Téma: Megasztár

Seven7Crown 2012 márc. 17. - 15:09:43
(203/1363)
Ha Whitney Houston végig nézete volna az egyik "borzalmas" adást, már az elég lett volna az öngyilkosságához!:P
-csengõzoli-- 2012 márc. 17. - 14:19:22
(202/1363)
Hát pedig az a rossz hírem van,hogy egyáltalán nem a legtehetségesebb kiválasztása a célja a mûsornak,szóval kevés esélyt adok neki,hogy nyerjen.
Ráadásul cigányként ez nálunk szinte lehetetlen.
loma06 2012 márc. 17. - 13:42:52
(201/1363)
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 17. - 13:16:44
(200/1363)
A versenynek a Magyarország legjobb hangja címért már nincs is értelme, Radics Gigi olyan toronymagasan kiemelkedik a mezõnybõl. Ha most a továbbiakban ráosztanak valami elõadhatatlan és gagyi nótát és a közönség valamelyik tinilánykedvencre több szavazatot ad le, akkor nyerhet más is? Az abszurdum lenne! Remélem az összes cigány, akinek tévéje és mobilja van küld neki egy szavazatot, hiszen egy ilyen istenáldotta tehetség sokat tehet érte, hogy a róluk kialakult (nem éppen igazságtalanul)kedvezõtlen képet egy kicsit árnyalja!
HAJRÁ GIGI!
15 éves ez a kislány. Micsoda fejlõdés állhat még elõtte!
Bornbela 2012 márc. 17. - 12:18:33
(199/1363)
Sajnos nekem is egyet kell értenem az elõttem szólók többségével: borzalom ez a
mostani Megasztár, az énekesek több mint felét még mikrofonállvány pucolásával se bíznám
meg (neveket direkt nem mondok - igaz, két versenyzõt megemlítek majd lentebb - szerintem
mindenki tudja, kikre is gondolok).

Viszont Radics Gigit nekem is ki kell emelnem: na, õ aztán tényleg szenzációs, hatalmas hangja van,
világszínvonalon énekel. Volt még tegnap 1-2 versenyzõ, aki tetszett, de Gigi mosta mindegyiket.
Szerintem õ fog nyerni. (Legalábbis nagyon remélem.)

Tényleg, csak nekem tûnt fel, hogy az agyonsztárolt Benjike már egyszer volt a Megasztárban,
csak elhajtották? Úgy rémlik (bár nem vagyok benne biztos), hogy tavaly lehetett, el is jutott
valameddig (legjobb 50, vagy 100 - bocsánat tényleg nem emlékszem), de tutira õ volt az és úgy rémlik,
hogy egy Red Hot Chili Peppers számmal próbált meg bejutni (Californication vagy Under The
Bridge) - ott egyébként feltûnt, hogy milyen jó a srác angol kiejtése. A hangot inkább hagy ne méltassam...
Érdekes, hogy õt nem állították be "nagy visszatérõnek"... Gondolom, kevés volt róla tavalyról az
anyag, égett volna a szerkesztõ képe, hogy (gondolom az azóta már lapátra tett elõzõ) szerkesztõ
miért nem válogatta be a mûsorba a tinilányok leendõ új kedvencét, akik majd küldik a sok sms-t.

Na, de ne gonoszkodjunk, ne értsetek félre, én a Megasztárt a 2. szériától követem (azaz követtem,
nem hiszem, hogy ezt a szériát követni fogom ezek után), sok énekes
nagyon tetszik ma is, igaz, az abszolút csúcs nálam (is) Caramel:)))) Az a hozzászóló, aki azt
írta róla, hogy "vonyít/vinnyog", annak üzenem, hogy próbáljon meg így "vinnyogni" - nem
hiszem, hogy menne. Ja, és van még egy Lélekdonor címû szám is, amellyel szerintem külföldön már
rég milliomos lenne - tényleg, miért nem csinálnak rá egy angol verziót?
Visszatérve az elõzõ gondolatra, ez a mostani megasztáros csapat (sajnos) rettentõen tehetségtelen
(ki kellett mondanom, bocsánat), maximum 3-4 embert tudnék csak kiemelni.

A zsûrirõl egyébként nem tudok rosszat mondani, nekem szimpatikusak és a szakmai múltjukat is
elismerem - bár bevallom õszintén, Falusi Mariann Pa-Dö-Dö utáni pályafutásáról semmit sem tudok és
hát õszintén szólva, anno a Pa-Dö-Dö-beli tevékenységét se követtem feszült figyelemmel. Nekem a Pa-Dö-Dö
inkább tûnt egy bulis vicczenekarnak akkoriban... Bár annak kifejezetten jók voltak. :)
Igazság szerint jó pár versenyzõ esetében nagyon kíváncsi lennék a zsûrinek a mûsoron kívüli véleményére.
Ki van zárva, hogy az õ döntésükbe nem szól(t) bele valami öltönyös nagyon fontos ember "odafentrõl".

Na, bye-bye Szása, most már húzok én is, remélem, nem tapostam bele senki lelkivilágába, ha igen, akkor
bocsánat az érintettektõl. Ahogy a mondás tartja, a vélemény és a s*gglyuk között csak az a hasonlóság,
hogy mindenkinek van egy...
annana 2012 márc. 17. - 10:04:59
(198/1363)
Szerintem ez a széria nagyon gyenge egy két ember kivételével szerintem mindenki rossz volt.Nekem Bozont volt a kedvencem de tény h a megasztár egyre laposabb próbálja felhozni a szintet az x faktorhoz képest de nem sikerül neki.Meg az is mi már h este kilenckor kezdi akkor kezdené fél nyolckor mert ez így nézhetetlen számomra.Bozont na õ nagyon jó volt :))))))
Elena* 2012 márc. 17. - 00:24:11
(197/1363)
Igen, ismerem, gyönyörû:) és teljesen egyet értek! (a Petõfi stúdiós koncert is remek, az is fent van a yt-n)
kissmekate 2012 márc. 17. - 00:20:03
(196/1363)
Caramelt hallgatni akusztikusan az igazi.
http://www.youtube.com/watch?v=aakjAFEVyHA
loma06 2012 márc. 17. - 00:18:05
(195/1363)
Na a csillagdal meg annyira gagyi, hogy hihetetlen... :S
loma06 2012 márc. 17. - 00:15:38
(194/1363)
Mintha valaki állna a cuccán miközben énekel. :)
Elena* 2012 márc. 17. - 00:15:33
(193/1363)
ez a kislány borzasztó hamis volt, még a Lüszinek is jobb hangja volt nála, pedig 4 évvel fiatalabb is volt. Nóra cuki, nem vitás, de iszonyú messze van attól, hogy énekesnek lehessen nevezni. Ahogy 2-3 embertõl eltekintve az összes többi.
Caramel sztem már igencsak bebizonyította, hogy nem érdemtelenül nyerte meg a Megasztárt, tehát igenis nagy tehetség. 7 éve ott van a zeneiparban, tényleg igényes nótákat,lemezeket ad ki, igazi zenekarral játszik, nem mellesleg senkinek nem kellett "megcsinálnia" õt, hogy sikeres legyen (magyarul nem áll mögötte egy stáb, aki megmondja neki még azt is, h mikor menjen klotyóra). A legjobban azzal tudod összemérni az énekeseket (a hangterjedelmüket, hogy mennyire töltik ki a teret, mennyi szuflájuk van stb), ha egy szál zongorakísérettel meghallgatsz tõlük egy-egy nótát... gyanítom, az itt lévõk mind elvéreznének (2 kivételtõl eltekintve), Caramel pedig már 7 éve is azzal vette le a közönséget a lábáról, hogy elállt az emberek szava, ahogy elkezdte énekelni a Szállok a dallal-t.
Persze ízlések itt is játszanak.
mulao 2012 márc. 17. - 00:14:39
(192/1363)
Az élõ adásoktól sokkal többet vártam, olyan lett az egész mint valami A Nagy Duett-paródia. A díszlet tök ugyanaz, csak itt nem a rózsaszín-fehér színeket használják. A legtöbben iszonyú hamisak voltak, ennél még az említett mûsorban az amatõr énekesek is szórakoztatóbbak volt. Annyi dal van a világon, sláger is akad bõven, erre a tv2 megint ellövi az I kissed a girl-t, amit ráadásul még a Peller Mariann is, mint amatõr énekes jobban elénekelt. (Ez a dal ment A Nagy Duettben is, ahol a Peller-Bereczki páros adta elõ.) Caramel dala nagyon tetszik, a Vízió nekem nem jött be a Lélekdonor után, de ez tetszik. Puskás Peti Csillagok dala ért még valamit, meg Gigi-tõl az a Leona Lewis dal, amit szeretek. Kb ennyit tudok mondani, a régi Megasztár adások jók voltak, ez a mostani széri már rettentõ felesleges. Remélem a Csillag születik jobb lesz.
Darth Plagueis 2012 márc. 17. - 00:01:59
(191/1363)
tehetség ?
Mi ebben a tehetség ?
Hogy vonyít mint a sakál ?
kissmekate 2012 márc. 17. - 00:01:30
(190/1363)
Igen, csak az a kislány... nincs hangja, se hangereje, sajna.
Elena* 2012 márc. 16. - 23:59:20
(189/1363)
Végre egy igazi tehetség a színpadon!! CARAMEL!
offtopic
kissmekate 2012 márc. 16. - 23:54:19
(188/1363)
Az általam szeretett színészek is szinte mind az, mégis bírom õket és nem érdekel melyik templomba térnek be, ha egyáltalán betérnek. (Kíváncsi vagyok, mi magyarok mikor növünk fel agyilag is.)
loma06 2012 márc. 16. - 23:50:23
(187/1363)
Ó jajj, a Fábry is? :-O
port_man 2012 márc. 16. - 23:48:02
(186/1363)
A Facebook-on nagyon nyomják, az SMS-ekért.
offtopic
kissmekate 2012 márc. 16. - 23:32:56
(185/1363)
Felfogtam, de nem értem, miért kell lázítani? Mert ez már az.
Nézd, amíg engem nem bántanak, addig nem is zavarnak. Érted?
loma06 2012 márc. 16. - 23:29:50
(184/1363)
Wooow, azért vanak olyanok, akiken meglepõdtem.