Téma: Megasztár

Seven7Crown 2012 máj. 08. - 14:24:33
(863/1363)
Elég K.Kati dalára gondolni, és az ember rögtön érzékelheti, hogy az a hangszín, amivel Gigi rendelkezik, nem egy nagy show.
De rendben!
Ne emlegessük a "profi" Sz.Dórát, csupán elég a fiatal ugyancsak nem profi Tolvai Renátára gondolni, és máris rájöhetünk, hogy Gigi fele annyira nem tehetséges, mint amennyire favorizálják.
Viszont pénzt rendesen keres vele a Megasztár!:D

Persze, ez csak az én véleményem.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 08. - 14:06:11
(862/1363)
Én egészen biztos vagyok benne, hogy nem tudná úgy elénekelni. Valóban voltak rossz dalválasztásai Giginek (ha az övé volt és nem a mentoráé) de a Rhytm & blues kategóriában már most olyat tud, amit szerintem egyetlen mai hazai énekes sem. Persze az lehet, hogy kis falu szélén él egy még fiatalabb kis cigánylány, aki nála is jobb, de ez azért nem valószínû.
3/10
Semprini 2012 máj. 08. - 13:51:48 3/10
(861/1363)
"R.Gigi meg sem közelíti Sz.Dórát, vagy pl.Gallusz Nikit."
Nem értek egyet, de nem ilyen egyszerû a dolog. Szinetár Dóra és Gallusz profi színészek akik (mellesleg) énekelnek is, és mivel fõleg zenés mûfajt mûvelik, abban vannak otthon, évek óta ezt csinálják profi szinten. Nem mondom, hogy rosszak lennének, de azért vannak náluk is jobbak, nem kevesen. Gigi pedig 16 évesen egy õstehetség. Ha azt akarnánk bizonygatni, hogy vannak nála jobbak, akkor MINDENKÉPPEN a SAJÁT korosztályában kell keresgélni, de ott nem nagyon fogunk túl sok hasonlóra bukkanni. (Amúgy meg lehet hallgatni Szinetár Dóra 14-16 éves kori felvételeit, meg se közelítik Gigi mostani produkcióit, de abban se vagyok biztos, hogy MA el tudná úgy énekelni azokat a számokat amiket Gigi.)
Szóval ne keverjük a szezont a fazonnal.
Seven7Crown 2012 máj. 08. - 13:44:50
(860/1363)
"A humort arra értettem, hogy szerinted Dana jobb, mint a Megasztár széria indulói közül bárki.
Csak remélni tudom, hogy ezt csak viccbõl írtad, mert ha komolyan, akkor tényleg nagy baj van."

Hiába, senki nem tökéletes, és ezek szerint, én sem vagyok az!:D
Seven7Crown 2012 máj. 08. - 13:41:37
(859/1363)
Én soha nem sértõdtem meg, ha valaki szóvá tette nekem, hogy pont a kedvenc számaim, vagy adott esetben elõadóim nem nyerik el a tetszését, mivel nem vagyunk egyformák, más-más értékrenddel, és ízlésvilággal bírunk.
Viszont, akkor nekem se tegye szóvá senki, ha én meg azt állítom, hogy Dana.I. tehetségesebb elõadó, mint ebben a szériában bárki.
Persze azt én is tudom, hogy ez a "fiú-lány" nem olyan jó mint pl.Malek Andrea, de azért ha õszinték akarunk lenni egy kicsit magunkhoz, akkor azt is bevallhatjuk egész nyugodtan, hogy R.Gigi meg sem közelíti Sz.Dórát, vagy pl.Gallusz Nikit.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 08. - 09:22:44
(858/1363)
Hogy hol van Európa határvonala azt nem mi mondjuk meg. Mint ahogy azt sem tudjuk eldönteni, hogy mindig is szövetségesünk volt Óceánia és az ellenségünk Eurázsia, vagy mindig is szövetségesünk volt Eurázsia és az ellenségünk Óceánia.
olahmiki1959 2012 máj. 08. - 09:05:50
(857/1363)
Régi, nagy téma, hálás téma, idõnként kínos téma, az ember vonakodva nyúl hozzá, mert azonnal ráugranak minden irányból, és különbözõ negatív címkéket aggatnak rá.
Az a tény, hogy Izrael - habár földrajzilag Ázsiához tartozik, - hogyan indulhat el európai sportrendezvényeken, bajnokságokon, Eurovíziós dalfesztiválon, rajtad és rajtam kívül már eddig is nagyon sok embernek feltûnt, de senki sem merte megkérdezni.
Én sem.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 08. - 08:30:43
(856/1363)
A kommentedbõl most megtudtam, hogy teljesen téves képzeteim voltak a földrajzzal kapcsolatban. Most már biztos vagyok benne, hogy pl. Egyiptom is Európában van. Lehet, hogy Uganda is?
olahmiki1959 2012 máj. 08. - 05:33:58
(855/1363)
Szerintem ne bántsuk egymást, annyit nem ér az egész. Azt viszont te magad is elismerheted, hogy ha csak a te általad felhozott példákat nézzük, Gallusz Niki nagyságrendekkel jobb énekesnõ, mint Dana.
Azzal semmi baj, hogy neked ki tetszik, vagy ki nem. Senkinek sincs joga beleszólni, hogy te kiket hallgass, ha ahhoz van kedved.
Egy énekes, vagy zenész teljesítményének azonban vannak eléggé meghatározható szempontjai. A hangterjedelem, az éneklés tisztasága, stílus-és ritmusérzék, karizmatikus egyéniség, stb.
Ezek közül Dana a karizmatikus egyéniségnek kétségtelenül megfelel, bár ha már itt tartunk, a néhány évvel ezelõtti Eurovíziós dalfesztiválon elért gyõzelme egyedül annak volt köszönhetõ, hogy izraeli, és transzvesztita.
Ez akkora szenzáció volt, és olyan pikantériát kölcsönzött az õ részvételének a versenyben, hogy a közönség és a zsûri "megette", és megnyerette vele a fesztivált.
Próbáld ki az érdekesség kedvéért az én módszeremet. Néhányszor már bevált.
Játszd le egymás után Gallusz Niki számát, és Dana valamelyik számát a három közül, mégpedig úgy, hogy ne nézd közben a képernyõt! Abban a pillanatban kiderül, amikor nem látod a klipeket, és csak a füledre hagyatkozol, hogy Niki nagyon jó hanggal, erõteljesen, tisztán, stílusosan énekel, míg Dana jó indulattal is csak átlagos énekes, aki ráadásul még selypít is. De ez már csak ráadás.
A humort arra értettem, hogy szerinted Dana jobb, mint a Megasztár széria indulói közül bárki.
Csak remélni tudom, hogy ezt csak viccbõl írtad, mert ha komolyan, akkor tényleg nagy baj van.
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 21:47:10 Előzmény olahmiki1959
(854/1363)
Viszont az, amit Te humornak tituláltál ebben a topicban a részemrõl, nem kimondottan volt vicc.
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 21:44:19 Előzmény Akosh
(853/1363)
Ízlések, és pofonok.
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 21:43:29 Előzmény olahmiki1959
(852/1363)
Valóban nem vagyok egy zeneértõ, csak valaki, aki Eminem mellett, D.I-t is szívesen meghallgatja, viszont soha nem akadtam ki azon, ha valaki pont az én kedvenceimet szólta le.
Ez kb.olyan mint a felnyírt frizkó, és a borosta kérdése.
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 21:32:50
(851/1363)
Mentalitásunkat nézve, mi soha nem fogunk egymással rokonszenvezni, esetleg amolyan rossz poénokat vághatunk egymás fejéhez!:D
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 07. - 20:07:52 1/10 Előzmény perry
(850/1363)
Hát,nem vagyunk egyformák!Amúgy nincs tökéletes hallásom,de 8 évig jártam zeneiskolába,ének tagozatra,szóval meghallom a fals hangokat.
Akosh 2012 máj. 07. - 17:50:10
(849/1363)
Még hogy Dana jobb? Radics Gigi nyomába sem léphet. Dana helyett inkább Nagy Adrit hallgatom, pl. a Sweet Dreams különösen tetszett.
olahmiki1959 2012 máj. 07. - 17:37:56
(848/1363)
Eddig azt hittem, komoly emberekkel vagyok körülvéve. Dana International képbe kerülésével azonban sikerült az agyamat kellõ mértékben felb*sznom, ami egy haszonnal járt. Ilyenkor mindig késztetést érzek arra, hogy egy gyorstalpaló tanfolyam keretében zenei továbbképzést tartsak, és tisztázzak néhány félreértést.
Gallusz Niki egészen rendben volt, az a másik szerencsétlent meg felejtsük el, (meghallgattam mind a három felvételét, nehogy látatlanban mondjak véleményt, utána amikor a hidegvizes csap alól kivettem a fejemet, és lehiggadtam, egészen jól lettem).
Köszönjük, Seven7Crown, vettük az adást, jó humorod van, bár háromszoros adagban kissé sok.
Akkor most kösse be magát mindenki, aki egy igazi énekesnõt akar hallani, elképesztõ hangterjedelemmel, zenei érzékkel, improvizációs készséggel, megtámogatva a világ néhány legjobb dzsesszzenészével.
Érdemes figyelni a nõ és a szaxofonos-zseni Stan Getz egymásnak felelgetõ rögtönzését.
Ja, most jut eszembe, ráteszem az adu ászt! A nõ vak, ha már kisebbségekrõl, sérültekrõl, különbözõ identitású emberekrõl van szó. Ez a kis adalék talán még inkább megfûszerezi a dolgot.
http://www.youtube.com/watch?v=B4TAIAeMxqk
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 07. - 17:14:24
(847/1363)
Nem, de hazudni azt nagyon tudok. Még veled is el tudnám hitetni, hogy rokonszenves vagy.
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 17:04:50
(846/1363)
Azt hittem, hogy Háry János az igazi neved!:D
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 07. - 17:00:12
(845/1363)
Tudok dominózni és állatneveket is tudok. Én egy nagyon sokoldalú katona vagyok kérem...

Vanek úr "A 14 karátos autó"-ból
Seven7Crown 2012 máj. 07. - 16:57:24
(844/1363)
Hogy Te mi mindent tudsz!:D
Majd ha gondban leszek valamilyen kérdés miatt, hozzád fordulok!:D