Téma: Melrose Place

Mato Grosso 2007 dec. 09. - 18:19:59
(504/3984)
Jane és Kimberly eszméletlenül jól néznek ki a képen (mármint a késõbb készülten)!! :-))
Mato Grosso 2007 dec. 09. - 18:17:17
(503/3984)
Köszi, de ez nem "vélemény" Taylor-ról, hanem egy objektív értékelés... :-)) Aztán mindenki eldönti, hogy kedveli-e vagy sem. Semmi gond ezzel, ha valaki nem, de remélem azzal se, ha valaki igen :-))

Igen, Burns is "megszerette", vagy hogy érted?? :-))
Mato Grosso 2007 dec. 09. - 18:14:32
(502/3984)
Hugh Grant alias Jake?? :-))
10/10
Violin 2007 dec. 09. - 17:50:22 10/10
(501/3984)
Kedves Mato,elemzésed valóban lenyûgözõ.
Ezek szerint Taylor egy ma születtet angyalka,akit pusztán a szerelem édes,mindent elsöprõ érézse repített LA-ba a híres Burns dokihoz..hmm,majd még gondolkozom ezen a dolgon!!:)))
De azért ne aggódj,Juccmok is odáig van Taylor-ért,hja meg mostanában Burns is,hi-hi:))))
10/10
Violin 2007 dec. 09. - 17:47:24 10/10
(500/3984)
Hellóka!tök jó a site,szerintem jól megemberesdtek a "fiúkák"..Hehe,felettük is eljárt az idõ,de szerintem még minidg jobban néznek ki,mint egy hazai 40-50-es "sztarocska",ehhe..
Hugh Grant,alias Jake a sorozat után éttermet nyitott,szóval az egyetlen jelentõs szerepe a MP volt..A legtöbbjük ezzel alapozta meg a karrierjét.
Vicu 2007 dec. 09. - 15:21:49
(499/3984)
Hú...ez tanulságos volt!!!!Billy fiú tényleg borzasztó és nem is fiú már...inkább Billy papa.De Peter is elég gáz....
Thomas Calabro viszont ugyanolyan.
judith 2007 dec. 09. - 11:41:00
(498/3984)
Találtam egy jó kis cikket, ilyen "Akkor és ma"-típusú, nézzétek meg. http://sameritech.wordpress.com/2007/09/29/melrose-place-where-are-they-now/
Billy nagyon-nagyon pocsékul néz ki, de a többi srác is eléggé hááát... Amúgy valamelyik részben volt Kimberlynek egy jó mondata, az nagyon tetszett. Valami olyasmit mondott Megannak, hogy "Te is tagja lehetsz a Mrs Michael Mancini klubnak. Zártkörû társaság." Ez aranyos volt:)) Ja, és szerintem is sokkal jobb Taylornak Détár Enikõ, olyan vidám, lendületes hangja van, Simorjai Emese olyan orrhangon beszél, és olyan nagyon anyukás. Mellesleg Alison hamarosan megszüli az elsõ gyerekét, a második férjétõl.
judith 2007 dec. 08. - 22:08:33
(497/3984)
Szerintem a legszebb Amanda, Syd tényleg kis helyes, Eve is nagyon szép lesz, csak ugye ott is a karakter lesz idegesítõ. Taylor külseje OK lenne, de ez a nagy száj... Megan és Sam tök átlag, aki még szép az Kimberly. Mondjuk itt még nem annyira, de pl a Született feleségekben sokkal szebb, pedig egy tízessel öregebb. Mondjuk ez általánosan elmondtható a Melrose-os csajokról, hogy minél idõsebbek, annál jobban néznek ki. A pasiknál pont az ellenkezõje igaz. Szóval Marcia szép is (gugliban meg lehet nézni a képeit), és nagyon jó színésznõ is. Pasik közül Kyle a legjobb, Craig napjainkban tök jól néz ki(itt még kölyök volt), Peter, Billy és Jake nagyon-nagyon megöregedtek, csúnyák lettek. Matt egyre jóképûbbé vált, a Született feleségekben marha jól néz ki.
Wuss 2007 dec. 08. - 16:28:48
(496/3984)
Hmmm. Ez klasz!
De szerintem itt éppen be voltak drogozva és kivettek hárman egy szobát, hogy jót hancúrozzanak:)
Vagy ezt tudom elképzelni vagy valóban egy címlapfotózást.
Vicu 2007 dec. 08. - 13:36:55
(495/3984)
Nézegettem képeket,és ez elég érdekes a 3 nõszemélyrõl...biztos valami címlapfotózás volt.
Vicu 2007 dec. 08. - 13:35:39
(494/3984)
Hú ez részletes lett,de jóóó! :D
Mato Grosso 2007 dec. 08. - 12:50:45
(493/3984)
Szia Juccmokk, valóban "kámforosodtam" az elmúlt napokban, valamint hõn szeretett civilizációnk elekktronikus vívmányait is mellõzni voltam kénytelen (tv és net). A héten csak a hétfõi részt láttam. Látom Taylor egy igen központi figurája lett e fórumnak. :-))

"Azt nem tudhatom, Violin kíváncsi-e Taylor pszchológiai síkú elemzésére, de én igen ... :-))"

Ezzel ezek szerint még tartozok. Persze én elsõsorban a színésznõk miatt nézem a sorozatot, ha nézem, de talán magyarázható Taylor viselkedése is bizonyos összefüggésekkel (ami alatt nem azt értem, hogy ezt a forgatókönyvírók is így látják). :-)) Tehát a Melrose, az én verzióm szerint következik, valamint ami alapján követhetõ a karakterek alakulása. Mivel a pszichológia biológiai-kémiai alapokon nyugszik, ez a lesz a megközelítésem elsõ fázisa. Nézzük, hogyan került Taylor a sorozatba. Ja, igen, Ti többet tudtok a sztoriról, én kevesebb részt láttam, szóval javítsatok, ha valahol hülyeséget írok. Taylor azért ment L. A.-ba, mert szerelmes volt a dokiba. Tehát elsõként azzal kell tisztában lennünk, mit is jelent a szerelem, milyen hatással lehet az ember viselkedésére. A férfi-nõ párkötõdésében két szakaszt lehet megkülönböztetni: a vonzódás és a kötõdés fázisát. A vonzódás tulajdonképpen a szerelmi érzést jelenti. A második, a tartós kötõdés fázisában a pár mint már új egység viselkedik, megjelenik a kölcsönös önfeláldozás, az önzetlen szeretet (ezt most ugye mellõzhetjük). A vonzódás periódusát jellemzi a szerelmes, felhõtlen rajongás, a mi a partner jó tulajdonságait nagyítja fel, és az eufóriás örömteli állapotot, az energiák mozgósítása, a boldogság érzete minden kritikát háttérbe szorít. A szerelmi állapot elõidézésében olyan természetes anyag játszik szerepet, amelynek enyhe hallucinogén hatása van. Ez a feniletilamain vagy szerelemhormon, egy, az amfetaminok csoportjába tartozó vegyület. Kb. 2-3 év alatt az agy hozzászokik ennek a hatásához, és az elsõ fázis elmúlik. Ez a szerelem neuroendokrinológiája, azaz hormonhatástani alapmechanizmusa, amelynek mûködési elve általánosan jellemzõ minden emberre. Az említett 2-3 év, amely ideig a szerelemi érzés idõtartamáról beszélhetünk, jóval tovább elnyúlhat, ha az érzés viszonzatlan marad, tehát a beteljesülés hiánya áll fenn. Ugye ez az eset áll fenn Taylor esetében is, aki a nõvére (Bess?, Beth?) férjébe szerelmes, viszonzatlanul. Ez tehát egy rendkívül erõs motiváció a szeretett fél megkeresésére azok házasságának megszûnte után. Az már más kérdés, hogy kinek milyen etikai felvetései vannak azzal, hogy egy nõ a halott testvére özvegyére pályázik, én csak azt mondom, hogy a viselkedése magyarázható. Aztán bekerülve az MP-be, egyszerûen próbál furmányos cselekkel a doki közelébe férkõzni. Fontos, hogy az emberi viselkedésre általánosan jellemzõ a kompenzáció, mind pozitív és negatív értelemben, tehát az esetleges bûntudat kisebb mértékben jelentkezik, ha a megbántott félnek is van valamilyen korábbi bûne az adott érzelmi téren. Tehát Taylor kevésbé érez bûntudatot Kyle "megvezetése" miatt, hiszen annak kialakulását ellensúlyozza Kyle korábbi félrelépése. Tehát Taylor a MP-be érkezése idején tulajdonképpen egy szerelmes nõ mindössze, aki elég bátor ahhoz, hogy merjen valamit tenni boldogsága eléréséhez. Az pedig, hogy ki milyen genetikai háttérrel, valamint a civilizációból tanulás révén átörökölt viselkedéselemekkel miképpen képes élni, nagy ingadozásokat mutat. Wuss, írtad azt hiszem, hogy Taylor MP-be kerülése óta milyen jól befészkelõdött, és azzal fekhet le akivel akar. Mikor ezt írtad, Taylor még nem csalta meg férjét, míg Kyle már megtette ezt korábban, ráadásul akkorra már Sidney-vel is. Aztán ezeket a mostani részeket meg nem láttam, kár, ha ennyit szerepelt benn Taylor... :-)) Most ennyit errõl.

Szavazás:
Amanda:7
Jane:9
Sidney:8
Kimberly:7
Megan:4
Alison:5
Jo:7
Alycia:7
Brooke:8
Taylor:10+1
Sam: 10

Befejezem má', mert ez elég maratoni lett ... :-))
Ja, igen Juccmokk, a Burns-Taylor kanapés részt sajnos nem láttam, de vállaltam volna egy rövid színészi karriert, az biztos. :-))
Bár már megszoktam, hogy "támadtok" Taylor miatt, azért jól esik, hogy nem teljesen vagyok egyedül a véleménnyemmel, legalábbis bizonyos vonatkozásokban ... :-))

Remekbe szabott víkendet Mindenkinek!
Juccmokk 2007 dec. 08. - 10:52:14
(492/3984)
Szerintem Taylor jól néz ki, tök különleges, más mint a többi. Én vhogy nem találom rondának a száját sem, bár ha direkt ekkorára töltette fel a teljesen normális méretû ajkait, az nagy idétlenség, de mivel ennyire feltûnõen vastag, nem hiszem, hogy direkt csinálta. :)
Vicu 2007 dec. 08. - 09:25:53
(491/3984)
Csalódtam....láttam a Dirtbõl részleteket.És ugye "Jake" szerepel benne.....nagyon megvan öregedve szegénykém ráadásul milyen karaktert formál meg...húúú...nagyon gáz :(((
10/10
Violin 2007 dec. 07. - 22:35:13 10/10
(490/3984)
Juccmok,megmondanád,hogy nálad Taylor miért 10+1??????!!!!!!!!!!!!!!!!azt hittem csak Mato-nak jön beeeeeeeee...
Gyerekek,nem is értem a forgatókönyvírókat,hogy Syd és Craig-törpe miért nem szövetkeztek,s így Syd-é lett volna kyle Craig-é meg Amanda-baby...
Persze majd más vonalon mégiscsak Syd-Craig lesz,ehhe..Majd mostan Sydney is hozza a "régi" jól bevált kavarós-kivirõs formácskáját.Wuss,egyetértek,akátmilyen hülye liba Sydnyke,de mégis imádnivalóan bájos..
Wuss 2007 dec. 07. - 22:02:34
(489/3984)
A csávókhoz nem értek, de az mindenesetre feltûnt, hogy nagyon csúnya fickókat nem nagyon mutatnak ebben a sorozatban. Tipikus melrose place!
Igazából mindegyiket kedvelem valami miatt. Akit nem komáltam az richard volt, meg jack parezi. Craig meg már annyira ellenszenves, hogy már szinte rokonszenves:)
Juccmokk 2007 dec. 07. - 22:00:17
(488/3984)
Mato Grosso meg hová lett? Már hiányzik az áradozás Taylorról. :)
Itt a külsõség-listám:
Amanda:9, Jane:8, Sydney:9, Jo:6, Taylor:10+1, Brooke:7, Samantha:8,Alison:7
Kimberly:10, Megan:7

Jake:9, Billy:6, Michael:2, Burns:9, Craig:1, Richard:2 (akár egy fiúbarbi, folyton ez jutott eszembe róla:)), Matt:6, O'Mailly:7, Bobby Paresi:8, Kyle:9
Wuss 2007 dec. 07. - 21:52:40
(487/3984)
Violin! bobby parezi=John Enos III

Nálam a csajok:
Jane - 8 vagy 9, de inkább 8
Sydney - azt hiszem, egyértelmû:)
aki még tízest érdemel, az majd nick barátnõje lesz (ál-christine)
Amanda - annyira idegesít, hogy csak 5
Alycia - 4
Kimberly - 3, néha 4
Jo - 6
Craig - ja, õ nem is nõ, akkor bocs!
Samantha - 8
Alison - az elején még 7-8, de most már inkább 2-3
Sandy - 8
Megan - 3, már most az agyamra megy
Brittany - 6
Airline - 5
Teri Carson - erõs túlzással 4
Brandi Carson - 9
Brooke - 2, de inkább 1! elõször is: mindenkinél jobban utáltam, leginkább a modora miatt. másodszor (bár, errõl nem tehet): külsõre egy régi ismerõsömre emlékeztet, akit gyûlöltem!!!
Hillary - 5 :)
Sherry - egy 7-est nyugodtan megérdemel
és végûl Taylor - külsõre 7, de amiért Õ taylor ezért csak 2. Na jó, legyen 3!
10/10
bayswater 2007 dec. 07. - 20:33:49 10/10
(486/3984)
Na, hát én Alisonbébi pofavágásától mászok falra. Majd figyeld meg. Mást se tud csak elégedetlenkedni, vinnyogni, meg pofát vágni.
10/10
bayswater 2007 dec. 07. - 20:27:41 10/10
(485/3984)
Majdnem egyformán vélekedünk.
Köszi a pontozást, de a többiek is formáljanak véleményt!
Nem láttam a mai részt. Miért vagytok a mai Nicktõl elájulva? Mit tett az ebadta??? :-DDD