Téma: Marslakók

1/10
Bin 2012 jún. 30. - 19:09:14 1/10
(617/677)
Annak idején (pár hónapja) írunk egy páran sci-fi sorozat ügybe a köztévének:

A lényeg az hogy most a Lottósorsolás mûsörvezetõjét Leia hercegnõnek öltöztették.

Tehát szó szerint úgy néz ki mint a képen látható illetõ.
1/10
Bin 2012 jún. 30. - 16:05:49 1/10
(616/677)
Egyet értek!
Mái napig nem értem hogy ezek a sorozatok minek kellenek?
Valami normálisat nem tudnak?
Amikor bemondták hogy több milliárdot kap a filmipar azt hittem normális filmek lesznek de nagyot tévedtem.
Egyszerûen szánalmas ez az egész.
Minek ide filmipar?
Úgy sincs normális ötletük.
Inkább ezerrel nyomnának valamire való sorozatokat fõmûsoridõbe.
Amúgy a köztévések nagyon hülyének nézik a nézõket.
Vannak kosztümös telenovellák amiknek elvileg a fõhõs neve az eredeti címe de ezek a faszfejek mindig bolondabbnál bolondabb címeket adnak nekik.
Más csatornán meghagyják a fõszereplõ nevét címnek és normális nézettséggel tud is menni.
De itt már ennek az akárkije az akármilyen a következõ címe kalandok a palotában lesz de inkább a fõhõs nevét hagynák meg címnek.
Ha ezek adták volna a Xenát Herkulest meg a többi fõhõs nevén futó sorozatot biztos valami paraszt címet adtak volna neki.
Személyem szerint mivel más filmeknél is az van hogy Hóember hágó magyar címe Függõ játszma 3 és még sorolhatnám a balgaságukat.
Az angolok is parasztok mert a múltkor néztem Névtelen kard eredeti címe Tûzpillangó HÁT NEM MINDEGY LENNE!
Nem értem meg hogy állandóan más címet kell adni a mûveknek ez valami zápelméjûségre utal.


Ennek is a korona hercege meg az elõzõeknél is dokumentumfilmhez hasonlatos címeket találtak ki miközben mindig a Fõhõs neve az eredeti cím.

Inkább fõmûsoridõbe az ilyen alkotásokat tennék.

Elvileg szappanopera de szaknyelven kosztümös telenovella de ezek a távol keleti alkotások nézd ez 77részes van eleje van vége már azért is nézem sorozat terén az ilyen fajtát mert van eleje van vége eseménydús és sokkal jobbnak mondom ezeket a kosztümös van eleje vége alkotásokat.

Túlbonyolított szemetet sosem néztem és nem is fogok.

Ha valaki akar valamilyen sorozatot akkor ilyen van eleje van vége sorozatokat nézzetek.

Vagy egy két filmet oszt jó van.
1/10
Segítõ Béka 2012 jún. 30. - 14:33:06 1/10
(615/677)
1/10
Bin 2012 jún. 30. - 14:22:21 1/10
(614/677)
Elküldöm már kedves Golyó becenevû ismerõsömet!
Amúgy a zidén érettségizõk a magyar alkotmányt megkapták.(nagy szükség volt rá)
pöttyösmacska 2012 jún. 30. - 14:17:18 Előzmény marie1
(613/677)
Kedves marie1, ha csak belekukkantottál, hogy lehet ilyen kialakult véleményed?
pöttyösmacska 2012 jún. 30. - 14:15:37 Előzmény oldbone
(612/677)
Én nézem!!!
Nagyon jó sorozat, kár, hogy csak azok írnak róla, akik nem nézik, de szeretnek mindent leszólni.
oldbone 2012 jún. 28. - 14:08:51 Előzmény marie1
(611/677)
Nézi ezt egyáltalán valaki? :)
1/10
Bin 2012 jún. 28. - 11:34:41 1/10
(610/677)
ÜZENET A MARSLAKÓKNAK MEG A TÖBBI IDIÓTÁNAK!

http://www.youtube.com/watch?v=pqYVq_Gc6Bk
1/10
Bin 2012 jún. 28. - 11:31:39 1/10 Előzmény gregoire
(609/677)
Direkt csináltam!
Ugye milyen öröm volt olvasni.
Sokkal izgibb sztorikat kitalálok mint ezek valaha filmre tudnak vinni.
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 27. - 17:03:53
(608/677)
milyen izgatott itt mindenki :D
Dudlicsek 2012 jún. 27. - 16:53:23
(607/677)
Olyan mintha direkt csinálnák ilyen szörnyûre.
marie1 2012 jún. 27. - 16:48:51
(606/677)
Nem csodálkozom, hogy ez a sorozat alig 3 pontot kapott a szavazatok alapján. Rémes. Azon túl, hogy semmitmondó,csapnivaló színészekkel, illetve ismeretlen figurákkal, közönséges a kép világa is. Nagyon rossz ízléssel kiválasztott ruhák, lakásberendezések, díszletek. Olyan proletár - finoman fogalmazva. Csak belekukkantottam egy részbe, úgyhogy konkrétan nem tudom, mirõl szól, de amit láttam belõle azok alapján valahogy nem érintett meg. Tényleg sajnálatos, hogy sok pénzt költenek ilyen olcsó hulladékra. Régebben történelmi filmeket készítettek, de legalábbis színvonalas vígjátékokat, remek alkotók.
Rossz felé haladunk, ami az ízlésformálást illeti, mindenképpen.
gregoire 2012 jún. 27. - 09:03:19 Előzmény Bin
(605/677)
Kedves Bin!
Nyugodj meg és vedd be a gyógyszered, mert az elõzõ úgy tûnik elgurult.
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 20:28:42 10/10
(604/677)
Na most ez volt a legfrissebb,miért nem teszitek ki?? Magyar sorozat! JÓ! MARSLAKÓK
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 20:26:44 10/10
(603/677)
Milyen fennkölt fejtegetés! Én is azt mondom ,hogy eredeti nyelven nézzetek sorozatot...pl.tudok egy jó színvonalasat...magyar...magyarul lehet hallgatni,és nézni: MARSLAKÓK
1/10
Bin 2012 jún. 25. - 19:42:24 1/10
(602/677)
Azt is eredeti nyelven.
Mondom ami sok az sok.
Az emberek mind háládatlan férgek.
Csináltam egy szemcseppet ami a vak látását visszahozza de amikor kipróbáltuk mûködött csak az illetõ annyira megilletõdött hogy még tán most is szalad.
Nem lehet ezekkel még jót sem tenni mert nem csak az hogy háládatlanok hanem még nekik áll feljebb.
Leboszorkányozni meg ezt meg azt tudják az embert az hogy nagy tudású vagyok és nem kaptam semmit nem érdekel de attól függetlenül írok egy kicsit még ha véletlenül titkos dolgokat kipofáztam attól függetlenül.
Azt csinálnak amit akarnak szólok már rég kész a végzet nevû vírus és nem sokára kiengedjük hogy végre a földet az emberi hulladéktól megszabadítsa.
Nem érdekel mit gondolnak rólam nem vagyok elmebeteg csak esetleg nem a ti szinteteken hanem egy jóval magasabb szinten vagyok mind tudással mint mindennel és a célom egy hogy pontot tegyek az emberiség végére.
Eleinte és vannak is gyógyeszközeim de a tudásomat úgy döntöttem fegyverként fogom használni mert nekem elég ebbõl mindörökre.
Népek pusztítója a vírus lesz nem én de gyakorta az anyja én vagyok.
Miért szólok mert szólok hogy Lili néni nemsokára vagy bármikor kiengedheti a végzet nevû vírust.
Mit gondoltatok záp elméjûek csak úgy leszerelik az atomfegyvereket én kifejlesztek bármit amit csak akarok.
Nem titkolózok minek.
Hamarosan Lili néni kegyelmet fog adni nektek mert számomra fontos hogy béke és nyugalom legyen meg az emberi férgek uralmának véget kell vetnem.
Mire rájöttök hogy valamit is elkaptatok mindössze néhány nap alatt végez veletek.
Vár rátok a Végzet!
Vagy a Végítélet de a Végzetet meg a Végítéletet keresztezem és majd ezt az Antraksznál 99999.9%al hatásosabb cuccot küldöm szívbõl!
1/10
Bin 2012 jún. 25. - 18:45:23 1/10
(601/677)
Idegesít hogy mire ráér az ember csak ürüléket talál az ember a tvbe!
Az ilyen meg olyan hülyeségek miatt nem tudják a valami alkotásokat fõmûsoridõbe tenni.
Még szavazni sem szavazok mert értékelhetetlen.
Ki kérte meg ezeket egy hogy 3milliárdot csak úgy elköltsenek.
Nincs nézettségi elvárás mert a bevételük alapból megvan évi 70milliárd.
Engem nem érdekel egyik sem inkább nézek külföldi adót vagy a legjobb nézzük a láthatatlan emberkéket érted kolléga kikapcsolt állapotban a tvt.
Sajnos sok a csökkent értelmû sok a bolond.
Nézd meg valaki mondta azért nincs mûsor mert nincs pénzük tévedés.
Én eredeti nyelven is jobbnak találok egy csomó alkotást.
Fõleg a youtube oldalon nézek egy pár jelenetet.
De szexelni is lehet itt a neten nézel amit akarsz nemedtõl függetlenül férfiakat meg nõket szerintem izgalmasabb
egy meleg dráma mint ez a faszlakók.
A meleg-drámák azokat néztem és igen inkább nézek egy buzi rendõrnyomozó történetét eredeti nyelven mint valami veszélyes hulladékot.
Öregasszony vagyok olvassatok gyerekek azt tanácsolom.
Vagy nézetek valamit eredeti nyelven jobban jártok.
Az meg hogy ez meg az nem hiába kísérleteztem ki biológiai fegyvereket és az én gúnynevem nem Repülõs Gizi hanem Világok Gyilkosa.
Ne féljetek nem sokára véget vetünk az egész mocskos szemét hányadék férgek életének aki kér antianyagot az most kérjen de kevés van meg nem is csináltam olyan sokat.
Gyógyító vagyok fõképp de értek egy csomó mindenhez.
Öregasszony létemre még az ágyban is teljesítek.
Nem érdekel mit ad a tv titeket igen engem is eleinte de inkább olvassatok valamit vagy nézzetek homokos kapcsolaton alapuló sorozatokat
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 25. - 17:36:21
(600/677)
ezt hatalmas türelmet irigylem
xD
http://www.demotivalo.net/view/9627
1/10
Értetlenke 2012 jún. 25. - 13:55:39 1/10
(599/677)
Ja egyébként több ok is lehet arra , hogy néhányan miért istenítik itt ezt a moslékot

1. Elgurult a gyógyszer

2. Fizetnek nekik , hogy pozítív dolgokat írjanak errõl a katasztrófáról

3. Nem látnak (vagy nem is akarnak) a narancsködtõl.

4. Mazohisták.

5. Anyira jól élnek , hogy az a legnagyobb gondjuk , hogy egyesek (egyébként teljesen jogosan) szidják itt ezt a szemetet.
1/10
Értetlenke 2012 jún. 25. - 13:49:39 1/10
(598/677)
Hmmm érdekes mindkét tábor (a sorozat hívei és ellenzõi) csak azt felejtik el , hogy a mi adófizetõk pénzébõl kettõ milliárdot(!) költöttek el erre a (elnézést a kifejezésért) hígf0sra... Miközben a nép nyomorog sok embernek már kajára sincs pénze stb... A fityesz meg már nem tudja hogy hogyan tudnák mégjobban megszorítani az embereket mert folyamatosan azért sipítoznak , hogy mennyire nincs pénz meg milyen rosszul áll az ország... Csak akkor nem értem miért tapsolnak el milliárdokat az adófizetõk pénzébõl egy ilyen veszélyes huladékra...