Téma: María

gasko 2016 júl. 26. - 11:14:45
(37/57)
Telenovellás fórumokon talán nem vagyok teljesen ismeretlen, s talán a veteránok közül arra is sokan emlékeznek, hogy annak idején mûködtettem egy webnovellás/foronovellás oldalt. Nyári fellángolásként az jutott eszembe, hogy ezt most folytatom. Ha valaki kedvet kapott az olvasgatáshoz, nyugodtan megteheti, ahogy kommentelhet is – normális módon természetesen.
A link:
https://webnovellablog.wordpress.com/
10/10
syuzi 2016 júl. 15. - 14:58:39 10/10 Előzmény Milibindi
(36/57)
Kíváncsi leszek hogy hogy fog kinézni Maria idõsebben
Nagyon jó volt a tegnapi rész is várom már a mai t is:)
malvinkicska 2016 júl. 12. - 20:32:03
(35/57)
Nem vagy egyedül nekem is elég volt belõle egy rész, és befejeztem, egyszerûen nem akarnak egy normális sorozatot venni, de amiket megvesznek az nulla az egész, az a szerencse a FB-on fordítanak sorozatot és annak legalább van mondanivalója felépített. Ami az RTL2-õn indult az is egy vontatott, sok szereplõs valami, nagyon nehezen halad, a Story5-õn megy a Ne hagyj el, azzal az a gond csak akkor tudom nézni, mivel nincs ilyen adóm, mikor felrakják.
nikato 2016 júl. 12. - 16:46:57
(34/57)
Amikor megláttam a címet kezdtem örülni, hogy a Thalía féle María-t fogják adni.. De sajna nem.. még a '90-es évekbeli szappanoperákat ma is megnézném, de az újakat már nem bírom.
10/10
Milibindi 2016 júl. 10. - 00:42:09 10/10
(33/57)
Kicsit furcsa, hogy az Amit a szív diktálnál mindenki egyértelmûen Claudiát mondta a legszebb nõi szereplõnek itt meg mindenki csúnyázza. Itt egy egyszerû lányt alakít. Öreeg?
SPOILER
Lesz ám egy idõugurás benne. Még idõsebb is lesz a karakter, mint a színésznõ valódi kora. "Kicsi fiát" Pedig Eleazar Gomez alakítja majd. Rabok és szeretõk-Roy,Fiorella-Benito
Alison Taylor 2016 júl. 08. - 00:25:02
(32/57)
Szívesen!
kikelet54 2016 júl. 06. - 21:56:32
(31/57)
Nem tudja valaki, hogy a tv2 honlapjára miért nem töltik fel a részeket? Csak a 4-ig van meg.

Hát, igen. Alejandro most nem tudja, hogy melyik ujját harapja meg. Ha a családját választja, szenvedni fog, mert szereti Mariát, de még nincs felkészülve egy házasságra, ha Mariát választja kitagadja a családja.
Egyértelmûen õ tehet mindenrõl, mert amikor elõször voltak együtt, látni lehetett, hogy a zsebébe nyúl, és az üres kezét húzza ki. Na akkor kellett volna megálni, és elmagyarázni a nagyon naiv, ártatlan, és fõleg szerelmes Mariának, hogy most nem lehet.

Nem tudom a késõbbiekben mennyire fog Alejandro szenvedni, de Maria biztos megerõsödik. De milyen áron?

Szerintem sok a mellék szereplõ, egy némelyik jelenlétét nem is igazán értem.

Vanessat nagyon utálom, vajon miért tesz keresztbe állandóan a testvérének?
10/10
syuzi 2016 júl. 06. - 18:13:42 10/10 Előzmény Alison Taylor
(30/57)
Köszönöm szépen:) Nagyon jó volt a mai rész nekem nagyon tetszett csak sajnáltam, szegény kis Mariat amiért Alejandro így bánt vele , de Alejandrot is meglehet érteni fél az apjától és a jó mód elvesztésétõl már várom a folytatást:)
Nina0818 2016 júl. 05. - 21:43:45
(29/57)
Sziasztok! hát ez a sorozat nálam is egy nulla.. fõszereplõk csúnyák és öregek. Hát és maga a történet, harmadik részben már megesett szegény butácska Maria, valaki írta hogy még a smink se segít rajta,ez igaz. Nagyon csúnya heges az arca,mikor közelrõl mutatja a kamera. Én olyan sorozatot várok mint régen volt a Bosszú Álarca vagy a a Gonosz Álarca,ami szerintem az elmúlt 2-3 évben a legjobb sorozat volt nekem legalábbis. Valami ilyesmit újra néznék..Pont a napokban olvastam hogy készül a Csajok Szilikon ez lesz a paradicsom folytatása, remélem majd nálunk is leadják..
regina.997 2016 júl. 02. - 13:02:33
(28/57)
Így van így van. Probléma van azt gondolom a Televisánál is, és itt a tv2-nél is(bár talán ezeket a sorikat olcsóbban adják, azért veszik). Ezért nem meglepõ, hogy népszerûségét vesztik Mexikóban is a Televisa alkotásai, és szerintem a itthon is hamarosan. Régebben azt gondolom, hogy voltak minõségi sorozatai a Televisának, nem is kevés, amely nagyon jól ábrázolt a szegény lány+gazdag fiú kapcsolatot. Említhetném a Szerelempárlatot, vagy Pokolba a szépfiúkkal, még A menekülés a szerelembe is jóval elfogadhatóbb volt, de fordított helyzetben a Mindörökké szerelem is(gazdag lány+szegény fiú). Szóval tényleg csalódott vagyok, hogy mennyire lesüllyedt a színvonal...éppen ezért mostanában már bármilyen más gyártótól szívesebben nézek sorit, mint a Televisától.
malvinkicska 2016 júl. 02. - 11:46:03
(27/57)
Köszöntelek régen nem találkoztunk a fórumon, én a te véleményed mindig sokra tartottam, és most is így érzek, de most rá kényszerültem ezekre a sorozatokra, a fiam azt mondja, meg a volt munkatársaim nem ismernek rám, milyen mozgalmas életet éltem, és most ez a szórakozásom, szerintük ez agy mosás, persze én nem így látom. Az ismétlés hive nem vagyok tudom jó a memóriád, de ezt idõ töltésnek szánom, mivel olyan helyen élek ami távol van mindentõl, és rejtvényt sem fejthetek mindig, aztán az olvasást is meg unja az ember. Évente csoporttal megyek kirándulni, már az idén is voltam Szlovákiában, tovább mikor elkezdtem nézni szórakoztatott, de mikor olvasom ez ennek a feldolgozása , a másik annak kiakadok, és rosszabb, mint az eredeti. A M Sz-ben nekem is tetszett, meg nagyon sok, de most már kezd elegem lenni, csak ez a téma. A Telemundós sorozatok nagy része bejött, meg a török sorozatok nagy része, pl ami most megy a M Sz az sem a szívem csücske, mert a FB-on fordítanak többet ha olvasni kell akkor is jó , mert felépített, van benne logika, most a Végtelen Szerelem 25 Bölümét várom, aztán a Karadyí pedig az igazán nem egy esti mese. Remélem nem zavartalak, ha még is szíves elnézésed kérem, kicsit hosszúra sikerült a válaszom.
Szép hétvégét neked.
1/10
suxel 2016 júl. 02. - 10:36:35 1/10
(26/57)
Azért néha-néha lehet élvezetes szegény lány-gazdag fiú típusú sorozatokat is gyártani: csak nem mindenkinek sikerül. Nekem nagyon tetszett a Menekülés a szerelembe címû sorozat, vagy tudom ez már többeknek nem tetszett, de nekem nézhetõ volt a Fiorella is.
malvinkicska 2016 júl. 02. - 09:15:03
(25/57)
Az általad említett sorozatokat én még annyira sem méltattam, bele nézek egyedük a Szeretned Kell azt megnéztem Colunga miatt, azt az egyet nem értem , hogy tudják kint is bukás volt és még is próbálkoznak vele,mit gondolnak rólunk, nem unjuk, már ezta sok semmit mondó gazdag ficsurokat, meg béna szegény lányokat akik ezzel foglalkoznak csak ennyi az elképzelésük, mikor milyen modern világot élünk. ilyen sablonos semmiket visznek hatalmas stábbal képernyõre, ezt valahogy nem értem.
regina.997 2016 júl. 01. - 20:22:53
(24/57)
Uppsszzz...és elfelejtettem Palomát emélíteni...hát abból is elég volt 30 rész kb....szegény lány gazdag fiú....egyszer látnék inkább egy gazdag lány+szegény fiú párosítást...már az is fejlõdés lenne....
regina.997 2016 júl. 01. - 20:17:15
(23/57)
Örülök, hogy nagyon sokan egyet értenek velem. Én egy részt sem láttam belõle, de már ismertem a sztorit és azt is, hogy Mexikóban bukás volt. Hogy ezt a bamba képû csajt ki találta ki a fõszerepre, nem igazán értem. Egyáltalán nem illik ez a színésznõhöz, semmiképpen sem. A tv2 meg nem akarja abbahagyni a szegény lány(majd gazdag lány)+ gazdag fiú sztorik ránk tukmálását. Lehetnének egy kicsit bátrabbak már. Bár nekem a Maricruz volt az utolsó ilyen sztorim, de az is elég volt....nem bánom hogy A macskát meg Fiorellát nem néztem és ezt sem fogom....:( Sajnálom mert, mert nekem már a Szeretned kell is befejezõdött olyan 30 rész után, és reméltem hogy majd egy jobbat kapunk....hát tévedtem....
malvinkicska 2016 júl. 01. - 19:43:56
(22/57)
Nem tartom olyan nagy talentumnak, hogy õ ezt eltudja játszani, és ezért nem is nézem, felõlem akármit alakíthat.
10/10
syuzi 2016 júl. 01. - 18:07:57 10/10 Előzmény Alison Taylor
(21/57)
Köszönöm szépen:)
1/10
suxel 2016 júl. 01. - 15:35:47 1/10
(20/57)
Most túl öreg. :D Késõbb meg túl fiatal lesz, amikor jön a nagy idõugrás és a 30 éves Eleazar Gomez fogja a fiát játszani. :D :D
malvinkicska 2016 júl. 01. - 12:13:32
(19/57)
Cludia 35 éves, és nem sok báj van benne, annyi sok szép fiatal színésznõ van miért nem egy olyat tettek, mint aki a Szeretned Kellben alakította Reginát, az egy bájos de írhatnék többet is, de nincs értelme, mert ez már úgy is marad, akinek tetszik nézze, mert én az elsõ rész után befejeztem. Azt az egyet nem értem kint is bukott még is meg veszik azt hiszik nekünk nincs igényünk, nagyon tévednek.
Mia1234 2016 júl. 01. - 11:43:00
(18/57)
Semmit nem veszítesz vele. Kifejezetten unalmas, sótlan, klisés. A fõszereplõ csaj szerintem is csúnyácska és öreg erre a szerepre.