Téma: Megasztár 5.

McCart 2010 dec. 18. - 14:24:19
(8619/8719)
ezzel csak az a probléma , hogy nem õ választja ki mit énekel.:)
Roland86 2010 dec. 18. - 14:24:09
(8618/8719)
Én is így látom, ahogy te. Igenis, sokan azért küldtek sms-t Renire, hogy magyar nyerjen. Reni csak ezért nyerhetett. Ha most itt lett volna Melinda, akkor is õ nyert volna, ha nem énekel olyan jól, mint a másik kettõ. Õ sem tudott volna látványosan örülni, de azt már lassan megszoktuk, hogy az neki nem megy...:)
Akosh 2010 dec. 18. - 14:23:04
(8617/8719)
A tegnapi esti mûsorral a TV2 igazolta, hogy a gagyi mûsorok készítését tökéletesre fejlesztette. Kökény Attila, akit azt gondoltam nyerõ lesz, pontosabban fogalmazva megnyeretik vele a megaszar 5-öt, megérdemelten vesztett. Borzalmas volt a Jimmy dal elõadása, a Szomorú vasárnapot meg fájdalmas volt hallgatni. Ez utóbbiban Tóth Vera, aki sokkal kevesebbet énekelt (már csak koránál fogva) leénekelte Kökényt a színpadról. A végsõ dalban látható volt, ahogy Mester is említette, sportversenyt ûznek. Kökénybõl elfogyott a szufla, annyira akart nyerni, hogy rángatózott a színpadon. A vígaszágas félig magyar kislány az utolsó dalban klasszisokkal jobb volt mint Kökény.
Nem hittem elõtte benne, de nagyon örültem, amiért Renáta nyert. A tegnapi mûsorban viszont egyértelmû volt, hogy Tóth Vera (aki jól rálépett Renáta uszályára) és Ruzsa Magdi vitte el a pálmát.
Kökény Attilát akik szeretik, bizonyára a Fásy mulató és egyéb mûsorokban viszont láthatják. Õ abban profi, maradjon és csinálja azt, de a magyar popzenét nem fogja igazán megzavarni.
Roland86 2010 dec. 18. - 14:21:54
(8616/8719)
Örülök, legalább te elégedett lehetsz.:) Nálam Reni meg sem közelíti Rúzsa Magdit, és õ örülni is tudott, nem csak begyûjteni a gyõzelmet, illetve konstatálni, hogy "nem Kökény az, aki nyer". Nekem nagyon unszimpatikus a csaj, és ha látoma TV-ben, biztos el fogok kapcsolni...
5/10
Semprini 2010 dec. 18. - 14:17:31 5/10
(8615/8719)
Szokás szerint fordítva látod ezt is. Nekem pl ebben a szériában volt a legtöbb kedvencem, és Reni is megérdemelten nyert, de ugyanígy örültem volna Giorgio vagy Yvett gyõzelmének is, és még sorolhatnám a korábbi kiesõket. A Csillag születik nekem egyáltalán nem tetszett (a zsûri egyenesen botrányos volt), de Tabáni gyõzelmét elõre lehetett látni, nem nagyon volt ellenfele illetve aki jobb volt azok jóval korábban kiestek. Az eddigi 5 Megasztár-döntõbõl pedig nekem egyértelmûen ez a mostani tetszett legjobban.
kabala 2010 dec. 18. - 14:09:50
(8614/8719)
Nem tudom elhinni, h nem örült, csak le volt sokkolva szerintem. Akkor kicsit sajnáltam a Kökényt, mert csak azért nem nyert, mert cigó. Állítom, h egy csomóan azért dobtak sms-t Renire, h fehér ember nyerjen. Én azért utáltam Kökényt, mert végig olyan nagyképû volt, látszott rajta, h saját magát tartotta a legjobbnak és el sem tudta képzelni, h más is nyerhet. Pont a szerénysége miatt drukkoltam Reninek, ha már úgy alakult, h õ maradt a fináléban.
Roland86 2010 dec. 18. - 14:03:19
(8613/8719)
Kökény azért vesztett, mert roma. Csak ezért. Mert az emberek hócipõje nagyon tele van. Jobb volt, mint Renáta.
Roland86 2010 dec. 18. - 14:02:12
(8612/8719)
Azért az olyan szomorú, hogy ezek a sztárcsinálók mennyire el tudják érni, hogy még a legszimpatikusabb fiatalból is ellenszenves ember váljék. Ez a Megasztár döntõ is úgy telt el, ahogy az elõzõ: nem tudtam jó szívvel szurkolni egyik döntõsnek sem. Az elsõ 3 megasztárban és a legutóbbi Csillag születikben volt, akinek szurkolni tudtam, de itt nem. Azmeg kifejezetten szánalmas, hogy Reni még csak nem is örült. Nem érdemelte meg a gyõzelmet, a sok pénzt. Én a lemezét akkor sem hallgatnám meg, ha ingyen dobnák hozzám.
6/10
Kowaxos 2010 dec. 18. - 13:31:16 6/10
(8611/8719)
Nyilván egy sem, mert az átlag magyar állampolgár csak magyarul beszél, és csak égetné magát külföldön. Tisztelet a kivételnek.
picigyongy 2010 dec. 18. - 12:55:50
(8610/8719)
Így volt igazságos - bár nem tudom mennyire igaz az, hogy Reninek otthon vannak már elért eredményei. Kökény Attila szerintem azért nem lett Megasztár , hogy megmutassák, nem manipulálják a szavazatokat- hiába hiszi mindenki azt, higy elõre el van döntve. Nem hinném, hogy kevésbé lenne ismert Kökény - eddig is inkább lagzikban érvényesült - és valahogy vissza kell szerezni a családi kosztpénzt...Kiváncsi lennék, hogy a közvetlen rokonság mennyit költött SMS -re, de szerintem eltaktikázták---Multkor , ha nem jutott volna elsõ helyen tovább, akkor õt engedte volna tovább a zsûri----
Mindegy - ennek is vége. Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket
6/10
Kowaxos 2010 dec. 18. - 12:34:18 6/10
(8609/8719)
Én nem akarom egyik döntõst sem védeni, mert egyiket sem szerettem túlzottan. Az viszont nevetséges, hogy 49-51, aztán 51-49, majd 50-50 százalék. Mi ennek a valószínûsége? Nulla. Ennyire pofátlanul, és átlátszóan még soha nem taktikázott a tv2, mint ebben a szériában. Dicsértek mindenkit, szavaztattak agyba-fõbe, aztán a végén, mikor látták, hogy Melinda az esélyes, megpróbálták lejáratni minden erõvel.
pozsizsuzsi 2010 dec. 18. - 11:58:55
(8608/8719)
Eltaktikázta magát egy kicsit a számválasztásokkal szerintem. Az meg hüleség, hogy tanulhatott volna valami más stílust, hiszen már megvillantotta párszor, milyen otthonosan mozog a fajsúlyosabb muzsikában, csak feltehetõleg a szavazók miatt a tucatzenét választotta. Kár.
5/10
offtopic
Semprini 2010 dec. 18. - 11:44:22 5/10
(8607/8719)
Hagyjuk már az X-faktort, annyira nonszensz az a mûsor, bánom hogy egy percet is néztem belõle, de a döntõt nem fogom, az bitzos, bármelyik is nyeri, érdemtelen nyeri!
CsizmásPandúr 2010 dec. 18. - 11:42:24
(8606/8719)
Csatlakozom én is az elõttem szólókhoz! Örülök Reni gyõzelmének, így megkapta mindazt, mivel elindulhat a pályáján. Kökény sem panaszkodhat, hisz õ eddig is profi volt, most viszont nagy ismertségre tett szert, amit kamatoztathat. Reni gyõzelme egy nagyon jó befejezése az Mega5-nek, és a több hónapos szervezésnek. Feltette az "i"-re a pontot.

Az x-faktor három szerencsétlensége meg... ááá nem mondok semmit, nevetséges az már a mûsor, ahogy Fridi is célzott! Tényleg ha Reni az év hangja és Kökény az év férfi hangja, akkor az x-faktor gyõztes (Norbi) az év 2. férfi hangja lesz, vagy mi?? xD
squashmacska 2010 dec. 18. - 11:37:34
(8605/8719)
Sziasztok!
Nekem a csajok közül az Yvette hangja sokkal jobban tetszett... és szerintem tegnap Kökény nyert volna, ha nem a nyugdíjas otthonokat célozta volna meg a számaival, hanem színvonalas, esetleg külföldi, számokat adott volna elõ. A zsûri célozgatott is... Szerintem ezeket, már jól gyakorolta a vendéglátós idejében, kicsit megerõltethette volna magát tanulni valami újat.
A tegnapi elõadásai után lagzikba fogják hívni fellépni, tuti. Nagy csalódás volt.
A Reni nyekergõs hangját sajna nem bírom. :(
5/10
Semprini 2010 dec. 18. - 11:20:51 5/10
(8604/8719)
Én is örülök, hogy Reni nyert.
Kökény hangja fõleg felfelé igen nagy terjedelmû, ami szokatlan a hazai férfiénekesek mezõnyében, ráadásul tud is vele bánni, bár amikor rekeszt az nagyon nem tetszik. Eleinte az énekstílusa sem tetszett, aztán késõbb megszoktam, de ha lenne lemeze, aligha venném meg. "Mulatós" stílusnak nevezni viszont teljesen helytelen, mert hiszen hol vannak a Lagzi Lajcsi, Márió, Csocsesz-féle énekesek Kökényhez hangminõség és énektudás szempontjából?
Sziluett2 2010 dec. 18. - 10:27:14
(8603/8719)
örülök hogy Reni nyert
bár nekem sosem volt a kedvencem de nem tudom Kökényt miért istenítik annyira
nekem mulatós, vendéglátós, nincs is különleges hangja
remélem Ivettrõl és Bencérõl is hallunk majd
didier88 2010 dec. 18. - 09:23:16
(8602/8719)
az a közös dal a Rúzsával... hát az vicc volt!!! Ez van amikor selyem hangú bu..k énekelnek egy ilyen számot! ez nem Ac/dc volt ez semmi nem volt! Egyedül Rúzsa nyomta jól! ez csak Király L. Norbi szájából hangzana jól!!
1/10
Deszpina 2010 dec. 18. - 08:47:47 1/10
(8601/8719)
Kökénynek óriási sansza volt a többéves rutin. Ahhoz képest a 19 éves lány méltõ ellenfele volt (bár nekem egyik sem volt a favoritom). Ráadásul Attila fõleg az éjszakai munkája során jól begyakorolt magyar nyelvû dalokat adott elõ, Renáta pedig nehéz angol számokat tanult be. Én az utóbbit tartom nagyobb teljesítmánynek.
Megérdemelten nyert a lány.
marie1 2010 dec. 18. - 08:38:13
(8600/8719)
Örülök, hogy Reni nyert. Ugyan csak többé-kevésbé néztem a versenyt, de a választékból valóban Õ volt az egyetlen sztár alkat. Zenészként is mondhatom, hogy jó hang, jó érzék, tehetség. Pont úgy, ahogy Caramel mondta. Tehát azt hiszem ez így nagyjából rendben is van. Már kezdtem aggódni, amikor az utolsó 3-ban még mindig ott volt Szíj Melinda és Kökény Attila. Bizonyára jó emberek õk is, de nem színpadra való figurák.