Téma: Megasztár

jkey 2012 máj. 04. - 22:21:42
(723/1363)
Gigi hamis volt több helyen is!
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 04. - 22:17:26 1/10
(722/1363)
Ilyen nyálas dal nem sok van.Megcsömöltem.
ulqui11 2012 máj. 04. - 22:10:08
(721/1363)
Huh,nem cinkes,ha a sztárvendégnek vissza kell fognia a hangját,nehogy leénekelje a szerencsétlen megasztáros hülyegyereket? xD
Csipa esetében pont ez volt a helyzet sztem...
jkey 2012 máj. 04. - 22:01:51
(720/1363)
Ez a Balázs nagyon szar volt!
1/10
fkefir 2012 máj. 04. - 22:00:39 1/10
(719/1363)
Micsoda egy retek óbégatós egy semmi mûsor ez!!Elkapcs!
2/10
dantonb 2012 máj. 04. - 21:45:17 2/10
(718/1363)
Mekkora X lába van ennek a liptainak,Szakos meg idegesítõen mórikálja magát mint egy igazi falusi.
2/10
dantonb 2012 máj. 04. - 21:41:46 2/10
(717/1363)
Megy a füstölés a szarabbnál szarabb angol-amerikai számok és az elmaradhatatlan óbégatás.
1/10
Endy88 2012 máj. 04. - 21:32:45 1/10
(716/1363)
Éééés már át is kapcsoltam. Kb 3 percig bírtam. Ez a Benji gyerek is milyen szar... :-/
Ezüstliliom 2012 máj. 04. - 21:09:24
(715/1363)
Sajnos szerintem is így lehet ez.:(
Ezüstliliom 2012 máj. 04. - 21:07:57
(714/1363)
Na, ez durva volt!:DDD
olahmiki1959 2012 máj. 04. - 19:01:28
(713/1363)
Azt hiszem, te talán Talán Attilára gondoltál, sõt, biztos vagyok benne, ugyanis Talán Tamásról én nem tudok. Talán Tarány Tamással keverted össze Talán Tamást, aki valójában Talán Attila. Már úgy értem, hogy Talán Attila nem talán, hanem biztosan Attila. Mármint biztosan Talán Attila. (Most kérem a tablettáimat!)
Akosh 2012 máj. 04. - 18:28:22 Előzmény Vilora
(712/1363)
Az elsõ három sorrendjével én is egyet értek.
Ma talán Talán Tamás távozik, jövõ héten meg Benji.
Akosh 2012 máj. 04. - 18:26:24
(711/1363)
Kíváncsian várom Gigi és Dolhai Attila ma esti közös produkcióját.
1/10
greghouse 2012 máj. 04. - 14:41:53 1/10 Előzmény olahmiki1959
(710/1363)
Olahmiki: én ugyan csak véletlenül néztem egy ilyenbe bele, azt sem tudom, kik szerepelnek. Viszont olvastam egy interjút Puzsérral, aki a másik tehetségtelenség kutatóban zsûritag, õ világosan elmondja, hogy a szerepek ki vannak osztva, eleve olyan embereket keresnek, akik bizonyos karaktert képviselnek a zsûriben, és utána még külön meg is kapják a feladatot, hogy "milyenre vegyék a figurát". A másikban ugyebár a Jolly Joker Hernádi Juci az anyuci aki mindenkit szeret, Pokorny Lia sírdogál, Puzsér a kemény legény, és Hajós a poénkodó megmondós. Puzsér azt mondta, pontosan elmondták neki milyennek kell lennie, neki tetszett, mert õ ilyen. Egy dolgot nem szabad, a csatorna érdekeit sérteni (lásd más mûsorokat szidni, ellencsatorna mûsorát dicsérni, vagy olyan valakit továbbjuttatni akit a producer nem akar, illetve fordítva. A csatorna mondja meg, ki nyerjen, ez ellen nem tehetnek, egyébként meg mindenki hozza a karaktert amire kitalálták õket. gondolom, itt is így van, miért lenne másként.
offtopic
Ezüstliliom 2012 máj. 04. - 02:35:02 Előzmény olahmiki1959
(709/1363)
Gyerekkorom kedvenc dalai!:)

"Megint egy új kis dal a szerelemrõl
Megint egy új kis dal, és megint errõl":)))

"Szereted-e még, ha bossa nova szól?
Mikor a gitár lágyan dalol"

És ezek mind bossa novák? Nahát! Divatos volt ez akkoriban, úgy látszik. Hálás köszönet érte, hogy ennyi idõt rászántál!

A Nagy utazás is nagyon andalító zene. Dehát Presser írta.:)

Az Elkésett karnevált ismerted már elõtte is, hogy én említettem? Szerintem Friderikának az a két lemeze, amin Gerendás zenéi voltak, nagyon jól sikerült. Kellemes zene és értelmes szövegek. Kár, hogy kevesen ismerik õket.

Igaz, hogy már nagyon offok vagyunk, de biztos vagyok benne, hogy ezeket a hozzászólásokat még sokan fogják nagy örömmel bogarászni.:)

Mégoffabb: régóta keresem Bontovics Kati lemezeit. Nincsenek meg véletlenül Neked valami másolható formában? De mástól is szivesen venném, ha tudna segíteni.
offtopic
Ezüstliliom 2012 máj. 01. - 23:51:16 Előzmény olahmiki1959
(708/1363)
Az Ipanemát kizárólag a magam szórakoztatására próbálgatom ám. Nem török énekesi babérokra.:) De gitározni nem fogok hozzá, mert ahhoz igen kevés a tudásom.
Mindhárom szám, amit említettem, a kedvencem.:) Mindig a volt az érzésem, hogy ezt a stílust még sokat tudnám hallgatni, csak nem tudtam eddig a nevén nevezni. A bossa nova olyan, mint "lebegni hanyatt a nyugalom kék vizén", ahogy az Elkésett karneválban énekli Friderika.:)
Dalida és Matt Bianco számát ismertem és szeretem. A harmadik új volt nekem. Köszönöm.:)

Amúgy a nickemet A Gyûrûk Ura ihlette.:)

Én is jövök még, ha meghallgattam a többit is.
Ezüstliliom 2012 máj. 01. - 22:22:52
(707/1363)
"Én még azt is el tudom képzelni, hogy a zsûri nem saját magától ilyen, hanem ezt a mentalitást, hozzáállást a tv kérte tõlük, gazdasági, nézettségi és bevételi szempontok miatt, a szomorú, hogy õk ebbe belementek, és ehhez a nevüket adják."
Ez is benne lehet, de még az is, hogy nem véletlenül õket kérték fel a zsûrizésre. Tudták, hogy velük meg lehet majd ezt csinálni.
olahmiki1959 2012 máj. 01. - 18:39:16
(706/1363)
Nagyon egyetértek veled mindenben, hasonló dolgokat írtam én is régebben. Gondolj bele, ez volt az a zsûri, amelyik Gerendás Péter abszolút tehetségtelen, ráadásul horrorisztikus külsejû gyermekét - gondolom, a mi kutyánk kölyke alapon, - elég sokáig futtatta, nála sokkal tehetségesebb indulókat ugyanakkor kiejtve a versenybõl.
Ezzel az egy epizóddal tökéletesen leleplezõdött a verseny igazi mivolta, és a zsûri valódi hozzáállása. Kiderült, hogy nem érdekli õket az igazi tehetség, nem objektív módon, a teljesítményt megítélve döntenek, hanem itt is az összefonódás, a baráti kapcsolatok számítanak, vagy ha az már nem játszik szerepet, akkor a leendõ szavazók ízlésére, az sms-ezõk által preferált külsejû elõadókra számítanak.
Legyen az indulók között minél több jóképû, helyes, cuki srác, nem baj, ha hamisan énekel, csak minél több kiscsaj küldje rájuk a szavazatát, és az ezzel járó bevételt a tv számára.
Én még azt is el tudom képzelni, hogy a zsûri nem saját magától ilyen, hanem ezt a mentalitást, hozzáállást a tv kérte tõlük, gazdasági, nézettségi és bevételi szempontok miatt, a szomorú, hogy õk ebbe belementek, és ehhez a nevüket adják.
Kullai Tímea kiejtése Berecki jóvátehetetlen, megbocsáthatatlan bûne, erkölcsileg, és sajnos, azt kell mondjam, szakmailag is lenullázta magát elõttem ezzel a dilettáns döntéssel. Berecki feltûnõ szimpátiájára a fiú versenyzõk iránt, és az ezzel kapcsolatos szóbeszédekre már gondolni sem merek...
Két szempontból vagyok szinte biztos abban, hogy a versenyt végül Radics Gigi fogja megnyerni. Egyrészt, ahogy Semprini is írta, Gigi toronymagasan emelkedik ki ebbõl a mezõnybõl, másrészt azt hiszem, azért a tv-ben sem teljesen hülyék dolgoznak, a producerek, szerkesztõk pontosan ismerik a közhangulatot, és tudják, hogy ha valamilyen manipulációval mást hoznának ki gyõztesként, abból országos botrány lenne.
Abban legalább reménykedhetünk, hogy a zsûri rengeteg rossz döntése és melléfogásai után mégiscsak az fog a végén gyõzni, aki vitathatatlanul megérdemli.
3/10
Semprini 2012 máj. 01. - 18:07:37 3/10
(705/1363)
"Megfigyelted, hogy az idei verseny tinitagozat? Õk mozgatják meg az sms-t nyomkodó fiatalságot.Fiúk maradtak bent fõleg -de milyenek?Én azt hiszem, a háttérben sokkal komolyabb manipulációk folynak itt, mint mi gondoljuk."
Déri János mondása jut eszembe errõl: "Megmagyarázni én is meg tudom, én NEM ÉRTEM!" Tehát azzal, hogy indokokat keresünk - és találunk rá hogy miért is van így, még éppolyan érthetetlen marad az egész helyzet, hiába van meg a magyarázat, de nem lettünk tõle okosabbak.
1/10
pneklara 2012 máj. 01. - 17:58:35 1/10
(704/1363)
Igen:)