Eerika 2006 dec. 08. - 13:26:45
(134/1434)
sziasztok!
wpetra, nekem szerda kivételével minden hétköznap este 8-tól jó, vegyél fel a listádra a maera23@hotmail.com emillel. elvileg hétvégén mindig a neten van a gépem, csak nem mindig ülök elõtte. de majd megbeszéljük, ok? aztán küldök egy csomót, de tényleg rengeteg van! van olyan is, megmondom õszintén, ami olyan hû de nagyon nem tetszik, de ki azért nem törlöm. meg aztán biztosan valakinek az is tetszik, nem?:)
Erika
mymy 2006 dec. 08. - 09:20:35
(133/1434)
Szia wpetra! Az új részek egy ideig biztos nem jönnek, mert úgy tudom, dec. 23.-án kezdik ismételni elõlrõl a Hallmarkon. Szóval egy ideig elfelejthetjük a folytatást sajna :-(
Mondjuk én nem bánom az ismétlést, mert a sorozatba csak a 3. évad környékén kapcsolódtam be, szóval én szívesen nézném az elsõ részektõl :-)

Ami a kedvenc epizódot illeti, hát nem is tudom... talán amikor Nick hazatért a "halálból"... az nagyon jó volt... de nincs konkrét kedvenc részem. Viszont olyan van, amit nagyon nem szerettem: Claire halála. Szószerint dagadtra bõgtem a szemem végig...
wpetra 2006 dec. 08. - 06:59:21
(132/1434)
Sziasztok!
Eerika,ha meg tudunk beszélni egy idõpontot,átküldenéd nekem a dalokat msn-en??? Nagyon jó lenne!! Nekem eddig enm voltak elvonási tüneteim,mert csak 7végén vagyok itthon,illetve csütörtökön járok haza. De tegnap majd megõrültem,h nincs mit 7-8-ig nézni a tv-ben... Remélem,nemsokára leadják az új részeket (bár ha 7köznap adják,akkor én csak a csütörtök-péntekit tudom megnézni)!!!
Nektek volt kedvenc (de tényleg legkedvesebb részetek?? ha igen,melyik???)
üdv
Eerika 2006 dec. 07. - 18:07:40
(131/1434)
girl, nem volt teljes a válaszom: a dalokat is le lehet tölteni és filmet is, mpg, avi, vagy ami kell. aztán kiírhatod dvd-re, ha akarod.
Erika
Eerika 2006 dec. 07. - 18:02:57
(130/1434)
helló mindenkinek!

igen girl, jól olvastad. erre fõleg hétvégén van esélyed, így hétközben nem nagyon látok fönn nagyobb méretet. de most is megnéztem - csak azért, hogy tényleg jó választ adjak -, fent van különbözõ évadokból 6 rész, de ezek zip fájlban.
és igen, én annyiszor láttam a sorozatot, ahányszor leadták, az elsõ résztõl kezdve a mostani (persze csak ideiglenes) befejezésig.
üdv: Erika
Ghita 2006 dec. 06. - 20:59:03
(129/1434)
Köszi a segítséget, Lányok! Sajnos nem sikerült letöltenem a programot, iszonyú lassú a net. Szval hálás volnék, ha elküldenéd, a címem ghita1977@freemail.hu
Elõre is köszönöm, nagyon szépen.
matoko 2006 dec. 06. - 18:22:40
(128/1434)
tyûûû, nagyon komoly ez az origós fórum
matoko 2006 dec. 06. - 18:11:04
(127/1434)
...én is úgy-de úgy szeretném már ha Stevie + Alex:) Stevie amúgy a legjobb fej. csak õ ne menjen el a sorozatból.
amúgy meg nekem is elvonási tüneteim vannak. nem lehet írni vmi "kérvényt" a hallmarknak h ismételjenek addigis? szerintem ez sokkal népszerûbb sorozat bármi másnál. õk is jól járnának: nézettség nõne
girl1 2006 dec. 06. - 16:41:32
(126/1434)
lesz folytatása, a <a target="_blank" href="http://www.ninemsn.com/mcleods" title="www.ninemsn.com/mcleods">www.ninemsn.com</a> oldalon is már ki van írva, hogy lesz 7. évad, és a tv.com-on is láttm hogy február körül szokták elkezdeni a forgatást.
na, most nem magamnak válaszoltam, hanem nem tudom kinek, de valaki kérdezte, lesz-e folytatás:)):Ð
girl1 2006 dec. 06. - 16:06:41
(125/1434)
Kedves Eerika!
Hogy-hogy egész évadokat? Mármint a sorozat részeit, vagy dalait? ezt a sorozatot is le lehet tölteni?
köszi
Eerika 2006 dec. 06. - 08:10:26
(124/1434)
Szia Ghita!
Én az összes McLeod-számot a BearShare-ról töltöttem le, azt is, aminek a címét (én az ünnepség zenéjét akartam) itt mondta meg egy kedves fórumos. Ha esetleg küldesz egy e-mail címet és elég nagy a fiókod, át is küldhetem, de legjobb lenne mesin vagy skype-on.
Szólj és küldöm, kivéve szerdánként, akkor nem vagyok gépközelben.
De ha gondolod, akkor a <a target="_blank" href="http://www.bearshare.com" title="www.bearshare.com">www.bearshare.com</a> címrõl le tudod tölteni, ez egy ingyenes progi, csak mindig az ingyenest kell választani. Beállítja saját magát, semmi laci-facázás nincs vele. Fentre beírod, hogy mit keresel (elõadó v. szám címe és ontja, egész évadokat is letölthetsz.)
Na, egyelõre ennyi.
Eerika
Üdv: Erika
judit0102 2006 dec. 06. - 07:48:20
(123/1434)
vhol van egy netes rajongói oldal, amit egyszer megtaláltam, de azóta nyomát vesztettem...ott elég sok plussz infó van a sorozatról, szereplõkrõl stb..
wpetra 2006 dec. 06. - 06:57:55
(122/1434)
Sziasztok! Remélem,sikerrel jársz,engem is angyon érdekel,h mikor lesz folytatás/ismétlés vagy egyeltalán bárminemû McLeod! Bár nem igazán értem,h eleve miért nincs a Hallmark-nak magyar nyelvû oldala... Vagy csak én nem találtam meg??? Remélem,minél elõbb kiderül vmi!
Ghita 2006 dec. 05. - 19:53:26
(121/1434)
Hello,
ma regisztráltam ide, mert keresek egy számot a filmbõl, és abban bízom, talán tudtok segíteni. Nagy McLeod-rajongó vagyok, és fõként Dave-Kate rajongó. Éppen ezért keresem Rebecca Lavelle: Locked away (Inside my heart) c. számát, ami a Dave-Kate epizód alatt szólt. Ez a szám sajnos nem azonos a My side címû számmal, ami minden ilyen irányú elérhetõségrõl letölthetõ, se semmivel, amit egyes keresõk a Locked away-re kiköpnek.
Kérlek benneteket, segítsen, aki tud!
Nagyon köszi!
Eerika 2006 dec. 05. - 18:44:50
(120/1434)
Üdv Mindenkinek!
Két hétre elõre megnéztem a tévémûsorok sokaságát, de McLeodnak nyoma sincs. Egyre jobban hiányoznak, mert az este 7-8-ig idõmet olyan jól eltöltöttem velük, most meg csak lézengek. Lehet, hogy fel fogom hívni (sõt, egyre vaószínûbb) a tvr7-ben megadott hallmark telefonszámot és tudakozódok. És persze csak happy választ fogadok el:)) Ott azért csak meg tudják mondani, hogy mikorra várható, nem?!
Ha megtudok valamit, azonnal közkinccsé fogom tenni.

Eerika
10/10
cherry baby 2006 dec. 05. - 08:34:41 10/10
(119/1434)
Köszönöm szépen, megkeresem õket :)
Novigrad 2006 dec. 04. - 20:44:01
(118/1434)
Helo! Mindenki! Írjatok valamit, hogy mikor lesz McLoed! Minden, arra hivatott webseit-ra és e-mail-re írtam már, de senki sem válaszol! Remélem az ünnepeinket nem teszik tönkre, nagyon hiányzik! Novigrad
rebi123 2006 dec. 04. - 18:29:06
(117/1434)
Hello, én is néz(t)em a mcleodokat, és kellemetlen csalódásért mikor megtudtam hogy a docmartin megy helyette, mert már nagyon vártam a hétfõi részt. Légyszi ha valamit megtudsz róla, hogy mikor kezdik újra vagy hogy hol és mennyiért lehet megvenni dvd-n akkor írd meg. Ha lehet akkor az rkakszi@hotmail.com-ra vagy a rebybaby@citromail.hu-ra
Elõre is köszi!!! És rövid várakozást míg újra kezdik!!!!
Eerika 2006 dec. 04. - 17:44:15
(116/1434)
Sziasztok!
Hát én aztán mindent megtettem, hogy nyomra akadjak. A tévémûsorokat, az internetes tévémûsorokat végigböngésztem. Bele kell törõdni, hogy egyelõre nem adják. Én az elsõ pillanattól néztem a sorozatot, még azt is, amikor valamelyik szériától kezdtek ismételni. Már nagyon izgulok Stevie és Alex miatt. Õk a kedvenceim.
Én is szeretném megszerezni dvd-n, és asszem már tudom, kit kell keressek:))
wpetra 2006 dec. 04. - 17:36:13
(115/1434)
Sziasztok! Látom beindult a fórum! :D Sztem mindegy,h mit írnak ki,mert néha le vannak maradva... A tv-mûsorban sem a McLeod lányai vannak írva,úgyh marad a várakozás,h mikor adják a VII. szériát.
Remélem, Kate, Dave és Jody is maradnak még egy darabig, illetve az új pár visszajön Afrikából (amúgy miért éppen Afrika??). Én is Robnak drukkolok (bár azokról a részekrõl,amikor összemelegedtek,szintén lemaradtam...)!!!