Téma: Maricruz

4/10
suxel 2014 márc. 14. - 17:10:19 4/10
(421/1561)
Amúgy az nem rossz, hogy az emír és Maricruz jelenetei alá próbáltak valami keleti muzsikát varázsolni, csak lehetne kicsit hangosabb is alatta.
4/10
suxel 2014 márc. 14. - 17:06:37 4/10
(420/1561)
Octavio micsoda vetõdést vágott a földön, és mint egy hülye gyerek ücsörög, térdepel, és okolja magát a hamuvá lett kunyhó helyén. :D
Úgy látom Carlos de la Mota (Karim emír) megkapta a Mindörökké szerelembeli hangját, Pálmai Szabolcsot.
4/10
suxel 2014 márc. 14. - 16:33:57 4/10
(419/1561)
Na ma belekukkantok ismét hol tart ez a sorozat! :) Bár nagyjából képben vagyok, hogy ti irkáltok ide. :)
4/10
napraforgó 2014 márc. 14. - 15:37:16 4/10
(418/1561)
Két agyonfestett, kanárisárga fejû nõszemély.
Carola nyilván azért rontja az üzletet, hogy kevesebbért vehesse meg Alejandro részét.
4/10
offtopic
napraforgó 2014 márc. 14. - 12:50:17 4/10
(417/1561)
Off
Õszintén szólva én sem birtam végignézni, annyira gyenge volt. A sok ostobaság annyira bosszantott, hogy a felénél félbehagytam. Azóta is haragszom az elvesztegetett idõ miatt.
4/10
napraforgó 2014 márc. 14. - 12:47:40 4/10
(416/1561)
Maria felkereste a fõvárosban Maricruzékat, vitte a dobozkát az iratokkal. Így lehet tudni, hogy abban a házban élnek, vagy ott meg tudják mondani nekik, hogy most hol vannak.
Egyébként meg ez az ostobácska beszélgetés J.Antonio és Santa között csak felvezetés volt, mert megjelent Octavio és most õ kezdte el keresgélni õket.

Hogy Carola lenne a rabló? A saját páncélszekrényét kirámolhatta, meg a húga ékszereit is elvehette, na de a vendégek pénzét? Azokat rendesen megtámadták a parton, azt nem hiszem, hogy egy idõsödõ nõ csinálta volna.
Viszont Teobaldo valami nagyobb dobozt vitetett egy raktárba, abban vajon mi volt?
malvinkicska 2014 márc. 14. - 08:45:23
(415/1561)
Napraforgo én az árva angyalt nem láttam, mert nem túl régen nézek sorozatokat, mivel nem értem rá.
4/10
napraforgó 2014 márc. 14. - 04:36:35 4/10 Előzmény malvinkicska
(414/1561)
A sorozatokban könnyen szülnek ---> nem mindenhol, az árva angyalban jó egy hétig vajúdott a csaj a viharban. Borzalmas volt, azt a jelenetet már csak azért néztem, hogy mi lesz végre.
malvinkicska 2014 márc. 13. - 18:04:50
(413/1561)
Ezután lesznek bonyodalmak, hogy Octavio rá jön a sok hazugságra, Lucia egy féreg semmit nem mer fel vállalni, csak uszítja hol a cselédet, hol azt a nagy papucs férjét mondja meg más az õ kitervelt aljasságát. A két nõ is fél Maricruztól biztosan van okuk rá lehet sokat zsebeltek eddig.A sorozatokba könnyen szülnek, egyik percen szül utána már kifestve flangál Lucia is.
4/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 17:41:43 4/10
(412/1561)
Maricruz kibérelt egy házat a szigeten és oda akarja vitetni a húgát magához. Kíváncsi vagyok, hogy fogja magyarázni Solita jelenlétét Octavionak? Mert az kicsit furcsa lenne, hogy Maria Alejandrának is van egy pont olyan külsejû süketnéma húga, mint Maricruznak (ráadásul egy ugyanolyan majommal...).

Lúcia és Miguel most magyarázkodni kényszerül Octavionak, mi is lett Maricruzzal, meg a házával.
4/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 17:33:21 4/10
(411/1561)
Jose Antonio és Santa Maricruzékról beszélgetnek, hol lehetnek, mi van velük. Talán (!) a fõvárosban lehetnek, momdja Santa. Mintha nem õk kísérték volna ki õket a Mexikócitybe menõ buszhoz!
4/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 17:27:12 4/10
(410/1561)
Lúciának szülési ájdalmai vannak. Miguel úgy látszik nem hordja magával a mobiltelefonját, mert Ofélia két emberrel keresteti meg. Lucia elég gyorsan megszült.

Az orvos azt mondja Maricruznak, hogy 8 héten belül szülni fog. És még mindig nem látszik rajta a terhesség!
Rebbeka 2014 márc. 12. - 23:47:40
(409/1561)
Koszonom, meg is talaltam.
tibitoma 2014 márc. 12. - 19:39:07
(408/1561)
Ezért lett volna jó egy idõugrás a sorozatba, amely rengeteg mindent megmagyarázna. Ha Maricruz az apja házában tölt pár évet, máris hihetõbbé válik az egész.
1.) Jobban kiterjesztik a vidéki etapot, adnak az eredetihez még pluszba pár konfliktust és van idõ mélyebben ábrázolni a karaktereket. Ezzel elmegy 40 rész. Semmi hír a luxushajóról meg Cansecóékról, még csak be sem mutatják õket, Alejandro villáján kívül nincs is nagyon jelenet, ami ne Tamaulipasban játszódna. Halad minden a Marimar/La Indomable medrében, annyi különbséggel, hogy a tûzeset után Maricruz és a húga rejtélyesen eltûnnek. Nincs levelezés a fõhõsnõrõl Lucía+Miguel és Octavio közt.
2. Maricruz az apjánál, minden kiderül, csak Alejandro nem tudja még, hogy MC a lánya. Eltelik 4-5 év. Maricruz hû de nagyon okos finom úrinõ lett, Solita meg jelbeszéddel kommunikál. Maricruz gyönyörû, pályáznak rá férfiak, de õ a múltbéli csalódottsága miatt nem akar a hímnemûektõl semmit. Megvan a bölcsessége ahhoz, hogy majd Aracelinek tanácsokat osztogathasson. A villában két 4-5 év körüli kisgyerek szaladozik. Octavio is nagy jellemváltozásokon ment keresztül az évek során: link alakból komolyan gondolkodó férfivá érett, elvégzett egy pilótaiskolát. És most iktatják be azt a jelenetsort, amikor a két fõhõs találkozik Mexikóvárosban: Octavio oldalán van egy random nõ. Ekkor jut eszébe Maricruznak, hogy BOSSZÚT AKAR ÁLLNI. Jön a kaszinóhajó és a fontosabb szereplõinek a bemutatása. Illetve: néhány snitt erejéig ellátogatunk Tamaulipasba, ahol a Narvaezek birtoka lejtmenetben száguld a csõd felé és az intézõ zsarolja Lucíat.
3. És ekkor jön el az idõ, hogy a fõhõsnõ megjelenjen a luxushajón.
malvinkicska 2014 márc. 12. - 09:41:51
(407/1561)
Rebbeka szerintem amit hétfõn adnak részt kedd hajnalban ismétlik, valamelyik éjjel fel kellett kelnem és belenéztem, az ismétlésekbe, akkor úgy volt, különben ennek minden epizódja fen van online.
Rebbeka 2014 márc. 12. - 02:21:46
(406/1561)
Sziasztok, Nem ertem az ismetleseket. Nem ismetlik meg az osszes leadott reszt? Idonkent 1-1 reszt ismetelnek? Koszi a valaszt.
4/10
napraforgó 2014 márc. 11. - 18:53:35 4/10
(405/1561)
Nekem nem valami meggyõzõ ez az emír. Sem a külseje - túlságosan európai, kicsit sem arabos - sem a viselkedése. Ana Brenda/Maricruz csinos nõ ugyan, de azért annyire nem, hogy ennyire elveszítse miatta egy férfi a fejét.
Az rendben van, hogy Maricruz jóindulatú tanácsot ad egy másik fiatal nõnek, habár még csak 19 éves (!), mint mondta, Aracely meg már 20, de õt már becsapta egy férfi, így szívfájdalomban, csalódásban tapasztaltabb nála. De az kicsit furcsa, hogy kéretlenül ennyire beleszól egy vadidegen nõ életébe.

Talán azt is meg kellene kérdeznie Octaviótól, hogy ki az a Maricruz, akivel minduntalan "összekeveri" és milyen viszonyban van vele. Ezzel jól el lehetne játszani. Mert ez a "de engem nem érdekel" hozzáállás kissé unalmas és nem is nagyon hihetõ.
malvinkicska 2014 márc. 11. - 18:09:23
(404/1561)
Maricruznak határozottan jobban, áll ez a karakter, mint az a szegény lányos, hála az égnek törlesztett Eduardonak, amiért a háta mellett ellene beszélt Octavionak, annyi õ szemébe merte mondani.Amit fura Teo volt a kísérõje az emírhez a két szõkeséget ette a penész, még arról álmodozik, hogy övék lesz a kaszinó, én ezt nem venném biztosra.Napraforgó én is arra két emberre tippeltem magamban, õk látják a forgalmat igaz már az ékszerek is oda vannak, lehet nem lesz idejük másat szerezni helyette Caroláéknak.
4/10
napraforgó 2014 márc. 11. - 16:58:54 4/10
(403/1561)
Teobaldon kívül esetleg még Tony jöhet szóba Zorilloként, mindenesetre olyan valaki, aki tisztában van a kaszinó mûködésével, meg azzal, hogy ki nyert sokat. Hiszen nem a veszteseket rabolta ki.... A tettes látta, ki nyert sokat, akkor pedig jobbára a kaszinó alkalmazottai között kell keresni a tettest, nem a vendégek közt.
malvinkicska 2014 márc. 11. - 09:19:52
(402/1561)
Azért nem kérdeznek rá Caroláék , mert szõke a gondolataik, az emirt Carlos De la Mota alakítja, személy szerint én már több sorozatban láttam tetszik az alakítása.