katatu 2009 márc. 10. - 15:25:10 Előzmény Mermaid.
(12/372)
Azért nem túl logikus gondolatmenet egy ilyen film alapján kinyilatkoztatni, hogy ez gyõzött meg arról, hogy ne tarts kutyát. Ez kb. olyan mintha azt mondanám, hogy Garfield gyõzött meg arról, hogy ne tartsak macskát. A filmben ugyebár nem egy átlagos, hanem egy szélsõséges viselkedésû kutyát láthatunk.

-

Most olvasom a könyvet, még egy kicsi van hátra, aztán csütörtökön irány a mozi!
10/10
Viksz 2009 márc. 09. - 15:46:35 10/10
(11/372)
Jó lehet hogy ez megint egy újabb film egy neveletlen kutyáról de csak úgy megejyegyezném hogy ez egy igaz történeten alapul.Olvastam a könyvet és nagyon jó.Nagyon megható és csodálatos történet.
10/10
szedon 2009 márc. 08. - 16:51:05 10/10
(10/372)
Úgy szeretném ha a film után nem lenne megint "divat" labradort venni, és a szaporítók nem tennének mégtöbb kárt a fajtában.
Blondieash 2009 márc. 06. - 15:32:38
(9/372)
Ez a film megint olyan lesz, hogy egy kellemes, egyszer nézhetõ délutáni film, semmi több....egyébként aranyos kis film lehet...:)
Mermaid. 2009 márc. 02. - 02:00:13
(8/372)
A filmet romantikusnak kicsit se nevezném....nagyon sokszor idegesitõ volt!lehetett volna ebbõl jobb filmet is csinálni talán vagy eleve nem csinálni filmet belõle. Mert túl nagy értelem a kutyán kivül nem igen van a filmben! 1x nézhetõ.....
Numudal 2009 febr. 28. - 23:48:43
(7/372)
Hali! Olvastam a könyvet és az aranyos... Igaz, ahogy ez lenni szokott sok dolog máshogy van a filmben, mint a könyven. A barátnõm meg megõrül érte (fõleg mert labrador:) Kiváncsi vagyok milyen lesz a film, attól félek én jó sokszor meg fogom nézni:) A könyv alapján -meg amit néztem már a filmbõl (elvileg ez decemberi film!!)- kedves film ez, de persze semmi extra, nem igazán vígjáték, nem is dráma... olyan kedves nevetõs romantikus egy kutyával a közepén. Aki teheti a könyvet olvassa el mert annak a vége tényleg megható.
Mermaid. 2009 febr. 20. - 03:56:53
(6/372)
Nem a kutyával volt a gond. Aranyos a Labrador, attól független hogy én sosem tartanék, de másmilyen kutyát sem mert nem szeretem annyira õket.

SPOILER
Inkább idegesitõ volt számomra nagyon az a rész mikor mindent szétdúlt a lakásban és már a nõ is ki volt idegileg tõle. Én eleve nem is tartottam volna ekkora kutyát (igaz semmilyet sem) lakásban, mert nem oda való. Igaz szerintem eltúlozták a kutya hiperaktivitását. Meg a nõn látszott hogy nem igen szereti igazából a kutyát. Szerintem. Pedig neki vette a csávó. Ehhez képest folyton a férfi foglalkozott vele......
SOPILER VÉGE
kollika 2009 febr. 19. - 14:17:15
(5/372)
Tudom.hogy ez a hely a filmekkel kapcsolatos vélemények írására szolgál,igy a "fõhõsrõl" csak egy mondat. Sok kutyám volt már az életemben, de nem hittem volna, hogy tudok jobban szeretni még kutyát:ez pedig a LABRADOR!
Mermaid. 2009 febr. 19. - 04:38:02
(4/372)
Láttam a filmet. Nekem abszolút nem tetszett, helyenként kimondottan idegesitett már....
Nagyon kevés jó poén volt benne, nekem inkább erõltetett volt a film. A könyv nem tudom milyen , de a film számomra egyszer nézhetõ kategóriába sorolható.

A partneremmel akivel néztük mindenesetre végképp meggyõzött a film minket arról hogy kutyát nem fogunk tartani az életbe sose. Jobb szeretjük a cicákat.

Totális kutya barátoknak biztos bejön a film. Én is szeretem õket, volt is. De a film nem volt jó. Egy két rész volt benne ami csak tetszett. De valószinü dvd-n sem fogom megvenni! Nálam 4/10 :( Gyengus....
10/10
Judybaba 2009 febr. 16. - 14:03:55 10/10
(3/372)
A legvégén mikor a kutya teljesen lent van a földön a kocsiból, a szó szoros értelmében majdnem bepisiltem a nevetéstõl!!!!:):):):)
10/10
szedon 2009 febr. 14. - 15:46:55 10/10 Előzmény retrobaba
(2/372)
Ez egy fantasztikus film, ami egy csodálatos könyv alapján készült, aki teheti nézze meg.
retrobaba 2009 febr. 10. - 14:36:01
(1/372)
a bemutató alapján szerintem aranyos film lehet :) én tuti megnézem :D