Mermaid. 2009 márc. 17. - 06:07:58
(52/372)
Nekem sem lesz a kedvenc filmem. Nagyon elcsépelt story-ra épült. És gyenge poénokkal volt tele. Egyedül a vége tetszett.

SPOILER ...De abban egyet értek Bigpapa-val hogy egy igazi gazdi soha nem hagyja a kórházban a kutyáját egy percre sem. SPOILER VÉGE

Nekem a macskám kellett elaltatni és az utolsó percéig vele voltam.

Példátmutatónak meg azért nem nevezném a filmet. Fõleg hogy Aniston a filmben nem igazán volt oda a kutyáért pedig eredetileg õ lett volna a gazdija.....nekem elég kétszinü volt a viselkedése.

NEM TETSZETT vannak ennél jobb kutyás filmek is.
nagnan 2009 márc. 16. - 18:51:16
(51/372)
Nekem sajnos kiábrándító volt a film, ha valaki azért akarja megnézni, mert Owen Wilson és Jennifer Anniston játszik benne, akkor nagyot fog csalódni. Vontatott, történet nélküli, sajnos unalmas film, amit próbálnak egy-egy "gyenge" poénnal felrázni.
Ezektõl a színészektõl mást vártam, nem hittem volna, hogy képesek lesznek egy ilyen alkotáshoz nevüket adni, bár ez az én meglátásom, és ahogy olvasom a hozzászólásokat, megoszlanak a vélemények.
10/10
emjanos 2009 márc. 16. - 17:49:26 10/10
(50/372)
Húzós volt végigolvasni a véleményeket, de megtettem. Sokakkal ellentétben engem a kutya nem érint mivel nincs kutyám de nem is kell, mert nincs rá idõm. A legzseniálisabb az egészben az, hogy végre egy film, ahol nem börtön a házasság, nem teher a gyerek, és nem megoldás a válás!!! Ezek a LEGJOBB dolgok az egészben. Végre nem egy olyan undorító agymosó film ami szerint legyünk olyan önzõk amilyenek csak tudunk, és soha ne házasodjunk meg illetve vállaljunk gyermeket! VÉGRE EGY EGÉSZSÉGES, PÉLDÁTMUTATÓ FILM!
10/10
docikaaa 2009 márc. 16. - 16:48:24 10/10
(49/372)
Örülök, hogy valakinek tetszett a film. Hazajöttem, és az volt az elsõ dolgom, hogy az én kiskutyámat össze-vissza csókolgattam.
Én is vígjátékra számítottam, az elõzetes alapján, de nekem így is nagyon tetszett. Az élet sajnos ilyen, fájdalmas elveszíteni egy családtagot.
Eddig is imádtam Jennifer Anistont, de emiatt a film miatt, ha lehet mondani, még nagyobbat nõtt a szememben.
Tündéri, nagyon szívhez szóló film.
A mozi elõtt a helyi menhely gyûjtött a kutyusoknak adományokat, igazából csak azért mentünk, hogy adakozzunk, ha már ott voltunk beültünk a filmre, én nagyon kellemesen csalódtam.:)
Tomi9 2009 márc. 16. - 12:20:09
(48/372)
Elvittem a terhes feleségem a filmre.
Nagyon megviselte,ki kellett jönnünk a végéröl.
Még nem sirtam filmen igy 33éves fejemmel.
Ugygondolom böven elég ezt egyszer átélni.
(Nekünk pont ilyen kutyánk van)
Szerintem nem vigjáték! hanem dráma!
Végig hazáig gomboc volt a torkomba.

NEM TETSZET!
10/10
Judybaba 2009 márc. 16. - 11:14:54 10/10
(47/372)
Végre valaki pozitívan nyilatkozik a filmrõl! :)
Szerintem is aranyos film! Én zokogtam a végén, és úgy egyébként MINDENKI a moziban!
Nem az évszázad sikere, de jó kis megható film! :Dszeretnivaló:)
Fatimama 2009 márc. 16. - 10:35:35
(46/372)
Szerintem nagyon gáz film.
Szinopszis: keressünk egy sztorit, amiben össze lehet ereszteni Anistont és Owent, meg egy kutyát is. És sajnos ennyiben is maradtak. A film uyganis nem szól semmirõl, illetve amirõl szól, az elcsépelt. Nekem is van kutyám.

Ja, és a legdurvább az, hogy a Jetixen is hirdetik gõzerõvel. Gyerekfilmként. Bravo.
10/10
Bigpapa 2009 márc. 16. - 10:12:46 10/10
(45/372)
Marley és én!

Nem olvastam el a film tartalmát, így azt hittem, Marley lesz Jennifer Aniston. De nem. Marley a kutya.
És micsoda kutya. :))))) Zabálnivaló!!
Kevés olyan film van, amirõl nem tudok rosszat mondani...és ez pont olyan film. Számomra annyira rendben volt, hogy simán elrepült az a 2 óra.Nagyon tetszik, ahogy felépül a film. Jól játszik Owen és Jennifer is. A kutya pedig lejátszik mindenkit a színrõl.:))) Látszik rajta, mennyire élvezi, hogy szerepelhet, hogy rosszalkodhat. Több kutyával vették fel a filmet, ez jól látszik.Mert mindegyik egy egyéniség, kitûnik, hogy nem egy és ugyan az a kutyus.
INNEN CSAK AZ OLVASSA TOVÁBB, AKI LÁTTA MÁR A FILMET:
*************SPOILER*******SPOILER***********SPOILER**********
Talán egy olyan momentum van, amit nem szabadott volna beleírni a filmbe, miszerint, a kutya belekakált a vízbe. Akinek van kutyája tudja, hogy erre a kutya képtelen. Mert megszagolja a földet mindig, mielõtt elvégzi a dolgát. Ezt leszámítva sok baki nem volt (vagy nem figyeltem). A film végén, úgy az utolsó 20 percben gyakorlatilag kiszakadt a szívem.
15,5 évesen nekem is el kellett altattatnom a kutyámat, így ezek az emlékek iszonyat mód a felszínre törtek és potyogott a könnyem,mint a záporesõ. Ezt a részt a kutya is jól játszotta és a színészek is. Annyi különbséggel, hogy egy igazi gazdi, nem hagyja a kórházban egy éjszakára sem magára a kutyáját (én nem hagytam soha). Bevallom, erre a részre nem voltam felkészülve. 2004 óta kerülöm az ilyen filmeket, ahol ennyire mélyen benne van egy állat halála, mert én azóta sem tettem magam túl a kutyám elvesztésén. Másnak egy kutya, nekem a gyerekem, a testvérem és a legjobb barátom volt.
***********SPOILER VÉGE************SPOILER VÉGE**********
Jó az a gondolat, amit beletettek a filmbe, hogy egy kutyát nem érdekli,hogy gazdag vagy e, sikeres, vagy szép. Õ önmagadért szeret,és mellette az lehetsz, aki valójában vagy, mert ilyen önzetlen és õszinte szeretetre csak egy állat képes!Nekem régóta ez van a profilomba írva. Igazi állatbarát, aki ezt a filmet rendezte. Nem egy lerágott csont a sztori, egy ezerszer látott történet. Sem egy agyatlan tucat vígjáték. Ez annál sokkal több. Ez maga az élet. Tele nevetéssel,sírással, küzdelemmel,örömmel, boldogsággal, és boldogtalansággal.
Ajánlom mindenkinek, akinek van kutyája és annak is, akinek nincs még,de szeretne.

nálam 10/10 a film
10/10
Petrapetrus 2009 márc. 16. - 08:23:32 10/10
(44/372)
Köszi, hogy sokan leírták a film végét... :-/
10/10
docikaaa 2009 márc. 15. - 21:09:54 10/10
(43/372)
Én ma néztem meg ezt a filmet, és még most is bõgök, szerintem nagyon jó!
Igazából szerintem az tudja értékelni ezt a filmet, akinek van, vagy volt kutyája és tényleg családtagként tekint rá!
agi8505 2009 márc. 15. - 21:05:15
(42/372)
Én a filmet még nem láttam, de a könyvet olvastam, és az nagyon tetszett. Mindenféleképpen meg fogom nézni. Ajánlom a könyvet is! :)
sciii_ 2009 márc. 15. - 16:07:05
(41/372)
Én is moziban láttamn az elõzetesét. Igazából egy nagy véletlen, hogy megnéztem, ugyanis egyáltalán nem állt szándékomban, mert azt hittem, hogy ez is egy vontatott, erõltetett, belealvós vígjáték lesz. Elmenetem a moziba és a Benjamin Buttont akartam megnézni , de az csak VIP vetítésen volt. Beültünk erre a filmre, és úgy mentem ki, hogy azt gondoltam magamban, "egy vígjátéknak nem lehet ez a vége". Egyébként voltak benne jó poénok. Nem fergeteges, de jó poénok.
1/10
dracung 2009 márc. 15. - 14:51:15 1/10
(40/372)
moziban láttam az elõzetesét, na mondom, egy jó kis kutyás vígjáték.. erre nagyot csalódtam. a trailer kiszedi a vicces jeleneteket, és elhiteti az emberrel, hogy ez egy laza film, holott egyáltalán nem az. ráadásul túl hosszú is lett szerintem, nagyon elnyújtottnak érzem.

!!!SPOIILER!!!
inkább spoilernek írom,nehogy valamit elszóljak.. szóval ez a szörnyû vég teljesen kikészített, mert rendben, hogy bemutatják egy kutya életét, de a szenvedését, a halálát így elnyújtani és kirészletezni.. rémes volt nézni.. felkavart, mert vannak hasonló emlékeim sajnos, nagyon rossz volt újra átélni. valóban átvágásnak érzem ezt a filmet. ha nagyon bõgni akartok, akkor nézzétek meg, egyébként nem ajánlom..
pingvin66 2009 márc. 15. - 14:18:27 Előzmény bejacs
(39/372)
Nem tudom mit néztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abszolút nem hatásvadász!Gyönyörû film...ennyi a tömör véleményem.
Aagika 2009 márc. 15. - 13:54:34
(38/372)
Hát igen, mostmár én is tudom nagyjából a végét.. nagyszerû... mostantól inkább filmnézés UTÁN olvasok csak fórumot..
kenyérke 2009 márc. 15. - 12:25:53
(37/372)
Hülye idióták! Nem tanultátok még meg,hogy egy nemrég bemutatott filmbõl nem mondunk el ilyen részleteket?! (Csak azokra vonatkozik,akik spoiler-figyelmeztetés nélkül írták le,hogy mi történik a filmben.)
moffancs 2009 márc. 15. - 12:03:00
(36/372)
Sajnos már az itteni hozzászólásokból megtudtam, hogy mi lesz a vége, vagyis inkább sejtettem, mert nem olvastam el mindet, de amikor megvettem a mozijegyet egy mellettem elhaladó ember, aki épp a filmrõl jött ki egy mondatban elmondta a végét. Klassz.
***SPOILER***
Sose volt kutyám, de attól kezdve, hogy marley elvonult és orvoshoz vitték én is sírtam, sõt kb mindenki sírt (mellettem, elõttem, mögöttem, elõttem). Nem egy elsõ randis film :)
***SPOILER vége***
Nem éreztem hatásvadásznak. Bemutatták, hogy ez a kutty hogyan rosszalkodik (játszik) és ez mennyi bosszúságot jelent a gazdáinak, de ennek ellenére is mennyire szerethetõ, mert õszintén szeret és nincs benne semmi rosszindulat.
e.x.i.m.ó 2009 márc. 15. - 08:03:39
(35/372)
még nem láttam de szívesen megnézném
leopard26 2009 márc. 14. - 23:40:24
(34/372)
Látom neked is hirtelen véget ér:)
seal25 2009 márc. 14. - 23:37:27
(33/372)
Ez annyira durva. Úgy látom mások is átverve érzik magukat. Elmentem egy vidám, szombat esti laza mozira, mert erre gondoltam az elõzetes alapján, de alapból nem egy túl vicces vígjáték, hátmég a vége.. Az utolsó 20 perc gyakorlatilag a kutya szenvedésérõl szól. 8 éves Goldenem van, akit elmondhatatlanul imádok és egyszerûen rettegek arra gondolni mi lesz, ha majd haldoklik. Nos életemben elõször felálltam és kijöttem 30 éves férfi létemre, úgy éreztem nem bírom végignézni. Én is azt mondom, hogy aki szereti a kedvencét, és nem akarja kínozni magát, ne nézze meg! Nagyon gáz!!