10/10
fresia 2008 jún. 12. - 08:42:43 10/10
(264/11664)
Újból megnéztem az általad küldött esti linket és itt lehet jegyet is rendelni,persze most még csak a júniusi programokra.Van e-mail elérhetõség is és telefonszám,így bármikor érdeklõdhetünk a késõbbiek folyamán,hogy pontosan mikor várható az elõadás! :)Legalább ez összejöhetne nekünk,mert attól is tartok,hogy az Édeskettes hármasban ea-ra sem lesz egyszerû jegyet kapni,mivel ha októberben játszák elõször /egyáltalán lesz -e du-ea.?/,biztosan hamar elfogynak elõvételben.
Off.Még egy picit "nyelvelek":ha van kedved az angolhoz,vágj csak bele.Én az idõk során háromszor is elkezdtem TIT tanfolyamon,de mindig csak a kezdõt végeztem el,mindig "közbejött" vmi-nem csak a KOS-ok nem kitartóak!:)
Ez ne vegye el a kedved,inkább Soul szavaira gondolj és tudod,"holtig" tartó tanulás/!/ és neked elkezdeni még egyáltalán nem késõ!A hor.képeket pedig majd még keresem késõbb...Küldök Neked most egy Rák-ot,ami még azt hiszem nem volt...:)
10/10
fresia 2008 jún. 12. - 00:09:33 10/10
(263/11664)
Igen,Zoli is biztosan "szorgalmas",de ezt elmondhatjuk Marteekáról és Soulról is,úgy hogy Õk hárman "osztozzanak" a méhen! :)))
Jó lenne megszervezni a lemezbemutatón való részvételt,ilyen eseményen én,bevallom még nem vettem részt,de biztosan megírják /vagy már meg is írták,csak nem vettem észre /?!//,hogy hol lehet rá jegyet rendelni.Csak félõ,hogy lemaradunk,elképzeléseim szerint,sok "bennfentes" is részt vesz ezeken,de lehet,hogy rosszul gondolom?!
Idáig Neked kerestem a hor.képek "lelõhelyét", de hiába ütöm be a hotdog.hu-t,ami meg is jelenik,de a horoszkópos képek sehol...:( Majd holnap folytatom a keresést,csak megtalálom újra.Nem lehet,hogy módosították?
Most lefekszem,mert ki vagyok "nyúlva" megint./pedig már Marteeka is "öregszik",akkor gondold el,hogy én... :))/
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 23:29:22 10/10
(262/11664)
Hú,Te már nagyon "kitanultál"!Kösz a linket,látjátok,mindig történik valami.Ez most már konkrétumokat ír a lemezrõl és az õsz nincs is olyan távol... /bár,ez nem mindenben öröm/,féllábon is kibírjuk:))))))))))
A másik,hogy nagyon szépeket írtak Zoliról a tehetségérõl,a hatásáról,akár mi is megírhattuk volna,a "szánkból vették ki",igaz?:)))))Ezek szerint sem az elfogultság beszél belõlünk,amikor Zolit magasztaljuk!!!!:)
Dehogy vagyok én horoszkóp szakértõ,már írtam is,hogy nem is igazán vagyok "híve"... De az "üresjáratokban" el vagyunk vele és jobban megismerhetjük egymást is,szerintem.
Soul,az Soul! Egy nagyon lelkes,értelmes,tehetséges /azt mondják,biztosan Ti is tudjátok,hogy aki zenei tehetséggel "megáldott",az könnyen és gyorsan tanul nyelveket is és érti a matematikát.Soul állítólag nem szereti a matekot,de lehet,hogy van hozzá érzéke.../Nem tudom sokan vannak -e hozzá hasonló tizenévesek,félek,hogy nem...,remélem most is tévedek.
Vissza Zolihoz:a Dianáról nem tettek említést,pedig jó lett volna és a Just A.Gigolo,de ne legyek már maximalista,majd a következõ CD-n! :))
Ezt az aranyos méhecskét most képletesen,Zolinak küldöm! :)))
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 23:07:41 10/10
(261/11664)
Köszönöm én is a képet, ezek az utóbbiak is nagyon jók és újak!:))Én már nem is merek küldeni,mert csak "régebbi" van és már biztosan unjátok és láttátok valahol...:(
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 21:33:12 10/10
(260/11664)
Még egyszer bocs,de már a Tiéd sem jön nálam:lehet,hogy csak egyszer lehet elolvasni /bár elõször többször is sikerült/ ?
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 21:26:50 10/10
(259/11664)
Jaj,bocs a nagy "humorizálás"-ban /ha ezt annak lehet nevezni :)/,azt írtam,hogy a Te horoszkópodat,de a Rák-ok jellemzésére gondoltam,a Tiédet privátban küldöm.
De az elõbb a "le is kéne feküdni" után küldtem egy offtopicot is és csak egyszer tudtam megjeleníteni.A Tiédet folyamatosan el lehet rejteni és újra elõhívni... Én már egyszer leírtam a Rák-ot és akkor is eltûnt.Lehet,hogy mégsem offtopic lesz.:(
10/10
offtopic
fresia 2008 jún. 11. - 21:18:11 10/10
(258/11664)
....a fogmosást mondtam?! :D
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 21:10:34 10/10 Előzmény fresia
(257/11664)
A szép,jó és okosokat én már "helybõl" megelõlegeztem Neked!!!:)))
Az offtopic sikerült! Nos,így fogom elküldeni Neked a horoszkópod...,de,ha nem gond,inkább holnap!/Könyveket akarok még rendelni a neten /könyvszerda van!/és vasalni,TV-nézni,felmosni,zuhanyozni,vacsorázni...ja,és vmikor le is kéne feküdni! :)
10/10
offtopic
marteeka 2008 jún. 11. - 20:07:12 10/10
(256/11664)
Hááááát, szépek, jók, okos kosok vagyunk :))))))))
Viccet félretéve azért érdekes, amilyen jellemzéseket eddig olvastam, azok inkább kamaszkoromban voltak rám illõek, most, hogy öregszek - sssszzz :) - egyre kevésbé vagyok olyan "falnakmenõs" :)

Szívesen várom és elõre is köszönöm a jellemzést, kíváncsi vagyok rá, és utólag köszi a képet :)

Megpróbálok most én is egy offtopicot...
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 19:23:01 10/10
(255/11664)
Ez nem összeesküvés! :)))
Csak én talán mindig azt keresem,ami az embereket összeköti nem pedig elválasztja....,talán így született meg a nagyokos bucimban:) ez a kicsit furmányos:) elmélet,ha lehet érteni ennek a logikáját...
Ha szeretnéd,szívesen leírom Neked privátban a Kos jegyûek jellemzését,röviden idézve a múltkori könyvbõl.Engem is kíváncsivá tettél,nem ismerem a Kos-okat./A Rák-okról sem feledkeztem meg,még ma v.holnap leírom.Majd úgy,hogy az -offtopic elrejtése- lehetõségre kattintok,ezt még nem próbáltam,remélem úgy lesz ahogy gondolom és nem száll el az "ûrbe"a szorgos gépelésem!:)/
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 17:35:41 10/10
(254/11664)
Ez persze mit sem csorbít Soul érdemein, hálás vagyok Neki, hogy bíztat, sõt az õ lelkesedését látva azért kicsit emelkedik az én lelkesedés-faktorom is :))))
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 17:32:56 10/10
(253/11664)
Ezt az összefüggés-összeesküvés elméletet:))))))
Sajnos azért ez nem ilyen egyszerû, akárhányan is mondják és bizonygatják, tudom én a józan eszemmel, hogy könnyû, meg jó is ez, sõt így is szoktam belevetni magamat, csak hát a Kos mivoltomból nehéz kivetkõzni, így hamar alábbhagy a lendületem :( De mentségemre váljon, hogy mindig valami más dolog javára hagy alább, valami új, és izgalmasabbnak tûnõ dologra váltok.
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 17:13:02 10/10
(252/11664)
"Nagy vagy"!! Ha nem is teljesen a Te érdemed,de hogy rátaláltál a cikkre - az a "dicsõség" feltétlenül a Tiéd!:))
Zoli számomra is nagyon szimpatikus emberileg is,igen,nagy játékos - de közben felelõsségtudó,nem csak a fiával szemben,hanem,úgy tûnik,az életét is tudja irányítana,nem akarok nagy szavakat használni,de mivel vszínûleg sok mindent a saját bõrén megtapasztalt és átélt,talán ezzel a tudással már bölcsebben áll az élet kérdéseihez.Azt is "kiérezni" véltem a cikkbõl,hogy szerény /az igazán értelmes ember mindig az!/ és õszinte,sallangok nélkül.Ezt is nagyon tudom értékelni benne,a mûvészete mellett,természetesen.:))
Franciaországban csak a francia Riviérán töltöttem egy hetet,olyan 7-8 éve.Nizza,Monaco,Antibes,Cannes...feledhetetlenül szép volt!Párizsért én is "meghalnék"...,talán majd egyszer összejön.
Nagyon jó volt a párizsi fotó /de ne kérdezd,mi a neve a kis állatnak:D/ és az elõzõ színházi is.Te egyébként is nem "anglomán" hanem inkább "francomán":))/bocs,mindenkitõl!:)/vagy,biztosan pár év múlva gyönyörûen beszélsz majd ezen a nyelven is! :)
Margitnak is köszönöm a képet,kicsit "hasonlított" az enyéimhez,de nem baj,mert még ezt nem láttuk! :)
Marteeka! Látod,mire jó hogy tanulás ürügyén "velünk vagy"?!:)Végül nagy kedvvel /Soul hatására/ fogsz a nyelvleckékhez,végsõsoron mégiscsak a tanulmányaidra lett a fórum hatással! :))
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 15:40:12 10/10
(251/11664)
Jó ez a kép az Édeskettesbõl :)
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 15:38:55 10/10
(250/11664)
Végül is nem félek tõle, mindenki ezt mondja, hogy sokkal könnyebb lesz, szóval eléggé meg vagyok gyõzve :)
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 10:42:50 10/10 Előzmény fresia
(249/11664)
Igen, én is azt a (teljes) cikket olvastam, szóval bízzunk a szerencséjében/szerencsénkben ;-)

Köszönöm a bíztatást, remélem én is "könnyedén" veszem majd az angolt a kõkemény német után.
10/10
marteeka 2008 jún. 11. - 10:39:17 10/10
(248/11664)
Én is szeretem Párizst, sajnos csak a képekrõl, még nem volt szerencsém hozzá :( - néhány franciát viszont "ismerek", na nem vennék rá mérget, hogy könnyû a nyelvük, kb. 4 szót sikerült tõlük elsajátítani :D
Persze a latin alapokkal és a német nyelvtan után egész biztosan könnyedén fogod venni, fõleg, hogy ilyen tudásszomj van benned iránta! Irigyellek, én általában "muszájból" tanulok nyelvet. Amit saját kedvtelésre kezdek el, mint pl. az olaszt, attól meg hamar elveszítem a lendületemet-érdeklõdésemet, mondjuk ez nem csak a nyelvtanulásra igaz :(
10/10
fresia 2008 jún. 11. - 08:10:03 10/10
(247/11664)
Ideálisnak látszik a házasságod - :),az is szép,hogy adtok az ilyen formákra /vacsora,színház ketteseben/és,hogy kialakultak kedves "hagyományok"! :))
Zolira vonatkozóan:vszínûleg igazad van,én is úgy gondolom,hogy sokan megkeresték,bízom benne,hogy nem csak a "filmesek" és a lemezfelvétel,hanem sok színházi ajánlatot is kapott és vmelyiket el is fogadja /még ha nem is abban van a pénz,már bocs,hogy ezt írom - de a mai élet leginkább az anyagiak körül forog,ezt tudjuk/.De amennyit eddig megtudtam Róla,nem feltételezem igazán,hogy Nála is ez dominálna!!! :)
10/10
fresia 2008 jún. 10. - 21:50:29 10/10
(246/11664)
Köszi,hogy írtál az újsággal kapcs-ban,mint láthattad,közben már beszereztem! /kb.együtt üzenhettünk/.
Remélem jó napod volt v.inkább hét végén fogtok ünnepelni? :)))
10/10
fresia 2008 jún. 10. - 20:33:24 10/10
(245/11664)
Bocs,hogy én "válaszolok" elõször nyelvekkel kapcs-os üzenetedre /pedig kuka vagyok hozzá:) : én úgy tudom,hogy a "leglágyabb" nyelv a francia,többek között azért is "szépséges"/franciát is tanulgattam egy picit általánosban/,ezután következik az olasz lágyságban és dallamosságban.A német persze köztudottan a "legkeményebb" nyelv,de azért Goethét eredetiben olvasni,az azért nagyon jó lehet...!Nagyon lelkesen írtál a nyelvtanulásról,már sokadszor,gratulálok ehhez a tehetségedhez is. Marteekának pedig sok sikert hozzá! :)off.
ZOLI!
Megvettem du-án a Hölgyvilág X.évf.12.számát és a sztárinterjút Zolival elolvastam.Nem tudom Ti /valamennyien / olvastátok -e a teljes cikket,ha nem szívesen leírom mi van kb.benne,érdekes,különösen nekünk,Zoli "rajongók"-nak.
De,ha megengeditek,az utolsó részt idézném,sejtelmes válasz is lehetne az utóbbi "siránkozásaink"-ra:
Ripoter:Egyszer azt mondtad,az életed egy szerencsejáték.Hogy érzed most,nyerésre vagy vesztésre állsz?
Miller Z.:Érdekes év vár rám.Mindenki azt lesi,hová teszem le a tétjeimet az asztalon.Azt már tudják,hogy játszani fogok és megpörgetem a rulettkereket.De azt,hogy hol áll meg a golyó,még magam sem sejtem.

/Hát...,ha Õ sem,akkor mi...?:)/
Egyébként a cikkbõl sok mindent mesél önmagáról,magánéletérõl /nincs komoly kapcsolata...:)/,terveirõl... és az is kiderül,hogy Nyilas,Bak ascendenssel...:)
"Megengedtek" nekem egy BAK-ot? /Már nem lõni...,azt eng.nélkül is biztos szoktam...:)