Téma: Megapiranha

agarik 2012 jan. 11. - 17:44:04
(45/265)
Mara-piranha! Piranjahangyák!
eful11 2011 nov. 05. - 13:42:41 Előzmény Anditos
(44/265)
Pedig nagyon akart, ill. még ma is lankadatlan. A 2002-es plajbojba is beküzdötte magát, mint miss április vagy mi...
HáziSárki 2011 nov. 02. - 09:11:19 Előzmény Csigalány
(43/265)
:))) Szerencsére beletört az ásóm a fagyos földbe. :))
offtopic
Anditos 2011 okt. 31. - 23:58:44 Előzmény eful11
(42/265)
de ez is csak egy feldolgozás, még csak nem is az õ száma volt. És nem is volt több neki, ha jól emlékszem.
offtopic
Csigalány 2011 okt. 27. - 23:41:37 Előzmény HáziSárki
(41/265)
...és ott meg majd jól megesznek a megakukacok! ;o)
HáziSárki 2011 okt. 27. - 12:16:13
(40/265)
Szent gatyamadzag! A megacápa és óriáskrokodil után közvetlenül még egy megapiranha! Kezdem magam leásni a föld alá... :)))
eful11 2011 okt. 23. - 15:14:38
(39/265)
Nem akartam elhinni, de néni tényleg a 80-as évek tinisztárjából zuhant idáig.
http://www.youtube.com/watch?v=826PTEuHKhE&feature=related
oeruelt 2011 okt. 23. - 15:04:40
(38/265)
Már a cím elrettentett a megnézésétõl. Azért a kérdés még ott motoszkál bennem, hogy lehet, hogy egy horrort (még ha vérgagyi is) a Universalon vasárnap du. 13.30-kor adnak le? Szarjon be az összes kisded, aki óvatlanul leül eléje? Hol van ilyenkor a médiahatóság?
1/10
ennyi baromságot... 2011 okt. 23. - 14:19:52 1/10
(37/265)
Láttam belõle öt percet. Jajjjjjjj...
Citromfû 2011 okt. 18. - 20:27:54
(36/265)
Spolier!!El felejtettem az elõzõekhez hozzá írni az eposzi helikopter csatát, amely közben nem lehet tudni, hogy ki üldöz kit, egyáltalán kik ülnek a gépben, ki melyik oldalon áll...mindez ,,valósághû" effektekkel körítve. A végsõ csapás: a piranha bekapja a helikoptert!!(Bár nem ugyanez volt a Gyilkos cápa vs óriáspolip repülõgép bekapós jeleneténél?) És még nem szóltam a dzsungel szívében õrizetlenül hagyott helikopterekrõl, hogy a piranháknak 3 szívük van, mégis félóránként szaporodhatnak; valamint hogy az izomagy lábbal lekamikázézta a tonnás piranhát, amit még géppuskával sem lehetett kicsinálni?10/3..a 3 pont a szándék miatt..
Citromfû 2011 okt. 18. - 20:18:13
(35/265)
Bennem volt annyi energia, hogy áldozzak idõt erre a hiperbéna filmre. Az ajánló után nem számítottam másra, kifejezetten vártam a ,,hülyeségeket", hogy késõbb jót röhöghessek rajta. SPOILER-ek jönnek! Nos, a film elsõ órája tömény unalom,ezért azt nem is néztem, csak 20 percenként odakapcsoltam, hogy lesz-e piranhás mészárlás vagy nem...Gondolom, ebben az elsõ órában adtak miérteket a film utolsó nagy hajszájához, és ekkor próbálták a cselekményt valahogy elindítani. A második félidõben viszont felgyorsultak az események...Viszont logika a filmben számomra így nem sok adódott, hiszen semmi energiám nem volt az elsõ órát végig nézni, és akinek van/volt /lesz energiája hozzá, akkor le a kalappal elõtte! Szóval a lényeg az, hogy partizánok vagy vmi spanyol muksók kergették az izomagyú fõhõst meg egy nõi szereplõt,meg még 2-3 embert...nos, az izomagyú, a nõ, meg az a 2-3 ember a jók közé tartoznak, és ahogy ez lenni szokott, a film közben az a 2-3 ember meghal..a piranhák által! Az egyik legnagyobb jelenet, amikor a kövér pasas magyarázza a part közelében, hogy hogyan lehetne kicsinálni a piranhákat, erre hirtelen kiugrik a vízbõl egy hal, és bekapja...DE a logika még mindig hiányzik...A halak úgy közlekednek a folyóban,(ami mindig ugyanabból a kameraállásból látszik), mint a delfinek: ki-be ugrálnak belõle. DE annak mi értelme van, hogy a piranhák kiugranak a vízbõl a partra, és rávetik magukat az emberekre? És igen, nem eszik meg õket, hanem rajtuk maradnak. Konkrétan ezek kamikaze piranhák...és amikor a folyóból kirepülnek, és nekiugranak az épületeknek, ami hatalmas tûzzel felrobban...na az már fájdalmas...Fõleg, amikor mutatják az épületekbe beszorult halakat...És amikor a piranhák szétkapnak egy tengeralattjárót, az is egy érdekes rész...Közben mindvégig kergetózik az izomagy, a nõ, a 2-3 jófiú, meg az õket üldözõ spanyolok. A spanyol muksókat még le is szinkronizálták, így mikor beszélnek, ki írják az angol szöveget alájuk, hiszen eredetiben nem fordították le angolra a spanyolt...A film végén a búvárok-noha tudják, hogy piranhák várnak rájuk, és akár a hajókat is képesek leszedni- lemennek a víz alá, és ott az egyik piranha bekap egy búvárt, akit a szájában tart...a hal így, a szájában tartva a hullát úszik az izomagyú fõhõs felé, amikor egy pisztolymicsodával belelõ a hullát tartó hal szájába, mire a hal elhalálozik, a többi 100 piranha pedig reakció gyanánt vadul elkezdenek körözni a tetem körül...Szó szerint. Nem halnak meg, csak köröznek, mint a mérgezett egerek...erre a fõhõsök egymás nyakába ugranak, hogy igen,megmenekültünk...noha a halak nem szûntek meg létezni..Szóval a film vége egy óriási kérdõjel. Ja, azt nem említettem, hogy még az atombomba sem ölte meg õket, ami a vízbe érve cunamit sem csinált? Ja, és a víz néha zöld, néha kék színû...The Asylum stúdió nagy fejlõdést ért el a vágás és történetmesélés szempontjából a Gyilkos cápa vs óriáspolip-hoz képest, mert a Megapiranha sokkal akciódúsabb..már ha képesek vagyunk kivárni azt az akciót...
Dius 2011 okt. 16. - 10:52:02 Előzmény vacendac
(34/265)
Hmmmm....juj, de szép! :)
Vajon a pithon jóllakott a vonattal, ami besihuhuzott a szájába? ..és nem mellesleg, a két luvnya hisztije hogy jött ehhez a rendkívül feszült - (újból) megmenekül-e a világ a két óriásszörnytõl? - sztorihoz?
Igen, ez a vörös az a vörös, akit nem is értem, hogy nevezhetik szimplán Tiffanynak, mintha valami olyan mûvészrõl lenne szó, akinek az elismertsége végett elég a mûvésznevét használnia...
A filmek ezen kategóriájára abszolút jó a "kataszrófa-film" jelzõ - igaz, nem abban az aspektusban, ahogy ezt a kifejezést eredetileg kreálták. :)))
vacendac 2011 okt. 15. - 11:13:34 Előzmény Dius
(33/265)
http://www.youtube.com/watch?v=R4yBv4sSKTw&feature=related

de ez a film se lehet kutya :-) ráadásul úgy láttam, ugyanaz a vörös liba van benne
Dius 2011 okt. 14. - 11:17:35 Előzmény Zajac
(32/265)
Köszi a trailert, megnézése után "valahogy" (nagy nehezen! :) lebeszéltem magma filmrõl. ..mert amúgy sanszos volt, hogy megnézem... (muhaha!) :)
A trailerben ami tetszett még - azon kívül,hogy helikopter nagyságú halak repkednek (???) a városban és a levegõben-,az az ûber-keménylegény fõszereplõ karaktere, aki simán szétrugdossa a rá támadó halakat (akiket más jelenetben rakétákkal lövöldöznek hatástalanul), és olyan nagyon keményen néz a kamerába, hogy mosolyt csalt az arcomra.
Brilliáns alkotás lehet a film. :)
1/10
besza007 2011 okt. 13. - 23:03:15 1/10
(31/265)
Hihetetlen...ez valami borzalom :D
1/10
bandey 2011 okt. 13. - 23:00:35 1/10
(30/265)
"Szó sincs hurrikánról... egy falkányi óriáshal támadt a városra!"
Mekkora übergagyi fos már ez a film.
Ghanima 2011 okt. 13. - 22:41:07
(29/265)
Bornyasztó... De legalább a topikjárók aranyos forgatókönyvei kiválóak voltak!!! :-)))
1/10
Hidetoshi Nakata 2011 okt. 13. - 21:51:44 1/10
(28/265)
mega 1 pont.
1/10
Hidetoshi Nakata 2011 okt. 13. - 21:51:12 1/10
(27/265)
mega 1 pont.
1/10
antimason 2011 okt. 13. - 20:32:52 1/10
(26/265)
Nekem elég volt a trailere...