(127/601)
David ma tovább panaszkodott az orvosnak, mennyire szereti Lucit, és akkor miért nem tesz semmit érte.
A kis pletyka fészek Grészt szeretné az apja mellet tudni, Boby meg Lucit, és az apjuk is szereti.
Megjött Hoselo, vajon milyen hazugságokkal fogja a kígyó G beetetni, mert különben lebukik, de lehet úgy van meg írva sikerül neki.
Ahogy nézem olyan gyerekes dolgok történek benne , nem is tudom , hogy lehetett ezt 142 részig húzni, gondolom így.
malvinkicska 2017 dec. 15. - 08:45:43
(126/601)
Olvasom a véleményeteket ami a szinkront illeti, szerintem, nem találóak, a hangok, nem tudom aki ezeket csinálja, miért nem figyel jobban egy- egy karakternél, mert bizony sokat javíthat, vagy ronthat a szinkron, nekem ez a meglátásom, mert egy sorozatban annyi részen keresztül hallgatni ezta sok nyávogást, és még a téma is olyan ez borzalom, de ez van.
3/10
napraforgó 2017 dec. 15. - 08:17:00 3/10
(125/601)
Susannal az a bajom, hogy õ itt valami édes kis butuskát alakít és ehhez hozzátesz Erdõs Borcsa szinkronja is. Na most Susan egy komoly, egyetemet végzett nõ, agrármérnök, boprász, kicsit vegyészkedik is, ahogy látni, elvált asszony, minimum 30 éves, szóval nekem ne nyifnyafogjon úgy, mint egy 16-17 éves kamaszlány.
Farkasinszky Edit meg sokat tanult Kocsis Marianntól, éppúgy negédeskedik a szerepében, mindketten nagyon modorosak. Sehogy nem tudok szimpatizálni Mártával, pedig neki valahol az önfeláldozó anyát kéne alakítania. Én tõle a kemény latin nõt várnám, aki kénytelen volt egyedül megállni a lábán, dolgozni, hogy megélhessen, hogy felnevelhesse a fiát és pénzt küldhessen a férjének és a lányának Mexikóba. De nem ezt látom, hanem azt a nõt, aki kissé elhanyagolja a saját családját a fõnöke családjáért, eközben azért töri-zúzza a férfiszíveket is. Lilian mindig is egy kétszínû dög volt, nála elnézem ezt a modoros hangvitelt, jól jellemzi a figura alattomosságát, kétszínûségét. De amikor ugyanezt hallom Mártától is, mindig fölkapom a fejem, hogy ez a nõ ugyanolyan lenne pepitában??? Csak jobban titkolja és még nem derült ki?
s1u2x3e4l 2017 dec. 14. - 18:48:43 Előzmény napraforgó
(124/601)
Szinkronról egy kis vélemény:

Susan, mint Erdõs Borcsa. A Megkövült szívekben és a Veronica aranyában Kiss Virág szinkronizálta. Az sem volt rossz, de nekem Erdõs Borcsával jobban tetszik. Látom játszott Mar Contreras A szerelem tengerében is, na ott pont Dögei Éva volt a szinkronja.
Grace, mint Dögei Éva. Tipikus. A szõke, fiatal színésznõket gyakran rendelik az õ hangjához, mint pl. Manuela Imaz, Mariana Torres, Margarita Magana vagy Paloma Marquez. Nekem nem tetszik vele, de már nem elõször szinkronizálja Kimberly Dos Ramos, így szerintem õk össze fognak nõni.
Martha, mint Farkasinszky Edit. Legalább akkora mellényúlás, mint a Bûnös vágyakban, amikor Ludwika Paletát szinkronizálta. Korábbi szinkronhangjai közül adta már neki hangját kétszer Majsai-Nyilas Tünde, nagyon jó volt vele, vagy a Teresas Kiss Anikó sem volt mellényúlás. Volt már neki Andresz Kati is, de nagyon idõs volt vele.
Lilian, mint Kocsis Mariann. Mennyire más ugye a Paula és Paulinában Kéri Kittyvel? De a legjobb a Julietaban volt Udvarias Annával, na õ kellett volna neki. Kocsis Mariann Victoria Ruffóval szerettem, illetve néger hölgyek szinkronjaként.
3/10
napraforgó 2017 dec. 14. - 17:32:09 3/10
(123/601)
Nem tud meghatni David szenvedése, meg az álproblámája, hogy vagy a gyerekei, vagy a szerelem. Miért kéne választani? Millió embernek megy együtt a kettõ.
És teljesen vak, hogy nem látja, mit akar Grace.
Sonián is röhögök, õ is nyomul, "ah, meg oh", meg az "én uram". Persze ezt sem veszi észre.
A fene sem érti az ízlésüket, még csak nem is annyira csinos férfi, olyan tepsiszájú. A túledzett izmai sem tetszenek, ahogy majd kiszakítják a kinõtt ingeit. Olyan mû a pasi.
malvinkicska 2017 dec. 14. - 16:45:45 Előzmény napraforgó
(122/601)
Legalább már annyi kitudódott a kényes Grész szerelmes a sógorába, de ugye az nem , mert csak sógornõnek tekinti, nem veszi a jelzéseket, David, amit csinál Rrész.
Az látszik Luci is jobban kedveli D-t, mint Miguelt, pedig az a fiú imádja.
Aztán azon a bûn ronda Mártán mit esznek a férfiak nem tudom, mert a rendõr is bolondítja. Az biztos szemét mert lópofát is biztatja, az meg hisz neki.
A vacsorán ha kiderül õ választotta szét a családot, akkor Márta mit fog szólni.
David elmondta az orvosnak nem gondolta ilyen hatással lesz rá Luci, amikor feláldozta a boldogságát a gyerekek miatt.
Gondolom sok rész kell még ahhoz, hogy valami legyen D és Luci között,mert a tempó csiga lassú.