Fantom 2 2012 febr. 18. - 20:57:29
(6/6)
A darab:ZSENIÁLIS.:-)
A díszlet:REMEK.:-D
A színészek alakítása:FANTASZTIKUS.:-)
A történet:IGAZI KINCS.:-D
10/100(10-bõl 100 pont).:-)
Megnézésere:ALKALMAS és KÖTELEZÕ.:-D
(-::-D
Fantom 2 2012 febr. 18. - 20:57:07
(5/6)
A darab:ZSENIÁLIS.:-)
A díszlet:REMEK.:-D
A színészek alakítása:FANTASZTIKUS.:-)
A történet:IGAZI KINCS.:-D
10/100(10-bõl 100 pont).:-)
Megnézésere:ALKALMAS és KÖTELEZÕ.:-D
(-::-D
Criobs 2010 ápr. 07. - 21:59:23
(4/6)
A díszlet: 10/10. A darabtól többet vártam. Rudolf Péter hozta a formáját, bár a szájába adott idióta szóviccek erõltetettek voltak. Egy poén volt csak az elõadás alatt, ami igazából tetszett.
--- spoiler ---
Poén: Ha nem vagy benne biztos, hogy altatóra van szükséged, aludj rá egyet! :)
--- spoiler vége ---
tribe 2010 ápr. 02. - 11:14:50
(3/6)
tehát szerintem olyan 10/4
tribe 2010 ápr. 02. - 11:12:05 Előzmény chirac
(2/6)
hát nem tudom. Tegnap láttam a darabot. Elöljáróban annyit, hogy általában nem klasszikus darabokat nézek, hanem "elvetemültebbeket", undergroundabb dolgokat. Ez azért persze neme gészen így van, mert minden kinövi magát, de mostanában például ilyeneket láttam hogy (Kockavetõ, A jég, Bohémélet, Szörprájzparti, Halálkemény, stb), valójában csak a feleségem miatt vettem meg (látatlanban) a jegyet, aki kedveli Rudolf Pé játékát. Nekem is megnyerõ, fõként, amióta hallottam tõle a Boris Vian "Tajtékos napok"-ját hangos könyvben. De ha õ nincs, ez a darab bizony egy nagy rakás lópikula. A szöveg jól meg van írva,és Rudolf Péter valamint kedves felesége kimagasló játékán kívül szinte minden más sablon és unalom. A (Volt) vidám színpadra mentem, mégis itt röhögtem a legkevesebbet - ppersze ez egy nem olyan darab, de az elején azért volt humor rendesen, ami aztán elfáradt végül. Nyertes Zsuzsa úgy beszélt, mintha be lett volna durranva a bal alsó fogsora végi (lehet így is volt, akkor bocsánat és persze tisztelet, hogy betegen is játszik), Hill ügyvéd valamint a független korház képviselõnõje rendben volt, de a többiek??? Ennél eddig csak színvonalasabbat láttam. A fõorvos gyakran meg sem várta az elõzõ színész mondata végét, már elkezdte az övét. Sok helyen bizonytalanságot éreztem, és az egész produkció komlett lapos volt, csak a Rudolf Péter játéka miatt nem mentem haza a szünetben, kíváncsi voltam, meg tudja-e menteni a darabot, de a második résznél sikerült neki, fõleg az utolsó negyed óra volt rendben.
Olyan ez, mint a zenében. Pár ezren megveszik a legújabb poplemezt, amin ismert elõadó énekel, aki népszerû ---pár százan megveszik a rétegzenét játszó underground banda lemezét, akiket alig ismernek. Ez utóbbiak mégis eredetibb dolgot adnak. Szóval a Centrál folyosóin kifüggesztett színészek jó nagy része igen ismert arc, mégis azt hiszem túl vannak értékelve. Összességében csalódtam, és jobb lesz visszatérnem a szokásos módszeremhez, vagyis nem járok klasszikus értelemben vett darabokra. szorri
10/10
chirac 2009 dec. 19. - 14:34:14 10/10
(1/6)
December 18.-i bemutató ismét bizonyította Rudolf Péter kimagasló tehetségét! 10/10.