Téma: Melrose Place

Mato Grosso 2007 dec. 13. - 11:02:24
(604/3984)
Ki lesz ez a Lexi és mikor jön??
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 09:10:59
(603/3984)
Wuss, osztan' miért rühelted szegény ártatlan Brooke-ot?? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 09:09:01
(602/3984)
Lányok, kinek hogy tetszik Burns doki húzentrógeres szerelése?? Michael-nek nem kellene szintén, hogy egységes "egyenruhájuk" legyen?? :-))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 09:05:31
(601/3984)
Taylor: "azért kellett elhagynia a sorit,mert nagyon elszállt vele a ló,olyasmi volt már élöbe is mint a soriban"

Ez aztán a bulvárhír!!!! :-))))))))))))

"taylor hozzá képest egy semmi,a haja jó,de sztem fejre elég ronda.bár biztso lesz olyan aki megcáfol de akkor is :)"

Nem írom má' le mégegyszer .... :-))))))))

"én brookot birtam,sztem k*rva szép nö"

Ebben egyetértünk ... :-))
A szinkronja viszont nem volt annyira jó, bár illet hozzá...
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 09:00:54
(600/3984)
Hát, azért ami a dolgok helyes lefolyásának irányát illeti, Syd néha görgeti az események fonalát erre-arra. Az viszont igaz, hogy mivel egy kicsit "ügyetlenebb" ilyen téren, ezeknek nincs akkora súlyuk. Taylor ezt nagyobb fordulatszámon teszi, õt komolyabban kell venni, azt is mondhatnánk, "veszélyesebb". :-))
Na jó, elfogult vagy Syd-del kapcsolatban, nekem olybá tûnik (ami érthetõ is). :-)))) Amúgy valóban remek színésznõ is. Azért van egy kisördög benne, ami Taylor-hoz teszi hasonlatossá idõnként, csak - számotokra hálistennek - nem olyan ügyes e mûfajban. :-)) Néha azért idegesítõ, mert tapintatlan és flegma, de gyönyörû, így el van nézve. :-)))))))))))))))))))))))
Carter gyerek kiszállt a sorozatból a múlt héten?
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 08:51:25
(599/3984)
OK, kell is az néha!! :-))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 08:50:23
(598/3984)
Köszi a beszámolót Violin, részletes, már csak a képi illusztrációt hiányoltam ... :-)))))))))))
Ááá, Taylor akár a macska, általában talpra esik... :-))
Mato Grosso 2007 dec. 13. - 08:46:45
(597/3984)
:-)) És melyikõjük lenne a "fõnök"?? :-))
makrai.lilla 2007 dec. 13. - 02:33:15
(596/3984)
nekem taylor a legellenszenvesebb és olvastam is egyszer vhol h azért kellett elhagynia a sorit,mert nagyon elszállt vele a ló,olyasmi volt már élöbe is mint a soriban,persze akkor már nem sok voolt a végéböl..amikor lelép a gyerekével az jo volt. :)
én brookot birtam,sztem kurva szép nö.a taylor hozzá képest egy semmi,a haja jó,de sztem fejre elég ronda.bár biztso lesz olyan aki megcáfol de akkor is :)
láttam ezeket régi uj képeket énis.hááát kim elég érdekes lett.ha nekem ilyen nagy homlokom lenne tuti egy kis frufruval eltntetem...
a sydes weblap tok jó...sztem neki viszont a rövid haj állt jobban...a megan meg mint egy csontváz...olyan fura,valoban megöregedtek szegénykék..
nah majd ha jön a jennifer,neki lesz még jó haja,a boszikhoz képest itt tökre máshogy fog kinézni.
jah szttem még a lexi volt az egyik legszebb a soriban
de ez a 6.7 évad katasztrófa. nemtudom minek kelleett a régi szereplöket mindet kiirni..fölef sydet..bezzeg alisont nem irták volna ki,ö áll.magátol távozott...
nekem is a kedvencem ,már irtam is,de én itt ennél az évadnál igy befejeztem volna.. vagy ne irják ki a sok régi szereplöt.
Wuss 2007 dec. 12. - 19:28:33
(595/3984)
Háááát....
Szerintem nincs sok közös vonásuk.
Taylort nem érdemes senkihez sem hasonlítani, mert neki nagyon sajátos stílusa van. Talán lexi lesz majd hozzá hasonló, de õ sem teljes egészében. brooke volt még nagyon ilyen nyafka, de õ is más volt. Mondjuk, azt megsúgom, hogy az én szememben taylor egy áldott jó lélek brookehoz képest. Brooke-ot a szó szoros értelmében RÜHELTEM!!!
Sydney se egy könnyû eset, meg azért õ is eléggé szeret, ... szeret? Elnézést, IMÁD kavarni. De õ olyan komolytalan, amikor probál gonosz lenni, hogy az ember ilyenkor legszívesebben mosolyogva megveregetné a vállát, hogy ,,ugyan már, Sydney!":)
Én sosem tudnék rá haragudni, fõleg, amilyen gyengéden tud idõnként mosolyogni, ártatlan arckifejezéssel. Gyakran szogtan leszegni a fejét és idõnként félig lehunyja szemét és ilyenkor olyan, mintha mindent megbánt volna.
Emlékszem, volt egy rész, amikor még kavart a házas mancinivel, és ... már nem emlékszem pontosan, hogy volt, de emlékszem, amikor beállított janehez a cuccaival. Megállt az ajtóban és könnyes szemekkel probálta meggyõzni janet, hogy mennyire sajnálja, amit tett. De janet nem hatotta meg és kizárta. És emlékszem, akkor arra gondoltam, hogy imádom ezt a kis vörös csajt, és, ha az én ajtómban állt volna így, akkor én ..... fhú! Ezt inkább nem írom le!
Na mindegy, szóval sydney egy angyal és én mindent megadnék neki, hogy boldog legyen! De kyle meg úgy viselkedik vele, mint egy óvodás. Ostoba. Vehetne tõlem néhány leckét, hogyan kell bánni egy ilyen imádnivaló, gyönyörû lánnyal.
Wuss 2007 dec. 12. - 18:50:42
(594/3984)
Egyetértek!
Ugyanilyen szadomazo formában tudnám én is elképzelni:)
Wuss 2007 dec. 12. - 18:49:38
(593/3984)
Én sem láttam a mai részt, de ahogy elolvastam Violin igen alapos és minden részletre kiterjedõ irományát, úgy érzem, mintha végignéztem volna a mai epizódot:)
Ez a kibeszélés, leskelõdés, "pont idõben" való megjelenés, melynek legtöbbszõr elég kínos következményei vannak, nagyon jellemzõ erre a sorozatra. Ha én is ott élnék, egy nyugodt másodpercem se lenne. Ez már egyszer biztos!
8/10
tibet95 2007 dec. 12. - 17:32:06 8/10
(592/3984)
Ugye, de nem vagyok ilyen csak néha!
10/10
Violin 2007 dec. 12. - 17:26:37 10/10
(591/3984)
Mato!!de kár,hogy lemaradtál a mairól.Taylorod ugyanis nem volt a magasságokban..na szóval lássuk csak..
***SPOILER***
Taylor természetesen Burns-nél talál menedéket,mivel Kyle cimbora lecseréli a zárat,sõt az üzletbõl,azaz az étterembõl is ki akarja tenni Taylor-t.Taylor persze ezt nem hagyja,s igy végül felesben vezetik tovább az éttermet.Peter nem lelkesedik az ötletért,hogy Taylor hozzá költözzön,mivel ahogy mondta:nem akarja elkötelezni magát egy újabb kapcsolatra.
Alsion-t ágyba parancsolja az orvos,így minden pletykát meghall az udvaron,többek között,hogy Taylor sógora volt Peter,valamint,hogy Kyle-nek mgvolt Sydney az étteremben..ezek után persze leadja a drótot Jake-nak és Samanthanak..Amanda Jake-nál búslakodik,Craig-re várván és ekkor Jake barátunk elárulja neki a titkot,vagyis,hogy Taylor régóta ismeri már Peter-t,s ebbõl Amanda rájön mindenre.Pedig már éppen kezdi beismerni Jake-nek,hogy õ kergette a férjét más karjaiba(ami valljuk be igaz is volt).Szóval a szõke ciklon Amanda természetesen egybõl Peter-hez vágtat Craiggel a nyomában és kicsit kapatosan,de ráront a hiányos öltözetben lévõ Taylor-Peter párosra és jól beolvas Peternek,vagyis elmondja,hogy megtudta,hogy Taylor valójában Peter exfeleségének a kishúga..ezt mindneki,beleértve Craig is nagy ámulattal hallják..Majd Amandáék elviharoznak s Peter kérdõre vonja Taylor-t,aki láss csodát összeomlik és nem tud hazudni ez egyszer és mindent bevall Peternek,vagyis,hogy valójában egy bostoni lapban olvasta Peter börtönbekerülését és azonnal LA-be repült..erre Peter is begerjed és elutasítja Taylor-t..
Sydney ismét alakít és a butikjában egy új csodadesign-t avat fel,amikor is egy hölgy belebotlik és megsérül..Syd tartván a beperléstõl Peternél tudakozódik a hölgy kórlapja felõl,s mikor Peter az orvosi erkölcsre hivatkozik Sydney-bõl kibuggyan,hogy Perter nem papolhat neki az erkölcsrõl,hisz amíg õ csak egyszer feküdt le Kyle-lal az étteremben addig Peter azt számtalanszor megtette Taylorral..így kiderül a Syd-Kyle féle dolog is..mert persze Kyle megvágja magát,s ugyan kihez kerül a kórházban,ha nem Peterhez,aki alaposan a fejére olvassa mindazt amit Syd-tõl megtudott,de oh nem Taylor is pont akkor bukkan fel az ajtóban,s hallja,hogy Kyle is megcsalta õt,nem csak õ Kyle-t..
Sydney incidense végül tényleg perrel végzõdik,mivel a hölgy beperli õt a baleset miatt ami Syd butikjában éri.
Meghann visszakerül az utcára,de Michael utánamegy és kibékülni látszanak.
Mancic szintén próbálja elásni a csatabárdot Peterrel,de nem tudni,hogy mindezt tényleg komolyan gondolja vagy csak azért,mivel a fõorvosi pozícióra fáj még mindig a foga.
Juccmokk 2007 dec. 12. - 16:33:48
(590/3984)
Úgy értettem ezt az ütlegelést, hogy vmelyik nap leütötte Amanda Taylort, és mivel folyton veszekszenek meg ilyenek, gondoltam, a kapcsolatukban is ezt csinálnák... esetleg szadomazo formában. :D
Mato Grosso 2007 dec. 12. - 15:56:28
(589/3984)
Ejjjj, de kis kárörvendõ vagy.... Én nem láttam a mai részt... :-))
Mato Grosso 2007 dec. 12. - 15:55:47
(588/3984)
Violin, hidd el nekem sem tûnt fel Alison, látod, hiszen tibet95 figyelmeztetett ... :-))
8/10
tibet95 2007 dec. 12. - 14:48:54 8/10
(587/3984)
Ma jól megkapta Taylor
10/10
Violin 2007 dec. 12. - 11:17:24 10/10
(586/3984)
Mato,az a tegnapi Alison -féle felvillanás elég is volt.arra értettem,hogy nem szerepelt,hogy nem került felszínre,szóval,hogy nem õróla szólt egyik részlet sem..
Michael a legpoénosabb figura,de néha Peter-nek is vannak jó beszólásai.
Kiváncsi vagyok mi lesz ma szegény Taylorocskával?befogadja e a doki??
Mato Grosso 2007 dec. 12. - 09:35:00
(585/3984)
Wuss, valamire nem válaszoltál :-)) (tegnap 17.05-ös hsz)