ennyi baromságot... 2011 nov. 12. - 06:48:50 Előzmény Ezüstliliom
(173/713)
Ha ezt látom, többé nem nézem a mûsort. (igaz, így is csak két adást láttam :-) )
Általános iskolai tantervbe nem akarják bevenni azt a szerencsétlen idiótát?
ennyi baromságot... 2011 nov. 12. - 06:44:38 Előzmény Deszpina
(172/713)
Na ezt nem mondanám. Sportriporterként is épp-csak el tudtam viselni, de mióta azt az "igazgató uras" baromságot vezette, azóta égnek áll a hajam, hacsak meghallom a hangját...
10/10
Deszpina 2011 nov. 11. - 18:57:59 10/10
(171/713)
Még egy hatalmas elõnye van: szimpatikus a mûsorvezetõ szemben a lilukkal, balázsokkal, majkákkal.
10/10
Deszpina 2011 nov. 11. - 18:56:55 10/10 Előzmény marie1
(170/713)
A valóságshowkkal való versenyben viszont ez a nyerõ.
Én is igazán Vágó mûsorát kedveltem, ez itt egészen más típusú, stílusú játék. Amilyen a felhozatal a csatornákon örülni kell ennek is.
1/10
marie1 2011 nov. 10. - 19:48:18 1/10
(169/713)
Rettenetesen primitív mûsor. Olyan egyszerû kérdések vannak az elején, és olyan sok betût megadnak, hogy gyakorlatilag lehetetlenség elbukni. Persze van akinek még így is sikerül. Késõbb viszont néhány másodperc alatt olyan nehéz kérdésre kell válaszolni, amire senki sem számít. A Vágó mûsor igazi mûveltségi vetélkedõ volt, komoly történelmi kérdésekre pl. volt idõ, hogy az ember összeszedje minden tudását, vagy korábbi ismereteit. Szóval ez a mûsor gyenge. Ez van.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 10. - 00:26:07 Előzmény Pünkösdi Kató
(168/713)
Tény, hogy Gundel vérprofi, és jól fog (a nyelve mellett!) az agya is, DE...

...hogy a Markos-Nádast idézzem: "Hány éves vagy (Királyfi), és MÉG hiszel a mesékben?"

Talán Neked is feltûnt már, hogy a középen álló játékost egy körív mentén veszik körbe a kihívók, akik elõtt sín fut egy felépítménnyel, melyen egy síkképernyõs monitor található. Ezzel talán rávezettelek a naaagy titokra...
De, ha mégsem, akkor még egy dologra hívnám fel a figyelmed: a fent említett LCD-képernyõ a körpályán együtt mozog a játékossal és a mûsorvezetõvel (!) mikor mindketten az épp' aktuális kihívó felé fordulnak.

Vizsgakérdés: Vajon mi látható ezen a képernyõn? ;-)))
9/10
NADALFAN 2011 nov. 09. - 19:35:31 9/10
(167/713)
szerintem is jól vezeti ,pedig itt is sokan szídják. akit kell kioszt ,de azt is jó pofán csinálja.a mai rendõrnõ is nagyon durva volt nem tudta kiszámolni a 12* 60= 720:))) bezzeg ha büntet biztos tudja a tarifát:)) na és ez az afekta maca a végén , tetszett ahogy lezúgott.....
10/10
Pünkösdi Kató 2011 nov. 09. - 15:02:18 10/10 Előzmény Mjack10
(166/713)
Nekem is nagyon tetszik, gyakorlatilag a Legyen Ön is óta nem vetélkedõztem, a Storyn a Szerencsekerék tetszett nagyon, de jött a Maradj talpon, itt ragadtam. Tetszik Gundel stílusa, felkészültsége, nem tudom, hgy csinálja, hogy rögtön tudja, ki honnan jött, mi a neve, hobbija, szórakozása, mert ennyi mindent a fülesbe nem lehet neki súgni, miközben úgy tálalja a nézõnek, hogy nincs szünet. A játékos választja a kihívóját, Gundel rögtön bemutatja. Tetszik, hogy van 1-2 mondat a játékosokkal, ha kellõen humoros a játékos, Gundel rögtön reagál, tehát felkészülni sem tud(na) igazán, ha nem lenne profi. Örülök, hogy õ vezeti a mûsort, ráfért már a közszolgálatira egy jó vetélkedõ.
10/10
Pünkösdi Kató 2011 nov. 09. - 14:59:24 10/10 Előzmény kozmamonika
(165/713)
Nekem a Legyen Ön is milliomossal az volt a gondom, hogy nagyon nehezek voltak a kérdések - több, mint mûveltségi kérdések -, így a 4 válaszlehetõséggel inkább -nálam - átment tippelõsbe, amígy néztem, néhány hónapig. Elég is volt.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 09. - 02:41:27 Előzmény greghouse
(164/713)
Most, hogy említed inkább ezt a zenetévében való igénytelenkedésre is alkalmatlannak bizonyult, párt-intendánst cserélhetnék el valami hasznosabbra. Nézhetõ mûsorszámokra, objektivitásra, esetleg kiegyensúlyozott tájékoztatátásra, miután mindhárom hiánycikk a "köz"tévében manapság – de legrosszabb esetben is reklámidõre... ;-)

A mûsorról csak annyit, hogy a hazai verzióban eleddig a mûsorvezetõ "viszi a hátán" a produkciót, minekutána a formátum ugyan ígéretes, de a kérdések nehézségi szintje még mindig rapszodikus, az idegesítõ zenei aláfestés pedig vélhetõen a licensz szerzõdésben vállalt tartozéka.

A dolog elõnyére szól, hogy (hosszabb kihagyás után), az utóbbi vagy három adásba is belenézve, végre szellemileg felkészültnek ítélhetõ játékosokat is lehetett látni, akik végre egy-két kérdésnél többre is értelmes választ tudtak adni – Valahol itt kezdõdik az eleddig indokolatlanul használt (szellemi)párbaj fogalma...

Ha így folytatják, még a végén tényleg eljutnak egy mûveltségi vetélkedõ szintjére, amihez Gundel-Takács személye (persze Vágó fájó hiányában... ;-) akár megfelelõ alapként is szolgálhatna!
2/10
elizabeth 2011 nov. 08. - 20:23:27 2/10 Előzmény merkur96
(163/713)
Itt nem lehet idõs ember (persze ez viszonylagos mert egy tininek a harmincéves is idõs)ebben a játékban mint az élet más területein is számûzték az idõs embereket. Ilyen világot élünk sajnos.
makailaci25 2011 nov. 08. - 19:56:11
(162/713)
Gundel-Takács szellemes megjegyzésérõl jutott eszembe az,amikor egy idõben azt feltételezték,hogy a Köztársaság téri MSZMP székházban is van egy ilyesmi süllyesztõ, ahol emberek feldolgozása folyik.De a nagyobb baj az, hogy van egy háttérzene {de mi a francnak},csak a jel/zaj viszony romlik vele és a monotonsága egy idõ után idegesítõ.
9/10
Francipapi 2011 nov. 08. - 19:32:04 9/10 Előzmény BEN1986
(161/713)
Szép ez, jó ez, néhány kérdés kissé durva, vagy amerikai jellegû, Gundi most is a spiccen van, de ez a "zene"... Ezzel nem tudok kibékülni, ráadásul nagyon ismerõs valahonnan. Honnan szalajtották a "komponistát"?
Egyébként most mondták, hogy lent játékosfeldolgozó üzem van, a kiesett játékosok félórán belül megjelennek a büfé kínálatában :-)
9/10
greghouse 2011 nov. 07. - 19:04:30 9/10
(160/713)
Annyi sz*rt kipróbáltak. M.O. szeretlek, Dtk marhaság, heksön, egyik rosszabb, mint a másik. Pedig én, Isten látja lelkemet, nagyon drukkoltam. Küldjék már el Szente Vajkot és Jakupcseket a francba, Oroszlán Szonya játsza tovább a neki jól álló buta szõkét, sajnálom. Nem jött be, én szerettem volna.
...Ez viszont...szerintem van benne fantázia. Hogy ez mennyire a kreatív producer dicsõsége, és mennyire Gundel Takács Gábor fantasztikus egyénisége, döntse el mindenki.
....Kedves M1. Tetszik, hogy megújulni akartok. Tetszik, hogy a magyar nemzeti értékeket próbbaráljátok elõtérbe állítani. Nem tetszi,, hogy mindezt baromi rosszul teszitek.
...Az egyetlen, akit megtartanék, kedves Rákay Philip, az Gundel Takács Gábor. Bárhol, bármilyen helyzetben feltalálja magát, a legintelligensebb a csapatotokban.
Vigyázzatok rá.
Nehogy ellopják.
merkur96 2011 nov. 05. - 11:08:42
(159/713)
Ezüstliliom: a kérdés "védelmében" annyit, hogy ez a Szalacsis interjú nagyon híres, a neten keringõ hülyeségek õsatyja.:)) És mivel az interjúban az Árpád bunkerérõl hadovál a Sándor, nem nagyon lehet elfelejteni hogy szomszédok voltak. Amúgy nem nagyobb kiszúrás, mintha egy húszévestõl megkérdeznék hogy melyik mondjuk Jávor Pál legismertebb filmje. Egyébként a Szalacsi kérdést idõs embernek vagy fiatalnak tették fel?
Ezüstliliom 2011 nov. 05. - 02:38:56 Előzmény merkur96
(158/713)
Köszönöm, Fredi és Merkur!:)
Hát nem tudom, ki emlékszik még arra, hogy ennek a Szalacsinak (aki még rémlett valamennyire) Árpád volt a szomszédja.:/ Ez olyan direkte kibaltázós kérdés. És van pár ilyen ebben a mûsorban.
1/10
Ford Mustang 2011 nov. 05. - 00:50:36 1/10
(157/713)
Ha szerencsés vagy akkor igen.
BEN1986 2011 nov. 04. - 21:50:59
(156/713)
Ez a mûsor kicsit durva fõleg ahogy kiesnek a játékosok. Én megnéztem egy részt és aggódtam amikor az egyik csajt elnyelte a föld. Remélem azért biztonságos helyre pottyannak és egyáltalán nyer itt valaki valamit?
merkur96 2011 nov. 04. - 10:09:34
(155/713)
Hú, azt a Szalacsis részt pont nem láttam :( Amúgy dióhéjban annyi, hogy van egy Árpád nevû ember Kelet M.o.-n, aki elkezdett egy atombunkert építeni pár évtizede, és azóta is azt csinálja. A Szalacsi Sándorral meg készítettek egy interjút, de annyira vicceseket mondott, hogy õ is legalább olyan híres lett mint az Árpád. Egyébként szerintem azt mondhatta a Gundel hogy "mém", olyan videókra szokták pölö ezt mondani, amik bejárták a világhálót és emiatt már beivódtak a köztudatba. (A Szalacsi épp ilyen)
8/10
offtopic
fredi60 2011 nov. 04. - 07:12:03 8/10
(154/713)