Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 ápr. 18. - 17:40:36 4/10
(721/1561)
Doris megint hisztizik a sort, mert az apja fogadja Mendozát. követeli, hogy az apja dobja ki a nõt, akit erkölcstelen perszónának nevez. Erre Maricruz rendesen pofán vágja. Ezen nemcsak Doris, hanem az apja is meglepõdött. Ez szép volt!
Milibindi 2014 ápr. 18. - 10:35:44
(720/1561)
Veled értek egyet! Én is bírtam a nyanyát , India Mariát! Többnyire nevettem is rajta. Szerintem is Teobaldo a túlzás, hogy egy romantikus kori irodalmi figurát tettek egy viszonylag modern történetbe. Kimondottan mexikói komikus novellát csak az Amit a szív diktált láttam. Az nagyon bejött! A poénok 75-80 % -n még röhögtem is! ( Mondjuk Rogelio álmán én kiakadtam , amikor azt álmodta, hogy Veronica megsütötte a kutyust, lesápadtam a képernyõ elõtt:S Na ez nagyon nem volt vicces) Viszont a Betty, a Vadangyal, a Te vagy az életem nagyon nem jött be, irtó idétlennek, inkább idegesítõnek találtam, mint viccesenek! Ezek kolumbiai illetve argentin novellák voltak.
tibitoma 2014 ápr. 17. - 20:04:21
(719/1561)
Nekem az indián nyanya okozta eddig a legnagyobb meglepetést, Maria Nicolasa Cruz egészen kiváló, csak írhattak volna neki poénosabb jeleneteket. Teobaldo volt a túlzás! La India Maria kitett magáért szerintem, kihozta azt a figurájából, amit ki tudott. Egyébként meg hihetetlenül aranyos nõ lehet. Mondom ezt úgy, hogy gyûlölöm a mexikói telenovellák óvodás, szájbarágós humorát: a Lety is sokkal rajzfilmszerûbb lett a Bettynél, a sitcom-elemekkel vegyített sztorikat rendre elrontja a Televisa a Por ella soy Eva kivételével. És amit Salvador Mejia mûvel a klasszikusokkal, az egyenesen felháborít: a közismert történetek új változatánál belepakol a sztorikba a La Madrastra óta mindig legalább kettõ nagyon-nagyon hülye alakot, akik se nem reálisak, se nem viccesek. Amit a Triunfo del Amorral mûvelt, az egyenesen vérlázító, a Titkok és szerelmeket azért kedveltem, mert hús-vér mellékkarakterekkel operált (Cristina szomszédsága), a TDA-ban Maria Desemperadáékat meg egy csomó barom vette körül.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 18:03:24 4/10
(718/1561)
Maria Alejandra kissé furcsán viselkedik. Amikor elõlépteti Miguelt teremfelügyelõnek, rögtön közli vele, hogy játszhat a kaszinóban, ha aláír váltót a fizetése terhére. Aztán meg Canseconak azt mondja, hogy a saját zsebébõl fizeti, ezzel elõtte is gyanússá teszi magát.
Miért tartozik a társára, hogy mi okból léptette elõ, meg hogy mennyit keres? õ a többségi tulajdonos, ez bõven elég.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 17:39:37 4/10
(717/1561)
Esthert nem értem. Ey éve még a cinkosa volt lúciának abban, hogy megalázzák Maricruzt, most meg egy ugyanolyan parasztfiúra vetett szemet, mint az volt. Írni tanítgatja, jó illatú samponnal és kölnivel kényeztetné, aztán meg az ágyába fektetné.
Viszont Lúcia magához tért, most vele folytatja a gonoszkodást.

Octavio meg röhejeseket mond: A lelkünk mélyén már csókolóztunk. (vajon ezt hogy csinálta?) Maria Alejandra ki is röhögi: hagyja ezt a nyálas dumát a kormányzó lányának, lehet, hogy õ értékeli.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 15:15:07 4/10
(716/1561)
Akkor nyerünk kb 2 hónapot.

Amúgy a sorozat zömmel a szereplõknek köszönhetõen élvezhetõ. A forgatókönyv nem ér túl sokat, de a színészek megtesznek mindent, így jó közepes minõsítést ér el nálam. A 4 csillag helyett ma már ötöt is adnék.
Ana Brenda gyönyörû, a Canseco nõvérek alakítói jó színészek. René Stickler is. Az emír kicsit idétlen, Doris a kelleténél is idegesítõbb. Normális férfi már rég kirúgta volna, ez a hülye Octavio meg papucsként hagyja magát rángatni ide-oda.
A vicceskedõ szereplõk meg idegesítõek. Értem ezt fõként az indián nyanyára.
4/10
suxel 2014 ápr. 17. - 15:04:32 4/10
(715/1561)
:D :D Csak 162. :D Azért az kicsit kevesebb, mint 200 rész, de a sokkal így is egyet kell értsek. :)

SPOILERES innentõl. :)

Még a 93. részig meg is értem, kissé megnyújtják a vergõdését Dorisnak a Marimarhoz képest. S aztán visszahelyezõdik a történet Tamaulipasba, a kaszinó már nem lesz lényeg, birtoktulajdonos lesz Ana Brenda. :D Gyors a váltás, tudom. :D Én csak azt nem értem a végére, hogy a görcsbe hozzák vissza majd megint Dorist. :D

Amúgy ez a sorozat a folyamatos ki-belépések sorozata. Elõször ott van India Maria, majd visszajön a vége felé. Elbúcsúzunk majd Carolától, de a végén õ is itt lesz. A kormányzó és a lánya is kiíródnak egy idõre, de a vége közel megint felbukkannak. Kaptunk az elején Simonaból egy kicsit, a fele tájékán fontos szerephez fog jutni. Majd visszakapjuk a Solitas szálát is. És Lucia és Miguel sem lesz itt a sorozat végeig teljesen, kapunk más gonoszokat.

Én ilyen nagy jövést-menést a helyszínek és szereplõk között eddig még sehol nem láttam. El és vissza.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 14:01:30 4/10
(714/1561)
Igen láttam, tudom ki lett ott Sergio felesége, nyilván itt is az lesz Octavioé. De akkor mi a csudát fog csinálni ez az idegesítõ Doris vagy 50 részen át? Most az a szerepe, hogy megkeserítse Maricruz életét (meg az enyémet), de késõbb?

Amúgy a Marimar történet már csak nagyvonalakban van meg a fejemben, a kis részletekre, meg a mellékszereplõkre már kevésbé emlékszem. De arra igen, hogy abba a kb. 75 részbe minden belefért ától cettig, szóval nekem nagyon hosszúnak tûnik ez a 200 rész.
Istenem, ez majdnem egy teljes év, figyelembe véve a hétvégéket meg az ünnepnapokat!
tibitoma 2014 ápr. 17. - 09:56:11
(713/1561)
napraforgó, Te láttad a Marimart?
Nem akarom elspoilerezni, de nem Doris lesz Octavio felesége, hanem egy másik, már bevezetett karakter.

Érdekes, hogy három átváltozás is van ebben a történetben: Mariskáé, Teobaldóé, illetve ...

Suxel: egy szóval nem írtam, hogy mondtad, hogy rossz színésznõ lenne :)
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 06:59:08 4/10
(712/1561)
Jajj röhögtem, amikor a kormányzó Maria Alejandra erényeit magasztalja: maga olyan mûvelt...

Az én fogalmaim a mûveltségre mások. Mert lehet valaki alapból inteligens akkor is, ha nem egy tanult, nem egy mûvelt ember.

Szerintem a mûveltséghez hozzátartozik az olvasottság (regények, versek, ,stb.) - MA-nak a kezében nem láttunk még egy könyvet sem. A mûvelt ember érdeklõdik a mûvészetek iránt, pl. festészet, képzõmûvészet, zene. Színházba, operába, koncertre jár, zenét hallgat, stb. MA egyszer ugyan elment egy balettelõadásra, ahol Oct-tal összeakadt, de kb. ennyi volt amûvészetekbõl. A mûvelt ember tisztában van a politikai erõvonalakkal, figyelemmel követi a híreket (és nem csak a celebek magánéletét), a tudomány vívmányait, stb. Esetleg nyelveket tanul, lehetõsége szerint utazgat, hogy ismereteit bõvítse. És még rengeteg ilyesmit össze lehetne szedni (földrajz, történelem, a világ népei, népszokások, stb.) Érdeklõdhetne a szegények élete, annak jobbá tevése iránt, már csak azért is, mert belülrõl ismeri ezt a világot, de õt ez mind nem érdekli.

De Maria Alejandra érdeklõdése kizárólag a kaszinójára terjed ki, holott a szerncsejátékok ismerete nem tartozik az általános mûveltség körébe. Rendben, õt ez üzleti szempontból érdekli, de... Ezer másféle üzlet van, azok vajon miért nem?

Szóval, lehet, hogy ez a nõ inteligens, de a mûveltséget nem lehet pár hónap alatt megszerezni.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 17. - 06:41:20 4/10
(711/1561)
Hát, ha ezt az idegesítõ tyúkot Octavio nyakába varrják feleség gyanánt (márpedig az a sok rész, ami a második-harmadik etapra esik, ezt sugallja), akkor elõre sajnálom a szegény pasit. Ez a nõ olyan fokon idegesítõ, hogy - bár én nem vagyok a híve a nõk megfenyítésének - legszívesebben jól megruháznám. De ebbõl a tyúkból még kiverni sem lehet a hülyeséget, itt csak a többezer km-es távolság segíthet.
4/10
suxel 2014 ápr. 16. - 21:50:55 4/10
(710/1561)
Egy szóval nem mondtam, hogy rossz színésznõ lenne, én igazán bírtam abban a 14 rész Que Pobre Tan Ricosban, ameddig követtem a sorozatot, ahol képes volt még szûzhártya helyreállító mûtétre is. Maga a karakter nem egy kedves teremtés, az idegesítõ fruska szerepét jól tolja. Egy dolog viszont van, amit színészileg nem bírok benne elviselni, szerintem borzalmas módon sír. Nem szerettem nézni, a Megkövült szívekben azokat a jeleneteit. Kár, hogy nem kapott több fõhõsnõ szerepet a 2010-es Zacatillot követõen, de én szívesen látnám egy olyan sorozatban, ahol nem zokogja magát agyon a fõhõsnõ.
tibitoma 2014 ápr. 16. - 21:13:13
(709/1561)
Én pont azt bírom, hogy Ingrid Martz ilyen tenyérbemászó :D
Legszívesebben leütném, de ez csak azt bizonyítja, hogy annyira nem rossz színésznõ.
Ha kevésbé látszódnának rajta a ráncok, meg ha már nem láttam volna idõsebb szerepekben, akkor elhinném, hogy egy 20 éves rinyapin@.
malvinkicska 2014 ápr. 16. - 18:36:26
(708/1561)
Suxel jól megvigasztaltál akkor még sokáig fog pattogni, a Molnár Ilona hangján beszél de részére elõnytelen, szerintem.
4/10
suxel 2014 ápr. 16. - 18:10:56 4/10
(707/1561)
Hát a Marimarban is hivalkodott hasonlóan Natalia, de úgy látom itt még fokozták is rendesen. Ingrid Martz ebben a szerepben, ezzel a szinkronhaggal valami hiper-szuper-mega idegesítõ. Elárulom nektek nem lesz folyamatosan végig a sorozatban. Hasonlóan az India Mariahoz, majd a sorozat utolsó szakaszában fog visszatérni, viszont õ több epizódra. A 93. részben lép ki a karaktere egy idõre, s a 139-ben fog visszatérni ismét.
malvinkicska 2014 ápr. 16. - 18:01:42
(706/1561)
Doris a mai részben kiverte nálam a biztit, nagyon sok butaságot beszél arra ok kell valahonnan kitiltani valakit. A jelzõket amit használ rá érvényesek, irigy hódit Maricruz, neki nincs annyi hódolója. Remélem az apja nem tesz ekkora baromságot annak nincs annyi szõke gondolata.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 16. - 17:44:40 4/10
(705/1561)
Ez a Doris megérdemelne két nagy atyai pofont... Micsoda dolog, hogy az apja állására, tekintélyére hivatkozva parancsolgat. De persze hamarabb kellett volna megnevelni. Szinte várom, hogy apuci azt mondja a fenyegetõzésére, hogy akkor csak menjen.
malvinkicska 2014 ápr. 16. - 06:51:11
(704/1561)
Napraforgó nem vettem komolyan, amúgy is a legnagyobb, ünnepre készülve, lelkembe nyugalom és béke van.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 16. - 04:31:11 4/10
(703/1561)
Ne vedd komolyan, csak vicceltem. Tudom én jól, pont ez a lényege a telenovelláknak, fõként azokon belül is a rózsanovelláknak, hogy a végén a fõhõs és a fõhõsnõ egymásra találnak.
Azt hiszem, éppp ezért nézzük. Elegünk van a szörnyûségekbõl, lassan már nem tudom nézni a hírmûsorokat, mert egyébrõl sem szólnak, mint a lelõtte, leszúrta, földarabolta, elütötte, fölrobbant, kigyulladt, leégett, elütötte, stb.
malvinkicska 2014 ápr. 15. - 20:17:47
(702/1561)
Napraforgó nem néztem meg de általában így végzõdnek ezek a sorozatok, ahogy most áll a dolog nem is biztos hogy bántják egymást, de ha még is akkor tévedtem, ebben bármi megtörténhet.