Téma: Marslakók

1/10
greghouse 2012 ápr. 05. - 16:07:16 1/10
(317/677)
Kedves puszilva, mégsem csapódott be az a "tuti biztos" égitest tavaly, aminek szerinted még "holdjai is vannak"? Vagy azokat csak Pocsajról lehet látni.....?
1/10
greghouse 2012 ápr. 05. - 15:26:07 1/10
(316/677)
Miki, nézd meg puszilva adatlapját. Ha ez tényleg õ (amit nem hiszek, én is tudok bemásolni képet), akkor szerintem inkább õ járjon rúdtáncot bikiniben, megdobná a nézettséget. sajnos nem hiszem, hogy ez õ, inkább egy szappanopera hõsnõjére emlékeztet, valami donna Clara Esmeralda Isaura Carantina Claudia Silvia dos Muchos y Manos lo Siento Mucho.
1/10
greghouse 2012 ápr. 05. - 15:03:05 1/10
(315/677)
Vedd a fáradtságot és görgesd fentebb kettõször a mutatóujjaddal az egér gombját, ott van az össze õsmagyar név, mint Titanilla meg Antos...:-)
Több fáradtságot tényleg nem érdemel az egész.
1/10
greghouse 2012 ápr. 05. - 14:56:12 1/10
(314/677)
Jesszusom, ha ez tényleg te vagy, akkor én meg tényleg Hugh Laurie. Egy ilyen csajt nem szabad póráz nélkül szabadon hagyni, mert megharap. (A mostani irányítószámom ugyanúgy kezdõdik, mint a tiéd...)
1/10
puszilva 2012 ápr. 05. - 09:27:30 1/10
(313/677)
Tettem fel magamról egy képet.
Most már csodálhattok.
Mondták már hogy milyen gyönyörû vagyok, de eddig még minden pasit lekoppintottam.
TerMiki 2012 ápr. 05. - 08:55:20
(312/677)
Ja, most a "Magyar elsõk" - azt szeretem - veszélyesen közeli idõpontban van ezzel a söpredékkel, így vigyáznom kell, bele ne fussak.
TerMiki 2012 ápr. 05. - 08:49:52 Előzmény greghouse
(311/677)
Írja: "Mi, akik itt a közszolgálati lapjára írdogálunk, talán feltételezhetõen nézzük is a csatornát."
Igen - a csatornát igen! De én vagyok az az ember, akiben más mûsorok közé beszurkált "Marslakók" esszenciális elõzetesei is zsigeri undort keltenek és vetõdök a távkapcsolóra, hogy eltakarodjanak a képernyõmrõl - aztán azon a csatornán maradok, ahova átkapcsoltam, mert esetleg ott nem reklám megy... Így (is) esik a kincstáriak nézettsége.
Nem tudom, nem is vitathatom, hogy az itt irkálók nézik-e a "Marslakókat", de nekem bátran felajánlhat hatalmas összeget, ha a "Marslakóknak" csak egy szereplõjét is megnevezem. Legfeljebb találgatnék a francia cselédlány keresztnevek között, mert ott lehet a legnagyobb esélyjel belehibázni - Zsanett, Zsaklin, stb. Találtam? :D
1/10
greghouse 2012 ápr. 04. - 22:24:47 1/10
(310/677)
Picit komolyra fordítom, lehet, hogy ennek sokan nem fognak örülni, még az is lehet, hogy kimoderálnak.
De.
Mi, akik itt a közszolgálati lapjára írdogálunk, talán feltételezhetõen nézzük is a csatornát.
Akkor viszont érdekes kérdés marad, hogy Rákay Philip úr, miért nem veszi mindezen kommentárokat figyelembe.
Philip:
Én csak egy vagyok a sok közül, de ha akarod, írj egy privátot, vállalom nevem és címem.
Eszméletlenül elbasztátok azt, hogy a Marslakókkal lekötöttetek két vagy három évre két vagy három milliárd szerzõdést.
Philip. A kutya sem nézi.
Legjobb tudomásom szerint, te Amerikában tanultál. Nem tanultad meg, hogy nézettséghez kösd a díjakat?
Lehet, hogy van titkos záradék, de a nézõ most azon háborog, hogy hagyod, te, Philip, hogy a Marslakók nevû szemét fõmûsoridõben menjen,évekig, garancia, miközben a Fawlty Towers (tudtommal második nyelved angol), meg éjfél után hétvégente.
Philip.
Szerinted melyiket nézik többen?
Nyúljál magadhoz, mielõtt mások nyúlnak hozzád.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 04. - 22:21:47
(309/677)
Ruhában fél 20kor a mese, aztán megismétlik félmeztelenül, kicsivel 23 után.
Tuti siker, tõlük senki sem sajnálná a 2 milliárdot. Sem gyerek, sem felnõtt:)
1/10
greghouse 2012 ápr. 04. - 22:15:05 1/10
(308/677)
Rosszul gondolod...ahhoz, hogy "felvedd a fonalát" akárminek, ahhoz kellene egy fonál. Az meg nincs.
Szerintem ha Varga Edit vagy Novodomszky Éva mondjuk esti mesét mondana ebben az idõben, több nézõ lenne.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 04. - 21:47:17
(307/677)
Tudod mit, legyen.
Elõbb-utóbb kénytelenek lesznek be- és ledobni valamit a nõi Marslakók, hogy a (csak remélni tudom) katasztrófális nézettséget feljebb tornásszák.
Na akkor bekapcsolódom, remélem fel tudom venni majd a kihagyott részek fonalát.
1/10
greghouse 2012 ápr. 04. - 20:30:53 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(306/677)
Mit szólnál, Varga Edit és Novodomszky Éva felváltva vezetne mûsort félmeztelenül? (Mindkettõt láttam élõben, hidd el, van lábuk is, és nem is akármilyen...)
.....Pfujjjj, undorító mocsok mácsó disznók, már hallom ahogy a csajok mondják akik ezt olvassák..
..de másrészt..
szerintem még a csajok is szivesebben látnák Varga Editet és Novodomszky Évát akárhogy, mint a Marslakókat akárhogy.
1/10
greghouse 2012 ápr. 04. - 17:01:25 1/10
(305/677)
Mazsolát és Manócskát vissza!!! Szerintem jobbak. Voltak.
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 03. - 23:00:28
(304/677)
Õszinte szexet a köztévébe, szerintem már csak ez jöhet...
adamnagysweetmovie 2012 ápr. 03. - 22:58:00
(303/677)
Hát próbáld meg szeretni a Marslakókat, és akkor nem kell éjjel tévézned. Én például, ha kihagyom az estit, még másnap kora délután is pótolhatom, sõt szombaton az egész hetit egyben vehetem magamhoz. Nappal, kényelmesen.
Az a jó, hogy nemcsak egy bulvársemmi, de legalább ezerrel nyomják a képünkbe, amíg meg nem szeretjük. Mint a (kisméretû) Nagy Testvért, ha érted, kire gondolok:)
1/10
puszilva 2012 ápr. 03. - 20:31:23 1/10
(302/677)
Tudjátok mi az egészbe az idegesítõ:
"Nincs pénz" ez volt a válasz amikor megkérdeztem az MTV-t hogy , hogy a picsába nem indítanak új nekünk tetszõ sorozatot.
Szánalmas hogy fõmûsoridõbe egy normális filmet sem talál az ember.
Ti nagyon késõ este éjfél és hajnal között néztek tv-t?
Én anno nagyon ki voltam akadva mikor éjfél utánra tették a tv2n a csillagkaput pedig tényleg csak 12es.
Minap tudtam meg hogy ezeket nem az érdekli hogy hány db ember ül a tv elõtt hanem hogy a tv-t nézõk hány százaléka nézi. Ha csak egy paraszt is bekapcsolja hajnalok hajnalán a tv-t már meg is van a nézettségük.
A furcsa hogy sokan eljátszottak a gondolattal más oldalakon hogy ; hogy alakulna a csatornák nézettsége ha például a tv2 valami normális sorozatot fõmûsoridõbe tenne.
Nekünk hiába van húsz csatornánk ha állandóan az ismétlésekbõl állnak ki és nagyon késõre rakják a jó filmeket.
Valószínû a nézettség véget basznak ki a nézõkkel azt hiszik hogy gépek vagyunk ami az egészben a felháborító.
A végén még tényleg az lesz hogy fogok könyvet a kezembe és ráérek olvasni akkor olvasok amit én akarok reklám nélkül természetesen addig amíg én akarom és az az egészbe a legszebb hogy havonta még 1000ft-is spórolok vele plusz nem idegesítem magamat feleslegesen hogy mikor lenne idõm egy kis kikapcsolódásra nem tudok mert nem találok semmit ami érdekel. Az a sok csatornás cucc meg külföldi eredetû volt az új szomszédunk Romániából jött és hozta magával a kábel tv felszerelést és ott láttuk azt a széles,olcsó választékot.
A román határhoz közel élünk a hátsó szobában be tudjuk fogni a román csatornát eredeti nyelven román felirattal mennek a filmek de szerintem ott értelmesebbek ezekhez az amatõrökhöz képest.
Nemcsak hogy fölösleges szemetet nem indítanak hanem még szinkronizálásra sem kúrják el a maradék pénzük ami nekünk is hasznos lenne duplán hisz pénzmegtakarítás mellett még nyelvet is tanulhatunk mi is tudnánk vagy 10 nyelven beszélni tehát jobban érvényesülnénk és külföldön is bárkivel el tudnánk beszélgetni.
Egyébként itt Magyarországon nem tudom mit hisznek az emberek hogy milliárdokat kiszórnak csak úgy azoknak a férgeknek és még velünk is kibasznak hisz nem tudunk még 2 nyelven sem perfektül pedig ha annyi nyelvet tudnánk mint a román testvéreink vagy legalább feleannyit máris jobb lehetõségeink lennének és a világ is jobban kitárulna elõttünk. Különben a szinkronizálásért is rengeteget elkérnek ezek a ripacsok tudjátok mennyi 37-39ezer forint percenként!
Caline 2012 ápr. 03. - 16:45:35
(301/677)
Tegnap este megpróbáltam egy részt végignézni, hogy reálisan tudjak véleményt "alkotni". :) :)

Háááát, én a 20-on-vége korosztályhoz tartozom, és nem szeretem még a tévében is ezeket a lepukkant, elhasználódott, közönségesen beszélõ, rosszkedvû,hiperaktívkodni próbáló "mai fiatalokat" látni!(Kortársaimat!) Miért kell ezt a 80-as generációt ilyennek mutatni? Miért nézzem még este is, amit bárhol hallhatok?! -A párbeszédek realistának akarnak feltûnni, pedig inkább a bunkósághoz közelítenek -már elnézést! Kit érdekel, hogy egy izgága liba hogy kezdi a reggeleit a lakásában, másik három emberrel együtt és hogy nincs fogkrém?! Ez mitõl jó nekem, 2012-ben? Miért nézzem, hogy mekkora király ez a csaj, akit Eszternek hívnak? Mert idegbeteg, nyughatatlan korunk leánya? Kérdem én. Mert szép színes ruhákat tud felvenni és állandóan dumál, lyukat a hasadba - nehogy véletlenül egy picit csönd legyen? A másikat, aki pedig barna hajú, azt azért nézzem, mert milyen szép! :)
Miért nézzem ezt a magyar valóságnak beállított valamit? Minden embernek más, saját valósága van!
Kedves hivatásos kritikusok, akik böngészitek esetleg a Port-ot, én szerintem ez a sorozat nagyon idegesítõ. Ennek az országnak nem ilyen sorozatra van szüksége! :)

Jaa, nem bírtam végignézni egy részt se. Bocsi.
1/10
greghouse 2012 ápr. 03. - 11:52:25 1/10
(300/677)
Így van...de lehet, hogy majd megszokjuk. (Már ott leírtam a véleményemet.) De ha már szinkronizálták (úgy, ahogy), akkor TÉNYLEG miért nem lehet fõmûsorban adni? Oké, ne vegyék el a Marslakókat (ezeket szerzõdés szabályozza általában), dehát éjfél után....Cleese hangja nyafka lett, de majd megszokjuk, és különben is inkább az angolul jól tudók élvezik az apró nyelvi humort. Nehéz fordítani (fõleg mikor Manuellel beszél)....Marslakókra csak ismétlem magam...ahogy a Bizottság mondta. (de jó, hogy van még ki emlékszik rá...)
1/10
greghouse 2012 ápr. 02. - 13:50:56 1/10 Előzmény olahmiki1959
(299/677)
Ez a vállról kamera mozgás régen nagy divat volt a "mûvész" filmeknél, hogy az utca meg a valóság meg a kõkemény meg minden hû de lila vagyok....akkoriban ez pénzhiányt takart.

Szerintem ma pénzsóvárságot. Fix összeget lenyúltak, olcsóbb a kézikamerás, videós technika, mint az igazi film. A bevétel már megvan, hát nyomjuk le a költséget amennyire lehet.

"...Köpni kell....".
Ter Miki 2012 ápr. 02. - 07:33:33 Előzmény olahmiki1959
(298/677)
Sajnos ezt jól hiszik. Na, nem azt, hogy a fiatalok ennek örülnek, hanem hogy "trendi"! Az operatõr kaszál, a vágó szecskáz, a világosító villogtat, a hangmérnök alászecskáz - és ezt teszik egyre vadabban. Valamikor a reklámok, hát még az elõzetesek elõl levettem a hangot, mert a végtelenségig ingerelt ez az ócska, rikkancs szerû "kikiáltások". De ez megváltozott. Már a képet is el kell venni, mert olyan zavaró villogást teremt még a perifériás látásomban is, ha csak a fejem fordítom félre.
Egy sporteseményemkor láttam egy önmegvalósító trendi operatõr "munkáját"! A riport közben úgy lóbálta a kamerát, mint egy szenes vasalót - ezt értse szó szerint - és a füvet súrolva a riportalany tökére huzigatta a kameráját. Aztán a hóna alá kapta és dõlt elõre-hátra, mint egy idióta, hisztérikus rockzenész a gitárjával. Ez kérem nekünk, nézõknek készül? Nem! Saját magukat valósítják meg, "egyénieskednek" - tök egyformán az összes.
Nem akarom ezt a trendet a júeszéj, vagy hálivúd nyakába varrni, de ha a csatornáikat megnézem, mindig vadabb ez a TV technika, mint nálunk. De ne aggodjunk! Majd a júeszéjt majmolót átveszik nálunk is.
Én annó láttam Buczkó György operatõrt kézbõl kamerával úgy dolgozni, hogy állványon sem lehetett volna stabilabban tartani. Régi, nyugalmas idõk! :(