Kryal 2006 dec. 02. - 09:07:22
(94/1434)
gondoltam küldök még pár képet, ha valakinek nem lenne meg, ez a 2007-es McLeod lányai naptár. De csak pár képet küldök. Majd meglátjátok miért.
Kryal 2006 dec. 02. - 08:56:08
(93/1434)
wpetra! Hétfõtõl a McLeod helyett, a Doc martin fog menni, és egyelõre úgy néz ki, nem ismételnek. Sajnos...
Kryal 2006 dec. 02. - 08:54:05
(92/1434)
Az jó lenne...minél hamarabb. Én nagyon bírom Riley-t is, de azért jobban örülnék Robnak Jodi-val kapcsolatban. De lehet még itt bármi.
Tegnap kezdtem összeszámolni, hogy hány ember ment már el a McLeodból úgy, hogy talán visszajön, de azóta sem láttuk. (remélem értitek)
Ott van Becky. Õ csak egy évre ment el valami suliba, de teljesen eltûnt.
Meg és Terry. Sztem õk nagyon jók voltak, kiegészítették a dolgokat. Végülis még visszajöhetnek.
És persze Tess és Nick, és a kislányuk, Claire. Õket sajnálom a legjobban. És ahogy olvasom az angol cikkeket. Õk is élik az életüket a családjaikkal, és nem nagyon látszik rajtuk, hogy visszaakarnak jönni...:(
Ráadásul most Kate és Dave is... Én nagyon bírtam mindakettõt, eddig, de nem tudom, hogy szándékoznak-e még újra Droversiek lenni..
És ezek még csak a fõbb szereplõk voltak.
wpetra 2006 dec. 02. - 08:44:21
(91/1434)
Sziasztok!
Én sajna nem otthon vagyok és nõvérem betelepedett a net elé! :( így csak most tudok írni! szóval: mit adnak hétfõtõl?? Vki fel tudná nekem venni ezt a részt,vagy nem is ismétlik meg hétfõn?? Ez olyan szörnyû,h már megint ilyen izgi részekrõl maradok le! Jó lenne,ha ismételnék! Bár a Hallmark annyira össze-vissza adja!!! Remélem,Rob lesz a nyertes és majd Jody velemegy,így nem hal meg,viszont kiírják a sorozatból is! Azt viszont sajnálom,h Dave elment,mert annyira jó fej volt!!! :D na kezdek regényt írni,úgyh abbahagyom! Amúgy sztem januárig még ismételnek vmit,ha egyeltalán akkor megveszik...
üdv Mindenkinek
girl1 2006 dec. 02. - 07:06:36
(90/1434)
nagyon remélem, hogy Rob még Riley elõtt odaér a Drovers Run-ra!2006.02.15-én adták le náluk a sorozat 6- évadának elsõ részét ( jó kis mondat:))tehát, ha 2007-ben is január-február környékén elkezdenek forgatni, és ha a hallmark meg is venné! már nagyon várom a folytatást!
Kryal 2006 dec. 01. - 21:14:50
(89/1434)
Nektek mi a vélemyényetek a mai részrõl?
Furi, hogy a film után senki nem ír 1-2 KIVÉTELLEL (enyhe célzás, és most nem csak magamról beszélek, mert itt van borr is, különben üdvözöllek körünkben, én sem vagy régi tag, so tartsunk össze újabbak...:))
Este aludni mentek, vagy más jó filmet néztek, amirõl én nem tudok, mert akkor szóljatok!!!!
Mondjuk az is igaz, hogy nincs a McLeod-hoz hasonlítható film.
Kryal 2006 dec. 01. - 21:07:38
(88/1434)
még1 bocsi, mert lemaradt az angol szöveg utolsó része...de itt van, akit érdekel.

The vandalism at Drovers has been caused by Tayler, a young girl who turns up looking for work. Regan discovers her trying to torch her room and after a chase, the truth comes out. Tayler is a child of a mine disaster victim and wants revenge on Regan. Regan's heart crumbles — she will take this girl under her wing for the time being and see if they can find some healing together.

Jodi and Riley continue their feisty circling. Riley wants to join the CFS, but Jodi takes this as a clumsy ploy to get near her. Riley shows his softer side when Jodi is hurt by Kate's departure and when they are trapped on a cliff ledge, Riley proves emphatically he is able to take orders from Jodi. Taking some of her own advice (on Kate's urging), Jodi agrees to a one-on-one training session — effectively offering Riley a date. Things are warming up. But we see a new arrival in town who is sure to stir the pot. Rob is back — now a free agent and looking, presumably, for love.
Kryal 2006 dec. 01. - 21:04:46
(87/1434)
bocsi, a sorrend fordított...
Kryal 2006 dec. 01. - 21:03:48
(86/1434)
meg még1
Kryal 2006 dec. 01. - 21:02:20
(85/1434)
Szia wpetra! Nincs most túl sok idõm, de remélem tudsz angolul, mert itt az egész rész nagyon részletesen, mindent elmond. A McLeod honlapjáról szedtem le. Hogy ne kelljen várnod csütörtökig. nagyon jó volt,de szomorú is. Ezzel a réssze vége a 6. szériának. Sorsdöntõ rész:(

Episode 170 — 'Twenty Questions'
People are walking on eggshells at Drovers Run. Kate has split with Patrick and Stevie is more or less at war with Alex. Both women deny they are stressed. Kate for one has been keeping busy preparing for Dave's imminent departure for Africa.

Whatever she says, Kate is rattled. Dave's imminent move to Africa has awoken old feelings and whenever she sees him now she lapses into daydreams of Dave declaring his love for her. Jodi realises something is up and challenges Kate to tell Dave she still loves him. But Kate won't do it. She doesn't want to interfere with his African plans and she is also scared of having her heart broken once again. However, after dreaming of marriage, Kate gives Dave a special farewell gift. It's a 20-question quiz about Dave, to be filled out by his future loves, so that he'll know when Ms Right comes along. Kate tells him not to open it until he is out of the country.

Puzzled by Kate's odd behaviour as she says goodbye, Dave quizzes Regan and Jodi. Jodi doesn't want to dob Kate in, but Regan is matter of fact — she's always loved you Dave, but you have to go to Africa and that's okay. Dave does leave, but his mind is racing. Dave opens the envelope and finds the quiz. He turns up again at Drovers and makes Kate do the quiz. Kate answers the questions perfectly, proving to him she has been Ms Right all along. They kiss, fireworks explode and in a rush Kate is swept off her feet and onto the plane for Africa with Dave, her love. Not before wistful farewells and many promises. Jodi grieves.

Over at Killarney, Fiona turns up claiming half the furniture and sets the tone of the conflict by chainsawing the dining room table in half. When Stevie hears about this she is convinced Fiona is responsible for overnight damage to her car (and later to a fence). Alex is more concerned with Fiona's attack on him. She is claiming half his share of Killarney as a divorce settlement. Alex reluctantly phones Bryce for help and he immediately hops on a plane for Fisher and Killarney. His advice is to settle somehow, make an offer or Fiona will make Alex's life an expensive misery. Alex resists, but after a meeting with Fiona, settlement seems a good idea. Bryce offers to put up the money through an investment in Killarney. Sensing an opportunity to know his father better, Alex agrees. Bryce says he will be a silent partner, but clearly there are plans afoot.

The vandalism at Drovers has been caused by Tayler, a young girl who turns up looking for work. Regan discovers her trying to torch her room and after a chase, the truth comes out. Tayler is a child of a mine disaster victim and wants revenge on Regan. Re
borr 2006 dec. 01. - 19:45:24
(84/1434)
Sziaszok!!!
Új tag vagyok köztetek! És szeretnék érdeklõdni hogy mit tudtok hogy a következö évadot mikor fogják adni? vagy esetleg újrakezdi?
Kryal 2006 dec. 01. - 19:40:46
(83/1434)
Én nem is tudtam, hogy ez az utolsó rész:(
Akkor hétfõtõl? Ugye lesz?
Noncsa 2006 dec. 01. - 17:41:40
(82/1434)
Riley bocsi
Noncsa 2006 dec. 01. - 17:40:55
(81/1434)
Ugye Rilex összejön Jodival!! könyi én nem bírom annyira Robot
judit0102 2006 dec. 01. - 15:00:17
(80/1434)
halihó

Valaki majd legyen szíves, írja le, hogy mi is lesz a mai részben, mert a legnagyobb bánatomra el kellett utaznom és így lemaradok róla:(( Ahogy láttam, meg sem ismétlik:(
Azt esetleg tudja vki, hogy lesz e még folytatása?
köszi
mymy 2006 dec. 01. - 07:44:51
(79/1434)
Szia wpetra! CSÜTÖRTÖKI RÉSZ TARTALMA:

Kate készült az ifjú gazdák versenyére, rengeteget tanult rá. A díjátadó estéjén Patrick telerakta kedvességbõl Kate szobáját gerberával, amin Kate nagyon meglepõdött, mert a tesztben, amit kitöltetett Jodival és Patrickkel, volt egy kérdés, hogy mire allergiás Kate, és ott kiderült, hogy a gerberára. Kate nem értette, hogy hogy vehetett neki Pat gerberát, ha tudta, hogy allergiás rá. Patrick pedig kinyomozta, hogy Dave töltötte ki helyette a tesztet, és elég dühös lett. A díjátadón Jodi Kate-nekis elárulta, hogy valójában Dave töltötte ki a tesztet, és egy picit Dave-ben és Kate-ben is "megmozdult" valami, hogy éreznek egymás iránt valami többet, de nem mondták ki egymásnak, csak táncoltak az ünnepségen. Kate egyébként megnyerte a díjat. Dave pedig elvállalt egy afrikai állást, ami két évre szól... a buli után Patrick szakított Kate-tel, merthogy rájött, hogy mennyire nem illenek össze. Szóval elég szomorú volt.

Stevie és Alex nem nagyon beszélnek egymással, nehezen megy a dolog...

Jodi és Riley egyre közelebb kerülnek egymáshoz, bár Jodi még hevesen tiltakozik :-) De látszik rajta, hogy azért tetszik neki.

Moirát pedig megkörnyékezte Phil Rackage. Semmi nem történt még konkrétan, csak kiderült, hogy tetszik neki a nõ.

Hát ennyi. A mai részt majd csak csütörtökön tudom leírni.

És sajna a mai lesz az utolsó....

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
wpetra 2006 nov. 30. - 17:42:09
(78/1434)
Szia!
Ez nem igazság!!!! Mibe,h ez lesz a legjobb rész és én lemaradok róla! Annyira jó,h leírod nekem!! Nem tudom,hova lennék Nélküled! Remélem,nem kezdik el elõrõl... vagy hát ki tudja! Eléggé össze-vissza adják le! Múltkor is azért maradtam le,mert azt hittem,h a régi részeket ismétlik! :(
mymy 2006 nov. 30. - 15:53:39
(77/1434)
Szia wpetra! Sajna holnap lesz az utolsó rész a VI. szériából
:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Így nincs mit felvenni videóra, de szívesen megtettem volna. A mai rész tartalmát holnap reggel még leírom, a péntekit pedig majd csak jövõ hét csütörtökön tudom leírni, ha addig be nem írja Neked valaki helyettem.
wpetra 2006 nov. 30. - 14:50:13
(76/1434)
Szia!
Mégegyszer nagyon köszi,h leírod! Nem tudom,h mennyire nagy kérés a részemrõl,h vedd fel videóra,ha tudod... Nem szeretnék gondot okozni! Jellemzõ,h a legizgibb részekrõl maradok le!!! :( Viszont ha Jody ennyit beszél Rob-ról,akkor lehet,h nem hal meg,hanem elmegy hozzá! :)
mymy 2006 nov. 30. - 08:21:13
(75/1434)
SZERDAI RÉSZ TARTALMA:

Hát, elég szomorú rész volt... miután Stevie megtudta, hogy Alex szakított Fionával, elment hozzájuk, ahol Alex a fejéhez vágta, hogy látta õt csókolózni a pasival, és hogy takarodjon a szeme elõl, soha többé nem akarja õt látni. Stevie hiába magyarázta, hogy nem jelentett semmit, Alex nem hitt neki. Stevie hazament, és dühében tört-zúzott, hogy neki semmi sem sikerül. Közben Fiona kijött a kórházból, összepakolt, és elhagyta Alexet. Mielõtt elment, még beugrott Stevie-hez, és "gratulált".

Jodi szegény eléggé bekattant, folyton Rob-on járt az esze, tudod, aki tanúvédelem alatt áll. Egyfolytában Robra gondolt, Riley-nak mesélte el a sztorit.

Hát, most nem jut más eszembe, fõleg Stevie-ékrõl szólt a rész... na holnap még leírom a mait.

üdv

mymy