Téma: Megasztár

1/10
soldier93 2012 márc. 23. - 21:38:25 1/10
(223/1363)
Ezt a celebgyártó szemetet valaki nézi még egyáltalán? Ebbe a szériába még a válogatót is sikerült tönkretenni! Az legalább jó volt.
loma06 2012 márc. 23. - 21:22:21
(222/1363)
Kezdõdik a hamisságverseny!
jem 2012 márc. 23. - 17:27:18
(221/1363)
Hupsz, nem fél 9-kor, hanem fél 10-kor, és nem múlt héti hanem heti :)
jem 2012 márc. 23. - 17:24:46
(220/1363)
Múlt héti, sõt az elõzõ széria is éjfélig tartott.
Én is meglepõdtem, hogy fél 9-kor kezdik, de ha az a 20 perc csak reklám, akkor így talán jobb is. (persze szinte biztos vagyok benne, hogy eltarthat akár fél 1-ig is).
Ez a 3 órás mûsoridõ iszonyú hosszú, legalább az x-faktorban gyorsabban peregnek az események.

Eddig nekem nem volt semmi bajom ezekkel a tehetségkutatókkal, és nem is igazán veszem észre, hogy ki énekel hamisan, mert annyira nincs hallásom az ilyenhez. De a mostani szériában még nekem is feltûnt, hogy a fele társaságnak semmi keresni valója nincs ott. Ráadásul ez a sok kornyikáló fiú...

Múlt héten a Gigi-re voltam a legkíváncsibb, hogy vajon mivel rukkol elõ, hát a pimaszok nem legutoljára teszik?!
Szerintem õk is tudják, hogy õ a legjobb.

Na mindegy, én azért bekapcsolom, tanulás közben háttérzajnak pont jó lesz :)
oeruelt 2012 márc. 23. - 16:50:07
(219/1363)
Ez a mezõny annyira gyatra, hogy a legjobban a Grimmet sajnálom, inkább az menne elõbb...
3/10
Semprini 2012 márc. 23. - 11:09:56 3/10 Előzmény tompika74
(218/1363)
"Sajnálom a Nórát, voltak nála rosszabbak."
Igazad van, tényleg voltak nála sokkalta rosszabbak, a fiúmezõny most is elképesztõen gyenge, "Benjikével" az élen, talán1 v 2 jobb hang van, de a még bent maradt csajok õket is lemossák - legalábbis remélem, hogy ezt is lány fogja nyerni....
szidy21 2012 márc. 23. - 05:33:04
(217/1363)
Ez most komoly, hogy éjfélig tart???????? Na ne már kell a reklámnak az idõ igaz tv2????? Eddig minden szériát néztem még ha sz.r is volt, de ezt már így nem tudom vállalni múlt héten is olyan rossz volt, hogy már 10 után rám ordított az álom manó, hogy ezért nincs értelme fent maradni! Most sem fogok inkább megnézem a Minden héten háború címû filmet, amit bár láttam többször is hiszen Al Pacino egyik kedvenc színészem, de ott nem érhet meglepetés!!!!!!!!!
annana 2012 márc. 22. - 20:08:52
(216/1363)
Micsodaaaa este 21:20-kezdõdik mi a szar??? már bocsánat a trágár kifejezésemért!!!!!!!De a tv2 bolond h fél tízre teszi be??? így tényleg nézhetetlen pff a tv2 teljesen leírta magát szánalom többet se fogom nézni az is tuti tv2 sz@rok vagytok!!!
tompika74 2012 márc. 18. - 18:42:55
(215/1363)
A dalválasztást nézve a mûsort erõsen tizenévesekre szabták.
Sajnálom a Nórát, voltak nála rosszabbak.
Elõzõ szériához képest nem is olyan rosszak az énekesek. Ott a 70 százalékát hamisnak hallottam, itt csak 40-et :)
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 18. - 17:19:01 5/10
(214/1363)
Belenéztem péntek este...hova jutottunk te jó ég...szörnyû ez az egész, Megasztár 6! ÁMEN!
kissmekate 2012 márc. 17. - 22:53:55
(213/1363)
Ugyan ez a véleményem.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 17. - 22:50:38
(212/1363)
Képzeld, tudom, hogy a Partiumban van. Ezzel együtt a romániai magyarokat erdélyieknek hívja köznyelv.
Caramel is az a kategória minden tekintetben, magánemberként és mûvészként is, akire büszkék lehetünk, ha magyarnak vallja magát. Király Viktort nem kommentálom.
Elena* 2012 márc. 17. - 20:36:48 Előzmény olahmiki1959
(211/1363)
"Caramel óriási tehetség, de a Búcsúdalt a saját, Lélekdonor c. számából lopta, illetve finomabban, erõsen hatott rá, a dallam, az akkordmenet, az egész nóta hangulata tisztára arra emlékeztet. De ez nem von le a srác értékeibõl semmit." - én is észrevettem ezt, de aztán arra gondoltam, hogy Elton John még erre sem vette a fáradságot, amikor Diana emlékére "írt" búcsúdalt, egyszerûen szövegileg átírta a Marilyn Monroe -hoz írt dalát (Candle in the Wind:) Ehhez képest Caramel kitett magáért, nekem tetszik a búcsúdal.
A többi megállapításoddal is egyet értek, ennek a 12 embernek olyannak kellene lennie, hogy a nézõk egyik ámulatból a másikba essenek, dönteni is alig tudjanak, és nem hiszem el, hogy csak a tízen-, huszonévesekkel tudják eladni ezt a mûsort.
Tudom, az elsõ és a második szériából sem volt mindenki jó, de sokkal több olyan volt, aki ennyi év után is aktívan és jól zenél (Tóth Vera, Oláh ibolya, Gáspár Laci, Caramel, Bocskor Bíborka, Szabó Eszter, Tóth Gabi stb stb), a kérdésem, hogy ezek a tinik hol lesznek akár jövõre?? Kiszipolyozzák õket pár hónap alatt és eldobják, mint a használt papírzsepit. Éretlen személyiségek, hangok, éretlenek a sikerre, a pofára esésre:(
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 17. - 18:02:41
(210/1363)
Bár minden cigány ilyen lenne! Részemrõl megtiszteltetésnek veszem magyarként, ha õ is magyarnak tartja magát.
Kullai Tímea jól énekel és helyes lány, de egészen más súlycsoport, mint Radics Gigi.
Az meg elég gáz, hogy akkor szerinted Ruzsa Magdi és Tolvai Renáta nem magyar.
Az erdélyieket meg románozod?
3/10
Semprini 2012 márc. 17. - 17:53:36 3/10
(209/1363)
Én is, de elismerem,h Gigi még nála is jobban énekel, csak az a stílus nekem kevésbé jön be. De amit csinál azt jól csinálja, ez tény.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 17. - 17:22:16
(208/1363)
Ha az én pénztárcámat hizlalná minden SMS, egész évben lehetne szavazni. Egy primitív lehúzás az egész. A rossz nyelvek szerint, nem is igazán veszik tekintetbe a szavazatok számát, hanem a stúdió szempontjai szerint döntenek. Remélem nem blamálják magukat azzal, hogy nem a legtehetségesebb fogja megnyerni. Bár mondom, az egész versengésnek nincs már értelme, mert Gigi fényévekre van a többiektõl. Ha egy súlyemelõ versenyen valaki elsõre 100 kilóval többet emel, mint a mezõny, akkor már csak a dobogós helyekért folyik a verseny.
loma06 2012 márc. 17. - 17:11:12
(207/1363)
Na igen... Meg hogy tegnap óta már újra lehet szavazni, pedig csak 1 hét múlva lépnek fel...
olahmiki1959 2012 márc. 17. - 16:53:29
(206/1363)
A szimpátiaszavazásról jut eszembe, - amit említettél, - hogy nem egy groteszk dolog, nem egy õrület, amikor Liptai Claudia a mûsor legelején bejelenti, hogy máris szavazhatnak a nézõk! Amikor még egyetlen hangot sem hallottunk a versenybõl!
Ez az egy mozzanat mindent elárul az egész mûsor valódi szellemiségérõl.
3/10
Semprini 2012 márc. 17. - 15:57:34 3/10
(205/1363)
"nem lehet igaz, hogy a kb. 20.000, azaz húszezer! jelentkezõ közül ez a 24, illetve 12 a legjobb! "

Persze hogy nem,hisze NINCS olyan hogy objektíve legjobb! Az igaz, hogy Radics Gigi eléggé kiemelkedik a mezõnybõl de a többiek közül kinek ez, kinek az a szimpatikusabb,és mint azt már a korábbiakból is nagyon jól tudjuk )természetesen az X-faktort is ideértve), itt rohadtul nem az számít, hogy kinek milyen a hangja, mert a továbbjutásban nem játszanak szerepet szakmai szempontok, kizárólag a közönség szimpátiaszavazása és esetenként a zsûritagok egyéni (néha bizony erõsen megkérdõjelezhetõ) ízlése dönt...
A mezõny egyébként most a leggyengébb szerintem is az eddigi 5Mergasztár közül. Gigi jókor van jó helyen,hogy ez elég lesz-e a nyeréshez, hát,ki tudja ezt elõre...
olahmiki1959 2012 márc. 17. - 15:46:55
(204/1363)
Mindig visszatérek az alapproblémához, amiért mindenkitõl elnézést kérek. Nem igaz, nem lehet igaz, hogy a kb. 20.000, azaz húszezer! jelentkezõ közül ez a 24, illetve 12 a legjobb!
Itt már Radics Gigi szintû, tökéletes hangtisztaságú, erõteljes, telt hangú fiatalokat kellene látnunk és hallanunk, hogy kapkodjuk a fejünket a bõség zavarában, annyira szuper mindenki, aki idáig eljutott.
Ehhez képest harmatgyenge, bizonytalan hangú srácokat és lányokat láthatunk, akik csak azért lehetnek itt, mert a zsûri a válogatások folyamán sorozatosan rosszul döntött, és az már nem helyrehozható. A színpadi rutin és külsõ megjelenés fejleszthetõ és javítható, a tehetség viszont nem.
Caramel óriási tehetség, de a Búcsúdalt a saját, Lélekdonor c. számából lopta, illetve finomabban, erõsen hatott rá, a dallam, az akkordmenet, az egész nóta hangulata tisztára arra emlékeztet. De ez nem von le a srác értékeibõl semmit.
A zsûri ma mintha egy hajszállal komolyabb véleményeket mondott volna mint máskor, talán figyelik a mi hozzászólásainkat, és lehet, hogy egy picit megijedtek ettõl a rengeteg negatív észrevételtõl. De ezt csak remélni tudom.
Kíváncsi vagyok a "Csillag születik"-re, hogy ott vajon milyen hülyeségek miatt fogunk bosszankodni. Remélem, ezekbõl minél kevesebb lesz, én megelõlegezem nekik a bizalmat.