8/10
Vad 2012 jún. 02. - 17:40:04 8/10 Előzmény peratti
(91/171)
Minimum. :P
raczkia 2012 jún. 02. - 17:37:12
(90/171)
Kicsit gyengébb mint a másik két rész, de azért tetszett. IMAX-ben néztük,de elég lett volna sima 3D-ben, mert annyira nem jöttek ki a látványos elemek, mint ahogy azt vártam. Szerintem jobban ráfeküdhettek volna a 3D-s látványra, mert ebbõl kilehetett volna többet is hozni.
10/10
Booeveryday 2012 jún. 02. - 11:28:07 10/10
(89/171)
Igen, a kar fontosságát én sem igazán értettem. Édesapámmal és párommal néztük, mindannyiunknak elnyerte a tetszését. :)
6/10
peratti 2012 jún. 01. - 23:27:13 6/10
(88/171)
SPOILER

na igen, ez nekem is fura volt. minimum atombombát kellett volna lõnie a levágott karjából :P
8/10
Vad 2012 jún. 01. - 14:39:49 8/10 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(87/171)
Koszi, azota mar megneztuk, gyereknapi menu volt. :)

A 8 eves gyermekeimnek meg sem kottyant, erdekesnek talaltak ahogy kinezett Boris, undorito jelzovel csak az elso reszben szereplo csotanyt illettek tovabbra is. Ahhoz viszonyitva semmi kulonos nem volt a mostani reszben, hogy valtoztassanak a besorolason.

A film azt adta, amit vartunk, igy kellemesen szorakoztunk mindannyian, gyerekek varjak a DVD-t.

SPOILER:

Nem ertem Boris miert akarta annyira vissza szerezni, a masik karjat. Jo-jo, valtoztatni akart a multon, de tul nagy hangsulyt fektetett a karjara valamiert, ami nekem nem jott le, hogy miert is.
6/10
peratti 2012 jún. 01. - 00:10:46 6/10
(86/171)
SPOILER

nekem vh az nem volt teljesen tiszta, h miért kavarták bele K és O kapcsolatát, amikor az elsõ részben kiderül, h K 40 évig szereti a feleségét. a csattanóra meg már az elején rájöttem mikor szóba jön J apja. mindenesetre nézhetõ volt
6/10
Brosnan 2012 máj. 31. - 02:45:37 6/10
(85/171)
Hasonló érzéseket váltott ki belõlem is.

A Graffitis jelenet annyira nem illett a koncepcióba,hogy a trailerek után vágták is ki. Jól tették.
4/10
Athénééé 2012 máj. 30. - 23:05:04 4/10
(84/171)
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nekem nem tetszett a film. Minden spoiler nélkül elmondhatom, hogy számomra (!!!) ez a film nem vicces...2-3 alkalommal kínomban elmosolyodtam, de hiányzik az az igazi Men in Black-élmény. A poénok (ha vannak egyáltalán) erõltetettek, van néhány logikai baklövés is, mint minden idõutazós filmben (ez nem lehet spoiler, mivel ennyi még a film tartalmából is kiderül), a fõszál pedig szerintem vontatott és unalmas. A végérõl is hiányoltam azt az igazi csattanót. A film felénél konkrétan ásítoztam, annyira nem kötött le a cselekmény, pedig ez nálam ritkán fordul elõ, ezt a filmet meg ráadásul vártam is nagyon. Egyébként moziban láttam ma.

Bocs mindenkitõl, nem akartam senki véleményét megsérteni, csak próbáltam elmondani a sajátomat (nehéz spoiler nélkül alátámasztani, lássátok be). Én 4 pontot adnék a filmre a 10-bõl.
8/10
Semprini 2012 máj. 30. - 21:38:26 8/10
(83/171)
Tizenöt évvel az elsõ, és kerek egy évtizeddel a 2. után itt a 3. rész. Itt kell vigyázni, ezeket szokták kegyetlen módon elszúrni Hollywoodban (elég csak a Karib-tenger kalózai vagy Pókember-szériákra gondolni...)
Esetünkben szó sincs semmiféle elszúrásról, a film jó lett. Két dologtól tartottam: egyrészt kicsit féltem attól, hogy az ezúttal csak mellékszerepet vállaló Tommy Lee Jones helyébe lépõ Josh Brolin mennyire lesz képes betölteni az ûrt, másrészt a hollywoodi filmek általános rákfenéje: a forgatókönyv. Szerencsére mindkét félelmem alaptalannak bizonyult, Brolin kifejezetten kellemes csalódás volt, helyenként tényleg olyan volt, mint ha egy fiatalabb Tommy Lee Jones-t látnék, a forgatókönyv pedig ezzel az idõutazásos dologgal megspékelve kifejezetten izgalmasra sikeredett, még ha nem is számít túl eredeti ötletnek (de mi számít ma annak, kérdem én, pláne egy 3. rész esetében?) Will Smith is hozza a formáját, a szinkronhangja ezúttal Kálid Artúr, de tökéletesen passzol hozzá. A fõgonosz elég rusnya, a végén meg még annál is rusnyábbra mutálódik, kár hogy ezt csak pár pillanatig mutatják. Nõi fõszereplõ ezúttal nincs (én örültem volna ha a 2. részbõl visszahozzák Rosario Dawsont, de sajnos nem jutott eszükbe). Csak némi finom célzás van arra, hogy esetleg K és O ügynök közt lehet (vagy lehetett volna) valami, ez meg ugyebár egyenlõ a semmivel. Emma Thompson csak egy aprócska mellékszerepben tûnik fel, a fiatalkori verziója meg abszolút felejthetõ. Akcióból sajnos jóval kevesebb van, mint az elsõ két részben, de a sztori mindvégig érdekfeszítõ és izgalmas, így ezen sincs okunk bánkódni.
Mindent összevetve szórakoztató mozi ez, jöhet a negyedik rész is!
10/8,5
9/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 30. - 17:52:35 9/10
(82/171)
moziba nézted?
Strategist 2012 máj. 30. - 16:56:31
(81/171)
A graffitis jelenet nincs is benne, amivel végig reklámozták a filmet. :DDD
9/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 30. - 15:55:50 9/10
(80/171)
Pedig simán mehetne 12-es karikával is...nem olyan rondák az idegenek hogy 16-os karika kell...
Csekély értelmû medvebocs 2012 máj. 30. - 15:31:37 Előzmény Vad
(79/171)
Nem láttam.de azt mondják hogy azért 16-os mert az idegenek 1000-szer kegyetlenebbek és undorítóbbak mint az 1.részben,vagy a 2.részben.Egyébként valamikor a TV2 valamiért a 2.részt 16 karikával adta?
7/10
ribizli0809 2012 máj. 30. - 11:51:03 7/10
(78/171)
Szerintem jó film volt, hozta az elsõ 2 rész hangulatát, színvonalát. Tetszett ez az idõutazós dolog, kicsit felfrissítette a filmet az új környezet, az új szereplõk (pl. O, fiatal K).
***SPOILER***
Mikor megláttam az elején Nicole Scherzingert majdnem agyvérzést kaptam, alig pár hete láttam a Battleshipet, ahol ugye Rihanna "domborított", itt meg Nicole... sose értettem, hogy egy énekes(nõ)nek miért kell színészkedésre adnia a fejét? Azért mert jól énekel, még nem biztos, hogy színészkedni is tud. Aztán miután kb. 3 perc 50 másodperc után kinyiffant megnyugodtam. :D (Tudom, gonosz vagyok.)
1-2 dolgot amúgy nem értek. K azért lett besavanyodott és mogorva, mert végülis miatta halt meg J apja? Ne mondja már, hogy ez ennyire megviselte, hogy élete végéig ezen tépelõdik?! Szerintem pályafutása folyamán nem J apja volt az egyetlen, aki meghalt (ha miatta, ha nem), attól még nem kellene ennyire befordulnia. Igazán kezelhette volna profibban a dolgot, mégiscsak egy "rendõr". Másik dolog, ami nekem fura volt, hogy J nem ismerte fel az apját. Oké, hogy K törölte az emlékeit, de otthon sose látott képeket az apjáról? Meg az anyja, nagyszülei, akárkije soha nem mesélt neki róla, hogy az apja a katonaság ezredese volt, aki pont azon a napon halt meg, mikor a Holdra elindultak Armstrongék, stb. Azért illet volna az apró részletekbõl összeraknia a dolgot. A harmadik dolog, hogy ugye a film elején az idõs K és O csak barátokként, régi munkatársakként viselkednek, pedig mint késõbb kiderül 1969-ben igencsak kerülgették egymást. Az viszont számomra nem derült ki, hogy miért nem jöttek össze akkoriban. Persze tudom, hogy ez nem egy szerelmes film, csak utálom az ilyen megmagyarázatlan, elvarratlan szálakat.
***SPOILER VÉGE***
Sz. Péter 2012 máj. 29. - 18:22:53 Előzmény Meklód fia
(77/171)
Már ne is haragudj de ennek a filmnek, az elsõ két része sem volt "magasabb színvonalú" mint ez a harmadik!
9/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 29. - 18:04:24 9/10
(76/171)
Köszönöm, nekem ki vannak írva dvd-re a filmek már kb 1 éve. :D Csak sosem vettem rá magam, hogy megnézzem õket. Mindig valami mást néztem inkább, ezek meg feledésbe merültek. :D De holnap bepótolom az elsõ meg a másodikat is. :D
Csekély értelmû medvebocs 2012 máj. 29. - 17:59:28
(75/171)
9/10
_Freddy_ 2012 máj. 29. - 09:39:31 9/10
(74/171)
Úgy néztem meg tegnap ezt a részt, hogy az elsõ kettõt nem is láttam még az elejétõl a végéig. Mindig csak az elsõ elejét szoktam látni tv-ben. És még nem vettem rá magam, hogy megnézzem a két MIB filmet. Nah a harmadikkal megtörtént, hogy megnéztem és nagyon tetszett. :D

Josh Brolin jól alakítja a fiatal K-t. Will Smith is jól játszik benne. És a történet is tetszik. Na meg a poénok is ottvannak. :D Kötelezõ lesz ezután megnéznem az elsõ kettõ részt elejétõl a végéig végre. xD

Ez a film simán megér egy 9-est.

10/9
9/10
Szancho 2012 máj. 28. - 23:36:15 9/10
(73/171)
Egyszer nézhetõ, kellemes kikapcsolódás, semmi mélyenszántó mondanivaló.
Szépen kidolgozott látványelemek amik jó érvényesülnek 3D-ben.
A kellõen sok, és jó poénon lehetett röhögni.
Azt adja, amit várni lehet tõle.
Meklód fia 2012 máj. 28. - 21:07:40
(72/171)
Elsõnek a színészek elolvassák a forgatókönyvet, majd aztán döntenek vállalják-e. Tisztelem Tommy Lee döntését, tudja hol az a határ színvonalban ami alá nem megy. Egy Cameót azért így is bevállalt. Lelke rajta, ha bebukik vele.