Téma: Megasztár

olahmiki1959 2012 márc. 10. - 13:15:13
(123/1363)
Néha idegesít, néha meg szórakoztat Tillának az az erõlködõ, kidagadó nyaki erekkel való üvöltése, amit az egész mûsor alatt mûvel. Pláne az röhejes, amikor azt ordítja, hogy "ezek közül a versenyzõk közül fog kikerülni Magyarország legjobb hangja!"
Ezek közül? Már az szégyen, hogy a több tízezer jelentkezõ közül a zsûri ezeket hagyta bekerülni a legjobb 24-be!
Itt már mindenkinek kristálytisztán, erõlködés nélkül kellene énekelnie, hogy csak úgy "dõljön belõle kifelé a hang". Nem eltorzult arccal, nyüszítve, hogy a nézõ hátán szakad a víz, amíg drukkol, hogy vajon kijön-e a kívánt hangmagasság, vagy sem.
Õszintén szólva, nekem Falusi Mariann az egyik legnagyobb csalódás. Azt hittem, hogy jóindulatú határozottsággal, de szakmai indokokkal alátámasztva fog véleményt mondani és dönteni.
Ehhez képest bizonytalanul, mintha néha nem merne igazán állást foglalni, érzésekre, benyomásokra támaszkodva dönt, nagyon sokszor kifejezetten rosszul. Mintha nem is egy hivatásos énekesnõt hallanánk, hanem egy civilt, aki maga sem nagyon érti, hogy tulajdonképpen hogyan is került õ ide.
Bereczky és Mester kicsit a Muppet show két zsörtölõdõ öregjére emlékeztetnek, idõnként megmosolyogtató, amikor a levegõben való dobolással, teátrálisan "eljátsszák a nézõknek", hogy kérem, õk aztán érzik a ritmust piszkosul!
Ez a párbajoztatási koncepció nagyon rossz, ugyanis elõfordul, hogy két gyenge versenyzõ közül továbbjut az egyik, míg másik esetben két nagyon jó közül kénytelen kiesni valamelyik, akiért kár.
Ez a mostani Megasztár sajnos egy átgondolatlan, az sms-ekbõl befolyó pénz miatt elindított, összecsapott valami. Közepes tehetségû énekesek tucatjait fogják ismét ráengedni erre a kis piacra, amely már így is telítve van.
És nemsokára jön a Csillag születik is, nehogy egy percre nyugtunk legyen.
cene7 2012 márc. 10. - 01:05:05
(122/1363)
úgy látszik Gigit befizették :D amúgy ez a legszörnyûbb megasztár ami valaha ment... áhhh még az indulók is. Csonka Andreas volt tavalyiak közül az egyik kedvencem de õ se jutott tovább.. gagyi az egész
3/10
Semprini 2012 márc. 09. - 22:58:17 3/10
(121/1363)
Amit a zsûri ma mûvelt, az maga volt a tökéltesen vegytiszta kontraszelekció. Egyetlen döntésükkel értettem egyet: Radics Gigi továbbjutásával, de a többiek... hát... lesz dolga a tinilány-szavazóknak, hogy benttartsák a kedvenckéiket. Én rosszul voltam tõlük. Mint eddig szinte mindig,hihetetlen gyengék afiúk, de mégis õk vannak többen - na sebaj, így Gignek még kevésbé lesz szakmailag potenciális ellenfele - na persze mivel a döntésnek semmi köze a szakmai szempontokhoz, erõsen kérdéses, h nyerni tud-e majd...
5/10
_Freddy_ 2012 márc. 04. - 09:15:59 5/10
(120/1363)
Nagyon szánalmas ez az egész amit most itt csinálnak Megasztár 6 néven. :/ A pofám leszakad.
tompika74 2012 márc. 04. - 06:11:38
(119/1363)
Még véletlenül sem került egybe egy nagyon jó és egy nagyon rossz énekes. Abba nincs feszültség, ami a nézettséget hozza, ugye. Hasonló kaliberû emberkék összecsapása. Az a baj, hogy így kiesik a 2. , 4. , 6. legjobb, és hallgathatjuk helyettük a 19., 21. és a 23. legrosszabb "énekeseket". Jaj, de jó lesz!
Szerintem a zsûri az elsõ négy döntésnél megint a külsõt vette figyelembe az ének helyett. Még a Falusi Mariann is. Pedig ha az õ pályája ilyen zsûrizéstõl függött volna, akkor ma õ sem lenne énekes, mert nincs meg hozzá az alkata és szépsége :)
A cigány csajt sajnálom. Nálam õ volt a legjobb a mûsorban. Csúnyácska (ki is esett), de a hangja egy vadállat.
2/10
dantonb 2012 márc. 03. - 22:27:58 2/10
(118/1363)
Nincs ezen mit vitatkozni.Vitray és Rózsa is profi volt a maga területeén mindkettõ nagyon is jó volt.Örülnék ha ma a köztvben csak hasonlót látnék .De egy dologban igazat kell adnom pl Havasnak,hogy ma olyanok vezetnek mûsorokat ,akiket õ akkor kávéért sem küldözgetett volna el.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 03. - 22:10:35
(117/1363)
Vitray is beletartozik a misztifikált tartományba. Szinte vallásos tisztelettel emlegetik, ami szerintem is enyhe túlzás. Ezzel együtt egy rutinos tévés volt, azt én sem tagadom.
Rózssagyuri? Hát annyira ellentétes az álláspontunk, hogy nem is akarok vitatkozni rajta.
2/10
dantonb 2012 márc. 03. - 21:54:49 2/10
(116/1363)
Na ne már! Egy olyan mûsorban mint a Kapcsoltam miért lett volna rossz Rózsa Gy,akit meg kellett szokni?
Nem kellett ahhoz Nobeldíjasnak lenni,merthát nem egyedül Vitray az etalon.Éshát talán ha nem csal az emlékezetem pont Te szólaltál fel a hamis axiómák ellen .Igaz csak balosokra vonatkoztatva.Hogy "Vágó mûvelt és Kovács okos".Akkor ne már hogy Vitray lenne kizárólag a Kapcsoltam zsenije:)Éshát tõle vette át Rózsa ,õ meg mástól vette át és nem is egy mûsort hanem szinte mindent.Ráadásul Rózsa bizonyított számtalan más mûsorral is ,amik nagyon népszerûek voltak.Az sem igaz hogy elõször szerencsétlen lett volna ,mert láttam, csak más volt ,mondhatnám jobb mint Vitray.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 03. - 21:47:08 Előzmény olahmiki1959
(115/1363)
Ebben biztos lehetsz. Egymás szavába vágva magyarázták neki a zsûritagok, hogy SZINPADON A HELYE!!!!.
Hiszen a haveri kutya kölyke, támogatni kell!

Mindig eszembe jut ilyenkor rózsagyuri története:
a rutinos tévés Vitray megvett egy licencet külföldrõl, egy telefonos mûveltségi vetélkedõt. "Kapcsoltam".
Jól vezette és népszerûvé tette. Aztán átadta rózsagyurinak, amire egy egész ország hördült fel, mert ez a szerencsétlen idétlen volt, kétbalkezes, tehetségtelen és antipatikus. Aztán egy idõ után az emberek úgy-ahogy megszokták és maradt a tévénél, minden hendikepje dacára.
Ne aggódjál, fogod még sokszor látni a kis Gerendást.
2/10
dantonb 2012 márc. 03. - 21:46:54 2/10
(114/1363)
Igen minden szerdán van mûsora délelött Lang Györgyivel a klubrádióban
olahmiki1959 2012 márc. 03. - 12:18:49
(113/1363)
Egy pozitívuma mégiscsak volt ennek az adásnak, nevezetesen, hogy a Gerendás gyereket végre-valahára sikerült kipöccinteni. Mondjuk az elsõ 24-be eleve nem lett volna szabad bekerülnie, de errõl már írtam.
Egy félelmem azért van, ezektõl sajnos nem lehet ilyen könnyen megszabadulni. Biztos vagyok benne, hogy ez a tehetségtelen, külsejében is khm. meglehetõsen szerény adottságokkal rendelkezõ figura elõbb-utóbb fel fog tûnni valahol a médiában. Ha másért nem, a neve miatt meg fog nyílni elõtte elég sok ajtó. Sajnos.
2/10
dantonb 2012 márc. 03. - 11:18:51 2/10
(112/1363)
Megírta a sajtó,éshát pl Mariann többször hiányzott rádiós mûsorából,amikor az okát elmondták.
2/10
dantonb 2012 márc. 03. - 10:13:00 2/10
(111/1363)
Nem foglaltam állást hogy szerintem ez kevés vagy sok,csak egy információt közöltem miszerint a TV2 spórolást végzett,aminek eredményeképp levették a zsüri honoráriumát a felére ,amelyik így 200 rugó lett.Ezt alátámasztja a szemmel láthatóan szerényebb díszletezés is.Mellesleg a zsüriskedés több melóval játr mint amit látsz,mert az csak egy sûrítmény.De pl Falussy Marian több alkalommal délelött nem tudott bemenni a Klubrádióba ,mert a Megasztárban volt elfoglalva.
1/10
pillangókisasszony 2012 márc. 03. - 03:18:00 1/10
(110/1363)
Köszönöm :)
McCart 2012 márc. 03. - 00:31:54
(109/1363)
rossz a megközelítés , mondjuk magad meg is indokoltad utána miért.
nagyon túl lennének fizetve ha ennyit kapnának , szvsz jóval kevesebbet.
perry 2012 márc. 03. - 00:15:02
(108/1363)
Már intézem neked a Millenárison a döntõs stúdiót :).
topikos8 2012 márc. 03. - 00:10:46
(107/1363)
"mert az adásonkénti 200 rugó kevés mi? ne vicceljünk már."

Attól függ kinek mi a kevés. Angliában dollárban megkapod a 200 ezret zsûritagként, persze ott magasabb az életszínvonal, és többen is nézik a mûsort. 10. Megasztárban szerintem egy kifli áráért is elmennek zsûrinek, ha így megy a csökkentés.
McCart 2012 márc. 02. - 23:55:22
(106/1363)
jó az avatarod.;)
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 02. - 23:24:25
(105/1363)
Ez így nagyon gagyi.
Állnak a zsûri elõtt egy 5x5m-es színpadon...
McCart 2012 márc. 02. - 23:21:08
(104/1363)
mert az adásonkénti 200 rugó kevés mi? ne vicceljünk már.