Téma: Maricruz

fricsi01 2014 okt. 09. - 10:39:11
(1541/1561)
Sajnos ebben az esetben nincs jelentõsége mit szeretsz eldönteni, a TV-k úgy vágják meg a filmeket ahogy akarják, mi meg úgy nézzük (vagy nem) ahogy megvágták.
Maricruz 2014 okt. 08. - 17:04:19
(1540/1561)
Ha mar vegigneztem ennyi reszt azert az utolsora kivancsi vagyok teljes egeszeben. A regi karaktereket jo ujra latni. :) Es szeretem en eldonteni hogy mit akarok nezni milyen terjedelemben. Ne a tv2 dontse mar el onhatalmulag mit vag ki es mit nem.
fricsi01 2014 okt. 08. - 16:55:21 Előzmény Maricruz
(1539/1561)
amennyivel rövidebbre vágták, annyi önkínzástól szabadítottak meg téged:)
4/10
napraforgó 2014 okt. 08. - 16:50:04 4/10
(1538/1561)
Most, hogy mindjárt végetér a sorozat, próbálom végigondolni, hogy egyáltalán volt-e ebben a sorozatban igazán szimpatikus szereplõ, akár férfi, akár nõ.
Maricruz - fõleg így a vége felé nagyon idegesítõ lett, Octavio meg szinte az elejétõl az volt.
Miguel eleinte csak tehetetlen papucs volt, késõbb pénzéhes "rosszfiú" lett. a felesége, Lúcia velejéig romlott és az unokahúga, Esther is csak egy fokkal volt jobb. Jose Antonio egy ostoba, de becsületes fiatalemberbõl romlottá gonoszodott.
Carola Canseco kapzsi tolvaj, a húga Raiza meg ledér, élvhajhász. Alejandro Mendosát nemigen tudtam sajnálni a szívbajával együtt sem, mert aki olyan hülye, hogy nem tudja, hol keresse a lányát (mikor megvolt a lakcíme), az nekem ne rinyáljon.
Doris Montenegro idegesítõ sznob hisztérika, apuciját meg párba lehet kötni vele. Az emírt nem is kell magyarázni, élbõl ellenszenves.
Simona, aki kezdetben csak közömbös volt a mások baja iránt, váratlanul irígy, féltékeny hisztérikává változott. igaz belõle aztán kioperálták a gonoszságot az agydaganattal együtt, de nem tudtam megkedvelni.
Aztán ott volt a sok festõ, hát egyik sem volt túl szimpi, élükön a züllött Alfonsoval. Anyucikája szinten idegesítõ, talán még az apja elviselhetõ rendes ember, de hát õ meg huszadrangú mellékszereplõ volt.
Van még a mérnök Alvaro, aki úgy tûnik, soha nem néz tükörbe, mert mindig a lánya, vagy unokája lehetne nõkbe szeret bele. A lányát meg képtelen megnevelni, megfegyelmezni, a kis béka ezért játszhatja a lelkiroggyantat.
Kihagytam még Solitát, a rémes anyját, Ramiro tatát, az õszloboncú szakácsnét és a borzadalmas indián nyanyát. A dadus végig megmaradt mellékszereplõnek, akármennyit is volt színen.
Ja, és még ott volt Aracely, aki a szende szüzet, a nebántsvirágot alakította, amíg csak Eduardo el nem vette. Nem csinált nagy vásárt vele, mert ez a pasi is elég léha, könnyelmû volt, csak nagy naivitással lehet azt hinni, hogy a házasság után átmegy kisangyalba és mintaférjé válik.

Az egész sorozatot a 90. rész táján, ott kellett volna befejezni, hogy Maricruz megszerzi a Narvaez birtokot, aztán megbocsát Octavionak és boldogan élnek, amíg meg nem halnak, mert amit itt hozzáraktak utána, az egy szenvedés volt (nekem, nézõnek...).
fricsi01 2014 okt. 08. - 16:47:21 Előzmény Maricruz
(1537/1561)
amennyivel rövidebbre vágták, annyi önkínzástól szabadítottak meg téged:D
Maricruz 2014 okt. 08. - 16:17:38
(1536/1561)
Arra 100%ig én sem emlékszem mi lett a feleségével, de úgy rémlik, hogy meghalt.
Alvaro mostani választása sem túl épeszû, miszerint a már már mesébe illõen mártír Maricruzt szeretné elvenni aki immár közel 160 része Octavio után sóvárog (titkon, mert hogy elõtte a kemény nõt játssza akit cseppet sem érdekel).
4/10
napraforgó 2014 okt. 08. - 14:38:55 4/10
(1535/1561)
Magdi biztos tud róla, én is így gondolom. na de Líz? Õ annyival fiatalabb Alvaronál! Még ha egy-két, három évvel ezelõtt volt is kapcsolata Alvaroval (a pasi megözvegyült? erre már nem emlékszem...), csak nem azzal kezdték az ismeretséget, hogy olyasmit is elmondott a nõnek, amirõl a lánya nem tudott???
Olyan régi nem lehet az ismeretségük, a nõ korából ítélve. Amúgy az ember ilyen bizalmas infót csak nem oszt meg akárkivel. Ha csak egy ici-picit is kiismerte ezt a nõt, hát bizony nemhogy nem kéri meg a kezét, de bizony nem mesél neki semmi bizalmas dolgot.
Na de a mexikói szappanokra nem jellemzõ, hogy túl okosak, vagy elõrelátók lennének benne a férfiak. Valahogy mindegyik súrolja az elmebeteg kategóriát.....
Maricruz 2014 okt. 08. - 14:10:12
(1534/1561)
Biztosan Magdaléna is tud róla.
Alvaro majdnem elvette Lizt, annyira volt közeli a kapcsolata.
Ha eddig nem mondták meg neki, hogy örökbe fogadták, akkor az tuti, hogy nem most kell még ezt is rázúdítani.
Amúgy kedden lesz vége a sorozatnak.
4/10
napraforgó 2014 okt. 08. - 10:09:53 4/10
(1533/1561)
Kicsit csodálkozom azon, hogy Líz tud arról, hogy örökbefogadták Elsát, Magdaléna meg nem???? Vagy Magdi is tud róla? És miért is olyan nagy titok ez?
És egyáltalán nem értem, hogy Líz miért is tud az örökbefogadásról? Vajon menyire volt közeli a kapcsolata Alvaroval??? Alvaro amúgy nyilván a fiatal csajokat szerette, mindkettõ úgy 30 évvel fiatalabb nála.
Nem igazán értem a mexikói filmeseket az ilyen idõs pasikhoz már gyerekeket, unokákat kellene álmodniuk, nem húszonéves lányokat.


Én spec. nem szeretem az öreg pasi - fiatal lány felállásokat, még akkor sem nagyon, ha özvegy, vagy elvált pasikról vabn szó, viszonylag kis gyerekkel....
4/10
napraforgó 2014 okt. 07. - 17:24:16 4/10
(1532/1561)
Ezt a hisztérika Elzát is jól pofán kéne csapni. Meg mindenkit, aki így visítozik.
Alvaro meg elég gazdagnak látszik, gondolom van személyzet is a villájában. Pl. házvezetõnõ, kertész, valamiféle cseléd, aki takarít. Biztos tellene egy portásra, vagy valami biztonsági õr félére is, aki megakadályozza, hogy akárki bemehessen. Pl. az ilyen Líz félék. Hamár társalkodónõre tellik...
De már csak 4 nap és vége lesz.
10/10
csikosi 2014 okt. 07. - 13:39:26 10/10 Előzmény Maricruz
(1531/1561)
Szia!
Mikor lesz már vége???
Miután tegnapi részben szinte nem történt semmi.
25-percnek fele reklám, ezek nem normálisak AZ BIZTOS
Üdv: Csiki
Maricruz 2014 okt. 03. - 17:47:59
(1530/1561)
Megtudtam, hogy az utolsó rész hosszabb volt mint az átlag, majdnem egy órás. Szerintem nekünk jócskán megvágják mert ugyanúgy csak 2 részben adják le, 2x25 percben amiben a reklám is benne van már.
Milibindi 2014 okt. 03. - 16:15:59 Előzmény napraforgó
(1529/1561)
Igazad van, Dorist már rég jól pofán kellett volna vágni a viselkedése miatt! Persze azért nem ököllel! Na igen Stmonát mégcsak nem is utálta õ nem zsarolással érte el , hogy feleségül vegye a házasság mégsem mûködött! Az ígérete pedig már onnantól érvénytelen, miután az ügyvéd nem Doris pénzébõl dolgozott! Az ígéret úgy szólt, Doris fizeti az ügyvédet, hogy az kivigye Maricrut a börtönbõl, cserébe Octavio elveszi. Az elsõ fele nem teljesült , igaz az nem Doris hibája.
4/10
napraforgó 2014 okt. 02. - 18:42:33 4/10
(1528/1561)
Dorist már korábban jól pofán kellett volna csapni. Talán nem ököllel, de párszor már lecsaptam volna Octavio helyében. Ez a hülye meg még mindig el akarja venni. Esküszöm, meg is érdemli!
Ha nem volt elég a Simona féle házasság tanulságai, akkor éljen csak ezzel a hisztérikával. Bár a gyerekeket sajnálnám....
Maricruz 2014 okt. 02. - 15:18:14
(1527/1561)
Alvaro meg csak most mondott fel. Eddig kereshethetett jol amibol ezt mind meg tudta venni.

Az nagyon durva volt ahogy a kormanyzo okollel! pofonvagta Dorist..
Maricruz 2014 okt. 02. - 15:17:54
(1526/1561)
Alvaro meg csak most mondott fel. Eddig kereshethetett jol amibol ezt mind meg tudta venni.

Az nagyon durva volt ahogy a kormanyzo okollel! pofonvagta Dorist..
4/10
napraforgó 2014 okt. 01. - 19:13:25 4/10 Előzmény napraforgó
(1525/1561)
Ennek a Maricruznak milyen piszok szerencséje van mindig a munkáival. Most is társalkodónõnek veszi fel Alvaro a lánya mellé. És milyen jól megy Mexikóban az állásnélküli bányamérnököknek! Olyan kéglije van az ürgének, hogy csuda. Meg még külön kis ház a kert végében Maricruznak.
Ez a tyúk a két kicsi kacsójával még sohasem dolgozott, mióta tart ez a sorozat.

Octavio meg a tyúkeszével szóba állt Dorisszal, mikor újra pilóta lett, ahelyett, hogy páros lábbal rúgta volna ki. most meg még az apjával is nekiáll huzakodni.... Ahelyett, hogy a nyakába varrta volna a kislányát azzal, hogy vigye jó messzire, ne is lássa többet egyikõjüket sem.
Maricruz 2014 szept. 30. - 18:26:31
(1524/1561)
Jövõ hét után ér véget, kedden.
4/10
napraforgó 2014 szept. 30. - 17:44:27 4/10
(1523/1561)
A mai részben Alvaro munkát ajánl Maricruznak, az "ideges" kamaszlányára kellene vigyáznia, aki egy gonosz férfi hálójába került. Vajon miért nem mondja meg MC-nak, hogy Alfonso volt az a "gonosz férfi"? Gopndolja, hogy nem derül ki?
Úgy beszéli rá a nõt a meló elvállalására, hogy te olyan okos vagy, meg higgadt, megfontolt vagy. Hát valóban, tengernyi észre vall, hogy ártatlanul elvállalt egy gyilkosságot. Meg az is, hogy a börtönben akarta megtalálni a lelki békéjét...
De sebaj, a jövõ héten már végetér, akármilyen apró darabokra is szedték szét.
4/10
offtopic
napraforgó 2014 szept. 26. - 06:08:34 4/10
(1522/1561)
Szia! Rég hallottunk!
OFF
Engem a Macska mexikói nézettségi adatai kicsit sem érdekelnek. Nincs túl jó véleményem a mexikói nézõkrõl, õk szerintem minden sz*rt bekajálnak.
Sõt, a magyar nézettségi adatokat sem tartom hitelesnek, lehet, hogy sokan csak úgy vannak 1/2 6-kor, hogy mindjárt kezdõdnek a hírek, most már ne kapcsold ki. Ami meg megy, az megy... ott a háttérben. Bár tudom, hogy Maite Peroninak elég nagy rajongótábora lehet az Árva angyal óta..., azért valahogy nem tudom elhinni, hogy ez a szeméttelepes sztori tetszik az emberek nagyrészének. (Hacsak nem azért, hogy elhigyjék, mi bezzeg mennyivel jobban élünk... de az ilyen propagandát nem csípem).
Nekem nem elég egy csinos pofi - akár férfi, akár nõ az illetõ, hogy egy sorozatért oda legyek, azért ennyire igénytelen sohasem tudnék lenni. Valahogy ragaszkodom az épeszû történetekhez.

Egyáltalán, az olyan sorozatokat nem kedvelem, ahol minden menet közben alakul, ahol nincs egy fix történet már a forgatás megkezdése elõtt. Jobb szeretem, ha egy történetnek van eleje, meg vége, füle-farka, szóval ne máról-holnapra találják ki, hogy most hogyan is folytatódik.