Téma: Melrose Place

10/10
bayswater 2007 nov. 14. - 15:19:35 10/10
(183/3983)
Szia! Sajnos nem láttam az egészet, csak egy részét. A tegnapiról van szó, ugye?
***SPOILER***
Kimberly megpróbált tanúskodni, de hamar kiderült, hogy nem emlékszik senkire. Illetve egyvalamire igen. Arra hogy két pincér volt. A bíróság 24 órát adott a védelemnek, hogy elõkerítsék a pincért, és tanúvallomásra bírják. Meg is találták, szerencsére emlékezett Peterre, csak két napot dolgozott abban az étteremben és pont mûszakváltás volt, õ váltotta az elõzõ pincért, amikor Peterék megérkeztek. Szóval Petert kiengedték.
Egyelõre ennyi jut eszembe.
judith 2007 nov. 14. - 14:32:44
(182/3983)
Valaki esetleg le tudná írni röviden, hogy mi volt a keddi részben? Megköszönném, lemaradtam róla. Mellesleg az nem biztos, hogy rossz, ha pörögnek a dolgok. Az elsõ évad pl halálosan unalmas volt. Amúgy sokan vannak, mindenkivel történik valami:)
10/10
Violin 2007 nov. 14. - 11:19:34 10/10
(181/3983)
Igazad van Bayswater..Most már szinte csak abszurd helyzetek vannak és lesznek..
***SPOILER***
A Melsore legelején,elsõ évad még teljesen életszerû dolgok voltak,pl.hogy Amanda teherbe esett,majd elvetélt,meg nem ilyen gyorsan pörgött az egész.Most meg szinte minden szereplõröl kiderül valami vfégletekig banális..
Jo-t én is sajnálom,mert értelmes leányzó volt,a pasija viszont tényleg jóóóó:)
Az a Lexi tyúk is rosszindulatú lesz,sõt majd Peterünkkel fog kavarászni.
10/10
bayswater 2007 nov. 14. - 11:03:14 10/10
(180/3983)
Felgyorsultak az események, nem gyõzöm kapkodni a fejem. Szerintem itt szállt el a Melrose a realitás talajáról. Ezzel az évaddal kezdõdik az abszurditás, itt zuhanhatott a nézettség valószínûleg, ezért be kellett vetni a nehéztüzérséget.
Jön majd Lexi is nemsokára.
Jo-t nagyon sajnálom. Õ egy olyan szerethetõ figura volt, kissé talán már unalmas is. Ez lett a veszte. De legalább egy hyperszuper Adonisszal távozhatott. O'Mailly-vel én is összegyûrném a lepedõt. :-DDD

A mûsorelosztást én sem értem. Mitõl jobb az agyonismételt Rex??
10/10
Violin 2007 nov. 13. - 18:20:02 10/10
(179/3983)
***SPOILER***

Fuuu!Az a Richardos brosstûs jelenet nem volt semmi.Na végre megszabadultunk a fickótól,tényleg unalmas volt.
Na ja,most megint Amanda baby lesz elõtérben.De Michael-nél is zajlani fog az élet,mert hamarosan jön a prosti Meghann,akit Kimberly bérel föl..Jó kis party lesz
Vicu 2007 nov. 13. - 17:19:58
(178/3983)
Na de az a lényeg,hogy végre megszabadultunk Ricsitõl,már úgyis kezdett untatni :)
De most kezdõdik a Peter-Tyler közti kavarás és minden errõl fog szólni,meg Amandácskáról....jupííí :( és közben szépen kiiktatnak mindenkit :(
judith 2007 nov. 13. - 11:42:10
(177/3983)
Hát nem tudom, szerintem ha valakit meg akarok ölni, akkor ha megtettem nem rohanok a rendõrségre, hogy megöltem valakit. Legalábbis szerintem:) Mellesleg megnézte az ütõeret, csak a csuklóján, gondolom a pánik miatt meg nem tapogatta át az egész testét, hogy hol lehet még pulzust érezni.
10/10
Violin 2007 nov. 12. - 22:19:03 10/10
(176/3983)
Eszter!A Merlose Place igenis van dvd-n,legalábbis angolul vagy inkább amerikaiul.meg is lehet vásárolni.Ha jól tudom azonban nem az összes évad..
Ez a Richard-Jane bosszúhadjárat szerintem azért gáz,mert nem is olyan régen Jane még azért rítt,hogy Richard szeresse...Mindenki túl gyorsan változik.
Azért Alison szerintem sem csúnya,pl.az alakja tök jó.Én azért örülök csak,mert Bily meg Alsion mindg csak nyûglõdtek,ritkán voltak boldogok..Most meg Jake-el ez a bujkálós is olyan idióta..Syd viszont hoizza a formáját,akármilyen hülye liba,de mégis szeretnivaló.
Na holnap lesz Peter testvér tárgyalása is.
Vicu 2007 nov. 12. - 17:28:39
(175/3983)
Azért nem adják késõbb,mert nem elég népszerû a sorozat :( de nem hiszem,hogy a Rex 20.ismétlését többen néznék,szal én sem nagyon értem.Én hetente 2-szer tudom nézni maximum.
Alison-Billy és Jake-Jo tényleg klasszikusabb páros,de épp azért poén,hogy mégis Jake-Alison jön össze.Egyébként szerintem is Jake a legjobb hapi benne,de egyátalán nem tartom Alisont csúnyának.
És igen tényleg összeházasodnak,de el is válnak.
minerva00 2007 nov. 12. - 14:32:03
(174/3983)
Én is törekednék, hogy adják mondjuk este hatkor, mert szerintem fél három fele a legtöbb ember dolgozik vagy mi. Jobb lenne késõbb.
minerva00 2007 nov. 12. - 14:29:29
(173/3983)
Szerintem Allison és Jake nem rosszak együtt, de nekem a Billy Allison páros jobban tetszett, szurkoltam nekik hogy jöjjenek össze, de hát ugye nem így lett nagy bánatomra. Azért még lesznek jó pasik a sorozatban, nekem Kyle jött be, Ryan sem rossz :-)
10/10
eszter1 2007 nov. 12. - 13:14:06 10/10
(172/3983)
sztem jake és alison nem illik össze, alison ronda, kifejezetten, még megcsinálni se tudták semennyire. szerény véleményem szerint pedig jake a legjobb hapsi a sorozatban. az lesz majd a nagyon gáz, amikor az utolsó néhány részben, amiben szerepel, lecserélik a hangját.
egyébként a törekvésem, hogy késõbb adják a sorozatot nem jött össze, mostmár biztos nem teszik más idõpontra, úgyhogy megint nem láthatom az egészet, bár már több mint két hónapja nem látom, csak néha pénteken. talán pár év múlva, amikor megint adják, már pont gyeden leszek.
tényelg nincs valakinek tudomása arról h kijönne dvd-n?
10/10
bayswater 2007 nov. 12. - 13:01:38 10/10 Előzmény judith
(171/3983)
"Egy hullát nem elásni szoktak?" Hát ez aranyos. :o)))) Mifelénk inkább jelentjük a rendõrségen... :-DDDD De ha már elásás: elõbb meggyõzõdnék arról, tuti halott-e. Egyszerûen nyaki ütõér. Szóval... igen, szánalmas volt a gyors elföldeléses fordulat.

Alison és Jake öszeházasodnak?? Én sem emlékszem rá.
10/10
Violin 2007 nov. 11. - 22:05:59 10/10 Előzmény Vicu
(170/3983)
De jó!erre abszolut nem emlékeztem,hogy Alison és Jake még össze is házasodnak..Egyenlõre joknak tûnnek együtt,de nekem akkor is a Jo-Jake párso volt a nyerõ.csak az persze túl egyszerû lett volna a sorozathoz:))
Vicu 2007 nov. 11. - 15:31:35
(169/3983)
Engem ez az Amanda-Peter szál már nagyon untat az az igazság.
Egyébként ebben az 5.évadban nagyon gyorsan peregnek az események,pl.Janék megölték Richardot,de már fel is támadt,meg hétfõn majd õ akarja kinyírni õket stb...
Alison és Jake...szerintem jók együtt,bár Jake már csak Alisonnal nem járt az egész sorozatból ki is írják az évad végén mert nem marad már akivel össze lehetne hozni :D szal csak az évadig kell õket együtt bámulni,de ezalatt összeházasodnak,gyerekük lesz,de Alison elvetél,aztán elválnak,szal téllleg nagyon sûrû lesz.
10/10
Violin 2007 nov. 10. - 00:12:25 10/10
(168/3983)
A Peter-Bobby ellentét szerintem nem volt gáz,igaz,hogy Peterek csalták tõrbe rútul Bobbyt,de mitán õ erre rájött,azaz valaki gondoskodott róla,hogy megtudja(hát igen, a bájos kis Sydney)szóval végülis Peter akár tarthatott is volna attól,hogy Bobby az õ kis maffia család ls CIA-s múltjával akár meg is akarhatta volna torolni..Nade ehelyett ugye mást találtk ki a forgatókönyvírok:)
Szerintetek jó Jake és Allison együtt?legalább nem Billyvel nyavalyognak mán.
Tyler-t utálom,randa bestia.De azért jönnek kedvesebb szereplõk is és hát jó pasik.Még ha nem Jake kaliberek is:)
judith 2007 nov. 09. - 22:48:46
(167/3983)
Na de ez kicsit sántít. Peter tette tönkre Bobby-t, akkor nem az lett volna a kézenfekvõ, hogy Bobby akarja eltenni láb alól Petert? És nem fordítva. A másik meg, hogy az õ irodájában, hát kérem, az az épület úgy látszik éjjel-nappal nyitva volt bárki elõtt (Alicia és Bobby is csak simán bement, ajtók tárva-nyitva), így csak az nem ment be oda, aki nem akart. Az elásás miért is volt szánalmas? Egy hullát nem elásni szoktak? Akkor az is szánalmas? A diliház tényleg nem a legjobb volt, de legalább Marcia tökéletesen hozta az õrültet.
Toxic 2007 nov. 09. - 18:19:48 Előzmény Violin
(166/3983)
Igazából én az elején nagyon utáltam kimet azth megszerettem az a születettnek is köszönhetõ, de a 4. évadba tök normális volt ez a betsy alkotás meg poén.D nagyon utáltam mivel jane házasságát tönkbaxta:( amúgy érdekes ,h a melrose elejére emlékeztem mikor lekezdték adni és am sotan irészekre abszolut nem sõt a 4. évadftól nekem minden új szinte, pedig láttam végig. az meg tök zavaró, h aki jön új szereplõ abból mind gonoszt csinálnak. amúgy énis elástam volna richetXD
10/10
bayswater 2007 nov. 09. - 17:38:10 10/10
(165/3983)
Az elmegyógyintézetes affér valóban szánalmasan gyenge fordulat volt .Jo ügye a bébivel: felmentették. Önvédelembõl ölt, amiért szerintem nem jogos a baba elvétele.
Peter meg jogosan van elõzetesben (a rendõrség szemszögébõl), itthon is úgy van, ha nincs alibid, és erõsen gyanúsítható vagy, azt hiszem x ideig lehetsz elõzetesben. Pláne ha fennáll a szökés lehetõsége, ill. a fel nem derített bizonyítékok eltüntetése, akkor bizony lecsuknak.

Tyler pedig már megérkezett a mérföldes szájával. Brrr.
10/10
Violin 2007 nov. 09. - 17:34:27 10/10
(164/3983)
Gyerekek,jelentem már az 5.évadban járunk!