Téma: Melrose Place

Mato Grosso 2007 dec. 04. - 17:27:50
(444/3984)
Szenvedett ma Taylor?? Még jó hogy nem láttam a mai részt ... :-))
Mato Grosso 2007 dec. 04. - 17:26:57 Előzmény Wuss
(443/3984)
Persze elég szubjektív, kinek mi tetszik. Nekem pedig inkább a rövid/rövidebb hajú hölgyemények tetszenek. :-))
Bár a Taylor-rol szóló hsz-aim nem kifejezetten a filmbeli karakterét védik, de azért mégis, szóval:
"kétszínû, alattomos, aljas, hazudozó némber".
Ebben lehet, hogy van igazság, de a némbert szót nem használnám rá. :-))
"aki emellett egy önzõ kicsinyes és fontoskodó hisztérika"
Önzõ? Az biztos! Kicsinyes?? Biztosan nem! Hisztérika?? A legkevésbé hisztérika talán a nõk közül: õ tipikusan az a típus, aki tudja mit akar! :-))Bár Ti több részt láttatok ...
"(amandát tudnám még egy kicsit ebbe a kategóriába sorolni)"
Na õt nagyon nem kedvelem...

Violin, ha gondolod, valamikor pszichológiai síkon megközelítve is elemezhetem Taylort! :-)) Taylor, "my heroine" (nem heroin)! Ááá, azé hõsnek nem nevezném .... :-))
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 17:11:07 10/10
(442/3984)
Hja,Billy fiú hozta a formáját,reméltem,hogy rajtam kívül más is észrevette..
A fiúk a Kyle éttermében tényleg jó kis jelenet volt,Matt is nagyon vicces "vót"..
Remélem Wuss azért a Nick-el való hasonlóságodban te vele ellentétben azért nem vertél agyon embereket...:)))mert nick bácsi ökle majd elszabadul ám..
Vicu 2007 dec. 04. - 16:30:20
(441/3984)
Eddig én is birom Nicket!Legalább belecsempész egy kis bulit is a sorozatba! Kellett már egy kis bunyó is,hogy
Hú a koporsós jelenet,Mike meg aszondja: "Hupsz!Rosszkor jöttünk! " Áhhh kííísz ez a csávó :D Én úgy látom,hogy Megan csak egy üres szõkeség!
Az a tenyérbemászó Craig meg pont Amandához való lenne.Megérdemelnék egymást...
Remélem figyeltétek Billy fiú grimaszait a barátai házasságára!
Wuss 2007 dec. 04. - 15:30:03
(440/3984)
Jó nézni, ahogy sam és syd így marcangolja egymást. Egy iszapbírkózáson tudnám a két szépséget elképzelni:)
Michael meg helyesen döntött a végén, már az elsõ telefonálásnál ki kellett volna húzni a francba!
Jó volt nézni, ahogy taylor ma szenved, nagyon nem tetszik neki valami:) kyle nagyon frankón megmondta a három aranyszabályt. Nagy jelenet volt! nick meg egy jó srác, tudja, hogy kell bulizni. Jó látni, hogy már az agyára megy taylornak. ,,te meg folyton akörül a doki körül legyeskedsz. Hogy is hívják? Börsz??" - egybõl rátapintott a lényegre! Meg ahogy elnézem körülbelûl annyira megveti az alkoholt, mint én anno ...
Sok közös van bennünk. Ezért bírom nagyon nicket.
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 15:19:18 10/10
(439/3984)
Hja!Alison tényleg "agyas" lesz...
Mato,lehet,hogy nem vagy "madár" ahogyan említed,de Wuss jó kis leírást ad a te hõn szeretett hõsnõdrõl.azt is tanulmányozd..:)
Ma Burns ahogy beolvasott a kis dokinõnek,háááttt...jajj,olyan dögös volt,nadddon jó volt!
A Meghann meg egy hülye,önzõ hisztérika,nem csoda,hogy ennyi ésszel csal a call-girlségig vitte.
Mancicni meg mégiscsak notmális most,hogy Kimmel akar lenni így avégén.A koporsós jelenet morbid volt,de azért poénos is,nem?
Különben hihetetlenm,hogy Michael az összes részben benne volt,még Amandát is megelõzte.
Vicu 2007 dec. 04. - 13:38:22 Előzmény Violin
(438/3984)
Alison meg tényleg mindig mindenen problémázik,asszem szerdán lesz még nagyon agyas....de hát õ meg ilyen nyafka volt mindig is.
Vicu 2007 dec. 04. - 13:37:19 Előzmény Wuss
(437/3984)
Taylor nem az a tipikus széplány,de ettõl jó,hogy kitûnik a külseje a többiektõl.Pl.a szõkék tök egyformák,meg a barnák is benne.
Wuss 2007 dec. 04. - 12:55:34
(436/3984)
Ehheee!! Hát ez jó duma! vagy csak nem vagy egy ijedõs madár:)
Szerintem nem olyan borzalmas taylor sérója, egészen eredeti. Kell egy ilyen külsejû nõ a sorozatba, tipikus külsejével illik az ottani élethez. Igazából, a külsejével sincs baj, ha csak egy helyben áll és szerényen mosolyog. De taylor azért taylor, mert egy kétszínû, alattomos, aljas, hazudozó némber, aki emellett egy önzõ kicsinyes és fontoskodó hisztérika (amandát tudnám még egy kicsit ebbe a kategóriába sorolni).
És igazából ez az ami "ijesztõ" benne, nem pedig a frizurája.
minerva00 2007 dec. 04. - 12:49:35
(435/3984)
Meg kell,hogy cáfoljalak, mert Sidney is megtalálja az igazit, bár a boldogság nem tart sokáig...De azért rátalál végre!
Mato Grosso 2007 dec. 04. - 12:20:36
(434/3984)
Violin, tudtam, hogy ezt nem hagyod ki :-))))) Következtetés: ezek szerint én nem vagyok madár, mert engem nem "ijeszt"... :-))
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 11:02:16 10/10
(433/3984)
Mato.szerintem Taylor frizurája mint egy madárijesztõ.....
10/10
Violin 2007 dec. 04. - 11:00:36 10/10
(432/3984)
Hello..Szerintem Jake hiába ment át a ház összes hölgy tagján igazán senkivel nem passzolt össze..Jo illett hozzá a legjobban.
Alison teljes gáz,ténylge nem jó neki soha semmi és senki.Jake pedig egy fõnyeremény,de nem csodálkozom,ha ezt õ sem fogja sokáig bírni.egyébként meg nem árulok el újat,hogy õk ketten nem lesz happy end...
A Carter egy idióta!!!!
Kimberly szerintem sajnos nem igazán szép,de az biztos,hogy nem egy tucatarc a vörös hajával és zöld szemeivel.
Amanda stílusa meg igaz,hogy tenyérbemászó,de legalább van neki.Ezt Alsion nyvajgásáról nem lehet elmondani.
Sydet sajnálom,csak nem sikerül neki megszerezni az igazit..de még õ is fog alakítani ebben az évadban,de csak a végéig,mert akkor búcsúznunk kell majd tõle.
Mato Grosso 2007 dec. 04. - 10:56:04
(431/3984)
Kimberly valóban nagyon szép szeintem is. A ruhái egy kicsit konzervatívabbak, de végülis nem rossz.
Az viszont feltûnt, hogy Taylor visel néha nagyon szörnyû ruhákat. A frizurája viszont nagyon jó!! :-))
Juccmokk 2007 dec. 04. - 10:53:38
(430/3984)
SPOILER

Az a teherbe esési kavarás azért elég durva. Majd ha ott fog tartani a sorozat, talán én is megutálom. :)
Juccmokk 2007 dec. 04. - 10:50:59
(429/3984)
Alisonnak mindig kitalálnak valamit a készítõk, amitõl elront maga körül mindent. Régen hányszor hagyta ott Billyt mindenféle mondvacsinált indokkal... Szerintük ettõl lett érdekesebb a sorozat? A végén mindig ugyanaz sül ki a dolgaiból. Mikor valakivel végre sínen van, elvadítja magától.
Amúgy sztem Kimberley is szép ám, csak rossz ruhákat adnak rá és hülye frizurákat csinálnak neki.
Wuss 2007 dec. 03. - 22:30:29
(428/3984)
Hát én nem tudom. Nem tudom, hogy szegény jaket mennyire idegesíti, azt tudom, hogy engem már kezd idegesíteni -- szerintem ezzel nem mondtam újjat. alisonnak semmi sem jó! Eddig minden tiszteletem jake cimboráé, amiért ilyen türelmesen kitart(ott) alisonért. Bár, most lehet, hogy ezért lehülyéztek, merthogy ez lenne az alap elvárás és csak látom így, de ...
Egy kicsit olyan ez az állandó nyavajgása, mint amandáé. Csak persze egész más stílusban. Amanda olyan kotkodácsolva, levegõvétel nélkül szokta nemtetszését kifejezni, általában ordibálva. De olyan idegesítõ stílusban, hogy az ember legszívesebben rászólna, hogy: KUSS!!! Alison egész más, de olyan ... nem is tudom.

Idegesítõ, na!
Lisa111 2007 dec. 03. - 20:41:48
(427/3984)
Allison mélypontja nekem pénteken volt, mikor azt mondta állami gondozásba adja a gyerekét (aki olyan pasitól van, akit elvileg szeret)..Annyit szenved, jajj.
Mato Grosso 2007 dec. 03. - 19:39:52
(426/3984)
Igazad lehet, én csak úgy félig-meddig láttam a mai részt... :-)) No majd holnap figyelünk. Ja, és köszi hogy szóltál a szinkronok visszajövetele kapcsán!

Szerintetek Alison nem idegesíti halálra Jake-t??
Vicu 2007 dec. 03. - 19:11:03
(425/3984)
Szerintem is cool volt Nick belépõje :D
Kimberlynek meg tényleg jó sok élete van,de azért nemsokára mind el fog fogyni....
Carter meg cuki...igaz,hogy elég nyomi szegény,de azért cuki.