10/10
marteeka 2008 jún. 29. - 09:12:11 10/10
(324/11664)
Mi Zoli&Szonja párossal láttuk, de megígérte a barátnõm, hogy megnézzük Robival is, mert én õt is nagyon szeretem.

Végül nagyon örültem, hogy Zolival láttam, és neki annyira de annyira passzol ez a szerep, hogy már egyáltalán nem vagyok oda, hogy Robival lássam feltétlenül legközelebb. De mi nem csak elsõsorban Robi vagy Zoli miatt szeretnénk megnézni még1*, hanem mert annyira jó volt a darab, és mivel "végigröhögtük", fele poént nem is hallottuk :)

Szóval bárki játssza, megyünk szívesen újra :)
Egyébként ha jól tudom, a Robi egyébként is visszaadta a Nemzeti miatt.

És kedves Brigi, mi is készülünk a lemezbemutatóra is, szívesen "befogadunk" :)
10/10
marteeka 2008 jún. 29. - 09:03:43 10/10
(323/11664)
Ó, de helyes cicád van!!!!
Imádom a macsekokat, de ilyen felemás szemût még nem láttam!
10/10
fresia 2008 jún. 29. - 07:08:45 10/10
(322/11664)
Olyan klassz "Zolis" képeket találtam, nem tudom nektek továbbítani, mert "kiíródik",hogy csak JPG,GIF vagy PNG típusú lehet a csatolandó kép.
Igy "leltem" rá a Weben: Édeskettes hármasban-Galéria, próbáljátok meg, kérlek Benneteket, Ti biztosan el tudjátok
küldeni!!! :)) /a "Jó napom" van lehetõségre kattintottam,de lehet, hogy másként is "bejön"!/
10/10
fresia 2008 jún. 29. - 06:46:39 10/10
(321/11664)
Most látom, hogy "kiíródott" a link, de én úgy "gépeltem" be most és a Google keresõbe is, mellé írva a Rumino horoszkópos képei - kifejezést is, úgy sikerült azt az oldalt "elõhoznom" ! /a mackó szórakozik velem! :))/
10/10
fresia 2008 jún. 29. - 06:37:48 10/10
(320/11664)
Szia Margit!

A tegnapi link küldés "véletlenül" sikerült, ma még nem jött össze... :(, nem érdemlem meg a dícséretet!
Viszont a weben úgy találtam meg az ominózus horoszkópos képeket, hogy: www.hotdog.hu Rumino horoszkópos képei.
Két találat jött be, az elsõre "kattyolva" jelennek meg a képek. Kérlek, ha sikerül behoznod, ha nem, jelezz vissza!
Szép lehet a rockopera, a témája emelkedett, a dalok pedig biztosan nagyon szépek, Neked elhiszem így is...:))

Ugye, hogy nem lehet túl hosszú üzenetet küldeni?!Nem tudom, hány karaktert engednek, de nekem a két hor.jellemzésem a Rák-ról és a Kosról sem ment el...,biztosan emlékszel rá, most "igazolva" érzem magam.Ettõl függetlenül /v.inkább éppen ezért/ sajnállak,hogy feleslegesen "körmöltél" olyan késõn, olyan sokat! :(((
Próbáld meg úgy talán,ahogy Marteeka nekem ajánlotta!Pl.több részletben!
Én még nem tudom küldeni a jellemzéseket, arra még pár hetet várnotok kell, de hát az igazán nem fontos!
Most újra megpróbálom a macit Neked elküldeni, nem fér a fejembe miért nem ment el /Te tudom,hogy megértesz ebben :))/, ha nem sikerül, megint csak bocs! :)
Brigit90 2008 jún. 28. - 23:29:52
(319/11664)
Köszi szépen Neked is a köszöntést! :)
Igen,nagyon tetszett az Áron imája,épp az elõbb is ezt hallgattam,és annyira szééép. :):) jujj,de jó neked,hogy megvan az egész darab,hol szerezted? :) biztos nagyon jó,remélem,majd mesélsz akkor. ;)
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 21:52:53 10/10
(318/11664)
Feladtam, megint rossz lenne a gépem? :(((
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 21:48:04 10/10
(317/11664)
"Megõrjít" az a "büdös" mackó,mit csinálok megint rosszul!:))
Utolsó próbálkozás:születésnapi cicák, Neked! /ha összejön!:)/
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 21:42:25 10/10
(316/11664)
Nem tudom, melyik útra tévedt a "maci", a "sárgára" biztosan nem :). Újabb próba, ha nem jön össze, akkor feladtam,de mégegyszer minden szépet és jót kívánok Neked! :)))
Az elõzõ üzenetem is Neked szól,csak rossz névre kattinthattam!
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 21:36:46 10/10
(315/11664)
Margit!
Erre Te is válaszolhatnál,Zoli nélkül is eljönnél az Édeskettesre? Marteekáék biztosan nem, mert Õ már látta Oroszlán Szonjával és Alföldi Robival. Hacsak...., nem lesz egy izgalmas "harmadik" szereposztás! Bár, nem hiszem,hogy jelen "helyzetben" Zoli számunkra könnyen pótolható lenne... :)))
Még mellékelek egy "szülinapi maci"-t Neked! :)
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 21:27:38 10/10
(314/11664)
Margit és én is nagyon rá vagyunk "indulva" a darabra,nem tudom mióta vagy "olvasója" a topicnak, de már Soul is tartott élménybeszámolót, most Te is felcsigáztál újra, hogy megnézzem, ha egyáltalán erre szükség volt... :)
/mármint a "felcsigázásra"! :)/
Azon is már dilemmáztam egy alkalommal, hogy marad -e Zolival a következõ évadban is a darab, errõl nem nyilatkozott, hogy lemondott volna róla. Amíg élünk, remélünk... :))) Ha nem, akkor bizony nagyon csalódott leszek. :((( Azt hiszem, ebben a szomorú esetben is megnézem, akármilyen szereposztásban, mert ez a vígjáték önmagában is érdekel, azt mondjátok, kiváló, de egyik szemem sírni fog,az biztos!!!
Brigit90 2008 jún. 28. - 20:38:06
(313/11664)
Tudom,nem nagyon kell mondanom,de az Édeskettes hármasban tényleg nagyon szuper volt,úgyhogy mindenképpen nézzétek meg,ha van rá lehetõség!:)
Szerintetek ebbõl a darabból nem száll ki mostanában? Mert én úgy gondoltam,hogyha a Madáchot otthagyja,akkor ebbõl is ki fog szállni. :S reméljük,nem így lesz.
Nagyon szépen köszönöm a te nevedben is,hogy ha bevesztek a csapatba,igazán jó lenne. :) talán a koncertig kicsit jobban megismerjük egymást,és akkor tudni fogjátok,hogy kit visztek magatokkal. :D
Egyébként szerintem is fog dedikálni.Legalábbis nagyon remélem. :)
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 20:34:04 10/10
(312/11664)
Szia Soul!
Tisztában vagyok azzal ám, hogy az e-mail küldésben én vagyok "elvileg" a soros! :)
Ezt a képet Neked küldeném, az én cicám, "aki" július l2-én
lesz 16 éves /még egy "RÁK"! :)/. Fehér perzsa, felemás színû szemekkel, ez a "hivatalos" elnevezése a fajtájának,de nem ez a lényeg, hanem hogy TELJESEN egészséges,örömömre./Pár hete volt vérvétele,kivizsgálása!/ Ez nagyon off. :D
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 20:25:02 10/10
(311/11664)
Ez a fotó mintha már lett volna..., most utólag, úgy rémlik! Elnézést, ha így van!
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 20:21:56 10/10
(310/11664)
Sajnos én /és Margit/,még nem láttuk az Édeskettest! Azt is tervezzük, hogy együtt megnézzük, ha jól emlékszem, még Marteeka és a barátnõje is lehet, hogy eljön. :) Soul, mint tudod, már látta, de a lemezbemutató koncertre mindannyian készülünk, természetesen Téged is /a többiek nevében is, gondolom, mondhatom!/ szívesen beveszünk a csapatba! :))) Csak sikerüljön "összeszervezni" !

Még egy szó az autogram kérésrõl: én már régebben írtam, hogy szerintem egy lemezbemutatón dedikál is, szerintem elõbb jelenik meg a CD, persze, ebben egyáltalán nem
vagyok biztos,csak remény! :)
Brigit90 2008 jún. 28. - 19:53:53
(309/11664)
A számok,amiket felsoroltatok,tényleg mind nagyon jók,tulajdonképpen én is szeretem az összes számot,amit Õ énekel. :)A Bíró Eszterrel a duett is nagyon szép,nekem is nagyon tetszik.
Egyébként az Édeskettest én elõször Szonjáékkal láttam,és nagyon szuper volt,utána húgommal még napokig arról beszéltünk,hogy mennyire jó volt.Késõbb egyik barátnõmmel megnéztem újra,mert annyira tetszett. :)
Eleinte nem tudtam elképzelni Zolit ebben a szerepben,de tényleg nagyon illett hozzá,és marha jól csinálta az egészet.Miután láttam Zolival a darabot,sokkal jobban tetszett,mint a Robi-féle. :D
És a hangját,mikor elõször hallottam a darabban,az vmi csúcs volt,nagyon-nagyon tetszett.Szinte a hideg futkosott a hátamon,persze,jó értelemben. :):)
Brigit90 2008 jún. 28. - 19:45:29
(308/11664)
Abszolút nem baj,aranyos kis kép. ;) köszi,ha nekem szántad,tetszik. :D
Egyébként ti mind tervezitek,hogy elmentek majd a lemezbemutató koncertjére?
Nekem az a nagy gondom,hogy én nagyon szeretnék elmenni - és vhogy nem is tudom elképzelni,hogy ne menjek - ,de nem tudok kivel.Igazán csak én szeretem Õt,barátnõim nem annyira. :)
10/10
fresia 2008 jún. 28. - 17:17:29 10/10
(307/11664)
Mindenkit szeretettel üdvözlök! Az új "Zoli rajongónkat" külön is! :D Lassan, de talán "szaporodunk"! :)))
Most csak egy gyors "lejelentkezésre" futja! :)

Lehet,hogy elkerülte a figyelmemet és errõl a cikkrõl már szó esett, akkor elnézést és azért is, hogy csak íly módon adom közzé:
http://ma.hu/tart/rcikk/d/0/181693/1 Remélem pontos!!

Zoli és a nõk, ez a rövid írás témája. :) Egyébként, számomra sem mint "férfi" vonzó, bár tetszik a megjelenése is, sokkal inkább a hangjával és a játékával "babonáz meg", természetesen "csak", mint közönséges rajongót, nincs szó "másról", abból már sajnos, réges-rég kinõttem... ;-)
off./
Soul! A fénykép küldés "tanulása" és a tech-i eszközök beszerzése folyamatban :) /egyenlõre még csak az utóbbira volt idõm /, mailra most nem érek rá, sajna, de ha Te írnál..., örülnék neki! :D

Bocs a képért is, tréfás üdvözlésnek szánom... :),ugye, nem baj? :)
10/10
marteeka 2008 jún. 28. - 16:21:23 10/10
(306/11664)
Sajnos Milu Fantomhoz már nekem sem volt szerencsém, sõt még Raoulhoz sem :( Már januárban is csak néhány elõadáson játszott, de csak kizárólag Raoult.

A klasszikus Emberek számokon (Tábortûz, Mama, Száz út, stb.) túl az abszolút kedvencem tõle mióta a CsAF-ban láttam a Just a gigolo :)

Plusz imádom a Képzelt riportból a Hogyan mondjam el-t, mondjuk ott Bíró Eszter is gyönyörûen énekel, nem csak Zoli.

Ja, és a Figaró, az Édeskettesbõl az Ez az én dalom (bár ott a tánc még jobb, mint a dal :D ), stb, stb, stb... szóval minden :)

Az Áron imája nagyon szép szerintem is, Margit épp most nézi/nézte az egész darabot.
Brigit90 2008 jún. 28. - 16:04:39
(305/11664)
Én is így voltam az Emberek-számokkal,mint te,szóval ismertem egy párat,de nem fogott meg annyira,csak a Forog a Föld meg a Száz út.Ezt a kettõt jobban szerettem,mint a többit. :)
Kicsit azért bánom is,hogy nem ismertem Õt hamarabb,mert tényleg igazán tehetséges,és nagyon jó a hangja is.
Ha hamarabb megszeretem,akkor láttam volna a Fantomban is talán.
Nemrég eldöntöttem,hogy én szeretném megnézni még egyszer a darabot(mármint az Operaház Fantomját),mert nagyon tetszett pár éve,mikor láttam.Örültem neki,hogy láthatom a Zolit is a darabban,és akkor olvastam nem sokkal utána,hogy már nem fog játszani a Madáchban.Eléggé "ki voltam akadva",jobban mondva elszomorodtam,hogy nem láthatom.
Persze a szólóalbumnak nagyon örülök,és várom is már.Biztos szuper lesz,egészen bezsongtam,mikor megtudtam. :D
Húú..,most nagyon belejöttem ebbe a "mesélésbe",de most inkább abbahagyom,majd írok legközelebb.Nem jó,ha rögtön az elején mindent leírok. :D