Téma: Mandy Moore

3/10
brixxi 2010 jan. 02. - 13:25:53 3/10 Előzmény vivike*
(15/35)
Az ilyen szánalmas beírásoktól nagyon ideges tudok lenni. "Olyan emberek szólnak le mást, akinek ennyi tehetsége sincs..."

Igazad van. Mostantól a port.hu fórumját mellõzze aki nem tehetséges színész. De lehetõleg csak amerikai színészek írjanak! Istenem....

Amúgy egyetlen jó filmje sincs neki, és szerintem is, - bár még egyetlen filmben sem játszottam, és valszeg nem is fogok, sõt tehetségtelen vagyok a színészethez - nagyon gáz színésznõ!
mulao 2009 dec. 17. - 00:10:42
(14/35)
Szerintem jó színésznõ, persze nem egy Oscar típusú.A Séta a múltba c. filmben szerintem nagyon jól játszotta a szüzikét.Meg talán a Szabadság, szerelemben láttam még, szerintem abban is jól játszott, igaz, hogy nem volt olyan nehéz szerepe.
csontosmeggymag 2009 dec. 16. - 23:12:32
(13/35)
Elõbb néztem meg a nászfrászt. Mit ne mondjak. A csaj gyenge volt, a pasi egy az egyben úgy nézett ki mint Goofy a Walt Disneyben. Szörnyen idegesített. De Robin Williams meg a kiscsákó nagy volt!
10/10
nemethnorbika 2009 szept. 19. - 19:33:10 10/10 Előzmény vivike*
(12/35)
A Nászfrász klasszikus.Csak a Ghosthoz lehet hasonlítani...
vivike* 2009 jún. 26. - 20:13:23
(11/35)
Én személy szerint 3 filmjét láttam és mind a 3 tetszett. Am nem értem h mi baj van a "Férjhez mész mert azt mondtam" c. filmben nyújtott alakításával??
van egy gyanum h megint olyan emberek szóllnak meg mást akiknek még ennyi tehettségük sincs. de ha ez nem így van akkor BOCSIKA!!!:D
VörösPeti 2009 jún. 24. - 16:04:24 Előzmény Kristophoros
(10/35)
A filmben egy értékelhetõ jelenet volt("találd ki,hogy mire gondolok"),és egy pozitívum:az erõszak hiánya.Amúgy hozta a szokásos amerikai,vallási elmebajt.Végül nem akarlak elkeseríteni,de ilyen színészi "tehetség",mint ez a liba,elég sok van.Csak nézd végig a sorozatokat,és találsz még ilyen "tehetséget" ezerszámra.
petracinderella 2009 máj. 31. - 16:00:57
(9/35)
Én nagyon szeretem mint színésznõt és mint énekesnõt is. Már az elejétõl kezdve végig követtem a pályafutását és tény, hogy elég sok gagyi filmben játszik, de én ettõl függetlenül szeretem. A Walk to remember az egyik kedvenc filmem, múltkor pedig láttam tõle a Dedication címû filmet, amit kevesen ismernek, de nekem nagyon tetszett. Ha tehetitek nézzétek meg.
Kristophoros 2009 máj. 24. - 23:02:16
(8/35)
Arról a filmrõl olvastam úgyhogy gondoltam megkímélem tõle magam. De az ilyen szutykok közül nagyon kitûnik a Walk to Remember. Szerintem simán csak kár ezért a csajért. Lehet valaki a világ legnagyobb szinésze, ha a film szar. És ha valaki sok szar filmben játszik, akkor nehezen kap jó szerepet...
Kristophoros 2009 máj. 23. - 14:41:45
(7/35)
A Séta a múltba volt asszem az elsõ filmje, amiben szerintem hibátlan volt. Nem láttam utána az összes filmjét (enyhén szólva nem vagyok rajongó), de amit viszont láttam az tényleg gagyi volt. De szerintem mint színész annyira azért nem rémes, csak kár érte, szar szerepeket játszik el.
Hilaryfan17 2009 ápr. 15. - 16:10:42
(6/35)
nagyon jo színésznõ...
s a filmzenéi is jók...
10/10
Rajty7 2009 ápr. 08. - 12:47:50 10/10
(5/35)
Én a Szabadság szerelemben szerettem meg...kedvenc filmem:D:D!Nagyon szeretem Mandyt...és olyan jóóó a haja:D:D!
Funika 2008 nov. 25. - 03:47:42
(4/35)
Én is lelkesen szoktam legeltetni rajta a szemem :) Viszont csak most tudtam meg róla, hogy eredetileg énekesnõnek készült kis csimota kora óta (tizenévesen valami lemeze is kijött már, és britniszpírszel egy lapon emlegették akkoriban). Nekem ez újdonság volt, mindenesetre a dalait meghallgatva, inkább színészkedjen!
Tomcat11 2008 aug. 25. - 11:22:23 Előzmény Vivcsy_89
(3/35)
Szerintem is jó színész és nem mellékesen elragadó mosolya van. Belehallgattam a zenéibe is, de az nem fogott meg. A hangja valóban jó, de a számomra a jó zenéhez ez kevés. Nem érzem azt a pluszt, amiért úgy szeretném, mint ahogy színészként.
Vivcsy_89 2008 júl. 27. - 21:54:11 Előzmény NMreKa
(2/35)
Nekem is õ a kedvencem...mióta ment a mozikban a Férjhez mész - Mert azt mondtam... megnéztem a filmet, és tudtam, h vhonnan ismerõs nekem...de nem tudtam honnan....rákerestem itt, a port.hu-n...és kiadta a filmeket...a legelsõ film, a Séta a múltba a képek alapján ismerõs volt, de amikor elolvastam a történetet, akkor egy kicsit megtorpantam. Végülis megszereztem a filmet és megnéztem, és visszajöttek az emlékek. egyszer régen láttam a film végét onnan, hogy táncolnak:) a verandán vagy teraszon. És már akkor nagyon megtetszett a film.
Az összes filmje NO.1.
Szuper színésznõ. És énekesnõ. Én is immmmádom a hangját. Megvan majdnem az összes száma:)))
NMreKa 2008 júl. 13. - 15:24:03
(1/35)
Jajj, szamomra elkepzelhetetlen, hogy senki nem inditotta el ezt a temat. En megteszem. :) Hat, en eloszor a Walk To Remember cimu filmjebe lattam, (ami mellesleg a kedvencem, es reszben az o fantasztikus alakitasa miatt is) ahol feltunt, hogy milyen jol jatszik. Aztan megneztem meg par filmjet, es oda jutottam, hogy mostmar Mandy Moore az egyik kedvenc szinesznom. :D Es nem utolso sorban az egyik kedvenc enekesnom is. Annyira jo a hangja, hogy nem egy filmjeben enekel. Szoval nagyon remelem, hogy meg sok filmben lathatom, hiszen remelhetoleg meg csak karrierje kezdeten van. :D