10/10
fresia 2008 máj. 27. - 15:48:34 10/10
(184/11664)
Nézd meg légyszíves a tegnapi üzimet,Neked is szól.Köszönöm a jópofa békákat:).
Még mindig horoszkópos téma/ezután befejezem a "csillagszórást":)/.
Na,ki született l973.december 10-én,a Nyilas jegyében? /Margit férje is Nyilas és az én Anyukám is:)/ ZOLI!!!!!
Csak egy pár szó a Nyilasról:
Tûz jelû és uralkodó bolygója a Jupiter. Nagyvonalú,nagylelkû,igazságos,jóságos,bõkezû és adakozó.Vallásos /?/,tiszteli a törvényt és a rendet,lelkesedõ,jóindulatú /idõsebb korban már jobban "fogához veri a garast"/.
Kitûnõ az ösztöne,erõsen erotikus,jó udvarló és partner.De érzései legtöbbször futólagosak,a szalmaláng hamar kialszik,ezért gyakori náluk az elhidegülés v.válás.Nehezen talál társat,alaposan meg kell gondolnia magát,annál inkább,mert tüzes vérével könnyen "fejest ugrik" pillanatnyi fellángolásában.
Önzõ,mint a többi tûz-jel abban,hogy uralkodni vágyik embertársain,ismeri azok gyengéit,nehezen tûr ellentmondást.Sírással meg lehet indítani,érzésbõl teljes erejével segít.
Szivesen dolgoztat másokat maga helyett,miközben Õ álmodozik.De képes egy magas,nemes eszme miatt feláldozni magát.Romantikus.Változtatási kényszere miatt gyakori a hely-és foglalkozás változtatása.Játékos természetû.Szexualitása szellemiségével függ össze,ezért hajlik a plátói szerelem felé is.
Igen hosszú életû,ebbõl a jegybõl kerülnek ki a legszebb öreg emberek.

A fenti szöveg "kivonatos" idézet Dr.Van Tromp:Sorsunk és a csillagok c.könyvébõl.
Ugye nem "untattalak" nagyon benneteket?! :)
10/10
fresia 2008 máj. 26. - 21:50:18 10/10
(183/11664)
Bocs,Soul: -Halak- /az elõzõ ü.javítása/
Most egy Rák -ot küldök Margitnak,ha összejön...:)
10/10
fresia 2008 máj. 26. - 21:42:30 10/10 Előzmény marteeka
(182/11664)
Most én is az "egyben mindenkinek" formát választom.
Margit!
Hú,látod,mindig van mit várnunk,kár elõre izgulni...:).Köszi,én is alig várom,hogy láthassam a musicalt,fõleg mivel én még eddig csak a CSAF-ban hallottam énekelni!:) /a youtube-t,a Mahó A. és az Emberek CD-it leszámítva/
off. Ha Te is Rák vagy akkor nem irigyellek...,nem könnyû jegy,ha illik
Rád a jellemzése.Nekem az ascendensem viszont Bak,az azért lehoz néha a földre,bár én ezt az egész horoszkópos dolgot inkább /nem teljesen!/ játéknak tartom.
Soul!
Köszönöm a "köszönetet" !:))
Tudom,hogy halak vagy,valahol már említetted,azért küldtem képet a Te csillagjegyedrõl... Azt azért nem tudtam nem észrevenni,hogy mindenki tett megjegyzést a 16 évedre,"irigykedünk" rendesen...:))off.


Megnéztem az elõadásról küldött anyagod,de hát Debrecen innen a "világ vége",sajnos.
Viszont azt írják,hogy hozzájuk is elérkezett az elõadás.Ezek szerint ezzel járják az országot és ha ez így van,akkor lehet,hogy elõbb-utóbb közelebb is lesz!

Marteeka!
Nem csak Zolinak szurkolunk,hanem a "tanulóinknak" is ,Neked és Soulnak!:))
10/10
marteeka 2008 máj. 26. - 14:20:40 10/10
(181/11664)
Nem haragszok a nevemért, igazából teljesen mindegy, sõt fel sem tûnt, hogy nem jól írtad :)

A dátum jó, 20:10-tõl lesz az m1-en, nagyon várom én is :)

Elvonulok tanulni, bizony, még csak most kezdõdnek a vizsgák, brühühü, kemény hónap áll elõttem :(
Ilyenkor én is lennék bizony még 16! :D

Azért úgyis olvaslak Titeket ;-)
10/10
fresia 2008 máj. 25. - 23:04:06 10/10 Előzmény marteeka
(180/11664)
Örülök,hogy életjelet adtál magadról!:)
Reméljük,hogy a /természetesen :)/sikeres vizsgák után majd többször jelentkezel!
Én nem emlékszem,hogy a kép lett volna,kösz,mindenesetre nagyon aranyos kisfiú /mint a papája!:)/,de hogy kire hasonlít,azt nem tudnám megmondani.
A névhez:én is kis kezdõ betûvel jelentkeztem be,de Veled ellentétben, nekem ez volt az elsõ fórumom és ahogy hirtelen belenéztem,azt hittem,ez az általános szokás.Tévedtem,de most már maradok,"csupa kisbetûvel" ! De ha megszólítok valakit,különösen egy kedves ismerõst, nagy betûvel teszem. :)
10/10
fresia 2008 máj. 25. - 22:28:42 10/10
(179/11664)
Üdv.Soul!
Örülük,hogy sok kellemes élményben volt részed! :) Az biztos,hogy szép város Debrecen,én nagyon régen,gyermekkoromban jártam ott /talán 16 éves lehettem?! :))-ez csak vicc akar lenni-nem komoly-nem voltam még olyan "idõs"-:)/ a virágkarneválon.Azóta biztosan még szebb lett! Hajdúszoboszlón fürödtetek is? Én imádom a vizet,nem hiába "vizes" jegy a rák és a halak szeretik?
Most csak off., on témám nincsen,csak az,hogy folyamatosan "szurkolok"!
10/10
marteeka 2008 máj. 25. - 11:14:05 10/10
(178/11664)
Szerintem az anyukájára jobban hasonlít :(
10/10
marteeka 2008 máj. 25. - 11:10:45 10/10
(177/11664)
Ó, itt vagyok ám :)
Örülök, hogy hiányoltok. Bele szoktam olvasgatni, csak bizony elfoglalt vagyok, vizsgaidõszak van már és azt sem tudom, hol áll a fejem :(

Kárpótlásul itt egy kép Nektek, bár lehet, hogy találkoztatok már vele valahol, csak a korábbi kérdésre tekintettel, hogy hasonlít-e rá Dávid, gondoltam érdekes lehet.

( a nagy kezdõbetût köszönöm, valahogy automatikusan rajtam maradt ez a kicsi, minden fórumon, már évek óta így van és mindig elfelejtem nagyra változtatni, ha valahová újonnak regisztrálok :D )
10/10
fresia 2008 máj. 25. - 09:59:09 10/10
(176/11664)
Kedves vagy,hogy megadtad a fájlt /azt még én nem próbáltam küldeni,de így is jó,csak elég bonyolult leírni,igaz? :) ,ezért duplán kösz! :))
Nagyon "édes" volt a megszokott öltönyében /ebbõl is látszik,hogy nem a ruha teszi a TEHETSÉGET!!!/,egyébként is ez az egyik kedvenc dalom és az Õ elõadásában,egy álom...,soha nem lehet megunni...! :)))
OFF.Mellesleg a Korda Györgynek hiba volt elvállalnia a mûsorvezetõ "szerepét",nem tud beszélni,soha nem is tudott "szegény",de hát pénz beszél...stb./
Én is hiányolom Marteekát /én így írom,lehet,hogy nem jó,de szerintem,"kijár" egy nagy betû :)/,remélem,csak elfoglalt,azért nem jelentkezik!
Ha nem lesz CSAF...,hát csak találunk vmi
témát ZOLI-ról:fõképp Bennetek bízom,Soullal /aki ma már megérkezik :))/,Ti mindig nagyon tájékozottak vagytok,amit nem gyõzök elégszer megköszönni...:)!
Én az elkövetkezõ idõben /júniust is ideértve/ sajnos,csak ritkán fogok jelentkezni,de szorgalmasan olvasni fogom a bejegyzéseiteket és ha módom lesz ,hozzászólok. Úgy láttam tegnap este,hogy a CSAF fórum is szünetelni látszik,alig vannak üzenetek... - majd egy hét múlva! :)
Üdv.
10/10
fresia 2008 máj. 23. - 14:26:56 10/10
(175/11664)
Juj,h****-séget írtam reggel,azt tudom,hogy csak - 1 -dalt énekelhet,bánatunkra :(,csak azt sajnos én sem,hogy melyiket! Remélem,nem a She-t!!!
10/10
fresia 2008 máj. 23. - 09:09:15 10/10
(174/11664)
Még az elõzõhöz:azt viszont nem tudom,hogy a most elküldött képet miért nem lehet kinagyítani,szerintem az eredetit ki lehetett,de mindegy! :)
10/10
fresia 2008 máj. 23. - 09:02:48 10/10
(173/11664)
Nagy vagy! Gratulálok! A kép is nagyon jó,mókás arcot vág rajta! :)
Tegnap este többször mentettem a saját képeim közé és leírtam papírra,hogy hogyan csináltam,de az elküldéssel ezek szerint elkéstem!Ugye,nem is "nehéz" mûvelet?
off.
A CSAF-ot láttam,de mégsem tudom,hogy a döntõben a Just A Gigolo-t és a Felkelõ Nap házát ki kapja vagy /megint/ rosszul
gondolom és Zolié mindkettõ?
Én is küldök egyet /nagyon belejöttünk! :)/,remélem,ez sem szerepelt még!
10/10
fresia 2008 máj. 22. - 11:37:19 10/10
(172/11664)
Most jutott csak eszembe,hogy megkérdezem a She-vel kapcs-ban a CSAF fórumosokat,meg is tettem,remélem kapunk választ!
Én azt sem tudom,hogy a Gigolót és a Felkelõ Nap házát ki kapta a döntõben,azt is megkérdeztem,de lehet,hogy ezt már Te is tudod?! :)
Most pedig "rohanás"!
10/10
fresia 2008 máj. 22. - 11:16:25 10/10
(171/11664)
Úgy sajnálom,lehet,hogy Soul nem is tudta elolvasni a legutóbbi üzeneteinket/:(/...,mindegy,azért ettõl függetlenül is biztosan jól fogja érezni magát!:))
Sajnos én sem tudom,hogy most mi újság a She-vel!Átnéztem a CSAF-üzeneteket is 05.16-tól,ott sem írtak errõl.Próbáltam keresni a weben,nem jártam sikerrel.Pedig valahol biztosan van egy cikk v.mûsor ahol megemlítik.,de nincs idõm tovább keresni,úgy ahogy mindenki,én is el vagyok "havazva"!
Meghallgattam viszont /végre!/ az Áron imáját,nekem tetszett,de jó lenne ismerni az egész darabot!
A segítséget,a kép elmentéshez pedig a napokban megírom Neked,pontosan mikor,azt most még nem tudom.Össze kell szednem azt,hogy valójában mit és hogyan
"míveltem",mire összejött,nehogy rosszul
adjam meg az információt!
10/10
fresia 2008 máj. 21. - 23:06:42 10/10
(170/11664)
Biztosan jó sok holmit "cuccoltál be",tekintettel a hét további részére várható változékony idõjárásra!
Érezd nagyon jól magad,lazíts a "megkínoztatások " után,Rád fér...
Tudom,még az adatlapodról,hogy szeretsz utazni és az biztos ,élményekben gazdag napjaid lesznek! /ha még a "csapat is jó...:)/ Kicsit persze irigyellek is /jó értelemben!/,de ugye, néha majd gondolsz ránk is,dolgozó emberekre...Tudod:1.ZOLI>2.Fórum>Margit,
Fresia...:)) off.
Fantasztikus vagy ,hogy mindig kéznél van egy "link"-ed!Szerintem a CSAF-osok is tudják,higy mikor mentek kirándulni -
megvárnak a döntõvel!! :)
Köszi a "drakulát" is,én igyekszem,csak jó volna egy teljes, szabad nap a szgéppel...,akkor talán kicsit többre jutnék.
Vigyázz magadra és majd jelentkezz,mi itt
leszünk /reméljük:)/ :))
10/10
fresia 2008 máj. 21. - 08:31:25 10/10
(169/11664)
Köszönöm szépen /a kikövetelt :)/ dícséretet!
Idõm, az nekem sincs,hétvégén éjjel,félig leragadó szemekkel sikerült ezt a /nem túl bonyolult/ "mûveletet" elõször végre hajtanom.Korántsem tudok róla mindent /ezért nem vagyok benne biztos,hogy végül sikerül-e v.sem/,de ha akarod,azt a keveset,amit kibogarásztam ezzel kapcs-ban,privátban megírhatom Neked !

Vajon Soul miért nem jelentkezik?Irta,hogy sok tanulás vár még rá a kirándulás elõtt,talán ez lehet az ok.Az utazás ,számításaim :) szerint csak holnap kezdõdik és vasárnapig tart.
Remélem,addig még "hallatja" hangját! :)
/aki szintén " hallja" ezt az üzit,adja át! :))/ off.

Köszönöm a tájékoztatást is! Azt,hogy Zoli a Made in Hungária m-ben énekel,arról tudtam,csak nem ismertem még Õt.
A " Fenyõs " beszélgetést pedig vszínûleg
afféle "háttér" tévézésként hallhattam még régebben,biztosan Zoli neve is elhangzott a Made in Hungária kapcsán,ezért keverhettem össze a dolgokat.De most már minden világos ,köszi!:)
A dalokhoz:amit írtál nem tudok mást hozzátenni,nekem is ez a véleményem és
szeretném már látni-hallani azt a "döntõt"! :)
10/10
fresia 2008 máj. 20. - 11:21:28 10/10
(168/11664)
L.December Soulnak szóló mai üzenetemet!
Üdv. :)
/az elõzõ üzim végére "véletlenül" keveredhetett az a szöveg,bocsi !
De a kép elküldéséért megdícsérhetnétek egy picikét,igaz,kicsit "nagy" lett ,még ha már volt is,legyen egy kis "sikerélményem"!/ :))
10/10
fresia 2008 máj. 20. - 11:12:08 10/10
(167/11664)
Igen,biztos vagyok benne én is,hogy mindenki /persze,a kivételek erõsítik a szabályt!/szerint Zoli a fõszereplõje/!!/ ennek a mûsornak !!! :) Azt írtam nemrég,hogy nem tudnék választani a Gigolo és a Felkelõ Nap háza között,ezt most is így érzem,arra viszont,ha tippelnék,hogy melyik nyeri a "versenyt",a Just a Gigolo az elképzelésem.Szerintem,mivel a Dianában már megmutatta a "romantikus" oldalát,ezzel a más stílussal és "színészi" elõadásmóddal ez dal lenne a "befutó",talán sokaknál,nem csak nálam!

Tegnap /újra/ elolvastam a Zoliról szóló topikokat és még az elején Te is és nemrég Margit is említi a készülõ Cashlow c./jól írtam?/ c. filmet.Te úgy
utaltál rá,hogy az un.új "Ponyvaregény".
Én még régebben a TV-ben láttam egy beszélgetést Fenyõ Miklóssal,aki egy önéletrajzi musicalról /v.filmrõl?!/ beszélt és ,úgy rémlik azt mondta,hogy Miller Zoltán játszaná a fõszerepet.Ti olyan sok mindent tudtok /leginkább csak én "tanulok" tõletek és csak lassan kullogok a nyomotokban!/,ez lenne a Caslow v.mindent összekevertem? HELP! :))
Ha sikerül ,akkor küldök egy "Zolis" képet,azt hiszem ezt még nem küldted el,de ha igen,akkor bocs.
Bár Zoliból kettõ is nagyon kevés lenne,csak nekünk kellene "minimum" három!!! :)
/Azért is bocs mindenkitõl,hogy ilyen sok "helyet" foglaltam a mai irományommal!/

Ha sikerü
10/10
fresia 2008 máj. 19. - 10:01:55 10/10
(166/11664)
Igazad van , most is egyetértünk,szurkolunk Zolinak,de ez csak egy "játék",mindegy ki lesz az elsõ,mi,nézõk csak nyertünk/én is a CSAF okán ismertem meg Zolit//,Õ megcsillogtathatta sokoldalú tehetségét, a televízió nyilvánossága pedig nagy népszerûséget hozott Neki! :)
Ettõl függetlenül,ez a szisztéma a mûsorban nem igazságos,a többi szereplõre nézve sem!
10/10
fresia 2008 máj. 18. - 23:37:55 10/10
(165/11664)
A csudába is ,már megint:"szavazták",hogyan sikerült ezt/!/ rosszul írnom,,, :-II /magamra!/