Téma: Melrose Place

Vicu 2007 dec. 05. - 17:20:10
(464/3984)
Nos...Jane már el is ment,de visszafog térni az utolsó szériában asszem.Billy még benne lesz jó ideig..Kimberly-nek már csak részei vannak hátra.Matt is a következõ szezon közepén eltûnik.Alison+Jake társaságát meg kb.még 20részig "élvezhetjük".Ja és utóbbi párosra viszatérve,szerintem most a nagyobb hülye akkor is Jake....akármilyen jól néz ki.
balfiviz 2007 dec. 05. - 17:16:06
(463/3984)
hello az eredeti szereplõk (alison, kimberly, billie, jane, sidney..) mikor mennek el? vagy már elmentek? olyan embertelen idõpontba tették...
Wuss 2007 dec. 05. - 17:08:07
(462/3984)
Szegény jaket sajnálom, amiért ilyen ostoba libát fogott ki. Alison már odáig jutott, hogy a vele való beszélgetés értelmetlen. Jakenek már ideje lenne leütnie ezt a csajt. Bár lehet, hogy abból se sûlne ki sok jó. ki tudja?
Vicu 2007 dec. 05. - 16:55:02
(461/3984)
Hú én mindig is Jake párti voltam,de most elég állatkert volt õ is.Amúgy nem tom Alisonból miért csináltak ilyen hülye tyúkot.A sorozat legelején még tök normális volt.Olyan volt,mint Sam csak valahogy eredetibb kivitelben.na mindegy.Amanda meg meglepõen rendes volt vele.
Jazzyke 2007 dec. 05. - 15:52:05
(460/3984)
Biztos érdekes lehetett az a "dokumentum film" amiben a színészek mondják el a véleményüket. Kíváncsi lennék a többiek hogy kerültek be a sorozatba.
Hát Taylor megkapta a magáét. Kyle-tól is, mert elég csúnyán viselkedett Taylorral na és persze a dokitól is. Amúgy jól "odatette" a kanapéra a Burns :-) Hát hiába az ilyen mást nem érdemel :-))
10/10
bayswater 2007 dec. 05. - 15:26:15 10/10
(459/3984)
Volt az HBO-n régen, amikor ment a sorozat, ott nyilatkozott Matt, hogy pizzafutár volt és úgy válogatták be a sorozatba, meg Alison, aki egyébként szimpi színésznõ, mutatta, hogy miért állnak jól a ruhák nekik, mert ügyesen vannak rögzítve, az életben nem így néznének ki. Szóval jó volt, kár hogy itt nem adják le, de lehet hogy neten elérhetõ valahol.

Taylor ma megkapta a magáét. whehehe
Jazzyke 2007 dec. 05. - 15:01:33
(458/3984)
Sziasztok!

Na végre mindenki visszakapta a rég megérdemelt hangját :-) Vagyis elsõ hallásra nekem úgy tünt. Ez a Carter meddig marad a sorozatba? Amúgy aranyos, csak olyan kisfiús egy picikét, ahhoz képest, hogy eddig Synek milyen pasik jutottak :-)
Jaj annyira sajnálom ezt a Jack fiút. Ez az Alison teljesen kikészíti / na meg engem is, mert legszívesebben adnék neki egy pofont, hogy észhez térjen :-) /. A mai részben valahogy nem értettem, hogy miért mondta Samnak, hogy bonyolult a kapcsolatuk Jack-kel. Kár, hogy itt nem vetítik azt a filmet, amikrõl szoktatok írni, hogy a szereplõk elmondják a saját kis véleményüket a forgatásról, szívesen megnézném.
Vicu 2007 dec. 05. - 13:01:36
(457/3984)
Jaja!Mancini változott legkevésbé külsõleg,meg Billy!
De hát Mike kedves is a szeretõ férjbõl hova jutott...na jó férj az még mindig stimmel,házasságból ki-házasságba be.
10/10
bayswater 2007 dec. 05. - 10:17:11 10/10
(456/3984)
Nem mondtam, hogy Amanda korrekt, csak azt hogy õ a szemedben nem korrekt, míg Taylornál sosem lehet tudni mikor támad hátba. Uff!!!! :-DDD
10/10
Violin 2007 dec. 05. - 09:52:17 10/10
(455/3984)
A filmben amit a sorozat szereplõivel készítettek,még az elsõ szezonok idején,nos abban elmondták,hogy minden jelenet elõtt fodrász és kozmetikus elõtt ülnek..ugyhogy ez bizti..
Azért nem is csodálom,hogy annyi év után váltotak a szeerplõk.talán Michael az aki alig változott,nem?
Wuss 2007 dec. 04. - 22:43:53
(454/3984)
Violin, kösz, hogy dícsérsz. Nagyon édes lány vagy, hogy így hízelegsz. De sajnos én sem vagyok egy szent, volt már, hogy nem a védelmezõ oldalon áltam, hanem a másikon ... sok mindent nem tudsz te rólam és szerintem jobb ez így;)
Ami taylor frizuráját illeti (valahol írtam már), szerintem is dögös. De mondjuk kinek nincs itt a sorozatban belõve a haja?:) szerintem még ennek a walternek is megigazítják azt a néhány miliméteres haját a forgatás elött. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de Jakenek még az elején, olyan james deanes frizurája volt. Az akkorihoz képest, most egy kicsit szerényebb, de szerintem azt is fél órán keresztûl állítják, hogy jól nézzen ki:)
Jaket is nagyon kedvelem egyébként, már az elejétõl fogva bírtam a képét. Csak ez az alison ... ÁÁjjjj!! Mindent elkövet, hogy jakenek megnehezítse a dolgát.
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 22:18:48 10/10
(453/3984)
A Matt az nagyon jó arc.
Õ is egész erkölcsös,meg még talán Jake az, aki vezet a morál listán...hi-hi
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 21:47:57 10/10
(452/3984)
Wuss,elhiszem,hogy a régi élet jut eszedbe Nick-rõl,nincs is ezzel baj..egyébként itt akik a fórumban vagyunk eygszer mi is össejöhetnénk és élõben is storyzhatnánk a Melrose-ról..persze ,ha valaki vállalná a találkozást,ehhe..........
Wuss,amugy nekem még nme volt benne részem,de az dícséretes dolog,ha a férfi kiáll szíve hölgyéért,még ha ttelegességig is fajul a dolog,pl.megtámadják a lányt stb.
Na arról szerintem ne nyissunk vitát,hogy ki azerkölcsösebb,mert Amandát sem kell sajnálni,az üzletért õ si képes ám bármire és Taylor ide vagy oda Amanda azért már emebrt is ölt,igaz csak majdnem.Szóval egy híján húsz.
10/10
bayswater 2007 dec. 04. - 19:38:06 10/10
(451/3984)
Wow, azért ti itt ne vetemedjetek iszapbirkózásra, fiúk, lányok!!!!
Taylor haja igenis ász! Irigylem, imádnám, ha nekem ilyen tollseprûm lenne, de ez az én hajammal nem megoldható, ill. csak ideig-óráig. Gondolom Taylor haját is minden forgatás elején jól belövik, kizárt hogy reggel így keljen fel, ahogy kinéz.
Nem láttam a mai részt, viszont elolvastam a jelenetrõl-jelenetre leírást, szóval képben vagyok.
Nekem Amanda sokkal határozottabb és korrektebb egyéniség mint Taylor. Taylor inkább becsúszik a hátad mögé, Amanda meg a szemedbe mondja a frankót.
Alison... hjaj, hagyjuk. Broáááá.. Mindig is utáltam.
Wuss 2007 dec. 04. - 18:51:22
(450/3984)
matt egy jó gyerek. Valami miatt szimpatikus. Ahogy ma be vólt csípve ... vörös arccal, mosolyogva. "nagyon cuki volt" , nick meg nem értette: ez most tényleg b*zi?

Violin drágám, nem kell itt félni:)
Én is voltam katona. Meg fiatalkoromban jártam küzdõ sportokra. Hamar megtanultam, hogyan védjem magam (vagy barátnõmet, esetleg cimborákat), ha baj van. De bevallom õszintén, gyakran megesett, hogy részegen kerestem a bajt ... Hát igen, a régi szép idõk ... mondjuk, akkor még más rendszer volt, de most ebbe ne menjünk bele.
Nick stílusa olyan, mint amilyen nekem volt. Meg egy kicsit a hozzáállása a dolgokhoz. Nektek lehet, hogy õ egy sz*r alak, de nekem a fiatal korom jut róla eszembe.

És azért, ez jól esik.
Wuss 2007 dec. 04. - 18:14:20
(449/3984)
Lehet, hogy jobban tudod, haver. Nekem mindegy.
Viszont, ami a lényeg, hogy amióta taylor befészkelte magát Melrose Placebe, nagyon élvezi, amit csinál. kyle minden apró megnyilvánulását kritizálja, de persze õ azt csinál, amit akar. Félrekefélhet, ha õ úgy gondolja és ehhez senkinek semmi köze. Még amandának se (az már egy másik dolog, hogy amit amanda csinál mostanság, az több, mint szánalmas és röhejes). De most vége a játszadozásainak. Végre itt van valaki, aki megkeseríti az életét.

***SPOILER***

Egy akadály, akin nem fog tudni átgázolni, akárhogy is probálkozik. És ez lesz az az akadály, ami majd elcs*szi az õ házasságát, amit késõbb nagyon fog majd bánni.
Egy szó, mint száz, nemsokára véget ér a boldogsága. És ezt jó látni.
Ehhe ehe
Juccmokk 2007 dec. 04. - 18:11:09
(448/3984)
Azt nem tudhatom, Violin kíváncsi-e Taylor pszchológiai síkú elemzésére, de én igen. :)
Vicu 2007 dec. 04. - 17:38:30
(447/3984)
Úgy ahogy mondtam :) Ma nem volt semmi olyan amitõl különösebben szenvedett volna,na jó kellemetlenségei adódtak,de semmi komoly.De késõbb azért õt is meg fogják szivatni. Nem is kicsit....
Mato Grosso 2007 dec. 04. - 17:30:21
(446/3984)
Ezt hogy kell érteni?? :-))
Vicu 2007 dec. 04. - 17:29:44
(445/3984)
Áh még annyira nem szenvedett,de majd fog azért õ is vergõdni stb...