Téma: Melrose Place

Mato Grosso 2007 nov. 30. - 23:54:42
(384/3984)
Örömmel látom, hogy idõközben növekszik a Taylor-t kedvelõk köre is!! :-))
Wuss 2007 nov. 30. - 22:50:30
(383/3984)
Hidd el haver, taylor ennél már csak rosszabb és rosszabb lesz ...
De komolyan!
Juccmokk 2007 nov. 30. - 22:49:46
(382/3984)
Vmiért én is kedvelem Taylort, bár fogalmam sincs, miért, tényleg egy önzõ, képmutató jellem. Azt nem tudom, milyen lesz késõbb, nem tudom, láttam-e azokat a részeket. De pl. Brooke-tól fel tudtam volna robbanni. :)
Mato Grosso 2007 nov. 30. - 21:57:12
(381/3984)
Taylor milyen változáson megy keresztül a sorozat elõrehaladtával (mert általában mindenki változik, nem)?? Tehát sose fogjátok kedvelni, kicsit sem?? Nem lesznek "jó húzásai"??
Mato Grosso 2007 nov. 30. - 20:57:52
(380/3984)
Üdv!

Mámeg' le akarják "dózerolni" Taylort, besz*rás!! :-)) Javaslom a 'Anti Taylor Fan Club' létrehozását, ahová nem kell keresnetek senkit az "ellenzéki" oldalra, én szívesen vállalom!! :-))Hát hogy ennyi bajotok legyen az egyik leginkább karaktares színésszel!! :-))

Taylor (és Sam) megjelenése elõtt tudjátok ki miatt néztem a sorozatot?? Vessetek rám követ, de Brooke (Kristin Davis)miatt! :-)) Mikor elhagyta a Melrose-t, nem is néztem egy darabig... De aztán jött Sam... és Taylor!!
10/10
bogeszpier 2007 nov. 30. - 20:40:28 10/10
(379/3984)
wáhh örülök akk h csak csütörtökön kezõdik korábban...
szal keden emg csütin nemtom nézni de szerencsére mais tuttam nézni és végre...(vagy talán mégse:S) végre hallottam az uj szinkronhangokat...bár ne halottam volna...sam-é a legrosszabb a többi annyira brutálisan nemrossz de sam igy tök más karakter lett...pedi egy tök ari csajszee volt.
taylort én legszivesebben egy baseballütõvel ütném agyon...
10/10
Violin 2007 nov. 30. - 20:39:00 10/10
(378/3984)
Szóval hétfõn jön Nick....lehet fenni a fogakat,brrrrrr
10/10
bayswater 2007 nov. 30. - 20:16:40 10/10
(377/3984)
Itt van drága:

http://www.melrosetv.com/html/s5_archives.html

Bal oldalon vannak a feliratok, közte az epizódok, meg minden más. Örülök, hogy örömet okoztam!!!:o))
10/10
Violin 2007 nov. 30. - 20:11:24 10/10
(376/3984)
Wow,köszike Bayswater,ez tök coooooooooool!
hogyna lehet megtalálni a többi részt??
10/10
bayswater 2007 nov. 30. - 19:54:24 10/10
(375/3984)
Annak aki tud jól angolul, itt egy jó kis link, ahol részletesen, jelenetrõl-jelentere le van írva, szarkasztikus felhanggal az összes epizód. Jókat lehet röhögni a kommenteken. Nem tudom ki írta, de jó nagyon.

Ez a mai epizód:

http://members.aol.com/MelroseTV/seasonFive/Episode147.html
10/10
Violin 2007 nov. 30. - 19:27:06 10/10
(374/3984)
Wuss,jók az ismertetõid..én amúgy Taylorral kapcsolatban az úthengerre szavaznék Mato legnagyobb bánatára..:)))
Nem tudom amúgy,mert egy dolog,hogy az embernek tetszenek külsõre a szereplõk,kinek ki az most mellékes,de én azért nem tudok annyira eltekinteni a szerplõk karakterétõl amikor tetszik valaki.Most azért ne annyira úgy értsétek,mint valaki aki megszólított valaki magyar színészt,aki valami itthoni szappanoperában játszik(nme nézem,ugyhogy nem tudom miben),szóval valaki leszólított a férfit,hogy miért csalja a feleségét..Szóval nálam ennyire nem súlyos a heylzet,de én mégsem tudok eltekinteni attól,hogy pl.Taylor egy áskálódó kígyó.mégha olyan szép is lenne,amúgy szerintem túl férfias,mikor ujjatlanban van ugy néz ki,mint egy testépítõ...
10/10
bayswater 2007 nov. 30. - 19:10:04 10/10
(373/3984)
Wow, ez alapos volt! Köszönjük!
Wuss 2007 nov. 30. - 18:51:52
(372/3984)
Lisa Rina külsejével nincs is baj:)
Ezzel a nõvel csak egy baj van, de az nagy! Hogy õ Taylor!

Hogy mi volt a mai részben?
Jake örömmel vette tudomásúl, hogy alison terhes. dany boy ismét probált keménykedni mattel, de matt észérveinek köszönhetõen szakítás lett a dologból **[pityergés]** ... most olyan szomorú vagyok.
Aztán, craig amanda elött összekapott a faterral , aki szívrohamot kapott és meghalt. Samantha néha kinyitotta a száját, amit nagyon nem kellett volna! Taylor probált keménykedni sydninek, hogy mégcsak véletlenûl se higgye, hogy kyle eladó. Viszont itt jegyezném meg, hogy Sydney NAGYON jó kiscsaj, volt egy párbeszéd jelenete Carterrel mikor a lány olyan csábos arckifejezést vágott, hogy a fiú helyében én biztos nem tudtam volna türtõztetni magam .... hát igen, na szóval. A legnagyobb hangsúj ma kimberly szerencsétlenkedésén volt. mickey fiú elhatározta, hogy amíg kimberly él, addig szeretne vele lenni. Igen ám, de kimberly közbe kitalálta, hogy öngyilkos lesz. Ezt közli is megannal, aki nem hagyja annyiban és szól michaelnek, hogy kimberly kiment -már nem emlékszem hova- kocsival, hogy véget vessen az életének. Valamint azt is közli, hogy egész idõ alatt mindent megbeszéltek kimberlyvel és õ fizetett neki, hogy keféljen michaellel. Michael itt kiborúl (persze közben úton vannak, hogy megakadályozzák az öngyilkosságot), majd elvonnya a figyelmét megan tapizása és mit tesz isten? Összeütköznek kimberlyvel és PLACSSS!!! itt a vége. Vajon Michaelék túlélték a csapást? Vagy szörnyethaltak? Vajon alison megtartja a gyereket? Esetleg matt úgy dönt, hogy elege volt a pasikból és mostantól a nõket fogja szeretni? Vagy "ne adj isten" taylort elüti "véletlenûl" egy úthenger??

Ezekre a kérdésekre megtudjuk a választ ... a következõ részben!
baba150 2007 nov. 30. - 17:33:32
(371/3984)
Hello!
Mi volt a mai részben? Sajnos lemaradtam róla!! Köszi
Mato Grosso 2007 nov. 30. - 16:30:39
(370/3984)
Ezt elfeledtem: látod, Vicu sem utálja Taylort!! :-)))))))))))
Mato Grosso 2007 nov. 30. - 16:27:01
(369/3984)
Szia, természetesen nem haragszom. Ám feltételezhetõen egy kicsit félreérthetõ a helyzet. Taylor a sorozatban (gondolom, mert nem követem nyomon, hetente egy-két részt látok) negatív szereplõ. Én pl. nem a sztori miatt nézem, ezt is bevallom. :-))Tehát messzemenõ következtetéseket ne vonjunk le morális tartásról, egyebekrõl. :-))
Taylor nekem tetszik, például mint nõ, és nem a sokat emlegetett szájára gondolok, hanem arra, hogy egészen máshogyan szép, mint a többi színésznõ. Például változatossá teszi a sorozatot, hogy rövid a haja (Jane is rövidhajú volt, de õ szõke). Ez teljesen illik egyébként a karakteréhez, hiszen rendkívül határozott személyiséget alakít. Ez szintén tetszik. Tehát nem a "disznóságai" miatt szeretem, de nem egy unalmas karakter, sokban más. Nektek pedig van kit utálnotok, tehát számotokra szintén nélkülözhetetlen karakter.
Timkó Eszter hangja miatt Sam volt egyébként a kedvenc számomra (és mert szintén gyönyörû), de a szinkronváltás miatt...hát...szóval nincs öszhatás egyáltalán. Az õ karaktere is nagyon tetszik. Egy kisvárosi, naív, "ügyetlenebb" lány a pörgõ élertvitelû karrieristák áradatában. Nem tudom, mi lesz vele.. Ti biztosan.
Férfiak közül nekem Jake karaktere tetszik talán leginkább (bár érthetõ okokból másképpen, mint nektek) :-))
Matt az egyik legjobb színész talán, számomra teljesen hihetõ, hogy "olyan", mint a sorozatbeli "karaktere" :-))
10/10
Violin 2007 nov. 30. - 15:56:55 10/10
(368/3984)
Igen a bár az tényleg tök jóóó volt..
Az is tetszik,hogy Kyle végre nem valami doki vagy aktakukac,hanem shef,végre valami más foglalkozása van.
10/10
Violin 2007 nov. 30. - 15:54:10 10/10
(367/3984)
Mato,ne haragudj,de szerintem épeszû ember,akinek van egy kis morális tartása nem kedvelhet egy ilyen bestiát,mint Taylor. !!!!!
Eddig még egyetlen pozitív megnyilvánulása sem volt,csupán akkor amikor Peter-ének akart kedveskedni valamivel.Amúgy meg csak érdekbõl tesz mindig mindent.
Na mindegy,ha valakinek ez jön be...
Szerintem ez a Meghann-Kimberly-Michael trió is enyhén szólva faramuci helyzet már most is,hát még mik jönnek majd.Kimberlytõl azonban hamarosan búcsút kell vennünk ezúttal örökre.
Vicu 2007 nov. 30. - 15:39:56
(366/3984)
Hát igen a sorozatok jellegzetessége,hogy nem hagyják túl sokáig boldognak a szereplõket.Mert az mégis csak izgibb,hogy ütik-verik egymást Matték,minthogy boldogok legyenek.....legalábbis õk így gondolják.....
10/10
bayswater 2007 nov. 30. - 15:10:13 10/10
(365/3984)
Ááá, pont lekéstem! No, mindegy, egyszer már úgyis láttam az egészet.
Lexi és Eve tényleg nem kellett volna ide, de ez van. Nekem egyébként azok a részek tetszenek majd, amikor bárjuk lesz (nem mondom meg kiknek), és csomó jó zenész fel fog lépni, pl. Sean Lennon, Diana Krall, stb.
Na, a Lexi lesz még egy büdös ribi.

És igen, kár volt a jóképû, tök normális pszichodokiból vérengzõ vadállatot csinálni, bár gondolom kissé lelanyhadt a Matt vonal, fel kellett hozni szintre az eseményeket.