Téma: Miami Vice

John Morgan 2006 aug. 25. - 19:50:17
(26/126)
Ez hüllyeség!
Ez egy könnyen érthetõ film, könnyû alap story-val, és nagyon jó akciókkal!
Nem kéne ennyire túl bonyolítani, szerintem te még a spongya-Bobot sem érted!
nobalance 2006 aug. 25. - 18:59:19
(25/126)
ja és még annyit hogy frusztrálóvá válik a sok hányszázalék hol mikor mennyi ki-kicsoda.aki irtóan matekõrült és odavan a százalék szóért menjen, ez a legjobb!! ja még mehet az is aki szereti a külföldi neveket! kb minden percben hallani egy ujat, ráadásul fogalmad sincs róla hogy kicsoda.
csak lazán
M4rc1 2006 aug. 25. - 18:57:41
(24/126)
A film szerintem is eszméletlen s**r , történet nincs , akció nincs , szinkronnal s**r , összeségében : s**r.
Ne nézd meg !
nobalance 2006 aug. 25. - 18:12:13
(23/126)
hihetetlen gyenge film, egyszerüen s**r az egész ugy ahogy van.ha valaki zenét hallgatni ül be nem jól teszi inkább menjen máshova . a föszereplök tették amit tenni kell, de ez nem elég ahhoz hogy egyáltalán átlagos film váljon belöle. ha akciójelenetet akarsz nézd meg a kommandót vagy a tökéletes katonát, de ebben kb 10 perc az akció abból is csak egy tetszett, de nem jelenetért ülök be hanem hogy jó filmet lássak. nem történt meg. mindenki többet várt. nem baj jön a fürész 3 hehe
csigafej 2006 aug. 25. - 17:19:14
(22/126)
Annyira primitív a film, rég láttam ilyet, nem is tudok hozzá hasonlót mostanság.
Történet: 0, párbeszédek: -1, kameramozgás: mintha én vettem volna fel egy kézi kamerával... Azért az akciójelenetek, már ha vannak, egész jók, de csak azért mert mások mint a többi filmekben, mintha a CNN tudósítana élõben vmi csatából, semmit nem látni kamerakapkodás, fegyverropogás és káosz...

Megéri megnézni, de csak elrettentés képpen!
Szabcsi14 2006 aug. 25. - 09:22:20
(21/126)
Nekem tetszett de azért ennél jobbra számítottam.Colin Farrell,Jamie Foxx és a többiek szinkronja is tök cool volt(kivéve Luis Tosar-é mert az szar volt).Sokkal akciódúsabbra kellett volna és minek kellett betenni azt a kínai muffot???
borisz007 2006 aug. 25. - 08:20:17
(20/126)
az nem, de az a nyári szezon:D amúgy megnéztem, kellemes szórakozás, pozitívan csalódtam, csak Speyer erõltetett szlenges szövege nem kellett volna, örülhetünk, hogy nem vágta haza az egész filmet... szóval nem hiányzott a szinkron, a lövöldözéseket azonban tökéletesen megoldották (az autó belsejében felvett képek frenetikusra sikerültek)
Timon 2006 aug. 24. - 22:34:42
(19/126)
Tetszett a film, érdemes megnézni. A hangvételét tekintve elég komoly, a mosolygós arcok és a percentként elsülõ poénok nélkülözve vannak. Annyira nem akciódús, ennek ellenére élvezhetõ, nincsenek benne folytonos lövöldözések és látványos üldözéses jelenetek. Ami még feltûnt, h. mintha a két fõszereplõ közül inkább Collin Farrell-re volt kiélezve a film, bár az is igaz, h. erre a szerelmi szál felhozható magyarázatként.
Jimmy007 2006 aug. 24. - 15:24:22 Előzmény borisz007
(18/126)
Landoltál te már Katrinában ( Igaz, akkor még trópusi vihar volt és még nem tudtam a nevét ) ? Az nemigen mediterrán feeling:)))
jimmykalóz 2006 aug. 23. - 07:16:54
(17/126)
Menj már innen te szegény!Az anyukámat meg ne merd a szádra venni te senki!
Neked úgy sem fog tetszeni,mert úgy állsz hozzá,de itt azért akad pár ember aki ért is a filmekhez.És nem niggerben ítélik meg a filmeket!Keress magadnak v.mi kopaszfej oldalt,mert ez csak ott jön be!
na csak lazán
Fifty 2006 aug. 22. - 22:33:53
(16/126)
Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e nézni feliratosan valahol és ha igen akkor hol? Csak azért, mert nekem Jamie Foxx a kedvenc szinészem és ha szinkronizálják úgy egyszerûen élvezhetetlen.
jimmykalóz 2006 aug. 22. - 12:04:35
(15/126)
Sziasztok!
Na látom megint a plafont veri az inetligencia!iLYET MÉG NEM HALOTTAM,hogy valaki úgy ítéljen el egy filmet,hogy még meg sem nézte!Ez vicc...
Ja amúgy ez egy nagyon jó film,az év egyik legjobb filmje!
És ez pont nem egy tipikus amerikai film,mivel egy olyan rendezõ csinálta akinek van pár jó filmje(Collateral),és lehet csak véletlenül de Oscart is nyert(Jamei Foxx).Ja meg ne bõrszínbe gondolkodj,ez nem az az oldal...
Michael Mann nem szokott tipikus amerikai s**rt csinálni!
Te meg ha annyira jó vagy csinálj filmet,nem tudom miért kell az amerikaiakat fikázni.Nekünk is van pár gáz filmünk...
Ha meg nem tetszik nézz pár kínai meg japán kardozós,verekedõs csodát.Azok jók!!!
Én azt mondom nézzétek meg!!
Csak lazán!Mi így csináljuk!
xiawa 2006 aug. 22. - 11:51:33
(14/126)
no,hat en kb.ket hete lattam:kihangsulyozom teljesen laikuskent,de szeintem halal unalmas ez a film!!!!!kiszamithato jelenetek,semmi extra.De ez csak EGY velemeny.....el kell menni es dontse el mindenki kifele jovett a mozibol.
kroni1 2006 aug. 22. - 11:23:20
(13/126)
Ha igazán értenél a filmekhez, akkor Michael Mann filmjét nem sorolnád a giccses, bugyuta és egyszerû akciófilmekhez, és tudnád hogy ez a rendezõ egy teljesen más kategória.. De ha ugy is el tudod dönteni, hogy s**r film, hogy meg se nézted akkor gratulálok! Szerintem inkább nézd meg, bízom benne hogy megteszed és kellemeset fogsz csalódni!
sato4ever 2006 aug. 21. - 16:24:08
(12/126)
na, még néznem se kell ahhoz, hogy elmondjam 1 újabb amerikai kukás film elé nézünk. A sok köcsög giájzsó összevissza lõvöltöznek majd ugy tesznek mintha gondolkoznak, és persze minden nõ õket akarnak még akkor is ha majom kinézete van és bûzlik mint 1 igazi fekete majom az erdõben...
<br ***
borisz007 2006 aug. 18. - 20:21:12
(11/126)
figyeljetek, amúgy aki nézte a weboldalon a trailerket, az tudja, h a tv spot 3-4 alatt milyen zene megy?
borisz007 2006 aug. 18. - 16:28:44 Előzmény Jimmy007
(10/126)
oks, Jimmy, de minden kontinens "csücskös" része szinte szabályszerûen mediterrán... csak itt hurrikánokkal keveredik:D
Jimmy007 2006 aug. 17. - 08:39:49 Előzmény borisz007
(9/126)
Miami tudtommal Atlanti Óceán partja...ami messze más mint a mediterrán tengerpart. Kicsit más a stílus is.
A filmet melegen ajánlom mindazoknak akik a Heat, Collateral , vagy az Insider - t látták, ez is hasonló mestermû.
MArci11 2006 aug. 16. - 15:16:44
(8/126)
hi all

Kegyetlenül jó akció-sorozat!!!

kár hogy az a...rtl abbahagyta az adását:((

MArci
Mindfuck 2006 aug. 16. - 14:48:26 Előzmény Skaff
(7/126)
Nagyon kellemesen sötét film a Miami Vice. Igazi neo-noir.

Szóval aki úgy ül be rá, hogy akciófilmet vár, az csalódni fog. A Collateral fényképezési és vágási technikája mentén elkészített krimi-dráma, kis romantikával és erotikával körítve. Persze azért van akció is: a film végi lövöldözéssel Michael Mann megint hosszú évekre tanulmányozni valót adott a szakma barbárjainak;)

Nekem bejött ez a koktél.