teke-bajnok 2011 okt. 20. - 14:03:57 Előzmény elizabeth
(93/713)
Én is voltam mint ahogy korábban írtam vagyon,nem kellünk nekik mert /talán tudunk valamit/,nem vagyunk elég érdekesek,azért még fogok jelentkezni és majd hazudok valamit ami ütõs lesz ha ez kell nekik
2/10
elizabeth 2011 okt. 19. - 21:47:29 2/10
(92/713)
Én jelentkeztem, de diszkriminatív módon elutasítottak mert elmúltam 55 éves.
kozmamonika 2011 okt. 19. - 16:28:29 Előzmény aggodalmas
(91/713)
Ejj, barátom, annyira a szívembõl szólsz, hogy már-már kezdem azt hinni, van egy alteregóm. A fentiek miatt nincs már kedvem tévét nézni sem, pedig lenne igényem valami klassz kvízmûsorra, mint amilyen pl. a Milliomos volt. Így aztán szinte már csak sportot nézek meg ismeretterjesztõ csatornákat (igaz, ott meg a rengeteg ismétlés, gyakori ajánlóblokk az idegesítõ).
Tudod, az a baj, hogy Vágó a mai világban nem korszerû, ezért nem kell a kereskedelmi tévéknek. Ráadásul van egyénisége, véleménye, nem egy sok pénzért formálható pojáca, akinek ma ez, holnap az a véleménye. Felvállalja a saját dolgait, azt is, amiért nem mindig szerethetõ. Én ezt legalább tisztelem benne. Manapság a Balázs-félék kellenek, akiknek ugyan akkora az arcuk, hogy nem fér rá a képernyõre. Vajon mire fel? Õ maga sem titkolta soha, hogy ugyan elvégzett valami neve nincs fõiskolát, de a diplomát nem szerezte meg. De legalább szerény lenne a marhája! De nem, még fikázta Vágót, ahelyett hogy örült volna, hogy vele dolgozhat. Én ingyen is dolgoznék Vágóval, mert rengeteget tanulhatnék tõle. De hát ma már nem ez a divat. Nagypofájú tahók meg nagymellû csajok kellenek mûsort vezetni. A bõröndös mûsornak - emlékszem rá, mikor Áronka átvette - láttam az ajánlóját, s már azt sem értettem, hogy egy vetélkedõben miért kell a csajoknak félmeztelenül, csöcsöket kirakva rázni magukat? Rendben, hogy erre van igény, de akkor ne írjuk már ki, hogy vetélkedõ. Így múlik el a világ dicsõsége....
Egyébként Vágó maga is elismerte, hogy igen, a szimpatikus embereknek segít. De hát õ is emberbõl van. A szimpátiáját leginkább a tudással lehetett kivívni. Én azt vettem észre, hogy kétféle embertípus utált nagyon, akik általában hamar el is búcsúztak a széktõl. Az egyik: a négyképû majmok, pl. ügyvédek, stb. Ezért búcsúzott egyszer ügyvéd-uram is 50 ezernél, mert nem tudta, hogy Mozarté a Varázsfuvola. De nem is ezért volt ellenszenves, mert hát istenem, nem jutott eszébe, elõfordul. Hanem azért, mert nagyképûen mondta, hogy nem használ el segítséget ilyen egyszerû kérdésre, mert tartalékolja késõbbre. Hát nem volt "késõbb". A másik típusba pedig azok tartoztak, akik a remélt segítségért csontig nyaltak neki, meg hajbókoltak, hogy "Így Vágó úr, úgy Vágó úr!" Na ezeket is utálta. Nem kellett hozzá nagy agytrösztnek lenni, hogy elnyerd a szimpátiáját. Csak add önmagad, vállald fel a véleményed, legyen humorod meg segíts neki egy kis showt csinálni. Ennyi. Velem pl. nagyon rendes volt. Pedig nem nyaltam neki meg sok iskolám sincs. Pl. egyáltalán nem vagyok olyan okos, mint Topicos.
1/10
Ford Mustang 2011 okt. 18. - 20:45:04 1/10
(90/713)
Két méter mély a csávó :) ez jó :)
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 18. - 00:46:18 Előzmény nimrod666
(89/713)
Azért beláthatod, (csupán a szóhasználatot tekintve is!) hogy nem szimpatizálni a játékossal, vagy végzettsége (ill. annak hiánya) okán lenézni közel sem mindegy...

De bevallom, én elfogult vagyok Vágó kapcsán, tisztelem a megszerzett tudását, a visszafogott fellépését (fõleg show-mûsorokban feltûnve vehetnének példát róla nem kevesek! ;-) arról nem is szólva, hogy õt a legritkább esetben láthattuk bulvár címlapokon önfeledt sz@rdobálás közepette – pedig, ha valaki, akkor Õ boríthatott volna rendesen! ;-)))

Amikor a Milliomost lecserélték "való"világra, miközben mellérendeltek egy Balázs-féle pojácát társ-mûsorvezetõnek (legfeljebb ellenpontnak volt jó!) majd Õt késõbb a prosztó Fábryra, amikor a konkurrenciánál egy ostoba licenszmûsort sóztak a nyakába, és hitvallásáról szóló nyilatkozatainak következtében kihúztak alóla egy komplett mûsortervet, és egy akkora tuskónak adták, mint a Rákóczi...

De persze ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek a SzenteVajk-féle ripacskodás, a Gundel-Takács-féle kötözködés, vagy a Szerencseszombat-jellegû megnyilvánulás jobban bejön... ;-)
8/10
fredi60 2011 okt. 17. - 09:33:33 8/10 Előzmény seherezade
(88/713)
"Hogyha fingod sincs arról, hogy mi van a háttérben, ne kritizálj. Egy 50 perces mûsort kb 4-5 órányi anyagból vágják össze."

Mondjuk ennél a játéknál biztosan nincs igazad. De pl. a "Legyen Ön is milliomos"-t vagy "A széf"-et sem több órás felvételbõl vagdossák össze.... :D
nimrod666 2011 okt. 17. - 09:02:46 Előzmény aggodalmas
(87/713)
Nyerni nyertek. A pókerarcot meg egyebeket meg szerintem ne hozd fel példának mert ott nem sok köze volt ahhoz, hogy 2 ember ül egymással szemben és vagy segít neki vagy nem. Nézd vissza a postás videóját(ha elérhetõ neten) és jól nézd meg, hogy annyira unja szegényt, hogy legszívesebben ott lõné le.
És megint csak azt mondom, hogy lenézte(!), nem azt írtam, hogy direkt nem nyertek, mert Vágó nem engedte volna.
Értelmezd még1* amit írtam! Nyerni, meg úgyis lehet, hogy közben rohadtul nem vagy szimpi a mûsorvezetõnek!
Amúgy a szerencsekereket is õ csinálta anno...
Rhaegar 2011 okt. 15. - 21:13:53 Előzmény seherezade
(86/713)
Figyelj, nem tudom mit produkálnék, de ha a szívem úgy zakatolna az izgulástól, mint a gõzös, egy ilyen kaliberû kérdésre, mint az EU zászló akkor is tudnám a választ. ;)

Ez egy nagyon, de nagyon, nagyon-nagyon egyszerû, alapmûveltséghez hozzá tartozó kérdés volt.
Szerintem ebben egyetérthetünk.
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 15. - 20:39:10 Előzmény seherezade
(85/713)
Azért lásd be, hogy akinek kék alapon 12 csillagról lényegében semmi sem jut eszébe, az más aljasságokra is képes... ;-)))

Ha e három nyomravezetõ információból Afrika felé indul el, ahol aztán valóban nem sok kék fordul elõ a zászlókon, az nem "csak" izgul, vagy leblokkol, hanem rosszkor van rossz helyen. Esetünkben iskolapad helyett rögtön a vizsgán. ;-)

Arról nem is beszélve, hogy NEM minden vetélkedõ hasznosidõ-elõállításához kell ötször-hétszer annyi leforgatott anyag (példának okáért a Legyen Ön is Milliomos esetében közelsem volt ez így!) csak az olyanok esetében, ahol a kérdések összeállításánál többet fordítanak a csiricsáré díszletezésre... (élénkebbnél élénkebb színek, plexi és krómhegyek, valamint egyéb látványelemek indokolatlan alkalmazása ;-)))
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 15. - 20:17:15 Előzmény kozmamonika
(84/713)
"A milliomos szûrése sokkal korrektebb volt."

Ugyehogyugye? Még egy kilátásba helyezett személyes rosta elõtt egy elég szerteágazó témákból összeállított általános IQ-tesztet lenyomni telefonon (a vizuális típusok legnagyobb pechére! ;-) nem volt kispálya...

A stúdióban ott is ott volt a próbajáték, stresszorként meg az idõfaktor, mégis sokkal több volt mind a fejekben, mind a mûsorvezetõben, mind a mûsorötletben (persze az "elsõvisszahívós-tippelõs kérdés" a mai napig is a szerencse-rosta iskolapéldája... ;-))) de valaki úgy ítélte, hogy inkább áttérnek a konyhára sokkal többet hozó beteelefonálós/eSeMeSezõs kornyikálós-összeköltözõs-jósolós "mûsorokra."

De esetünkben sajnos valóban be kell, hogy lássuk nem a szezon és a fazon esetérõl, hanem a körte és az alma összehasonlításáról beszélhetünk. Sajnos nagyon úgy fest, hogy ez már egy ilyen világ, ahol a "köz"tévé is kertévé, és a döntéshozók szerint "nincs igény" a kultúrált, tudásalapú (sic!) vetélkedõkre, hanem inkább a cölöpgyár tehetségtelenségkutatókra, "valóság"showkra, és bulvármûsorokra vagyunk hitelesítve.

Hát részemrõl köszönöm szépen, de NEM. Filmet moziban, sorozatot netrõl, tévében/kábelen legfeljebb hír- és/vagy háttérmûsorokat... (ismert okokból azokat se az objektivitását végleg sutba dobott királyin! ;-)

Sic Transit Gloria Mundi. ;-/
10/10
Mjack10 2011 okt. 15. - 09:40:31 10/10
(83/713)
Hát ez jobb mint a 40 milliós játszma én tegnaptól nézem de nekem nagyon tetszik!
10/10
seherezade 2011 okt. 15. - 08:35:51
(82/713)
Csak egy kérdés: voltál már kvízmûsor forgatáson?
Hogyha fingod sincs arról, hogy mi van a háttérben, ne kritizálj. Egy 50 perces mûsort kb 4-5 órányi anyagból vágják össze. Arról ne is beszéljünk, hogy ott 20 másodperc alatt mi zajlik belül: izgul, leblokkol, stb.
Kíváncsi lennék te mit produkálnál. Könnyû úgy titulálni mást agyhalottnak, hogy fogalmad sincs milyen ott lenni.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 15. - 08:12:03 1/10
(81/713)
de igazából még úgy sem tudták XD
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 15. - 08:11:45 1/10
(80/713)
az hát, szánalmas, hogy egyik se tudta :D csak el kellett képzelni, ahogy Gundel is mondta :D
dr.66 2011 okt. 14. - 22:36:16
(79/713)
Végre egy kvíz a tévében!Ugyanis mára teljesen eltûntek.Ráadásul elég szórakoztató,a Gundit amúgy is bírom,hajrá!
Rhaegar 2011 okt. 14. - 21:22:35
(78/713)
Szegény..
Legyõzi a muksót erre kiszúrják a szemét egy kurv@ százassal.
Rhaegar 2011 okt. 14. - 21:07:59
(77/713)
:D
Amúgy rafináltak, mert a Gundel még vígan magyaráz nekik, közben meg hirtelen leejtik a játékost..
Rhaegar 2011 okt. 14. - 20:57:29
(76/713)
Az azért komoly, hogy a csaj nem tudta annak a zászlónak a nevét mely: kék alapon 12 csillag
Hülye agyhalott.
merkur96 2011 okt. 14. - 20:48:35
(75/713)
Most hogy már 2 (vagy több?) játékosnál is elõfordult hogy kemény csatában végül 100 Ft-ot nyertek, illene legalább egy kevésbé nevetséges összegre feltornázni a minimálnyereményt. Mondjuk 5 vagy 10e Ftra. De akár egy ezres is jobb lenne ennél...
merkur96 2011 okt. 14. - 20:42:53
(74/713)
Erikaaa: ez a kérdés most biztos sokakban felvetõdött, és valószínûleg tényleg az lett volna a legjobb, ha a hapi hozzásegíti a Marcit a 25 millióhoz. (Pláne ha a háttérben megegyeznek h 1-2 millió neki is esik :) de a mûsorkészítõk ilyesmire nyilván esélyt sem adnak.) A másik oldalon viszont ott van, hogy mikor hirtelen kap egy kérdést az ember, és ösztönösen megpróbálja megválaszolni, elég nehéz közben még erkölcsi dilemmákat is eldönteni...