Téma: Marina

2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 04. - 17:33:32 2/10
(186/626)
Azt, hogy ez elméletben lehetséges...Elég undorító a gondolat is, de a Dél-amerikaiaknál nem gáz. Legfejjebb lesz egy jó kis vérfertõzés, de az senkit ne zavarjon a lényeg a "szerelem":D:D:D

Én már nem mondok semmit:D olvassatok vissza! részletesebben is elemeztem ezt a sorozatot már....
adrima 2010 nov. 04. - 15:49:22
(185/626)
Náluk? Úgy érted abban az országban? És mivan a vérfertõzéssel? Vagy azzal senki se törõdik?
Egyépként milyen ágon rokonok? Marináén vagy Ricardóén?
sorozatkedvelõ 2010 nov. 04. - 15:47:08
(184/626)
Már lecserélték,õ már az új Ricardo.
Náluk unokatestvérek házasodhatnak.
adrima 2010 nov. 04. - 15:43:04
(183/626)
meg nem fura nektek, hogy Bruno-t és Paty-t arra biztassák, hogy járjanak együtt amikor igazából unokatesók?? ez olyan ízléstelen még akkor is ha valójában a csajt csak örökbe fogatdák, de ezt Paty nem tudja és sztem Bruno se
Ti mit szóltok ehhez?
adrima 2010 nov. 04. - 15:41:15
(182/626)
Vagy már leváltották, mert kb 1 hete nézem a sorit
nem világos:(
adrima 2010 nov. 04. - 15:40:07 Előzmény Sabyna
(181/626)
Lefogják váltani Ricardót, vagy mi?? Mikor és miért? Ez szereplõ váltás, vagy hogy? De akkor minek volt eddig a másik pasi?
sorozatkedvelõ 2010 nov. 04. - 13:18:55
(180/626)
Köszönöm.Én szeretem a SPOILERT.nem zavar,ha ismerem a történetet,sõt akkor szívesebben nézem.Természetesen tiszteletben tartom mások véleményét.
Sabyna 2010 nov. 04. - 13:10:42
(179/626)
Igaz, semmi konkrétumot nem tudok mondani, és természetesen spoiler miatt akkor sem mondanék, ha tudnék... (na ez jó nyakatekert mondat lett! :P)
... de az egyszer biztos, hogy változatos epizódok elé nézünk! Eddig én is úgy voltam vele, hogy biztosan unalmas, és egyhangúan vontatott lesz az elkövetkezendõ 143 rész, viszont az elmúlt napokban egy kicsit utánanéztem a sorozatnak, és találtam belõle képeket! Nem tudom, hogy mi mikor és konkrétan hogyan fog történni, de az biztos, hogy Marináék nem a sorozat végén fogják megtalálni a fiukat... :)
sorozatkedvelõ 2010 nov. 04. - 11:05:01
(178/626)
Marina mikor találja meg a gyerekét,csaknem a 170.-ik részben?Mi történik addig? Vagy,ha elõbb akkor mirõl szól tovább a történet?Az új Ricardo kiválasztásánál legalább a szem szín egyezésére figyeltek volna!Eléggé gyámoltalan karakter a Ricardoé szerintem.Sarah-t sem képes lerázni.Állandó világfájdalom ül az arcán.A legszomorúbb,hogy az anyja minden szavát elhiszi.
Sabyna 2010 nov. 03. - 19:43:36
(177/626)
Na, azon nekem is kikerekedtek a szemeim, hogy "Ricardo ne!! Õ a te fiad!". Mondom, mi van???!!! De végül kiderült, hogy csak "Akár a te fiad is lehetne, hiszen annyi idõs, mint Ricardito!". Így valószínû csak félelmében mondta Marina azt, amit...

A kiszámíthatóság pedig õszintén szólva már nekem is fáj, a szinte már kibírhatatlanul nagy naivitással együtt!!! Könyörgöm... tele vagyok pénzzel, és 16 év alatt nem béreltem egy magánnyomozót a gyerekem felkutatására??!! Meg még sorolhatnám... és gondolom Ti is tudnátok példát mondani! :)

Egyébként a mai rész érdekessége számomra Bruno volt! Hogy a nõcsábász Eliasnak és a szupermodell Matildének egy ilyen - már bocsánat - lófejû gyereke szülessen! Lehetetlen... nem volt helyesebb színész Mexikóban??? :)
Sabyna 2010 nov. 03. - 19:37:11
(176/626)
Én úgy tudom, hogy 171 részes!
adrima 2010 nov. 03. - 17:19:58
(175/626)
Ennek a sorozatnak összesen hány része van?
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 03. - 16:44:18 2/10
(174/626)
ilyen nincs tudtam:D:D:D

mindennek a teteje az is, az orvos bejelenti h az asszonynak percek vannak hátra a gyógyszer gyorsan kéne, Chuy pedig gyorsan betör, ellopja az ékszereket, aztán avval a lendülettel máris el tudja adni? és akkor még gyógyszer kellene találni, hogy képzelték ezt? már nem érne vissza Lupe addigra tuti meghalna, ha az orvos azt monja percek vannak hátra

Marina is hirtelen odaáll Chuy elé és elkezdi Ricardonak a te fiad:D:D:D vajon ezt mibõl szûrte le? értem én álmodott már vele, erõs az anya-fia kötelék köztük, de ez akkor is abszurd, hogy egy "betörõ" srácra ilyet mondjon kapásból:D

Egyébként ezeken a kidolgozatlan jeleneteken jókat röhögök nálam ez már vígjáték kategória:D
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 03. - 16:30:15 2/10
(173/626)
Ízlések és pofonok nekem bejönnek a Pókerarcú színészek, de csakis a Dél-Amerikai sorozatokban. Ezért bírtam Rodolfot az Amor Descaradobol...egyszerûen hiába nem látszottak az érzelmei zseniálisan hiteles maradt

Mellesleg, hogy mennyire kiszámítható ez a sorozat az már fáj. Boritékolható volt, hogy Lupéval történni fog valami, Chuy szépen ki fogja rabolni Marináék házát éjjel kényszerbõl a gyógyszer miatt, de sztem szépen Ricardo tetten éri meg is lövi a srácot aztán ebbõl óriási botrány lesz:D sõt még azt is el tudom képzelni, hogy ezek után fog kiderülni, hogy a saját fiát lövi le...Istenem ennyi lehetetlen dolgot
Naturelle 2010 nov. 03. - 13:33:47 Előzmény Betty144444
(172/626)
Én azt hittem, a sorozat elején, hogy ez a sorozat Marina és Ricardo szerelmérõl fog szólni. Azt hittem véglegesen majd a legvégén lesznek együtt boldogok. De ezek szerint már nem errõl fog szólni, hanem most már a gyerekeik szerelmérõl?! Fura, ilyen sorozatot még nem láttam. Persze biztos lesz még benne Marina meg Ricardo szerelme is, vesznek még össze biztos, aztán kibékülnek. De így 16 év után ez már fura. Nekem is az elején nagyon tetszett a sorozat, mondhatni az esküvõig. Onnan már tényleg unalmasabb és rossz, hogy már eltelt 16 év.
Naturelle 2010 nov. 03. - 13:29:49
(171/626)
Azt mondja Marina hasonlított a nézése Ricardora. Ha még az elsõ férje lenne, mondom. :) Mert a srácnak is olyan a szeme színe és a nézése mint az elsõ Ricardonak, de erre a pasira a mostani Ricardora sem a szeme színe sem a nézése nem hasonlít.
Amúgy nekem nem lenne bajom a gyerekkel, csak a haját csináljuk meg elsõ Ricardosra :)) meg karcsúsítsuk le egy kicsit. :))
Perce, hogy aki elõször játszotta Ricardot az is izmos pasi volt, azért látszott a félmeztelen jelenetekben, hogy szép hasizma van. De Õ alapból egy vékonyabb testalkat, attól még izmos és szép. Ez a srác meg egy vaskosabb testalkat. Amúgy hasonlítanának. De már mindegy, mert úgysem az elsõ Ricardora kellene hasonlítania... :(((
Az biztos, hogy az elsõ párosítás sokkal jobb volt.
Ez a második Ricardo nem tud az arcával játszani. Ugyan olyan ha örül, mint ha szomorú.
Cseréljük vissza... :)))
Sabyna 2010 nov. 03. - 11:12:15 Előzmény Naturelle
(170/626)
Lehet, igazad van, de én betudom annak végülis, hogy ha a szerepe szerinti életvitelét nézzük... jó, persze, szegény család, meg alig eszik, de azért gondolom nem csak a sorsjegyárulásból van pénzük! :) Vagyis inkább azt mondom, hogy ezt nehezen tudnám elképzelni! :)
És azért, hogy mondjak valamit, szerintem elég jó testalkata volt az elsõ Ricardonak is! Igaz, nem volt kigyúrt vagy nagydarab, de azért nem véletlenül volt benne pár részben, hogy megy edzeni... De végülis mindegy! Hiába is búslakodunk az új pasi miatt, semmi sem fog változni! :(

De azért még mindig jobb az elsõ párosítás, mint a második! :)
http://eslatele.com/wp-content/uploads/ochmannymarina.jpg
http://images1.fanpop.com/images/image_uploads/marina-and-ricardo-marina-1266420_300_400.jpg
Betty144444 2010 nov. 02. - 22:07:49
(169/626)
Szerintem is jobban illett a régi Ricardo most ezis jó de egy kicsit kancsal meg nem illik Marinához kicsit unom a sorozatot elején sokkal jobb volt most szinte csak ugyanarról szól nemtom de lájkolom azért:D
Naturelle 2010 nov. 01. - 11:52:47 Előzmény Sabyna
(168/626)
Na végre láttam a 16 éves Chuy-t. Nekem annyira nem hasonlított az elsõ Ricardora. Jó az arca talán, meg a szája és a szeme, és amikor mosolyog. De a haja egyáltalán nem, és ami nem jó benne szerintem, hogy nagyon erõs testalkatú, masszív gyerek. Ricardo meg vékony pasi volt. Marina is vékony. A gyerekük meg már most milyen vaskos. Szóval nekem ezért nem tetszik ez a Chuy választás. A kisfiú az oké, az teljesen rendben volt. Szép kisgyerek volt nagyon, és vokonyka mint az elsõ Ricardo. Meg kellett volna várni még felnõ :)))
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 31. - 02:18:38 2/10 Előzmény Sabyna
(167/626)
Chuy-Ricardo féle párhuzammal egyetértek...ha tudták elõre, hogy leváltják a régit, akkor a Chuyt alakító kisgyerek és a kamasz színészt kellett volna átalakítani, illetve, másnak kellett volna adni a szerepet...Azért valljuk be ez nem egy álomsorozat, kb 10 hsz-nyi okot írtam le:D