malvinkicska 2015 nov. 22. - 16:07:11 Előzmény Érsekvári
(20/40)
Szia megnéztem most már végig, de Menekse tût keres a szén kazalban minek hagyta ott Halilt, az a Zeynep rendes nõ, nem igen áll kettõjük közé ez is egy érdekes, kemény sorozat, tele drámával, mi lesz ebbõl nem tudni. A fordítóknak köszönöm a munkát, biztos nekik is jobb lenne könnyedebb téma.
malvinkicska 2015 nov. 22. - 14:56:18
(19/40)
Megnéztem a 4 bölüm elsõ részét de belemelegedtem, itt aztán vannak dolgok a Menekse apja egy gyilkosnak néz ki terrorba tartja a családot, aztán Halil körül is rengeteg a kérdõjel, milyen életet élt elõtte, mikor megismerte meneksét, volt gyûrûs menyasszonya aztán valami drog dolog is lehet körülötte, szóval ez sem egy egyszerû eset. Nem bánom ha megköveznek is ezek a törökök csak ilyen sötét múltú emberekrõl tudnak sorozatot készíteni, kezdek kiábrándulni.
malvinkicska 2015 nov. 17. - 18:39:20
(18/40)
Nem vagy egyedül én is nagyon gyûlölöm az erõszakot, a másik szórakozni szeretne az ember nem ezt nézni, görcsbe rándul a gyomrom, ha film , még akkor is.
malvinkicska 2015 nov. 16. - 12:15:44
(17/40)
A Meneksébe a színészek olyanok, mint a gengszterek nekem félelmet keltõek, elhiszem, hogy a nõi erõszak mentességet akarták szimbolizálni, de ez akkor is nagyon durva. Az biztos feladja leckét gondolkodásra késztet így élni nem volt semmi ott a nõknek.
Érsekvári 2015 nov. 16. - 11:52:46
(16/40)
Az biztos Sami bey ezekhez a rosszarcúakhoz képest talpig úri ember volt .
Ezt a sorozatot viszolyogva és nem szórakozva lehet nézni .
Bár nem valószínû , hogy jobb irányt vesz majd a cselekmény , de azért bízom benne .
Halil szerepe jól meg dolgoztatja Kivancot , de tetszik az optimista hozzáállása mindenhez és jól áll neki a kedves mosolya .
Érsekvári 2015 nov. 16. - 11:27:23
(15/40)
Kicsit lehiggadtam és átgondolva az jutott eszembe nem véletlen van a sorozatban ez a sok szenvedés és durvaság Menekse karakterének .
Tudjuk , hogy nõi a rendezõ és valószínû azért hangsúlyozza ezt a témát a nõk elleni erõszakot , hogy felhívja erre a figyelmet .
Nem véletlen, ez most már bizonyossá vált számomra ez lehetett a célja vele .
malvinkicska 2015 nov. 16. - 07:29:10
(14/40)
Ezek a törökök szörnyû dolgokat visznek képernyõre, lehet abba is hagyom nem bírom ezt a sok mérhetetlen brutalítást, egy igazi szép történet mostanában nincs.
Érsekvári 2015 nov. 15. - 20:33:55
(13/40)
Lányok nekem ez a mai rész egyáltalán nem jött be , sõt izgalom sem kerekedett felül ezen a sok durvaságon .
Eddig ez túl tesz minden eddig látott sorozaton , ennyi primitív ocsmány pofát akiket ebben összeszedtek .
Azért mert a férje feljogosítja, az mindenre indok , hogy agyba fõbe verje az utcán fél Isztambulon át , aztán meg ami otthon folytatódik.
A két fõszereplõ sorsa /alakítása/ egyedül ami érdekel , különben nem pazarolnám az idõt rá .
Lehet , hogy lesz még más véleményem , egyenlõre ez van .
malvinkicska 2015 nov. 15. - 16:09:04
(12/40)
Sziasztok szakad az esõ, már nagyon unom, de ez van. A 3-ik rész elsõ felét néztem várok vele mert nagyon dilis egy család a Menekse apja, különösen eladta lányát, hogy a nõjének pénze legyen a saját családját üti vágja, mint más a répát, de a nagyobbik fiú, most már nem hagyja az anyját, okosan teszi. Aztán Halil is tudni valamit már miért van ilyen sorsa, de kellenek még részek , hogy tisztán lássam a helyzetet. Nagyon örülök, hogy csatlakozol hozzánk, legalább több oldalról látjuk a dolgokat, amúgy is jók a meglátásaid Mankos.
malvinkicska 2015 nov. 11. - 07:35:45
(11/40)
Halilnak elég nehéz az élete egyenlõre, menekülnie kell, majd kiderül miért. Menekse össze zavarodott a sok útlevél láttán.. A férj és a tesó rossz arcú valakik és csak az ölésen az eszük, az apja meg egyenesen elme eset. az biztos érdekes a sztori. A nagymama, aki szeretettel gondolkodik az unokáról.
Érsekvári 2015 nov. 08. - 19:21:46 Előzmény malvinkicska
(10/40)
Húúúhhh! Meleg helyzet volt végig , de a vége reményt ad összetalálkoznak majd .
Kezdem az elején , szegény Menekse egyedül kell boldogulnia Isztambulban egyenlõre .
A repülõn amikor már Halil utazott és utána is folyton a két otromba férfi közelében volt .
Az apjuk a goromba fráter német szeretõt tart, otthon bugris itt nem , talán a bajuszos bátyja az a Yusuf nevû lehet nem annyira rossz ember , de nem egy beszédes fajta .
A taxis ember itt is majdnem várható volt össze hozza a szerelmeseket és a fiút is abba a hotelbe viszi .
Nem ez történt túl egyszerû lett volna.
Halil múltja még nagyon homályos nem látunk tiszta képet róla . Az biztos nem véletlenül üldözik õt és nem is akart önszántából visszatérni Isztambulba . Most Menekse is összezavarodott az útlevelei láttán nem érti miért van ez .
Frászt hozzák az emberre ahogy kerülgetik egymást a forgatagban az utcán .
Meglátta Halil a lányt a busz tetején , de a férj és a bátyja is alig pár métere vannak tõlük , valahogy csak sikerül a lánnyal találkoznia .
8/10
gabus53 2015 nov. 08. - 12:09:46 8/10
(9/40)
Kedves Fórumtársak!

A Menekse Ile Halil címû török tv-sorozatot sokunk örömére most már magyar felirattal is lehet látni Judit és a Török hírességek-Hungarian Fan Club-nak köszönhetõen.
Ezért készítettem egy tablót a fontosabb karakterekrõl.

Gabus
malvinkicska 2015 nov. 08. - 11:46:13
(8/40)
Elõször is Juditnak ezer áldása miért fordítja ezt megköszöni így nem lehet, biztos annyi munka van vele. Azt megállapítottam a törökök drámába verhetetlenek.
malvinkicska 2015 nov. 06. - 18:43:22
(7/40)
Szeretettel köszöntelek remélem nem hagy itt, a fórum azért van véleményezzük amit látunk, igaz mostanság nagyon gyengék a fórumok, kevesen vagyunk , mert én több sztorit nézek.
Érsekvári 2015 nov. 06. - 11:42:34
(6/40)
Üdv Neked is !
Ezt a sorozatot nyugiba lehet nézni van 1 hetünk , hogy megnézzük és írjunk róla .
További szép napot és hétvégét kívánok :)
malvinkicska 2015 nov. 06. - 08:37:08
(5/40)
Szia remélem csatlakoznak még hozzánk véleménnyel szeretném, több szem többet lát, ki hogy közelit ehhez a témához.
Érsekvári 2015 nov. 05. - 21:39:30
(4/40)
Ez a sorozat sem nélkülözi a drámát . Az apa , anya a bátyók és a férj Musztafa nem szimpatikusak . Nem tudom hogyan kapják a színészek a szerepet a külsõ alapján , de nagyon illik hozzájuk kivétel nélkül. Egyedül a nagymama tetszik õ megértõ egyedül és támogatja az unokáját .
Menekse -Sedef Avci nagyon helyes és jól játszik , Halil- Kivancnak a drámai alakítása a fájdalma átérezhetõ. Szerencsére sokat mosolyog az nagyon jól áll neki . Rengeteg fut szalad , jó erõteljes kondiba van és a tüsi haja sem elhanyagolható .
A szokások és hagyományok eléggé furcsák náluk . Azt hiszem izgalmakból nem lesz hiányunk itt sem .
malvinkicska 2015 nov. 05. - 19:54:19 Előzmény Érsekvári
(3/40)
Nagyon izgalmas volt a lagzi szokások hasonlóak a mienkhez, ugye nálunk is van aki mosógépet, tv-t egyebet ada menyasszony táncba itt aranyat. Azt meg kell, hogy mondjam Kivanc itt is nagyot fog alakítani, már kezdõdik. A színésznõ gyönyörû a nagymama egyszerûen cukor falat, annyira érzi a fájdalmát a lánynak, szegény képes lett volna megölni magát, nem lát kiutat. Ezek a színészek, ismeretlenek, de elég rossz figurát keltenek életre, nem megnyerõ emberkék, utálatosabbak, mint ami Turgutunk.
Érsekvári 2015 nov. 01. - 19:27:10
(2/40)
Köszönjük a létrehozóknak .
8/10
gabus53 2015 nov. 01. - 17:58:42 8/10
(1/40)
Kedves Fórumtársak!

Bizonyára már hallottátok azt a jó hírt, hogy a Menekse Ile Halil címû török sorozat is hamarosan látható lesz magyar felirattal.
Hát most eljött ez a pillanat.
Judit, a Karadayi-Hungary oldal adminja a Török hírességek-Hungarian Fan Club-bal közösen megkezdték a közös munkát, melynek eredményeként a ma délelõtt felkerült a sorozat 1. epizódjának elsõ része.
A Török hírességek... oldal készíti a fordítást, Judit pedig a felirat és videó készítést, valamint a YouTube-ra való feltöltést csinálja.
A sorozat részei minden héten vasárnap délelõtt kerülnek fel a YouTube-ra, mely a Facebook oldalon kerül meghírdetésre.
https://www.youtube.com/watch?v=oTRIUI5xRlw&feature=youtu.be

Kellemes napot mindenkinek!
Gabus