Téma: Melléfogás

seberla márc. 11. 13:38:09
(12/12)
egyikért sem kár
6/10
etikett 2015 nov. 02. - 10:50:08 6/10
(11/12)
Szerintem ,,melléfogás" volt részemrõl megnézni ezt a filmet.
cellasto 2014 júl. 13. - 09:19:35
(10/12)
láttam már ennél rosszabb filmet is :)
mivel tegnap este épp nem volt más a tv-ben,megnéztem,egyszer elment :)
a vincentet alakító színészt amúgy sem láttam jó régen egy filmben sem
olahmiki1959 2014 júl. 13. - 07:28:26
(9/12)
Azt "marhára csípem" az amerikai filmekben, - természetesen ezt nagyon idézõjelben mondtam, mielõtt valaki félreértené, - amikor félprimitív, izomagyú bunkók, pénzbehajtó verõemberek lépten-nyomon filozófiai fejtegetésbe, egyetemi tanulmánynak megfelelõ szintû, világmegváltó gondolatokba kezdenek, miközben éppen agyonverni mennek valakit, vagy bibliai példabeszédeket idéznek a többi alvilági bunkó gengszter, meg narkóárus számára, miközben egy szitává lõtt, vérben úszó hulla fekszik a lábuk elõtt!
Ebbõl is látszik, hogy a rendezõnek fogalma sincs errõl az egész közegrõl, életében nem hallott még bûnözõ feketéket meg latin-amerikaiakat egymás között beszélni, azoknak kb. 150 szóból álló szókincsük van, - megtámogatva egy nagyjából 80-as IQ-val, - és akkor még sokat is mondtam.

Ennek a filmnek is jó volt az alapötlete, és a végére tulajdonképpen ezt is sikerült eltolni.
Tibag05 2014 márc. 02. - 16:00:05 Előzmény stalone
(8/12)
"Egy kisstílû bûnözõvezér meggyilkol egy kábítószer-terjesztõt."
HELYES!!!!!!! ennél már csak az lenne szebb, ha a világ összes bûnözõ csûrhéje EGYMÁST KEZDENÉ KIIRTANI MÓDSZERESEN!!!!!
1/10
stalone 2014 febr. 08. - 08:42:17 1/10
(7/12)
Egy ostoba , bugyuta , logikátlan történet két alvilági nagyfiú véres leszámolósdijáról.A film jól indul, majd lassan átfordul gagyi öldöklésbe. Valóban a 80-as évek B-kategóriás pif-puf filmjeit idézi meg. Ahogy a címe is utal rá : a megnézése is " Melléfogás " .GAGYI STORY!!!!

SPOILER ****** SPOILER ****** SPOILER

Full gagyi eleme a filmnek, hogy még egy nyamvadt testõr sem vigyázott az egyik fõszereplõ feleségére, bezzeg a másik nagy fiú háza tele volt " biztonsági személyzettel ". A másik, hogy miért kellett az elején megölni szerencsétlen dealert . GAGYI STORY!!!!
frenchbullie 2013 okt. 20. - 08:50:05
(6/12)
Üdv! Mivel Cuba Gooding és Harvey Keitel nevét láttam a fõszereplõk között, gondoltam, hogy ez egy jó film lesz. De tévedtem, mert nem jó. Helyesebben, nekem nem tetszett. Nem bírtam azonosulni a kisstílû meg nem kisstílû rosszfiúk problémáival. Néha pedig olyan érzésem volt, mintha egy Tarantino filmet látnék, igaz, egy olyan Tarantino filmet, ahol Tarantino nem jutott megfelelõ mennyiségû mûvérhez.
8/10
Roti1 2011 dec. 02. - 13:45:51 8/10
(5/12)
honnan lehetne megszerezni mert a hbo-s vetítés óta nem találom sehol?
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 12:59:50 Előzmény Red John
(4/12)
Egyetértek, jó kis múvi.
9/10
Red John 2011 szept. 29. - 22:44:47 9/10 Előzmény Roti1
(3/12)
nekem is nagyon tetszett a film. Jó durva.

***spoiler***
egyetértek Veled, a vége,az akciójelenet logikátlan és nem is tetszett. Addig jó a film.
A legvége is tetszett, szerintem a vége logikus, épp arról szólt elõtte a skorpió és a béka meséje,mindketten meghalnak.
8/10
Roti1 2011 aug. 13. - 11:01:11 8/10
(2/12)
Tegnap éjjel kapcsolgattam a tv-t és ment az HBO-n ez a film... eredetileg rajta elalvó szándékkal nyomtam be de egyszerûen annyira briliáns alkotás kezdett belõle kibontakozni és mikor bejött a képbe Vincent karaktere már kurvára lekötött úgyhogy alvás kifújt.... na de most: összegészében az volt a benyomásom ezzel a filmmel kapcsolatban, mint a Törvénytisztelõ polgárral.

***SPOILER***
Annyira faszán felvázolják, hogy már már kezdek filózni, hgoy a kedvenc filmjeim közt foglalhat helyet majd a felénél átmegy a 90-es évek B kategóriás akciófilmjeinek szintjére.... Ez pl. odáig számomra a világ egyik legjobb filmje amég meg nem ölik Vincent feleségét... utána az egyszemélyes hadjárat, meg az a logikátlan lépés Joshuától, hogy lelövi a fõnököt egy gyerekkori sérelem miatt miután egy életen át hûen szolgálta.... nagy baromság lett belõle. A Törvénytisztelõ polgárnál ott éreztem ezt a határvonalat mikor nyakon szúrja a cellatársát. Addig lenyûgözõ alkotás utána meg egymagában kinyírja a fél világot a sittrõl. Ugyanmár. Nem értem ha egy filmet félig megcsinálnak eszement kurva jól utána, hogy tudják így elbaszni.
/SPOILER

10/8
kowalsky 2011 ápr. 11. - 02:56:47
(1/12)
nagy melléfogás ez az elnagyolt,összetákolt történet
ahol szeretet,becsület, hatalom, etc.
zászlaja alatt végig-gyikolják a filmet
ezek-azok meg amazok..
elnélyülni nincs idõ, nincs miben
és nem is érdemes

SPOILER
mindezt egy narkós üres fecsegése miatt
SPOILER vége
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás