Téma: Megasztár

cene7 2012 márc. 16. - 21:26:23
(143/1363)
hát eddig ez egy hulladék...
suxel 2012 márc. 16. - 21:24:07
(142/1363)
Mi volt ez a szám, amit Benju énekelt? Annyira ismerõs volt!
Darth Plagueis 2012 márc. 16. - 21:23:16
(141/1363)
Ez a Maga 6 se olyan szám mint ígérték ! Megsem tudtuk ismerni és pláne szeretni ezeket a kis percemberkéket!
Mondjuk értük, az anyósok sója elvitték a sok pénzt.
suxel 2012 márc. 16. - 21:22:14
(140/1363)
Benjikét meg nem hallom énekelni, ennek elveszlik a hangja a háttérben. Vagy most én vagyok a süket?
Adry87 2012 márc. 16. - 21:17:11
(139/1363)
Nekem se jött be, pedig ez az egyik kedvenc dalom.
suxel 2012 márc. 16. - 21:16:22
(138/1363)
Na ettõl az Adele - Rolling in the deep kezdéstõl nem voltam beájulva ennek a lánynak az elõadásában.
cene7 2012 márc. 16. - 21:09:10
(137/1363)
amúgy az eddigi Megasztárban , a döntõ szereplõit többször láthattuk ,jobban megismerhettük,megszerethettük de itt csak 2x láttuk õket.. ki fog így szavazni egyáltalán?? meg se lehetett szeretni õket....
cene7 2012 márc. 16. - 21:07:40
(136/1363)
csak én érzem úgy ,hogy összecsapott az idei széria? én szerettem az eddigi szériákat (talán a 4.t nem)
jejupi 2012 márc. 16. - 19:50:04
(135/1363)
Már eldöntötték hogy ki lesz a gyõztes higgyétek el ! Show,show,show ! Pénz! és megint csak pénz! Egy fillért se költenék a telefonos szavazásra.
felica 2012 márc. 16. - 17:18:16
(134/1363)
Egyet értek. A tehetségkutató számomra is azt jelentené, hogy olyan tehetségeknek adnak esélyt, akik még nincsenek felfedezve és foglalkoztatva. A másik amivel nem tudtam napirendre jutni: A párbaj. párbajoznának a döntõben azok, akik már annyira jók, hogy alig lehet eldönteni ki a jobb. DE. Itt összeválogattak olyanokat, hogy volt olyan, amikor mindkét csak egyformán szuper volt, mégis az egyiknek menni kellett, az utána következõ a nyomába sem ért a párjával egyetemben, mégis az egyiknek be kellett kerülnie. Hol itt az igazság?
1/10
ceia 2012 márc. 16. - 16:58:31 1/10
(133/1363)
Aki azt hiszi, hogy ez egy komoly vetélkedõ, és tényleg a zsûri dönt, az nagyon el van varázsolva. Eleve, egy ilyen zsûrire bíznának üzleti kérdésben döntést? Az egész egy nagy átvágás, hülyének nézés, cirkusz, biznisz semmi több - ja, de: reklámok. Amúgy meg az a "t" már fölösleges betû, nem kell oda, és a második "a"-ra sem az ékezet. Úgy már korrekt a cím. Kár, hogy nincs 0 mert ez még az 1-et sem érdemli.
3/10
Semprini 2012 márc. 12. - 13:12:05 3/10
(132/1363)
Vastag Csaba x-faktor gyõzelme több okból is vörös posztó a szememben. egyrészt maga a srác rendkívül irritál,az orrhangja, a hadarása, stb, maga az éneklése meg nemhogy nem egy nagy szám, de Király L Norbit leszámítva a leggyengébb volt a mezõnyben. hogy még így is meg tudta nyerni, Király L. Norbi Pedig 3. lett, hát ezt nevezem én kontraszelekciónak.
A Megasztárra visszatérve, én sem értem hogy míg egyeseket kiszórtak,mondván h "TÚL PROFI" ebbe a mezõnybe (én is emlékszem még az elõzõ szériákból is ilyenekre), addig olyanok meg bekerülnek akik ebbõl élnek, klipjük is van,meg filmekhez hívják betétdalt énekelni. A valóban képzetlen de tehetséges amatõrökkel szemben ez igazságtalan. Elvégre tehetség kutatóról van szó, nem pedig a profi de még eléggé nem sztárolt énekesek további pátyolgatásáról!
mulao 2012 márc. 12. - 09:48:49 Előzmény Semprini
(131/1363)
Szerintem itt a jelentkezési szabályokon múlik az, hogy profik is jelentkeznek. A tv2-nek kéne felállítani egy olyan szabályt, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akik nem profi szinten énekelnek. Ez olyan szempontból is jó lenne, mint pl az X- faktornál is tapasztalható volt, ott is megengedett volt, hogy profik is jelentkezzenek, de mégis egy tucat musicalszínészt kidobáltak a felénél. Sõt még a Megasztár 5-be jelentkezett az egyik ismerõsöm, de azzal utasították el, hogy túl képzett. Azért érdekes, hogy van, akit azért küldenek el, mert túl profi, van akit meg azért vesznek be, mert valamilyen szinten már ismert (pl Nagy Ardienn) De az X-faktor nyertes Vastag Csaba nem volt végzett musicalszínész, de többször fellépett már musicalekben és õ tovább jutott, sõt meg is nyerte a versenyt, de a többi musicalszínészt kidobálták. Akkor ez most hogy van?
3/10
Semprini 2012 márc. 11. - 14:08:33 3/10
(130/1363)
Egy tehetségkutató mûsorba véleményem szerint olyanok jelentkezzenek,akik még felfedezésre várnak és nem olyanok akik évek óta ezzel foglalkoznak,ebbõl élnek, épp csak vmi miatt nem tudtak JOBBAN befutni. Mindegyik profi egy tehetséges amatõrtõl veszi el az esélyt h befusson. Ennyi erõvel Szekeres Adrienn vagy Zséda is elindulhatna a Megasztáron,és jó eséllyel el is jutnának valameddig, amíg a tinilánykák ki nem szavaznák õket valamelyik hangtalan sráccal szemben... :-P
olahmiki1959 2012 márc. 11. - 14:04:57
(129/1363)
Emberek, figyelem! Én hülyültem meg, - oké, ennyire buzgón azért nem kell bólogatni, - vagy totálisan félreértettem valamit? Vagy mindannyian hülyének lettünk nézve?
Én azt hittem, hogy ezen a versenyen tehetséges, de kezdõ, ismeretlen, elkallódni nem akaró fiatalok indulnak és indulhatnak, akik kiugrási lehetõségnek tekintik a Megasztárt, hogy országos ismertségre tehessenek szert. Erre azt látom, hogy többen is profi énekesekként mûködnek, klipekkel, technikai és anyagi háttérrel, dizájnnal, és minden egyébbel, ami ehhez a hivatáshoz szükséges.
Ezt lehet? Ez nem kizáró ok? A zsûrinek EZ nem jelent problémát? Bárkit tovább engedhetnek, aki elindul?
Egy profi énekesnõ nem indul-e aránytalanul nagy elõnnyel olyasvalakivel szemben, aki ugyanolyan tehetséges, mint õ, de nincs mögötte hosszú évek rutinja, színpadi tapasztalata?
Rákattintgattam azokra a linkekre, amiket megadtatok, és a pofám szakadt le, több öltéssel kellett visszavarrni.
Nagy Adriennrõl és Radics Gigirõl én nem tudtam, hogy ilyen menõ énekesnõk. Kész zeneszámokkal, klipekkel, amelyek teljesen profik, tánckarral, zenészekkel, számítógépes megoldásokkal, amikhez sok más mellett biztos anyagi háttér is szükséges.
Ha ezt lehet, márpedig úgy néz ki, hogy rajtunk, nézõkön kívül ez senkit nem zavar, akkor az egész verseny most vált szerintem teljesen komolytalanná.
Eddig kritizáltuk a zsûri munkáját, amely hemzseg a vitatható döntésektõl, a szakmai hibáktól, a párbaj koncepcióját, amely jó indulókat kizár, gyengéket továbbjuttat, de ez a dolog mindenen túltesz.
Profi énekesek befogadása és tovább juttatása a versenyben, tulajdonképpen ráteszi a pontot az í-re. Ezzel a húzással a Megasztár a szememben lenullázta magát, tökéletesen bebizonyította magáról, hogy a szerkesztõk, a zsûri, a producerek és az egész stáb szakmailag és erkölcsileg nulla, a verseny pedig nem ér egy hajítófát se.
A két énekes lánynak ettõl függetlenül sok sikert kívánok az életben, mert megérdemlik. Õk nem tehetnek semmirõl.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 10. - 23:17:52 Előzmény OneTreeHill
(128/1363)
Aranyos ez a kislány és iszonyú tehetséges. Ha mással nyeretik meg tökön szúrom magam. Illetve inkább a zsûrit.
Ha jó számokat írnak neki, tényleg világsztár lehet, mert igazi színpadi jelenség, minden ízében.
OneTreeHill 2012 márc. 10. - 21:40:30
(127/1363)
ÁHÁ, jól emlékeztem ...
http://www.youtube.com/watch?v=ZGalbbjeiA8
OneTreeHill 2012 márc. 10. - 21:36:30
(126/1363)
Az idei Megasztár rohadtul idegesítõ.
Látom másnak is feltûnt, hogy jó vs jó rossz vs rossz. Múlt héten borzalmasak voltak, tegnap pedig a nagyrészének tovább kellett volna jutnia ... De pl Cserpes Laura hogy indulhatott egyáltalán?
Nem értem én ezt ...
Radics Giginek is van már klipje, nem? vagy keverem egy másik lánnyal?
Hm...
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 10. - 19:53:39
(125/1363)
A zsírszalonna az egyetlen profi énekes? Bochkoron kívül õ az egyetlen, aki nem az. Mester Tamás is jó énekes, meg Bereczki is. Az tényleg idióta ötlet, hogy a jókat a jókkal, a gyengéket a gyengékkel rakták össze.
Gigi után a legjobb énekesnek így sikerült kiesnie és bennmaradtak harmatgyengék. Ha már így állították össze a párokat, akkor nem kieséses, hanem pontozásos alapon kellett volna versenyezniük. Minden produkcióban pontozták volna a résztvevõket és a végén derült volna ki, hogy melyik 6 marad benn.
3/10
Semprini 2012 márc. 10. - 13:51:16 3/10
(124/1363)
Tökéletesen egyetértek, Falusi nekem is nagyon nagy csalódás, alig volt olyan döntése,amivel egyet tudtam volna érteni, hihetetlen, hogy õ az egyetlen képzett, profi énekes a zsûriben és ennyire nem hallja jól a dolgokat. Bochkor meg mit keres ott egyáltalán? Oké, hogy amatõr szinten basszusgitározgatott a 91-es években, na de könyörgöm, egy énekverseny zsûrijében nem hozzáértõknek kéne ülni? Persze Eszenyinek meg Fridinek se volt több keresnivalója az elõzõ szériában, hogy Bakátsot márt ne is említsem...
Maximálisan igaz az is, hogy sokszor két gyenge versenyzõ közül továbbjut az egyik, míg másik esetben két nagyon jó közül kénytelen kiesni valamelyik, akiért kár. A tegnapi adás ennek az iskolapéldája volt. Azzal,hogy hasonlókaliberû emberkéket raktak egybe, egyfelõl megnehezítették a saját dolgukat, hiszen hol két egyforma jó, hol meg két egyformán gyenge közül kellett az egyiket hazaküldeni, másfelõl ezzel sikerült erõsen kontraszelektálni a mezõnyt, és a jók közül párat elküldeni, a rosszakat meg szépen benthagyni.