Téma: Meryl Streep

10/10
floydie1980 2009 okt. 29. - 22:35:47 10/10
(15798/17078)
jah igen itt is amíg online néztük a csüt-i redcarpetet végig a MM meg asszem a dancing queen szólt felváltva félórán keresztül, de azt hittem, hogy azt csak a netre vágták be:) aztán kiderült, hogy nem, mert élõben a helyszínen is az szólt:)) fõleg mikor Meryl lejtett egy kis táncot rá, azt nagyon bírtam...
Nem tudom láttad-e már ezt a vidit http://www.youtube.com/watch?v=-DHPOOXbVp4 0:30-nál... én behaltam rajta. Az egyik csaj a twitter-rõl megcsinálta csengõhangnak is:))))
10/10
floydie1980 2009 okt. 29. - 22:27:38 10/10
(15797/17078)
Itt egy a press conference-rõl is: http://www.youtube.com/watch?v=II0UzrrhLtg&feature=channel 1:04-tõl:)
"... the first ingredient is a great husband" ahhhhh :)
De az olasz J&J szinkron nagggyyyon durva:)))))LOL
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 22:21:23 10/10 Előzmény floydie1980
(15796/17078)
Jah és még vmi...
Az, hogy a Mamma Mia zenére vonult Meryl a színpadra, az már végképp nem volt meglepõ pénteken, az összes klip amit játszottak arra a zenére készült, így nem volt meglepõ, hogy a díjátadón is azt játszották, elõzõ nap a red carpetnél míg Meryl-re várunk a MM albumot tették be, de direkt kihagyták a MM számot és csak akkor játszották mikor már Meryl a vörös szõnyegen az interjúkat adta...
Még a szombati díjátadón is a Mamma Mia zenéjére összeállított klippet játszottak be mielõtt Meryl belépett volna a terembe... pedig ha valahol, akkor ott igazán furán vette ki magát (mivel a komoly, drámai szerepeibõl is összevágott videót azért érdekes volt a MM zenére látni), mivel az egy irodalmi díj volt és az egész egy régi könyvtárban/iskolában volt...de mégsem "tiltakozott" senki, mindenkinek nagyon testzett. :)
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 22:14:42 10/10 Előzmény floydie1980
(15795/17078)
Köszi a videót!!! :)
NAgyon jó!!!
Na igen, ezek azok az interjúk, amiket a red carpeten készítettek, de mi ebbõl ott semmit nem láttunk/hallotunk...

Visszatérve a cikkre és amit te is írtál, valóban az egyetlen gyenge pont a mûsorvezetõ csaj volt, ez tény... de hááát mi nem igazán foglalkoztunk vele. xD
Az a mondta, amit idéztél, az pedig valóban igaz, mert mikor Meryl és Don belépett a terembe, hogy elfoglalja a helyét, már akkor hatalmas taps fogadta õket, nem beszélve aztán a díjátadásról...

Továbbra is azt gondolom, hogy ezt olyan újságíró/fotós írta, aki kint rekedt... tény, hogy a beszélgetésre és a díjátadóra is csak néhány fotóst, újságírót engedtek be...mert ezekre az eeményekre jegyekkel lehetett bejutni, és gondolom, hogy sok "press" és "Photo" kártyával rendelkezõ emberke megpróbált a kiemelt eseményekre ingyen bejutni, csak épp nem engedték be õket...
10/10
floydie1980 2009 okt. 29. - 21:34:06 10/10
(15794/17078)
Köszi hogy ilyen részletesen írtál, én is, ahogy elõször olvastam kicsit túlzásnak éreztem ezt az írást, de amit írtál meggyõzõtt arról, hogy aki írta direkt rosszakat akart írni...bár az egyetlen, amivel egyet tudok érteni vele, az a mûsorvezetõcsaj volt. Engem eléggé meglepett, hogy tényleg amatõr volt, látszott, hogy még sosem csinált ilyet...ja és legalább angolul tudhatott volna. Na mindegy, ez legyen a legkevesebb...És nekem tetszett, hogy a MM szólt Meryl színpadra vonulása alatt, csak kár, hogy nem a Meryles verzió:S
De azért a cikk írója sem tagadhatja: "Kárpótlást a közönség õszinte ünneplése és Meryl Streep közvetlensége jelentettek." :)))

Egy jó kis interjú http://www.youtube.com/watch?v=tIXImipeArA akit esetleg nem érdekelnének a New Moon "sztárjai" az 3:30-tól nézze:DDD
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 21:05:46 10/10
(15793/17078)
:)

Hmm már szinte mindent leírtam, ami ott törént, de egy egy ilyen cikk olvasása után nem bírom megállni, hogy ne írjak bõvebben...

Most visszavonulok képeket keresgélni, szerkesztgetni....
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 20:56:08 10/10
(15792/17078)
Hmm az, hogy méltatlan befejezés lett volna a díjátadó milyensége az szerintem nem igaz. Ok, az egész ceremóna nem volt sokkal több mint egy óra, és a díjazottak valóban rövid beszédeket mondtak, de ez sztem más díjátadón is így van...Ok, azt tény, hogy a felkonferáló hölgyet eleinte csak egy hostessnek néztem a ruhája alapján, így abban van igazásg, hogy öltöztetthették volna máshogyan is, ééés háát az sem lett volna rossz, ha angolul is beszélnek, mert elvileg ez egy nemzetközi fesztivál volt, így talán belefért volna az idõbe, ha angolul is elmondják a felvezetõ szövegeket...

Az sem igaz, hogy Meryl-t bent lerohanták volna a fotósok... láttuk mikor oldalról bejöttek Donnal és mikor leültek a terem közepén a nekik foglalt helyre két kísérõvel összesen egy operatõr és egy fotós ment oda, így nem kellett Meryl-t "megmenteni" a teremben a fotósok, stb rohamától...


A díszletrõl annyit, hogy aki ott volt több este is, és részt vett különbözõ helyszíneken vetítéseken annak nem volt furcsa, évek óta hasonló díszlettel "fut" a fesztivál. Az épület, ahol az egész fesztivál zajlott az egy több koncertterembõl álló épület, ahol minden gondolom annak megfelelõen lett kialakítva, hogy ott zenekarok próbálnak, koncerteket adnak, stb...és csak a fesztivál idejére alakították ki az ún "vetítõtermeket", az egész épület együttes egy egyszerû, de nagyon is szép,ízléses, messze nem hivalkodó épület. Nem tudom, hogy milyen színpadi díszletre gondolt az illetõ aki a cikket írta... szerintem a lehetõsége sincs ott meg arra, hogy vmi látványosabb színpadot, hátteret alakítsnak ki, lévén az egy koncertterem...
Szerintem aki ott volt és látta az épületet korábban (és a korábbi évek videoit) egyáltalán nem számított vmi Oscar és egyéb nagy díjátadó gálához hasonló csillogó villogó high-tech design háttérre és ennek megfelelõ "körítésre" a díjátadón...

Bocs, hogy ennyit írtam annak cikknek a kapcsán, csak egyszerûen kicsit felhúztam magam az egészen, mivel ott voltam és egyáltalán nem azt tapasztaltam amit a cikkben írtak...
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 20:49:35 10/10
(15791/17078)
folyt...
Azt sem tudom, hogy a cikkben milyen kapuk elõtti tolongásról beszél az illetõ, mert a kapukat nem zárták be, így nem volt mi elõtt tolongani...sõt, pl aki késõbb érkezett és késõn vette át a jegyét, õk egyenesen a vörös szõnyeg szélén kellet hogy végigmenjenek,hogy beérjenek az épületbe... (így volt aki pl Meryl-el egyidõben sétálgatott a red carpet szélén)

Az tény, hogy a vetítések és a díjátadó elõtt is rengetegen váarkoztak bent az épületben a terem elõtt, mert elméletileg legkésõbb 15 perccel kezdés elõtt el kellett volna foglalnia mindenkinek a helyét a teremben... mi ebbõl kimaradtunk (így lehet, hogy ott volt tolongás, és vsznû, hogy nem az elõre megvett helyre ültek sokan, hanem máshová), mivel midenkét este a red carpet mellõl rohantunk be de ott nem kellett tolakudnk.. illetve akik ott várakoztak bent, hogy esetleg ott láthatják Meryl-t vagy bárki mást, szépen sorban álltak, nem volt tülekedés...

Pénteken egyébként a red carpet mellett kb fél órával a kezdés elõttig csak egy sorban álltunk, ok, utána persze elõkerült mindenki, és nagyon sokan lettünk, de akkor már szerencsére senki sem akart összenyomni minket...

A díjátadón a helyfoglalás egyáltalán nem tûnt kaotikusnak, a földszinten a helyek nagyrésze elõre le volt foglalva, így ott nyilván nem volt tülekedés, és én fent sem tapasztaltam hasonlót.

...
10/10
zsani23 2009 okt. 29. - 20:45:59 10/10
(15790/17078)
olyan jó hogy ennyi mindent eltudsz mesélni hogy ott voltál:):):)kösziii♥ várom a folytatást:)
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 20:24:49 10/10
(15789/17078)
Köszi a cikkeket, hmm ez különösen érdekes volt...
Öszintén szólva nem tudom, hogy ki írhatta, de van egy olyan érzésem, hogy egy olyan vki, aki ezek szerint majdnem kint rekedt és ki tudja minek a hatására elég érdekesen látta a dolgokat...

Mivel több este is ott voltam, láttam, hogy mûködik az egész red carpet dolog a vetítések utána, stb. De elég csak az elõzõ estét említeni, abszolút szervezetten ment minden, ha egy sajtós lemaradt vhonnan, azt sztem csak magának köszönheti, mert elkésett, illetve annak, hogy (láttuk), hogy többen egy vmi alap kártyával be akartak jutni minden fontosabb eseményre, amit azért még nekik sem lehetett...

Pl. a Q&A beszélgetésre is csak pár hivatásos fotóst engedtek be, és néhány operatõrt (hmm azóta is abban bízom, hogy vhová felteszik majd az egész beszélgetést késõbb, hiszen bemondták, hogy rögzítik...)
Minden nagyobb premier, vetítés, beszélgetés stb. elõtt nagy tömeg várakozott kint, de ahogy láttam a szervezõk ezt nagyon jól tudták kezelni, nem volt tolongás, stb, szépen várt mindenki...

Ok, az tény, hogy a red carpet mellett volt tolongás, de ott sem minden premiere elõtt (egy nap du ill este több red carpet esemény volt), természetesen amikor Merylt vátuk nagyon sokan voltak ott, de egészen a kiírt kezdõidõpontig normálisan lehetett várakozni, utána tény, hogy pl csütörtökön majdnem beestünk a red carpetre, mivel annyira toltal elõre minket hátulról, mikor Meryl elõttünk ment, de amint továbbhaladt normalizálódott minden...

folyt.köv...
10/10
M4ever 2009 okt. 29. - 20:16:22 10/10
(15788/17078)
A videókat ismételten nagyon szívesen mindenkinek!
NAgyon örülök, hogy tetszettek!
Na igen, a telefonos részttõl ott a helyszínen is kész volt mindenki. Az az igazság, hogy már elõtte is lehetett hallani néhányszor, csak halkabban, hogy vmitõl berezeg a terem, így utólag visszagondolva, vsznû már akkor is Meryl telefonja szólalt meg a táskájában, csak akkor még nem vette észre õ sem, hogy az az õvé... xD
Azért azt gondolhatjátok, hogy milyen hatást váltott ki az elsõ telefonos jelenet, miután végignéztünk egy jelenetet a Sophi választásából, mindenki ült komolyan elgondolkozva, majd mielõtt az olasz riporter feltette volna a kérdését, berezgett a telefon ismét... LOL a többit már leírtam...

Hmm a red carpet video.... számomra is megmagyarázhatatlan, hogy hogy tudtam bal kézzel úgy felvenni azt a pillantot, mikor Meryl nekünk dedikált, hogy nem remegett a kezem (ok, legalábbis nem annyira...), õszintén szólva nem is figyeltem a fényképezõgépre, csak tartottam vhogy a kezemben, de ki tudna egy fényképezõgépre koncentrálni, ha Meryl áll elõtte és a szemébe néz és mosolyog és dedikál... annak örülök, hogy egy normális köszönöt tudtam mondani... :) Simona barátjának sikerült lefotóznia mikor Meryl nekünk dedikál, ok na akkor az õ keze is megremegett, mert az egyik kép (mikor épp dedikál Meryl) teljesen homályos lett...
merylstreep94 2009 okt. 29. - 18:26:45
(15787/17078)
merylstreep94 2009 okt. 29. - 18:22:36
(15786/17078)
10/10
Ani96 2009 okt. 29. - 18:05:11 10/10
(15784/17078)
Nagyon jók a videók és a képek is olyan jó lvasni amiket írsz várom a folytatást
10/10
zsani23 2009 okt. 29. - 18:03:49 10/10
(15783/17078)
ÁÁÁ köszi a vidiket meg a képeket nagyonjók:) dõltem a röhögéstõl mikor megszólalt a telefonja:D a redcarpet-os résznél nem ájultam volna el csak nem tudtam volna sztem megszólalni...bár lehet h normális lennék:D
10/10
floydie1980 2009 okt. 29. - 17:17:55 10/10 Előzmény M4ever
(15782/17078)
Millió köszi a videókért!!!!!! De tényleg:))) Annyira jók. A redcarpet-en amikor odaért elétek én lehet elájultam volna... És lol akkor tényleg nem remegett a kezed:))
A beszélgetõs videó meg egyszerûen király!! A telefonos részek nagyon viccesek, meghaltam rajta:)) Meg ahogy elõadja, hogy az amerikai nõk, hogy beszélgetnek egymással... áá kész vagyok! Tök jó lehetett élõben ott lenni:)

Még egyszer köszi!!!
10/10
dzsuh 2009 okt. 29. - 16:46:09 10/10
(15781/17078)
köszönöm a képeket =)

Éss NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a "Q&A conversation"-ról készített videókat, audiókat, nagyon örültem neki :))
és persze az RC videót is köszi! Csodás vagy ;)
10/10
Ezüstróka 2009 okt. 29. - 16:22:28 10/10
(15780/17078)
Köszi a képeket, tök jók :D