Téma: Melrose Place

10/10
Violin 2007 dec. 13. - 14:58:38 10/10
(624/3984)
Fúúúú....
Ma tényleg jó dolgok voltak,de Amanda abban a fehér ruhában középen fekete csíkkal!!nem azért,de nagyon jól nézett ki!!!

***SPOILER***

Holnap távozik Kim..Thomas Calabro viszont majd bénázik,nézzétek holnap,alig bír egy két könnyceppet ejteni,látszik,hogy tökre erõlködik amikor Kim-et elviszi az anyukája a koporsóban...
De ami a lényeg..én már Syd és Craig románcát várom.Annyira sajnálom,hogy ez akét tökfilkó,azaz ez két kis aranyos végre egymásra talál és erre..na majd meglátjátok.Craig törpe is öngyilkos lesz,tiszta Rómeó és Júlia.
Hogy a romantikázást kissé lehûtsem az azért igaz,hogy a Sydney-t alakító Laura Leighton népszerûsége miatt Amanda,azaz Heather Locklear-éhoz hasonló fizetést kért,amit Spelling nem támogatott,ezért távozott Syd rekordgyorsasággal a mostani széria végén és ezért lett olyan gyors a románcuk Craig fiúval is..
Amugy Marcia Cross is így járt,neki se emeltek gázsit,de õt ugye könnyebb volt kiírni,hisz sok baj volt mán vele elõzõleg is.
Wuss 2007 dec. 13. - 14:56:18
(623/3984)
Én nagyon kedvelem mattet, de a lyálcsorgatást azér' kihagyom:)
Mindenestre nagyon "cuki" volt abban a rózsaszín ingben. Kis ratyi fiú!
Wuss 2007 dec. 13. - 14:53:11
(622/3984)
Sydneyt azért vétek lenne összehasonlítani lexivel.
Még a hajuk is más.
Wuss 2007 dec. 13. - 14:49:47
(621/3984)
Hmmm...
Úgy látszik, többet tudsz rólam, mint én!

nick húzentrógerben? Elég morbid poén lenne:)
Jazzyke 2007 dec. 13. - 14:45:58
(620/3984)
Halihó!

Aki Matt rajongó, remélem ma "csorgatta a nyálát", mert a mai részben nagggyon jól nézett ki :-) Még ha egy kicsit rosszul is bánt az anyukájával. Amúgy már várom, hogy Amanda összejöjjön Kyle konyhafõnökkel, mert szerintem tökre összeillenek. Amandának ezek az abszurd szövegei, õ és az önmegtartozkodás :-) Kimet most így a végére nagyon megsajnáltam. Kár, hogy õ így lép ki a sorozatból. Viszont ez az Alison..... ehh no comment.
Wuss 2007 dec. 13. - 14:43:31
(619/3984)
Hát, ma aztán röpködtek a jobbnál jobb beszólások. "taylor, te egyre jobban hízol" - hát itt rendesen félrenyeltem kaja közben:)
burnsnek milyen jól áll az arcán a boxer által okozott "kis" sérülés. hehe!
Hova lett josh? megan így lerázta magáról?? hmmm.
Meg az se volt rossz, ahogy sam apja megjelent. Úgy lépett ki a sötétbõl, mint a halált hozó kaszás. Szinte megfagyott a levegõ!
10/10
bayswater 2007 dec. 13. - 14:30:12 10/10
(618/3984)
Helló!
Mato, látom, hiányoltál! Londonban voltam, mit ad Isten, Bayswaterben... hehe...
Lemaradtam pár részrõl, de annyit termeltetek, hogy képtelen vagyok teljesen visszaolvasni, viszont annyi már lejött, hogy iszonyú sok minden történt, és röpködtek a pofonok, tányérok...

Mai rész, Craig, Amanda párbeszéde:

-Önmegtartóztató? Na, de meddig?
-Mondjuk úgy, hogy addig nem tanácsos visszatartani a lélegzetet.

Ezen kifeküdtem....

Matt viszont csúnyán bánt anyukájával.

Amanda és Kyle már melegednek. "Maga nem is olyan papucs, mint amilyennek képzeltem - közli Amanda Kyle-lal.

Szegény Kimmie a végét járja.

Alison meg... hát, inkább nem mondok semmit. Idióta liba.

Meglestem a linket, az ilyen volt, ilyen lett... linket. Nagyon jó!!! egy-két szereplõ irtó csúnya lett, viszont Matt a javára változott. Meg Kimberly is, bár valóban, van ott egy kis Botox...
10/10
Violin 2007 dec. 13. - 13:26:19 10/10
(617/3984)
Férfiak!nem értem...csak azért,mert egy nõ alváza nem rossz azért még nem feltétlenül néz ki jól..Lexinek tipikus LÓfeje van,naggyon nem szép..
Sydney-vel meg nem is említhetõ egy lapon Matokám,ezt kikérem magamnak!!!Sydney arca is bájos,de az alakja is nagyon arányos.ez nem mondható el Lexirõl,aki egy csípõnélküli,randa lóarcú némber!
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 13:21:11
(616/3984)
Apaaa, kezdõõõõõdik! :-)))))))))))))) (boccccs, .....) :-))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 12:43:02
(615/3984)
Én inkább Megan szélnek eresztéséért gyújtanék gyertyát ... :-))
8/10
tibet95 2007 dec. 13. - 12:32:22 8/10
(614/3984)
Burns huzentrógriban szerintem nem rossz Michael lehet hogy neki se lenne rosz de Jake
neki rosszul állna
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 12:24:27
(613/3984)
Hát, ezek a nagyszerû sorozatok valahogy kimaradtak az életembõl, bár tény, hogy néhány részt láttam. Bár az Isaura-ból sztem egyet sem, azt viszont hallottam, hogy gyûjtöttek pénzt. Hihetelen!! :-))

Megnyugodtam, de "bûnrészes" vagy, mert örültél a likvidálásnak!! :-))))))))))))))

És hogy jobb a doki, húzentrógerben vagy farmerben és bõrdzsekiben? Vagy így is úgy is?? Nick-et képzeltem még el húzentrógeres megjelenésben (OK, befejeztem... ) :-)))))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 12:19:07
(612/3984)
Wuss, utánanéztem Lexinek. Szerintem is nagyon jól néz ki. És rájöttem - legalábbis azt hiszem :-)) - még valamire: bár nem ismerlek (de azért mégiscsak egyre jobban), hogy Te nagyon preferálod a "vörösöket". Lexi akár Syd nõvére is lehetett volna. :-))

Brooke: hát volt egy modora, való igaz... de külsõségeivel kompenzálni tudta jellembeli fogyatékosságait!! :-))))))
Ártatlan?? Hát persze!! Miben volna "bûnös"?? :-)) Mondom, nem is néztem a sorozatot, miután vízbe fúlt szegény... :-)))))
10/10
Violin 2007 dec. 13. - 12:09:34 10/10
(611/3984)
Matokám.még valami,persze,hogy van olyan,hogy a nézõk kérésére..ha nem emléksznél a nagy sikerû Dallas c.sorozatban pl.a nézõk kérésére hozták vissza a Bobby-t alakító Patrick Duffy-t,mert többen öngyilkosok akartak lenni,amiért kiírták.itthon mág Isaura-nak is gyûjtöttek,ehhe..:)
De megnyugtatlak,Brooke eltûntetése nem az én lelkemen szárad.:)
10/10
Violin 2007 dec. 13. - 12:07:40 10/10
(610/3984)
Wuss,törpészetesen Sydney-nek nem csak a fején volt törülközõ,he-he..szerintem akkor Kyle sem utasítja vissza..vagy ki tudja???!!!
Mato.Mancicni bohócfejjel is 10-es,mégpedig a humora miatt.
10/10
Violin 2007 dec. 13. - 12:05:55 10/10
(609/3984)
***SPOILER***

Derekek!pénteken mindenki készüljön...gyújtson gyertyát és miegymás..ugyanis:Kimberly eltávozik!!!!!!!!!!!!juhhééééééééé.....!!!!
Wuss:mi is készülhetünk ugyanis Sydney meghal ennek az évadnak az utolsó részében.torokszorító lesz.
Tudja mán valaki,hogy az ünnepek között lesz e MP,azaz dec.27-tõl szerdától megy e tovább?
nemsoká jön Micki húgicája is...
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 12:04:10
(608/3984)
Komolyan, van ilyen, hogy a nézõk kérésére?? Most ez egy filmsorozat vagy valóságshow?? Violin, remélem Te nem vagy tettes!?!? :-)))))))))

Michael-t 10-esre értékelted, mostmeg aszondod' bohócfeje van. Vagy a kettõ nem zárja ki egymást??
És Jake?? Mármint Jake húzentrógerban?? :-))
Wuss 2007 dec. 13. - 11:47:40
(607/3984)
Hajmosásból jött és csak a fején volt törülközõ???
Hát, akkor jó nagy barom vagyok, hogy kihagytam a tegnapi részt. Legalább akkora, mint kyle, hogy ismét visszautasította a kiscsajt!!! ,,hogyan tehetném jóvá?" -- Jézus Máriám!!! Én kapásból ráválaszoltam volna, hogyan tegye jóvá:)
Wuss 2007 dec. 13. - 11:39:46
(606/3984)
ártatlan Brooke?
Ez ugye vicc??:) A nõi értékelésemnél leírtam, mér'.
Lexi egy elég dögös maca lesz, peterrel fog majd kavarni. Õ lesz majd a kéjvágy, az aljasság és a bosszúvágy eleven megtestesítõje. (asszem)

Megint rátapintottál a lényegre:) sydben valóban van egy "kisördög", de ez nem olyan, mint amilyen tayloron uralkodik. taylor elszántabb, ha õ a fejébe vesz valamit, akkor .... juhúúújj! God help us!!
Sydneyvel kapcsolatban elfogult vagyok (erre jól rájöttél, pedig nem is ismersz), és engem akkor sem idegesít, amikor tudom róla, hogy "tapintatlan és flegma", mert õ ilyenkor is vicces.
10/10
Violin 2007 dec. 13. - 11:22:34 10/10
(605/3984)
Wuss!a tegnapi részt sajnálhatod,ha nem láttad..Sydneyd mikor Kyle rátör,hogy miért mondta el Peternek a dolgukat,nos Syd éppen hajmosásból jön,fején egy törülközõ és olyan pillantásokat lövell az ártatlan kyle felé és még meg is kérdezi:hogy tehetném jóvá?de Kyle nem vezsi alapot,szóval nagggyon csábos volt a kis vöri:))Örülök,hogy tetszett az epizódismertetõm:)
Brooke szép volt,de az egyik legnagyobb hernyó,õt pl. a nézõk kérték eltüntetni,mert már nem bírták a stílusát.
Mato.Burns szerintem jó abban a húzennrtógerben.:))Mancicni szerintem vicces lenne benne..Michaelnek amúgy is olyan bohócfeje van.Különben mostanában Amanda,azaz Heather Leckler és Jack Wagner egy pár.
Lexi az majd a 6.évadban jön,asszem és egy kibírhatatlan banya lesz.jajjaj..
Sydney kavarása azért nem minidg olyan ártatlan és õ is került már jó kis kelepcékbe.de valóban gyönyörû.