Téma: Melrose Place

Mato Grosso 2007 nov. 19. - 23:21:28
(243/3983)
Még valamit: Brooke Langton-t (azaz Samantha-t) Egyikõtök sem sorolja még a dobogosók közé sem??
Visszatérve a szinkronra, számomra egyértelmûen övé a legjobb nõi hang (Timkó Eszter). Férfiak közül Kyle -nak van különleges hangja (ha jól tudom, Kautzky Armand).

Számotokra nem fontos a hangszín?? Nekem legalább annyira mérvadó, mint a kinézet (természetesen most csak a külsõ tulajdonságokról beszélek).
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 23:11:09
(242/3983)
Nekem Jane szinkronja is eléggé tetszik. Tehát a Billy-fiú neked sem ...:-)) A színészi képességeirõl pedig annyit, hogy a Melrose-on kívül talán egy szerepe volt még összesen ...
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 23:06:29
(241/3983)
"Nõi szemmel nézve sztem pont Taylor néz ki a legjobban, épp a különlegessége miatt. Détár Enikõ szinronhangja meg csak fokozza ezt."

Ez a vélemény nagyon tetszett!! :-)) Én is elég hasonlóan látom, Taylor számomra mindenképpen élmezõnyben van,és a szinkronja is valóban nagyon kedvemrevaló! :-))
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 23:01:45
(240/3983)
Igen, szerintem is elég természetesnek, valódinak tûnnek a szereplõk, de hát tényleg nem mai a sorozat. Taylor szája valóban elgondolkodtató, mármint hogy eredeti-e vagy sem, ha valakinek van errõl infója, írjátok ide légyszi, köszönöm ...
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 22:55:06
(239/3983)
Syd valóban nagyon helyeske ... és szerintem az egyik legjobb karakter is egyben.
Allison-nak volt férje, ilyenre nem is emlékszem. Kicsoda?
Elõre is bocsánat Mindenkitõl, de számomra Amanda egy sablonszõke karrierista, a szinkronját pedig egyáltalán nem szeretem ...
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 22:48:02
(238/3983)
Köszönöm a véleményeket!

Hölgyek, az az igazság, hogy valami kapcsán teljesen megleptetek! Én régebben (mikor néztem a Melrose-t), teljesen abban a hitben éltem, hogy Jake mellett Billy a másik abszolúte szívtipró a lányok számára ... de õt Egyikõtök sem emelte ki, még az elsõ három "kedvenc" közé sem soroltátok (legalábbis Vicu és Violin) :-)) ... ez érdekes számomra, ezek szerint rosszul gondoltam...
10/10
bayswater 2007 nov. 19. - 22:02:35 10/10
(237/3983)
Legjobb szinkronhang? Szerintem mind jó!!! Talán Jane-é nem tetszik. Túl külvárosi háziasszony hang. Csere Ági a hangja, de nekem Jane-hez más jönne be.
A legjobb pasi egyértelmûen Burns!!!!!! És hát Michael. Kyle és az öcccse, aki késõbb jön, túl nyálasak nekem. Jake egy kissé tenyérbemászó. De mondom, ez az én ízlésem. Amúgy Jake külsõleg tényleg nem rossz. Billytõl viszont a szõr feláll a hátamon. Szörnyen rossz színész. Nincs semmi arckifejezése. Nem tud játszani. Alison érdekes arcú. Csak az zavar néha, hogy állandóan pofákat vág, elõszeretettel akasztja a pillantását a plafonra és grimaszol, ha nem tetszik neki valami. De ez az õ stílusa.
Sydney szintén gyönyörû nõ. Õk hárman, Amandával és Jane-nel a legszebbek.
Juccmokk 2007 nov. 19. - 21:47:48
(236/3983)
Nõi szemmel nézve sztem pont Taylor néz ki a legjobban, épp a különlegessége miatt. Détár Enikõ szinronhangja meg csak fokozza ezt. A szája tényleg nem néz ki eredetinek, de elég vicces lenne, ha ennyire durván feltölttette volna. Még régebben én is láttam jó pár részt amúgy a sorozatból. Mostanában is szoktam nézegetni, bár igazából mint sorozat, sose tetszett a tipikus sorozatfogások miatt, de ennek ellenére szórakoztató tud lenni. :)
10/10
Violin 2007 nov. 19. - 20:29:34 10/10
(235/3983)
Amúgy nem tom észrevettétek e,de ezek a szereplõk természetesnek tûnnek.lehet,hogy ezek is plasztikáztatták magukat(errõl én nem olvastam),de valahogy mégis természetesnek tûnnek.Pl.Amanda amikor csak melltartó van rajta,vagy Meghann stb.Ma már tuti,hogy mindnekinek mûmelle lenne.Bár lehet,hogy a Taylor-t alakító színésznõ csinált valamit a szájával,mert az viszont nem néz ki eredetinek..:)
10/10
Violin 2007 nov. 19. - 20:23:41 10/10
(234/3983)
Szerintem egyértelmûen Amanda a legtutibb nõ,legalábbis iszonyú jó alakja van.A szinkronja is tutijó.Kinézetre õ nagyon nagyon jó!!Az más kérdés,hogy a stílusa,ühüm..:)
Szerintem Syney is nagyon helyeske a fitos orrával még az idétlen ruháiban is..Szerintetek?
Fickók közül nekem Jake a favorit,de azért Mancini sem néz ki rosszul,sõt még Burns is bejön.
Alison férje sem volt rossz..
Vicu 2007 nov. 19. - 19:55:54
(233/3983)
Ja igen és persze Jake a favorit,de már meg is akartam jegyezni,hogy Kyle is nagyon-nagyon jó pasi :D ja és Richard is bejött :D
De érdekes,hogy mennyit változik az ember ízlése,látásmódja,mert anno mikor elõször láttam a sorozatot egyértelmûen Mattet találtam a legjobb hapinak(sajnáltam is,hogy meleg) nõk közül meg Alisont találtam nagyon szépnek.
Vicu 2007 nov. 19. - 19:53:13
(232/3983)
Hogy melyik a legszebb színésznõ?!Bár nem csípem,de szerintem Jane.
A legjobb szinkronhang pedig a Billyé szerintem.
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 18:21:23
(231/3983)
Köszi a reagálást, természetesen Mindegyikõtöktõl kérdeztem (véleményed/véleményetek) :-)). Várom a további véleményeket a színésznõkrõl ... Hát, szegény Taylor esetében általánosnak mondható, hogy mindenki a szája miatt fejezi ki nem tetszését.
A következõ kérdésem véleményezésre: szerintetek kié a legjobb szinkronhang, és illik-e az adott személyhez?? Férfi, nõi egyaránt...
Köszi elõre is a reagálásokat, és bocs a buzgalomért! :-))
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 18:16:01
(230/3983)
Az már igaz, valahogy le kell ültetni a népet a TV elé!! :-))
10/10
bayswater 2007 nov. 19. - 16:10:24 10/10
(229/3983)
Szerintem Amanda a legdekoratívabb és a legnõiesebb. (ugyan nem engem kérdeztél)De tényleg, egyik sem csúnya. Még Taylor sem. Neki a szája azonban eléggé elszúrja az összhatást.
Marci23 2007 nov. 19. - 16:05:02
(228/3983)
Személy szerint Jack nem pálya, Kyle nem rossz pasi! Persze elég bután nézne ki egy ilyen sorozat "csúnya" emberekkel!
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 15:44:24
(227/3983)
Ja, igen, még valami: mivel Te elfogulatlanabb vagy a témában, szerinted melyik színésznõ a legszebb a sorozatban?? (persze ez nyilván eléggé szubjektív megítélésû, de akkor is érdekelne a véleményed/véleményetek)
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 15:41:49
(226/3983)
Én pedig, szintén érthetõ okokból a hölgyeket figyelem a filmen..sõt az az igazág, hogy nem vagyok sorozatnézõ, a Jóbarátok az, amit viszonylag rendszeresen nézek, de hát az más kategória, éppen a lököttségük miatt jó. Ezt a sorozatot régrõl ismerem (HBO-s verzió), most azonban megpróbálom nézni, ha tudom,kizárólag a színésznõk miatt :-)) Taylor jól szerepelt ma, ugye?? :-))
Gondolom a lányoknak Jake a sorozat "fõszereplõje" ... Kyle nem olyan kategória nektek, mint Jake??
Vicu 2007 nov. 19. - 15:20:58
(225/3983)
Szerintem a maga módján egyik sem csúnya,meg vannak jobb korszakaik.
De persze én inkább a pasikat nézegetem,azok meg vannak benne elég helyesek is ;)
Egyébként érdekes,hogy ezek a színészek napjainkban túl vannak a 40-en és egyik-másik képen fel sem ismerhetõk.
Mato Grosso 2007 nov. 19. - 13:29:36
(224/3983)
A vége vagy mégsem?? akart lenni :-))