10/10
ilyés 2008 nov. 01. - 13:27:22 10/10
(70/190)
Szerintem a szinkronba volt egykét hülye szöveg, aminek értelme nem volt, de amugy fasza film, bejött!:D:D:D Az igazság meg az, hogy ennek még jobban tetszett a sztorija, mint ami a Max Payne 1-be volt! Szerintem ez az angyalos dolog is full jól meglett valósítva, míg a játékba csak említve volt! Szal fain lett, nekem nagyon tetszett! (SPOILER: Igaz vártam volna, hogy az öreglányt nyírjka ki, úgy mint a játékban, de így is fain lett!) Aztán az a tény, hogy Mona Sax csak az MP2-be van benne és a filmbe belerakták, szerintem így is fasza lett! Szal ajánlom mindenkinek, aki nem fogyatékos, és nem csak az effektekre, meg a hülye lassításra és lövöldözésre kiváncsi, és aki nem a Dragon Ball meg az idióta gyermeki szinten van, hanem feltudja fogni a film lényegét, a történetét, és megérti mi miért van a filmbe!:P Aki meg játszott a játékkal és tetszett neki a sztori ott, nehogy már itt ne tetszen, kibaszott jó lett!!!XD
8/10
balintmaster 2008 nov. 01. - 10:46:36 8/10
(69/190)
érdekes lett, ez tény. szerencsére én nem játszottam a játékkal, így nem tudom ahhoz hasonlítani. viszont végig adta a hangulatot, amire beültem, ezért 8/10. rengetegen hülyének nézhetnek, lehet az is vok, nem tudom miért tetszett ennyire.
majszli 2008 nov. 01. - 10:44:31
(68/190)
Szánalmas volt. a rendezõ 1 faszkalap, már az ómen remake is kaka volt, mivel lemásolta az eredeti óment, teljes mértékben, semmi újat nem adott hozzá. NE nézzétek meg moziban! még egy középkategóriás akciófilmnek se menne el. KRiminek meg végképp nem. a mûfaja: SZAR. pedig a játék milyen isteni volt, fõleg az 1.
1/10
Drakeamarth 2008 nov. 01. - 09:51:26 1/10 Előzmény Dyrtyho
(67/190)
Az, hogy tervezik még nem jelenti azt, hogy meg is csinálják, mert ha egy film alapból bukás, a producerek nem hülyék, nem dobják ki a pénzüket egy felesleges folytatásra.

Egyébként meg már nem egy film végzõdött úgy, hogy azt hittük, lesz következõ része (pl Godzilla)

Szerintem így is kellõképpen meggyalázták a játékot, nem kell még inkább lejáratni.
Tris 2008 nov. 01. - 08:34:04
(66/190)
Szörnyen igénytelen film. Az angyalok jól néztek ki - ez az egyetlen, minimális pozitívum, de hülyeség az egész, és tény - UNALMAS.
3/10
Uzuz 2008 okt. 31. - 22:51:55 3/10
(65/190)
Bugyuta akciók, kínosan rossz magyar dumák(szinkron borzalmas csak), és hihetetlen elcsépelt sztori +klisék és játékhoz semmi köz, szomorú de tényleg elég gyengécske film de kinek a pap kinek a pap fia:P
Dyrtyho 2008 okt. 31. - 21:13:08
(64/190)
Onnan tudom,hogy lesz második része,hogy a stáblista végén van egy jelenet,amit arra utal,hogy lesz II.része,mert még ott van Mrs Valkyr,azaz az Aesir-es csaj,akit még Maxnek el kell tennie láb alól !! Ezért lesz második része te értelmiségiszint :@
1/10
Drakeamarth 2008 okt. 31. - 21:07:33 1/10
(63/190)
Honnan tudod hogy lesz második része? Talán te adod alá a pénzt? Te vagy a producer? Az a 39 millió dollár közel sem világ csodája, a film 35-be került, és ahhoz, ahogy egyáltalán nullszaldósra hozzák a bevételeket, legalább 70 milka szükséges (a bevétel fele ugyanis a mozikhoz és egyéb támogatókhoz kerül). Ráadásul a folytatások általában mindig drágábbak.

Arról szó se essen, hogy a film maga a megtestesült borzalom. Egy akciójátékból sikerült kihozni egy harmatgyenge krimit, amin max aludni lehet.
Dyrtyho 2008 okt. 31. - 20:28:46
(62/190)
Hát pedig erre nagyon rábuktál,mert lesz 2.része,és nem fog bukni a film,mert már 39 millió $ dollárnál tart a bevétel,és ez csak nõni fog,és amúgy is,a stáblista végén utalás van a II.részre !!
Dyrtyho 2008 okt. 31. - 20:25:35
(61/190)
Amugy nekem nagyon tetszett a film,úgyszólván 10/10-es a pontozásom a filmre !! Nagy nagy film,ha lehet,és az unokatesóm is megnézi a filmet,akkor lehet,hogy én is megnézzem vele együtt !! A karakterek nagyon elvannak találva,a helyek úgyszintén,a sztory pedig nagyon ott van a toppon !! Már nagyon várom a folytatását mind a játéknak,mind a filmnek !!
Dyrtyho 2008 okt. 31. - 20:20:56 Előzmény knopflerfan
(60/190)
Amugy csak megsúgom,hogy Mona Sax már az egybe feltünik,de sebaj !!
petheogergely 2008 okt. 31. - 18:53:04 Előzmény knopflerfan
(59/190)
hát a trailer se mond túl sokat...
azért lehet megnézzük

***moderálva*** (ez itt nem a reklám helye!)
10/10
hentes21 2008 okt. 31. - 16:36:59 10/10
(58/190)
Szerintem csak túl jó volt a trailer.
A hangulat abszolút megvan. A játék feeling, az egy az egyben beállított jelenetek, az iszonyatosan részletes és baromi jól megcsinált különbözõ effektek. A story kicsit sántít,de igazából csak túl rövid volt a film hozzá. Lehet én vagyok a kivétel, de ahogy Hitman úgy ez is szerintem egy jó kis adaptáció volt. Aki ismeri és szereti a játékot annak örömet okoznak már maguk a helyszínek és az a világ amit megfilmesítettek.
Szerintem jó film, csak mindenki már valami iszonyatosan nagy újítást vár, de 33 misibõl nem lehet Batman szintü storyval elõállni. A második rész biztosan végiggondoltabb és pörgõsebb lesz.
4/10
Pityke4 2008 okt. 31. - 16:12:53 4/10
(57/190)
Hát sztem nem lesz 2. rész. Ha egy film bukik, abból nem csinálnak következõ részt. És ez bukni fog....
knopflerfan 2008 okt. 31. - 13:16:52
(56/190)
Igazad van az öreglányt az elsõbe kellett kinyírni, Mona a második részben tûnt fel. Mellesleg a játékban Max-et fölmentik.
4/10
Bigpapa 2008 okt. 31. - 12:55:32 4/10
(55/190)
Tegnap néztük meg a filmet.
Soha sem játszottam a Max Payne játékkal, így sima filmként tekintettem rá.
Nekem hatalmas csalódás volt az elõzetes után.
Sajna spoiler nélkül nem tudom kifejteni az indokaimat, így:

*************SPOILER***********************************

EZT EL NE OLVASD,HA MÉG NEM LÁTTAD A FILMET!!!!!

Kezdjük ott, hogy a film alatt folyton esik a hó (tudom, így jobban mutat egy sikátor), de az utcán alig van 1-2cm hó.Ha 3 éve ölték meg a nejét, mi a rákot csinált eddig, ha most gyakorlatilag 2 nap alatt felgöngyölíti az ügyet?A szökéses gyereket úgy állították be végig,mint egy terminátort, vártam is egy hatalmas csatát a végén, erre 2mp és vége. Azt mondták, a drogok miatt legyõzhetetlen, erre egy lövéstõl kifingott.Elõtte 6x mellbelõtték,de semmi baja nem volt.Azt hittem, felállok és kiszaladok a röhögéstõl.A gonosz bácsi meg olyan hülyén viselkedett, hogy kb egy 6 éves óvodás ilyen. Nem az, aki ilyen zseniálisan felépít egy tervet a drogra.

**********SPOILER VÉGE******************

Iszonyat bugyuta a történet (lehet, hogy ez PSX-en valami álom), a rendezés katasztrófa, Wahlberg végig olyan benyomást kelt,mint aki mindjárt elalszik és nem olyat, aki megtört és a családja után sír.
Az biztos, hogy ezt a filmet életemben többet nem nézem meg, mert semmi sincs benne, amit legalább még egyszer látni szeretnék. Sem egy akció,sem egy lövöldözés..semmi. Úgy nulla, ahogy van!
Sajnálom, mert baromira vártam.

10/4
4/10
Pityke4 2008 okt. 31. - 00:30:14 4/10
(54/190)
Ma néztem meg a filmet, és arra a véleményre jutottam, hogyha ezt a filmet nem elõzte volna meg a játék, akkor elég tûrhetõ lett volna a film. Viszont ez nem így van, és én mint Max Payne játék rajongó nagyot csalódtam. Jó, mondjuk azt, hogy akkor csak nem lehet 100% ugyanaz a sztori mint a játékban. De hogy ennyi mindent átírni szerintem már egy kicsit sok. Látszik is hogy a rendezõ nem tolta a játékot, mert nem igazán adja át a játék feelingjét. Persze Horne csak párszor jelenik meg, és nem õt öli meg a végén, és nem õ adja be neki a szert... Ja és a zene... legalább az segített volna egy kicsit max paynesebbé tenni, de persze neeeeeem.... JA ÉS HOL VAN VLADMIR??????? MAX... DEAREST ALL OF MY FIRENDS. Ilyeneket kihagynak...

Nagyon sok dolog van még amit le tudnék írni... Egy szó mint száz: szerintem ez a film pont a MP játékosokat hagyja figyelmen kívül. Nem méltó a Max Payne névre ez a film. Szerintem
Mr. D 2008 okt. 30. - 22:17:08
(53/190)
Hát én már nagyon rég játszottam a Max Payne játékkal, de ez semmit nem adott vissza a játék hangulatából. Amugy én úgy emlékszem, hogy az öreglányt az elsõ részben kellett megölni, és Mona Sax csak a második részben tûnik fel. Vagy ha feltûnt az elsõbe is, akkor nem lehetett valami nagy szerepe, mert nem is rémlik, hogy ott lett volna. Újabb csalódás a videójátékokból készült filmek terén.
dark_angel 2008 okt. 30. - 21:51:35
(52/190)
háát én az elõzetes alapján valami szuperhõsös képregényes filmet vártam(nem tudtam hogy ez egy játékból készül),Úgy hogy ehhez mérten kicsit csalódás volt, de alapvetõen tetszett a sztori meg a kivitelezés,komolyak voltak a halál angyalok vagy mik,de a végét én másképp csináltam volna

spoiler

1.vagy halt volna meg és találkozik a csajjal
2.ha már nem halt meg akkor legalább egy 5percben kifejthették volna,hogy õt felmentik meg a gyógyszergyár elnökét lecsukják..mert így olyan semmilyen volt a vége,bár ha ez egy több részes játék akkor valószínûleg lesz 2.rész is és abban nyírja ki az öreglányt
johngold 2008 okt. 30. - 13:43:25
(51/190)
hát megnéztem. hát én ezt le fogom szólni. nekem fáj a legjobban.

kösz a tippet!