szornyike 2006 nov. 24. - 23:36:40
(54/1434)
na még egy:
szornyike 2006 nov. 24. - 23:35:13
(53/1434)
következõ:
szornyike 2006 nov. 24. - 23:33:48
(52/1434)
Sziasztok! Én is új vagyok még itt, de természetesen imádom a sorozatot. Találtam néhány jó képet, apránként megpróbálom feltenni. Addig is puszi mindnekinek!
Kryal 2006 nov. 24. - 20:00:06
(51/1434)
Sziasztok!

Én új vagyok ezen a fórumon, de már régóta olvasgatom az írásaitokat. Nagyon régóta nézem én is a McLead-okat, és tényleg egy szuper jó sorozat. Ráadásul ausztrál...így mégjobb:)
Nekem nincs túl sok bajom Fionával, nekem szimpatikus és kedves is, csak a szerepe rossz. Ha õ is Drovers lány lett volna, akkor még a kedvenceim közé is fogattam volna. (Na ez bonyolult volt).
A mai rész is jó volt, de én valamiért nem bírom Rose-t... nem tudom ti hogy vagytok vele.
Lényeg a lényeg: üdvözlök mindenkit, és örülök, hogy én is írhatok ide, mint fan.
wpetra 2006 nov. 22. - 10:12:21
(50/1434)
Szia! Köszi az infókat!!! Én most nem otthon vagyok,de Apukám veszi fel nekem a részeket,így csütörtökön bepótolok mindent!! Sztem kiderül majd,h Sandra nyírta ki Harry-t,h ne válhasson el tõle! Remélem,ezen a héten kiderül,h ki a gyilkos! Azt én sem értem,h Alex miért bocsájtott meg ilyen könnyen Fionának... Bár az még nem derült ki,h mit látott a szerelõs nõ a tenyerében.
mymy 2006 nov. 20. - 07:33:14 Előzmény wpetra
(49/1434)
Szia!

Kiderült, hogy Nick nem volt rajta a gépen, ami lezuhant, mert elõtte leütötte valaki, aki kirabolta. Hónapokig kórházban volt eszméletlenül, és így mindenki azt hitte, hogy meghalt. De aztán magához tért, és visszatért a Droversre Tesshez. Aztán úgy döntöttek, illetve elsõsorban Nick, hogy szeretnének visszamenni Argentínába. És ezzel ki is szálltak a sorozatból. Kate-re én is pipa lettem, amiért szólt a zsaruknak, de hát ilyen a karaktere, nem is ú lett volna, ha nem szól... remélem ki fog derülni minden, és Stevie "megmenekül". Jodie-nak nem nagyon mennek a szívügyek... azóta már majdnem összejött egy sráccal, Rob-bal, akirõl meg kiderült, hogy tanúvédelem alatt áll. Jodie megmentette az életét, és nagyon közel kerültek egymáshoz, de a tanúvédelem miatt el kellett mennie a srácnak, úgyhogy vele sem jött össze :-( Na talán majd ezzel az új fiúval, Riley-val :-)
Én Sandrát utálom nagyon... nem ártana, ha megkapná a magáét. Amin viszont meglepõdtem, hogy Alex ilyen könnyen megbocsátott Fionának... mikor jönnek össze már Stevie-vel? Összejönnek egyáltalán? Na mind1... jó McLeod-ot estére lányok :-)
wpetra 2006 nov. 16. - 07:31:09
(48/1434)
Sziasztok! Én is nézem a sorozatot,illetve van h kimarad néhány rész. Pl: odaáig jutottam,h a Nick meghalt,erre fel a következõ részben,amit láttam,már az volt,h a Tess vele van Argentínában... Ez h volt?? Én most Kate-re vagyok pipa,amiért hívta a zsarukat! És mi van a Jody volt pasijával?? Mármint akinek a bátyja a Steve-vel kavart...
mymy 2006 nov. 15. - 06:48:48
(47/1434)
Szia Ildi!

A régi lányokon kit értesz? Becky a fiújával, Jack-kel kezdett új életet valahol távol, kilépett a sorozatból. Claire ugye meghalt. Tess Nickkel együtt Argentínába költözött, õk is kiléptek sajna a sorozatból... Kate, az egyik új lány Jodie iskolatársa volt régen. A másik új lány, Regan pedig Tess és Jodie unokatesója, aki nemrég jött a Droversre, hogy új életet kezdjen. Stevie azt mondta Fionának az esküvõ elõtti estén, hogy ha nem mondja meg Alexnek, hogy nem terhes, akkor maga Stevie fogja elmondani. Erre Fiona kora reggel elment Alexhez, és sírva le akarta mondani az esküvõt, azzal az indokkal, hogy nem készült fel eléggé. De Alex nem engedte el, azt mondta, hogy ne aggódjon, õ akár meg is szökne vele. Fiona pedig kihasználta a helyzetet, és összeházasodtak reggel, csak a pap volt ott meg Fiona szülei. Hogy nem terhes, azt persze nem mondta el, Alex még most sem tudja...
10/10
ildi1980 2006 nov. 14. - 11:40:42 10/10
(46/1434)
sziasztok!

nézem a sorozatot, de csak ritkán van idõm és nem értem, h kik az új szereplõk, a régi lányokkal mi lett? Mármint régebben láttam pár részt,most meg ált látok minden részt, csak nem tudom a többi lánnyel mi lett.Hova menetek? Ja az esküvõs részt pont nem láttam.Milyen volt? megmondta a Fiona, h mégsem terhes.És a Stevie hogy viselte a dolgot?

Ildi
mymy 2006 nov. 13. - 10:22:56
(45/1434)
Sziasztok! Valójában Harry már halott volt az ütközéskor, kb. negyed órával az ütközés elõtt szívrohamban halt meg. A szívrohamot pedig ugye valaki okozta, aki lehet Sandra, stb. Kíváncsi vagyok a következõ részekre, csak sajna Tess hiányzik meg Nick...
Noncsa 2006 nov. 11. - 19:30:54
(44/1434)
igazából VALAKI megmérgezte, túladagolta a gyógyszerét, aztán Harry meg vezetés közben rosszul lett, ütközött Jodyval és meghalt. azért bírtam az öreget, legalább volt kit utálni, de szerencsére jött fiona aki átvette a helyét nálam:)
10/10
Annie92 2006 nov. 11. - 06:54:58 10/10
(43/1434)
Meghalt szívinfarktusban....hiányozni fog, pedig nem bírom!:D
krisztella 2006 nov. 10. - 18:05:29
(42/1434)
Sziasztok!
Sajnos ezeket a legújabb részeket nem láttam, pedig elõtte az összes sorozatát többször is láttam. Ha esetleg valakinek meg lennének ezek az újabb részek, szívesen venném. Boldog lennék:-))))
ribena 2006 nov. 10. - 16:48:02 Előzmény girl1
(41/1434)
Hi!
Lenne egy kérdésem: mi történt Harry Ryannal, Alex apjával? Bár késõn kezdtem el nézni a sorozatot, de teljesen belehabarodtam!
girl1 2006 nov. 10. - 15:30:02
(40/1434)
Reagen is McLeod, de õ unokatestvér azt hiszem.
ma láttam Rebecca Lavelle oldalán2 részletet az old wrongs címû részbõl, ami majd késõbb lesz, és 4 számát is meg lehet hallgatni! már nagyon várom az esti részt!
mymy 2006 nov. 06. - 09:16:14
(39/1434)
Szia Melcsi!

Én sajna az elejét nem láttam, így az elsõ részekrõl nem tudok semmit. Claire autóbalesetben halt meg, az autóban volt még Tess és Claire kislánya, Charlotte is, aki egyébként Petertõl, Claire régi szerelmétõl van. Tess elõször a kislányt mentette ki az autóból, mert Claire beszorult, és mire Tess tudott volna segíteni, addigra az autó lezuhant egy szakadékba, és Claire meghalt. Pont aznap, amikor Alex meg akarta kérni a kezét... végigbõgtem azt a részt... :-( Peter, Charlotte apja egyébként nõs, gyerekes családapa, és hozzájuk került Charlotte Claire halála után.
Jack McLeodot én nem láttam a sorozatban, arról sajna lemaradtam.
Bizony, 3 McLeod lány van, hacsak még ki nem derül valakirõl, hogy az :-)
Hát, ennyit tudtam írni. Én nagyon sajnálom, hogy Tess is kiszállt a sorozatból... ráadásul Nickkel együtt. De azért az új gárda is jó :-)
Melcsi 2006 nov. 04. - 16:58:28
(38/1434)
Sziasztok!
Amikor elkezdõdött a film akkor néztem egy darabig, aztán nem követtem! De most teljesen rákattantam, csak van egy pár dolog ami homályos! Ha valaki tud akkor légyszi válaszoljon! Claire hogy halt meg és ki a lányának az apukája? A Jack McLeod szerepelt valaha a filmben, róla mit kell tudni? 3 McLeod lány van, ugye?: Claire, Tess és Jody. Nagyon jó ez a sorozat, a sok véres akciófilm között végre van valami aminek van értelme! Ez az a film amely elfeledtet velem minden rosszat ha éppen van olyan! Kellemes, humoros és nem csöpögõs! Ha valaki válaszol a kérdéseimre elõre is köszi! :)
girl1 2006 nov. 03. - 14:11:32
(37/1434)
szerintem nem lenne jó, ha a TV2 vagy az RTL megvenné. Az Edet is megvette, átszinkronizáltatta, és egyszer csak abbahagyta a "vetítését"!
mymy 2006 nov. 03. - 09:38:13
(36/1434)
Meg karján Charlotte volt, Claire kislánya. Meg pedig azért utazott el anno elõször, mert könyvet írt, másodszor pedig azért, mert összevesztek Jodival, amikor kiderült, hogy talán Jodi apja Jack McLeod.
Noncsa 2006 nov. 02. - 15:34:02
(35/1434)
abban a részben mikor tess és nick elutaztak ki volt az a kislány meg karján? és egyáltalán Meg miért ment el anno? akkor még nem néztem nemtom mi van
köszike