Téma: Megatánc

Cassyus 2006 nov. 24. - 21:27:59
(54/74)
Olter Wanda-Túri Lajos által elõadott tangó alatt szóló számnak ki az elõadója és a pontos címe .Köszi a segítséget!
Szandy89 2006 nov. 24. - 21:26:23
(53/74)
köszi
Elwira 2006 nov. 24. - 21:10:03
(52/74)
Tarkan - Kiss kiss
Szandy89 2006 nov. 24. - 20:54:09
(51/74)
sziasztok. nem tudjátok mi annak a török számnak a címe amire somai dóra és baranya dávid táncolt ma?
pattus 2006 nov. 19. - 13:42:36
(50/74)
sziasztok, nemtudjátok h a kortásrtáncot milyen zenére táncolták? nagyon fontos lenne kérlek írjátok meg ha tudjátok a sospatti@citromail.hu címre, köszi szépen
szjuli 2006 nov. 19. - 05:44:24 Előzmény Vili
(49/74)
Vili! Én veszem videóra. ha kell jelezz:) Az elõdöntõk is megvannak:9
Egyébként, szerintem szupi a dolog. Az állandó reklámok baromira zavarnak, de ez van. Még a Megasztárnál lemértük, cca. 30 perc az össz. mûsoridõ, a többi reklám blablabla. A táncnál egy picit jobb a helyzet. Nem lehet a két mûsort összehasonlítani. Nekem egyébként a Megatánc sokkal jobban tetszik, mint a Szombat esti láz. Én inkább a fordítoo utánzást látom.Az RTL Klub baktat a TV2 után.
labrador 2006 nov. 13. - 13:33:41
(48/74)
Az operatõr mongyonle!!!
PszichoCica 2006 nov. 12. - 20:32:21
(47/74)
Szerintem nagyon jó mûsor... engem már a megasztárban sem érdekelt sem a zsûri, sem a mûsorvezetõk, semmi ilyesmi csak és kizárólag a versenyzõk... õk a legfontosabbak és õk teszik élvezetessé az egészet (és szerintem nagyon jól csinálják :))

Azért kíváncsi lennék, akik szidják a Megatáncot mit gondolnak a Szombat esti lázról... na az egy nagy rakás...!
Eizler Kornélia 2006 nov. 11. - 21:00:37
(46/74)
Sziasztok!
Nem tudja valaki megmondani,hogy ki énekli, és mi a címe annak a számnak, amire a blues-t táncolták?
Ha tudjátok, írjátokmeg, légyszi!

Kösz!
Vili 2006 nov. 11. - 13:14:30
(45/74)
Sziasztok!

Nem tudja valaki esetleg megmondani, hogy honnan tudom leszedni a korábbi részeket, ha esteleg nem láttam?

Köszi, sziasztok!
Bige 2006 nov. 06. - 14:07:55
(44/74)
Miért mondod,h nincs mit felfedezni rajtuk? Azért mert páran már tanítanak, koreográfusként dolgoznak egy kisebb pesti v vidéki tánciskolában pár éve, az egy táncosnak még nem a karrierje csúcsa. (vagy talán a kisvárosi hakni-énekesnek az lenne? ugyanaz,ha jobban átgondolod)
Sokkal több megbeszülést érdemel egy táncos szakmája,mint egy énekesé. Õk tényleg megdolgoznak ezért,nem elég egy adottság. Mégis kevesebb a lehetõségük. A megasztárosok nagy része lemezt adhatott ki - ott mérhetõ a sikeresség, ami nem feltétlenül arányos a tehetséggel. Egy táncos megítélésénél nem ilyen egyszerû. Mindegyiküknek más jelenti a csúcsot (kinek balettozni egy nagyobb társulatban és esetleg szólószerepet kapni, kinek pedig az ún. "divattáncoknak" elismerést szerezni - ezt a mûfajt sokan lenézik, pedig nagyon sokan tanulják). Náluk sajnos nem fogjuk látványosan érzékelni a sikereiket.
x-tro 2006 nov. 05. - 15:36:50
(43/74)
Ha valaki nem tanult táncot, legalább 5,10,15 évig, egyszerûen nem lehet színpadképes. Ez nem az a mûfaj, hogy kiállok a színpadra elkezdek ordibálni, és ha mázlim van és eltalálok néhány hangot még nyerhetek is. A tánc alapjait igenis meg kell tanulni, az pedig idõ. 1,2,3,5,10 év.
Persze, ki lehet állni a színpadra ötletszerûen ugrabugrálni, közben azt hinni, most táncolunk, ám az nalmas lenne, és inkább a Kandi kamera címû mûsorba, ill. a youtubera való.

Amúgy én is azt gyanítom, a tv2 a hülye taktikájával, hogy a botrányra készült, ezért halasztotta a megtáncit, gyakorlatilag ki is nyírta ezt a mûsort. Sajnálom azokat a versenyzõket, akik eddig is rengeteg energiát fektettek ... a semmibe.
ZAVI 2006 nov. 05. - 14:02:52
(42/74)
Szerintem itt akik edig ngatív véleményt mondtak (így én is) azok legnagyobb része a mûsorról, a kidolgozatlanságáról, az zsûrirõl stb. mondtak rossz véleményt, nem a táncosokról. Akik tényleg nagyon jól nyomják, profin ahogy írod, bár mondjuk akkor ehhez hozzátenném, amit már korábban is írtam, hogy ha szinte mindegyik tánctanár, meg oktató, meg 15 éve táncol, akkor ez milyen tehetség kutató, felfedezõ? Pl. egy 5 éve tanító tanáron, vagy háttértáncoson mit kell felfedezni, értékelni?
len1 2006 nov. 05. - 13:03:59
(41/74)
Szerintem rosszul látjátok, szerintem nagyon is jó a mûsor, jobb mint egy 4. Megasztár, hogy a Szombat Esti Lázról már ne is beszéljünk, itt legalább tudnak táncolni a versenyzõk nem úgy mint ott a sztárocskák, aki megnézi a SZEL bemutatóját, amikor Dukai Regina már fehéres szõke fejével dumál aztán elkezd vonaglani, akkor már tudhatja, hogy az a mûsor nem lesz komoly... Itt viszont lázni, hogy milyen vérprofik a versenyzõk, mennyire szeretik a táncot és mennyire keményen dolgoznak és akarják hogy sikerüljön az elõadásuk. Ilyen lelkesedést még a Megasztárban sem láttam. Meg érdekes is megismerkedni a különbözõ táncokkal mégegyszer hangsúlyozom PROFIK elõadásában.

Hajrá DÁVID, hajrá ILDIKÓ!!!
ZAVI 2006 nov. 01. - 09:40:52
(40/74)
Na, errõl beszéltem, örülök, hogy más is észrevette! Nekem tényleg semmi elõítéletem nincs a TV2-vel szemben, de nekem rögtön ez jutott eszembe enenk a mûsornak a láttán.
Én mindesetre már nem nézem, szerencsére hamarosan indul a Láz!
Meg ami még érdekes, hogy amióta megy ez a mûsor, itt szinte 99%-ban csak negatív kritika van, talán nem véletlenül.
Meroving 2006 okt. 31. - 16:06:09 Előzmény ZAVI
(39/74)
Zavi!

Az hagyján,hogy azért csinált táncosmûsort a TV2,hogy neki is legyen,de még a Szeszélyesre is kitalált állítólag valami szart.
zen2 2006 okt. 29. - 12:18:49
(38/74)
Tegnap azt hittem, a stábnak és az operatöröknek sikerült ráeszmélni, hogy ez egy táncos produkció, és másképp kell "csinálni" a dolgot, mint a dalversenynél. De sajna elég hamar rá kellett jönnöm, elhamarkodottan örültem, mert nem telt el sok idõ, hamar visszaállt a "régi kerékvágásba" a dolog. ;O(
És megint érzékelhetõ volt szerintem, hogy olyan is bent maradt aki a párjának köszönheti a szavazatot.
Odette 2006 okt. 27. - 17:10:17
(37/74)
Hajrá Geri!:D
zen2 2006 okt. 26. - 17:31:00
(36/74)
Hát igen, de nem csak a vezetõ operatörnek, hanem az egész stábnak, a készitõktõl a müszakig senkinek nem volt foggalma arról mit kéne csinálni. Vagyis mirõl szól egy táncos mûsor.
Mellesleg szerintem ez a dalversenyhez való kiesési forma sem helénvaló, mert kicsit nem igazságos, mivel párokra kell és lehet szavazni. Így hiába mondod azt, hogy hát igen a pár ezen fele nem állt éppen a helyzet magaslatán, ha a másik jó és húzza a produkciot, és ezzel benmard az is aki gyengébb volt. Az pedig, hogy kinek ki a párja és milyen stílusban kell táncolnia az abszolút a szerencsén múlik.
Szóval sztem nem volt szerencsés egy más mûfaj "verseny feltételeit ill. szabályait" teljesen ráhúzni erre a versenyre.

Aztán kicsit más, de megatánccal kapcsolatban: Milyen már az, hogy nincs ajtó a szobákon... a megaházban... Azért ez erõs és gyanítom súrol 1-2 alapjog határt.. Vagy szerintetek nem?
x-tro 2006 okt. 24. - 20:21:13
(35/74)
Egyetértek a közvetítés minõsége miatti felháborodással. Ilyen dilettáns munkát még nem láttam szombat este fõmûsoridõben, pedig tévézek vagy 35 éve.

Nem is a kameramozgásokkal volt a baj, hanem inkább azzal, hogy a vezetõ operatõrnek halvány lila fingja sem volt arról, mit is kéne mutatni. Miközben ezek a szerencsétlen táncosok izzadtak a parketten (vagy helyette valami undorító mûanyag csillogó linóleumon), nagytotálokat adott, valamint közeliket a zsürirõl, és semmitmondó, de minden bizonnyal attraktívnak hitt felsõ állású szekondokat a bambuló közönségrõl.
A táncosokról semmit. Semmi közelit, amelyen lehetne látni, hogyan táncolnak. Mi van a szemükben, az arcukon. Néha a tükörképüket, amely torzan tükrözõdött az említett linóleumról, azt mutatták, abból lehetett valamit kisilabizálni, vajon milyen táncosok is õk.

Szóval, TV2 mûszak, figyelem. Mindenki MONNYONLE! MOST!