Téma: Megasztár

topikos8 2012 márc. 02. - 21:41:18
(83/1363)
Milyen érdekes, megint 2-2 lett a zsûri szavazata, úgyhogy elõször 2-0-ra elhúz az egyik. Kitalálhatnának egy új forgatókönyvet, mert ez így unalmas.
inka33 2012 márc. 02. - 21:23:08
(82/1363)
Valaki tud nekem segíteni? Ez hányadik rész a megasztárból? Mi ez a párbaj dolog, eddig ilyen nem volt?
3/10
nikato 2012 márc. 02. - 21:02:19 3/10
(81/1363)
Ez vicces volt anno (4./5. részben volt):
"és ha lehet,keressenek nekem vkit,aki lemezcéget ad nekem!

http://www.youtube.com/watch?v=KzPeIgi359A&feature=g-vrec&context=G2e97778RVAAAAAAAAAA

:DD
olahmiki1959 2012 márc. 02. - 18:47:23 Előzmény olahmiki1959
(80/1363)
Frissen, kipihenten, nyitottan, energiától duzzadva fogok odaülni ma este a Megasztár elé. Megpróbálok mindenfajta elõítélet nélkül csak arra koncentrálni, amit látni meg hallani fogok. (Politikáról szó sem lehet!).
Csak ne jutna eszembe állandóan az a régi közmondás, hogy "sz*rból nem lehet aranyat csinálni"...
olahmiki1959 2012 febr. 25. - 20:52:53
(79/1363)
Az én hozzászólásom is törlésre került idõközben, amit nem nagyon értek. Ez egy kicsit rosszul esett, úgy látszik, nem derült ki az írásomból, hogy mindössze a rosszindulatú, vagy annak tûnõ megjegyzéseket kifogásoltam. Talán az volt a baj, hogy néhány közéleti ember nevét hoztam fel példaképpen a különbözõ testalkatok érzékeltetésére. Az, hogy ez pozitív értelemben történt, úgy látszik nem szempont. Tanultam az esetbõl, és leszámoltam néhány illúzióval.
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 25. - 19:53:13
(78/1363)
A Nagy Testvér figyel és mûködésbe lépett. nyilván nem szabad kiejteni a cigány szót. Pedig szerintem van mit ellensúlyoznia egy szimpatikus és tehetséges cigány fiatal említésének a köztudatban a cigányokról élõ képen.
Azt már rég észrevettem itt a Port fórumán, ha az ember a cigány, vagy a zsidó kifejezést említi, akkor az cigányozás ill. zsidózás és azonnal törölni kell.

Akkor ne feszegessük a témát tovább. Radics Gigi tehetséges magyar, bocsánat európai, vagy, ha ez sem jó, akkor a Föld lakója.
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 25. - 19:41:32
(77/1363)
Szerintem, ha elolvasod a szövegkörnyezetet, akkor semmi nem utal benne rasszizmusra. Csak az derülhetett ki belõle, hogy egyszerûen le voltam nyûgözve ettõl a kislánytól. Ettõl függetlenül, még lehet az a meglátásom, hogy a cigány nõk hajlamosak a hízásra. Akik nyomorban élnek és éheznek azokat nyilván kevésbé fenyegeti az elhízás, ellentétben azokkal, akik jólétben élnek. Azonkívül láttam a felvételen Gigi papáját, aki elég jól tápláltnak tûnt. Tehát semmi rasszista indítékom nem volt, pusztán sajnálnám, ha ez a szép és tehetséges kislány elhízna.

Azt meg nem tudom megállni és nem nagyon izgatnak a felém irányuló rosszindulatú megjegyzések sem, csak ebben az esetben nem igazán értettem.
abinya 2012 febr. 25. - 10:46:37
(76/1363)
De jó hogy nem nézek ilyen mûsorokat! :-)X-faktor,valóvilág,..pff...A tévémen szándékosan nincs rtl klub és tv2 beállítva :-))))
De hát kinek a pap,kinek a papné...:)
olahmiki1959 2012 febr. 25. - 05:06:19
(75/1363)
Néhány szó általánosságban a mûsorról. "Halálhörgés, siralom" - ahogy a költõ írta. Csak magamat tudom ismételni: nem hiszem, hogy a több tízezer jelentkezõbõl ez a huszonnégy, döntõbe került versenyzõ a legjobb. Minden adást láttam az új sorozatból, és felelõsségem teljes tudatában mondhatom, hogy eddig magasan ez a leggyengébb széria. Ezek közül a fiatalok közül talán hárman ha megütik azt a szintet, ami egy "énekversenyhez" szükséges. (Szerintetek a zsûri tudja, hogy mit jelent ez a szó valójában?) Bizonytalan hangtisztaságú, néha kifejezetten hamis, nem túl nagy hangterjedelmû versenyzõket engedtek be a döntõbe. A külsõt hagyjuk, azon mindenféle trükkökkel lehet segíteni, smink, frizura, öltözködés, hogy a stylist-ok is megdolgozzanak a pénzükért.
A mai adásban egyértelmûen Radics Gigi volt a legjobb, a többieket a Gundel játékhoz hasonlóan kellett volna eltüntetni a süllyesztõben. (A Radics lánnyal kapcsolatos, idióta, genetikázó megjegyzéseket felejtsük el, ha lehet!)
Az a baj ezzel az egésszel, hogy kezdõ, gyakorlatlan, de tehetséges emberekbõl sok mindent ki lehet hozni, eleve rossz alapanyagból viszont senki sem tud csodát csinálni. A mûsor készítõi eddig sok mindenre hivatkozhattak, hogy õk mennyire a szívükön viselik a tehetségek felkarolásának ügyét, hogy lehetõséget akarnak adni a feltörekvõ fiataloknak, blablabla, közben feketén-fehéren arról szól az egész, hogy a sok hülye szavazó nyomkodja az sms-eket, és dõljön a lóvé. A többi csak porhintés.
Csak azért fogom nézni továbbra is a mûsort, mert kíváncsi vagyok, mi lesz ebbõl az egészbõl.
olahmiki1959 2012 febr. 25. - 04:31:05
(74/1363)
Dantomb, ne hülyéskedj! Ki a bánatnak tetszik ez a nem is burkoltan rasszista humor? Azt hittem, kiérzed a szavaimból az iróniát, amikor azt írtam, hogy "nem is gondoltam volna, hogy ilyen remek humorod van". Idézõjel, öreg, idézõjel! Pörgesd fel magad, még a végén azt hiszem, hogy NEKED nincs humorérzéked!
Azért azt el kell ismerni, hogy most sem hazudtoltad meg magad, és gyorsan kihasználtad a lehetõséget, hogy belerúgjál egyet a "jobbosokba". Gratulálok!
Ami Fábry humorát illeti, van ami tetszik benne, és van, ami nagyon nem. Igaz viszont, hogy alpáriság tekintetében mondjuk a Heti hetesnek sem kell a szomszédba mennie!
mulao 2012 febr. 25. - 04:22:26
(73/1363)
Én úgy értettem, hogy a tv-ben azóta se hallottam énekelni egyik amatõrként nevezett versenyzõt se (vagy legalábbis én nem emlékszem). Nórinál és Pellernél is fennállt az a tény, hogy a hangjukat örökölték, mivel mindkettejük anyja és nõvére is énekes. A többi amatõrnek nem volt ilyesmi elõnye. Nem gondolom, hogy egy színésznek feltétlenül kell tudnia énekelni is, mert akkor nem lennének prózai színészek, csak musical színészek. Pl Bereczkit se vették fel prózai szakra, ám mikor a musical szakra jelentkezett egybõl. Nórának sok színházi munkája van most, szerintem nem dobná el egy CD-s-popkarrierért. És ez így van jól.
3/10
offtopic
Semprini 2012 febr. 25. - 02:04:00 3/10 Előzmény mulao
(72/1363)
"Nem csináltak egyik amatõrbõl se énekest, mert én azóta se hallottam egyik amatõr tagot se énekelni, még a nyertes Trokán Nórát se."
Már megbeszéltük egyszer: Trokán Nóra nem amatõr, hanem profi színésznõ, tehát elõadóMÛVÉSZ, akinek bizonyos mértékig a profiljába tartozik az éneklés is,ráadásul azt is profi szinten mûveli, jobban, mint a mai énekesmezõny tetemes hányada (vagy a Duett-versenyben lévõ többi profi, hogy ne menjünk messzire). Hogy azóta nem jelentkezett önállólemezzel, csak idõ kérdése sztem. De ha nem akar saját lemezt kiadni, az is az õ dolga, szerintem megvan a maga pályája.
offtopic
_Enzooka_ 2012 febr. 25. - 01:11:00
(71/1363)
ezt kifejtenéd? váá..inkább mégse. :D
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 25. - 00:37:24
(70/1363)
Az a Radics Gigi nevû kis cigánylány egyszerûen lehengerlõ volt. Remélem õ nyeri. Csodálatos hangja van és nagyon szép is. Igazi színpadi jelenség. Micsoda haja van!!!
Remélhetõleg vigyáz majd az alakjára, mert hajlamos a hízásra genetikailag. Nem tenne jót a színpadi karrierjének, ha elhízna. Mekkora sztár lehet még belõle, ha már 16 évesen így tud énekelni!
1/10
hekkevo67 2012 febr. 24. - 21:50:08 1/10
(69/1363)
Ezt magyar ember még nézi ? vagy csak a cigók ? ennek a 2mûsornak" egyetlen célja, hogy a fiatalok elé a bûnözõ, lusta magatartást állítsák.
szibel 2012 febr. 24. - 21:47:53
(68/1363)
Borzasztó! Bereczki egy erölködõ ripacs, após meglátja!
Darth Plagueis 2012 febr. 24. - 21:26:01
(67/1363)
De az egész mûsor már annyira sz@r, hogy már jó !
Darth Plagueis 2012 febr. 24. - 21:25:03
(66/1363)
Jájjá kókó dzsámbó.
jájá jé.
Hát az a csávó súlyos volt...
2/10
dantonb 2012 febr. 24. - 20:18:18 2/10 Előzmény olahmiki1959
(65/1363)
neki speciális humora van ,csak a jobbosok tudják értékelni ,kvázi mint Fábry hugyozós poénjait:)
1/10
greghouse 2012 febr. 24. - 13:37:01 1/10
(64/1363)
Jaj, istenem, "olyan kevés" még az énekes, pop, rock rap stb hiper szuper mega giga sztár Magyarországon, végül is a két tévénél még csak hatszor annyi "sztár" van, mint egész Hollywoodban... aztán majd jönnek a bulvárban a (fizetett) cikkek arról, hogy X énekesnek Y táncosnak nincs elég fellépése, nincs mibõl megélni....Csodálkoznak? Több énekesünk van lassan mint nõvér és ovónõ együttvéve. Menjenek vissza a szakmájukba. Vagy az iskolapadba.