Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 febr. 26. - 18:29:59 4/10
(321/1561)
Hogy én miért nem tudtam soha összeakadni egy olyan bolond milliomossal, mint A Mendoza, aki egy napos ismeretség után vagyonokat akar Maricruzra költeni. Pláne, hogy a csaj nem ért semmihez, még port sem tud rendesen törölni.
Maria meg tényleg túl sok. Mire volt jó a biciglizõs, pizzakihordós jelenet?
4/10
napraforgó 2014 febr. 26. - 18:22:11 4/10 Előzmény Milibindi
(320/1561)
Tévedtem, Mexikóban csak keresztnevük van az embereknek. Alejandro Mendoza pl. nem érdeklõdik Maricruz vezetékneve, családi állapota iránt, sem afelõl, hogy honnan, melyik faluból jött. A panziósnénak is csak Serafina asszony a neve, a jó vendégnek meg csak Octavio.

Amúgy Octavionak kicsit sem volt furcsa, hogy egy fiatal lány, Maricruz nevû érkezett a panzióba a kishúgával. Mi lett volna, ha látni akarja õket? (ja, tudom, oda a meglepetés)
malvinkicska 2014 febr. 26. - 18:14:43
(319/1561)
A mai részben nagyon sok buta dolog volt, amit ki kellett volna hagyni, éppen nem hiányzott a Maria jelenete sem, nem vitte elõbbre a dolgokat, szerintem ezt kár volt átírni. A késõbbiekben hátha javul valamit abban reménykedem.
4/10
napraforgó 2014 febr. 26. - 15:58:05 4/10
(318/1561)
Hát fogja magát és elviszi neki. Maricruz már apuci házában van. Onnan már csak egy lépés, hogy kiderüljön a rokonság.
Octavio pedig nem Maricruzzal, a szakadt kis vadóccal fog találkozni, hanem Maria Alejandra Mendozával, az elegáns és mûvelt hölggyel.
4/10
napraforgó 2014 febr. 26. - 08:43:47 4/10
(317/1561)
Hát igen. Ilyen az élet. Meg a véletlenek....
4/10
napraforgó 2014 febr. 25. - 18:54:46 4/10
(316/1561)
Maricruz meditál: muszáj dolgoznom, el kell tartanom Solitát, meg a majmot is! Hát ez aztán az érv! A majmot...

Az öreglányok rájönnek, hogy Eusebio megrontotta Solitát.
(Amúgy az Eusebiot játszó színész 1956-ban született, tehát már kicsit idõsecske egy fiatal lányhoz. Amúgy elég rusnya férfi a csúf vigyorával.)

Érdekes a 4 gyerekes anya is, minden gyerekének felnõtt férfihangja van. A nagy kamasz is úgy rohangál, mintha 4 éves lenne. Kicsit hiteltelen ez is. Pláne még le is kellett feküdniük ebéd után - a nagykamaszoknak éppúgy, mint a kisebbeknek. Kicsit, nem, nagyon röhejes volt.

Octavio is muris volt, képtelen felvenni a kapcsolatot a bátyjával! Mexikó úgy tûnik megrekedt a múlt században. Itt nem ismerik a telefont, pláne nem a mobilt, amin akárkit akárhol el lehet érni. Nem, õ azon gondolkozik (!), hogy táviratot küld a bátyjának.
És persze õ is ugyanabban a panzióban lakik, mint Maricruzék! De Solita épp háttal ül, mikor a fogadósné vígasztalja, így aztán Oktáv nem ismer rá!
Minõ véletlenek vannak!
Milibindi 2014 febr. 25. - 18:30:25
(315/1561)
OFF
Tõlem is kérnek személyit, sõt általában üzletekben az idõsebb eladók is kapásból letegeznek. Anyunak múltkor elmentünk apuval cigarettahüvelyt venni , be sem akartak engem engedni a dohányboltba. Évfolyamtársnõm egyik haverja meg el sem akarta hinni, hogy egyidõsek vagyunk :D Nálam ez fura,mert olyan,mintha nem változnék évek óta :D

Az tényleg igaz, hogy a smink sokat számíthat, lehet vele idõsíteni meg fiatalítani is.
4/10
napraforgó 2014 febr. 25. - 15:02:37 4/10
(314/1561)
Igazad van, tényleg Megan Follows volt.
Ettõl függetlenül a ruha sokat számít, ha egy színésznõ kislányt játszik, akkor ne domborítson annyira...
Neked meg szerencséd van, hogy ennyire fiatalnak látszol. Örülj neki (úgyse tart örökké, sajnos...)
csigabige87 2014 febr. 25. - 09:54:00
(313/1561)
Anne-t Megan Follows játszotta. Mellisa Gilbert pedig Laura volt A farm, ahol élünk-ben. Egyébként ha kimész az utcára, nézzed meg a mai 14-15 éveseket, idõsebbeknek néznek ki, mint én 27 évesen. A mai napig elkérik a személyimet, ha lottót akarok feladni.
4/10
napraforgó 2014 febr. 25. - 04:03:23 4/10 Előzmény Milibindi
(312/1561)
Azért lehetett volna valami olyan ruhát ráadni a színésznõre, amitõl kislányosabbnak látszik. de itt mindig olyan szûk pulóverekbe bújtatják, hogy a cicije hatalmasnak tûnik.
Ezt pl. a Lucy Maud Montgomery írásaiból született Anna c. sorozatban jól megoldották. Melissa Gilbert játszotta végig a szerepet a kislány 13 éves korától és sokkal hitelesebb volt a vörös copfjával, meg a bõ szabású ruhákkal. Aztán késõbb bájos ifjú hölgyként már fûzõt viselt és kontyot.

Szóval a smink, meg a ruha sok mindent képes megoldani. Képes kislányt csinálni egy felnõtt nõbõl.
De itt valahogy ebben sem voltak a topon.
v_zsuzsi 2014 febr. 24. - 21:45:16
(311/1561)
Szerencséje volt Solitának, hogy nem kapta el Eusebio és tartotta fogva.
Milibindi 2014 febr. 24. - 21:08:35
(310/1561)
***rá kéne beszélnie*** javítom
Milibindi 2014 febr. 24. - 20:27:30
(309/1561)
Így van! Tényleg inkább rákéne beszélnie Eduardonak a barátját , arra, hogy menjen vissza a birtokra! Különben is Octavio elég nagy fiú,hogy döntsön, mit szól bele! Tanácsot adhat persze, de ez már több annál, amit csinál! Az már legyen Octavio problémája , ha esetleg tényleg nem mûködne a kapcsolat!
Milibindi 2014 febr. 24. - 20:16:00
(308/1561)
Jól fejlett nem jelent semmit. Én is jól fejlett kislány voltam. Engem 11 éves koromban 16 körülinek néztek. Vicces az, hogy most 30 évesen is 17-18-nak néznek :D
Milibindi 2014 febr. 24. - 20:12:44
(307/1561)
Igen, hogy 14-15 körül lehet, Maria mondta! Az már korábban elhangzott, hogy kiskorú, mikor Eusebio kajtatott utána, de én azt hittem akkor, hogy 17 . Ezek szerint Eusebio pedofil is .
4/10
napraforgó 2014 febr. 24. - 19:07:04 4/10
(306/1561)
Bizony. Solita a tûzeset után eltûnt. Mivel Maricruz még börtönben volt, Maria és Santa mentek keresni. Maria kérdezõsködött a faluban egy asszonytól, úgy kérdezte, hogy nem látott-e egy kislányt, úgy 14-15 éves lehet, és nem tud beszélni, nem hall.
De a kis Solitának akkora mellei vannak, nagyobb, mint a 20 évesnek mondott Maricruznak. Mert õt meg a magánnyomozó 20 év körülinek, vagy 20 éves formának mondta a keresgélés során.
4/10
suxel 2014 febr. 24. - 19:01:23 4/10
(305/1561)
Hát Solita színésznõje Gaby Mellado most 22 éves. Ez most kajak így elhangzott, hogy ennyi idõs? :D :D Besírok! :D
4/10
napraforgó 2014 febr. 24. - 18:54:16 4/10
(304/1561)
Ahhoz képest, hogy Solita csak 14-15 éves, elég jól kifejlõdött!

Lucia meg már levélhamisításra is vetemedik.

A felügyelõ fejében meg úgy tûnik kezd világosság gyúlni, csak rájött, hogy itt Lucia keveri a k@kit.
Nyilván nem segítene Maricruznak annyira készségesen, ha nem hinne neki.

Az az Eduardo meg olyan fene jó barát, beválna ellenségnek is. Hogy mondhat egy jó barát olyat a másiknak, aki állandóan a törvényes felesége után sóvárog, meg nyavajog, elmondja százszor, hogy szereti, hogy: felejtsd el, hagyd ott, meg válj el tõle? Ha tényleg jó barát lenne, azt mondaná, hogy menj vissza hozzá, de legalább látogasd meg, vagy azt, hogy hozd ide magadhoz, majd csak megszokja a várost.
4/10
napraforgó 2014 febr. 24. - 16:38:07 4/10
(303/1561)
Az egész Lupe ügy zavaros. Nem nagyon hihetõ, hogy olyan féltékeny volt, hogy ezért hagyta el a férjét. Ez a pasi nem néz ki nagy nõfalónak, bár ki tudja, 20 évvel korábban milyen volt. De egy házasságtörésrõl, viszonyról meg kell gyõzõdni, mielõtt felrúgja a házasságát. És ha el is akarja hagyni a férjét, azért még beszélni lehet vele. Megbeszélni a gyerek sorsát, méltányos tartásdíjat kialkudni, stb. Annál nagyobb marhaságot, mint hogy elszökik egy ócska putriba, nem is tehetett volna, ráadásul egy puszta feltevés, gyanú miatt.
A nagypapi is elmeroggyant volt, hogy a lánya halála után nem vette fel a kapcsolatot az unokája apjával. Lehet, hogy Alejandro Mendoza magához vette volna a lányát, de a kedvéért biztos a nagyapát és Solitát is magához vette volna, de minimum anyagilag támogatta volna. És ha Ramiro ezt nem tette meg a lánya halálakor, akkor késõbb, amikor már öreg és beteg volt meg kellett volna tennie.

De hát ebben a sorozatban senkinek sincs esze, se Maricruznak, se Octavionak, se Ramironak, meg a többiekenek se sok.
Milibindi 2014 febr. 24. - 10:42:04 Előzmény napraforgó
(302/1561)
Igazad van tényleg nem csak Mexikóban van így, hanem egész Latin-Amerikában! Egyébként szerintem ez logikusabb, mint , ami nálunk van, hogy minden hivatalos ügyintézésnél "anyja neve" van. Az asszonynév szerintem úgy van, hogy Maria Alejandra Mendoza de Narvaez vagy Maricruz Olivarez de Narveaz. Ez a "de" jelzi. Fura , hogy néha keresztnevek között is használják pl. Maria del Carmen, Maria de Jesus , Juan de Dios avagy Juan del Diablo.

Nekem a nagypapa sem volt logikus.Értem, hogy a haldokló lánya utolsó kívánsága volt és azt illik tiszteletben tartani, de azért itt végig kellett volna gondolni mi a gyerek(ek) érdeke! Ha "odaadja" Maricruzt az apjának akkor nem éhezett volna soha, járt volna iskolába, mûvelt lány lenne, akár még egyetemre is mehetett volna. Nyilván Alejando magához vette volna Solitát is , hiszen a neje nevelt lánya, Maricruz testvére. Õ tudta volna megfelelõ iskolába és megfelelõ tanárhoz járatni.