Téma: Megasztár 4.

idõjós1010 2008 nov. 16. - 18:06:32 Előzmény Deszpina
(3050/7530)
Ki ellen esett ki végül?
Úgy hallom kiesett.
10/10
Zsanett93 2008 nov. 16. - 17:45:04 10/10 Előzmény Dr.Mouse
(3049/7530)
Neked senki sem tetszik!!! Ezt könnyû volt kitalálni!!
10/10
Zsanett93 2008 nov. 16. - 17:41:46 10/10 Előzmény Otka
(3048/7530)
Nincs igazad 1általán, mert a Lüszi hangja nagyon szép..ehhez kétség sem fér!!
A Hien hangja is nagyravaló a korához képest!!
Dr.Mouse 2008 nov. 16. - 16:01:18
(3047/7530)
Tudom, zenélek... :@ De azt kellene támogatni, akiben van fantázia - és addig kell kirakni a rosszat, amíg vannak jók a "verseny"ben.
Visszautalva, valaki írta, hogy Õ meg nem szereti, ha agyon hajlítgatnak - nem is azt kell csinálni, de ha egy énekes csak hamis egyenes hangokat képes nagy nehezen kinyögdösni, azt inkább zárnám ki, mint az õstehetségeket... Így akár olyan komplexust alakíthatnak ki pl. Hien-ben, aki még nagyon sérülékeny korban van - hogy talán ez az igazságtalan élmény meghatározhatja a jövõjét.. :-/
Nyilván, ha már felfigyeltek rá (tuti), akkor nem veszik el, de az élmény megmarad...
1/10
Sz23 2008 nov. 16. - 14:47:24 1/10
(3046/7530)
Nyugi.
A megasztár 1 dolog. Az, hogy ki marad, illetve ki jut el a zenészi pályáig, az egy másik.
Bár, ha én, mint nézõ mondom el a véleményem, az biztos, hogy nem Király Viktort hallgatnám, hanem a már említett 2 lányt. Ezért is megyek most már minden héten bulizni, amíg nem adnak valami nézhetõt a tévében!:))
De komolyra fordítva a szót: tényleg tök mindegy, ki nyer, egyik sem zenész, aki most ott van. Max. 1 lemezt adnak ki, amit max. elvakult tinilányok vesznek meg, és tényleg annyi.
trillárom 2008 nov. 16. - 14:39:58
(3045/7530)
Szerintem ez a Megasztár már közel sem hoz olyan horribilis összegeket, mint a korábbiak. Nincs akkora hisztéria körülötte. Vicces, hogy "legenda"ként emlegítik és pont most buknak meg vele.
Tilda36 2008 nov. 16. - 14:36:41
(3044/7530)
"Szerintem ez lesz az utolsó megasztár, de nem is bánom, nagyon vártam ezt a mûsort de nagyon nagy csalódást okozott."

Nagyot tévedsz, mert amig a csatornának horibilis összegeket hoz ez a mûsor, addig folytatják...szerintem lesz még megasztár 9-10 is.

A csalódással abszolút egyetértek. Ugyanakkor azt se értem miért kell minden számban örökösen hajlítgatni?...pláne sokszor hamisan?
Dr.Mouse 2008 nov. 16. - 14:26:57
(3043/7530)
Háát.. elmennek a ...csába! Hien-t kirakták, Soniát is, a tehetségében retardált fahangó Dávid, meg még mindig ott van??? Egy igazi amatõr, nem képes a hangjával semmit csinálni, hamis, nem tud hajlítani - nulla! Legfeljebb, még 2 év korrepetáció után elmehet musical-ripacskodni...
Három hete a jók potyognak ki, Dávid, meg - gondolom a buta tinilányok szavazatai miatt foglalja a jobbak helyét.
Lüszike, meg tényleg túlságosan modoros a korához képest Hien-ben jóval több lehetõség van, ha már a mûsor címében benne van a "sztár" kifejezés, Hien kifejezetten sztárolható jelenség, Lüszinek, meg még sokat kell fejlõdnie.. (-)
Ez a az ország ízlését tekintve igénytelen és süket.
Otka 2008 nov. 16. - 14:06:32
(3042/7530)
Hihetetlen h szegény Hiennek kellett kiesnie, sztem 100szor jobb, mint a drága Lüszike. És bár csak egy év van köztük a Hien mégis jóval érettebb, testileg és szellemileg is, mint a Lüszi. Jobban járna ha inkább otthon Barbiezna és nem a kamerának játszaná magát! Szánalmas h már 13 évesen ennyire nagyképû! Hova vezet ez a világ??
Móni Póni 2008 nov. 16. - 12:59:07
(3041/7530)
Sztem Király Viktor fogja megnyerni és nem azért, mert olyan kiemelkedõ tehetség lenne, hanem mert ismert család fia...ez már rég le van zsírozva...
Schwartz Dávidot nem rakták be a legjobb 15be, mert nem elég a produkciója...Király Viktornál is uezt mondták, de vhogy õ mégis bekerült..felettébb érdekes...
1/10
Sz23 2008 nov. 16. - 11:50:51 1/10
(3040/7530)
Õszintén szólva engem nem érdekel Lüszi. A hangjától sem dobom el magam. 2 lány hangja tetszett: Soniáé (így kell leírni?) és Hiené. A többiek szódával elmennek, kiv. Viktor, aki visít, mint egy malac.
Tök mindegy, ki nyer, akár le van zsírozva, akár nem, max. 1 lemezt jósolok, aztán sehol sem lesznek. A korábbi megákból is alig néhányan maradtak víz felett, pedig azok tehetségesebbek voltak.
trillárom 2008 nov. 16. - 11:42:51
(3039/7530)
A Megasztár 4. nyomába sem érhet az elõzõ szériáknak. A zsûri a régihez képest jelentéktelen. Emlékszem mindig kíváncsian vártam, hogy mit mond egy dal végén Presser v. Bakács, olykor rendkívül jó volt a kritikájuk. Most érdektelenül figyelem Mester Tamás vagy Fenyõ Miklós mondandóját kb. mindig ugyanazokat puffogtatják el. A versenyzõk között nem látok igazi egyéniséget, de az is lehet, hogy ez az új mûsorstruktúra nem engedi kibontakoztatni õket. Én a korábbi Megasztár adásokat tartalmasabbnak tartom, itt már nagyon látszik, hogy a pénzre hajtanak és nem a tehetségek felfedezésére.
Hient intelligensebbnek és szebb hangúnak tartom, mint Lüszit. (ha már hasonlítgatni kell õket). Olvastam Hiennel interjút és kiderült, hogy kitûnõ tanuló, versenyeket nyer stb..nem tudom Lüszi az éneklésen kívül miben jeleskedik még. Sajnos õt az anyukája rontotta el, aki a meg nem valósult vágyait szeretné a lánya által véghez vinni. Ennek pedig nem lesz jó vége..fõleg, ha esetleg õ nyerné meg a versenyt. Nem tetszik, ahogy a kamerának játsza magát, akkor gratulál társainak, amikor veszik.
Õszintén szólva nem tudom, hogy kinek kellene megnyernie..passz, de állítólag már úgyis el van döntve..
monnci 2008 nov. 16. - 11:27:44
(3038/7530)
Most jövök a szokásos dumával, nagyon unalmas, de akkor is leírom... Nekem nincs különösebb bajom Lüszivel, sõt jó hangja van, meg hát jó, hogy 13 éves, de akkor is van hangja... Csak annyi, hogy sztem Hiennek jobb hangja volt. És biztos vagyok benne, hogy ha esetleg Lüszi és még vki közül kellene megmentenie vkit a zsûrinek, Lüszi lenne az...
Mester Tamás kivételezése meg már olyan szinten idegesít... Jó hogy el kell fogadni a kritikákat, ha jó, ha nem jó, de akkor is, mért kell azt mondania vkinek, hogy nem szereti õt, és h nincs esélye hogy megnyerje a megasztárt???:O Szerintem Lakatos Krisztiánnak jobb hangja van, mint Lüszinek, és ezt sem bántásból írom...
hugs_7 2008 nov. 16. - 11:17:39
(3037/7530)
Így van. Nem is értettem, hogy miért így lett áthangszerelve ez a dal. Itt tulképpen a szám 80%-ban a Laci énekelt. Õ is hamisan és érthetetlenül.

Ami azt illeti, amit már nem tudom ki linkelt be, hogy Lüszi beteg és veszélyben a hangja, akkor csak annyit tudok kérdezni,hogy akkor ez az elsõ döntõtõl így van? Mert mindig így énekel, hogy majd megfullad.. A válogatókon még önmagát adta szép tiszta hangja volt nem akart több oktávot énekelni mint amennyit tud. Az anyukája valószínûleg túl sok Christina Aquilera-s Disney tehetségkutatót nézett és azt próbálják lemásolni. Nézzétek meg Chris énekelt anno így 13 évesen, hogy mindig rebegtette a szempilláit és hajlítgatott és nagyon magas hangokat énekelt. A különbség, hogy neki ez zsigerbõl ment Lüszi meg belefullad. Ha hagyták volna azt csinálni, ami már megy neki, akkor sokkal szimpatikusabb lenne emberileg is.
Igaz amit vki írt,hogy a kamerába mindig ölelgeti a többieket de a háttérben meg kis szarkavaró az anyjával együtt.
1/10
Sz23 2008 nov. 16. - 10:49:48 1/10
(3036/7530)
Sajnos nem, egy még biztos lesz...
1/10
Sz23 2008 nov. 16. - 10:48:45 1/10 Előzmény hugs_7
(3035/7530)
Én szeretem Gáspár Lacit, de ezt a duettet teljesen elrontotta. Az eredeti Ricky Martin&Christina Aguilera duett úgy van felépítve, hogy a dal 2. felében CA tud "szólózni", ott Ricky az "alap". Ez most Laci hibája volt, hogy nem jött össze, azt már mindenki tudja, hogy õ tud énekelni, nem most kellett volna bizonyítania, neki elég lett volna az "alapot" nyomni, és csak ott szólózni, ahol azt az eredeti dal megengedi, mert sajna így totál tönkretette Hien szólóit. Eleve nehéz ez a szám, és Laci nem segített Hiennek, nem adta meg a "végszókat".

Hienrõl még tuti fogunk hallani, a többiek eltûnnek a süllyesztõben, azt tuti. Király Viktor meg annyira hamis, hogy az már fizikailag fájdalmas, de sebaj. Egy lemezt biztos kiad, aztán meg fogalmunk sem lesz róla, hogy õ ki.
Stella 2008 nov. 16. - 10:35:19
(3034/7530)
Nyuszi Juing egyszerûen idegesítõ, ahogy agonizál, és amint lement egy társa a színpadról,szinte rámászik,hogy megpuszilja õket, de csak azért hogy a kamerába mutassa magát,milyen együttérzõ, közben meg illegeti magát,szerepel!! Eddig is sok volt belõle, ki vele!!
wmcs 2008 nov. 16. - 10:25:02
(3033/7530)
Pff...hát ezt tök nem értem!Én szerintem Pacsirtának sokkal jobb hangja van mit a Kis Lüszikének!!(Figyeljétek meg ,L. hogy csak ordibál)

FIGYELEM EMBEREK ITT A HANGOT KELL FIGYELNI NEM AZT HOGY KI MENNYI IDÕS!!!
3/10
Ancsa80 2008 nov. 16. - 09:48:16 3/10
(3032/7530)
Ez a 4. széria halvány árnyéka sincs az elõzõeknek. Minden versenyzõt átlagos képességûnek tartok. Szerintem a zsûri felelõs az alacsony színvonalért, képtelenek voltak összeválogatni egy tehetséges bagázst. A régi zsûri szerintem még a válogatáson kirostálta volna a jelenlegi versenyzõket. Szerintem ez lesz az utolsó megasztár, de nem is bánom, nagyon vártam ezt a mûsort de nagyon nagy csalódást okozott.
Tilda36 2008 nov. 16. - 08:31:17
(3031/7530)
Egyébként ne csodálkozzunk, ha a mai világban ilyen Kelemen Annák, Kiszel Tünci félék a sztárok, akkor miért nem nyerheti meg a megát egy hamis hangú énekesjelölt?