10/10
marteeka 2008 máj. 13. - 11:16:24 10/10
(144/11664)
Igen, elsõsorban engem is az Édeskettesben fogott meg, nagyon jól állt Neki ez a szerep - és persze Szonjának is, imádom Õt is - egyszerûen tökéletes volt az elõadás kettejükkel. De bizonyára Eszterrel is kiváló, õt sajnos nem láttam még.

Nektek kötelezõ az elsõ sorokból bizony, óriási élmény a legkisebb arkifejezéseket látni, az teszi igazán élvezetessé, a szemkontaktusról nem is beszélve. Bár az ágyjeleneteknél veszélyes olyan közel lenni, nagy a kísértés :D

A Fantomot valószínû nehéz lesz elkapni vele, januárban pl. azt hiszem mindössze 1-2 elõadás ment, amiben õ játszotta Raoult, Fantomot pedig egyáltalán nem. Mindenestre az Édeskettesben két óra tömény Zoli kárpótol :)
10/10
fresia 2008 máj. 12. - 22:07:29 10/10
(143/11664)
Rendes párod van,nem elég,hogy elvisz a színházba,még azért is "szemrehányást" kap,hogy a másik szereposztás van!Micsoda "igényeket" kell kielégítenie egy "szegény" férjnek :))!
Egyébként tetszett neki is a darab?
Üdvözlöm Õt is és Téged is!
10/10
fresia 2008 máj. 12. - 21:59:07 10/10
(142/11664)
Majd megpróbálunk /biztosan nem lesz könnyû/, valahol az elsõ sorokban helyhez jutni,hogy jól láthassuk kedvencünket és persze a darabot is :))! /Édeskettes/
A Fantom-ról nem is beszélve,szerintem az lesz a nehezebb dió,hogy Vele láthassuk,ráadásul nekünk csak a du-i elõadások felelnek meg.
off.Én is kedvelem Oroszlán Szonját is!:)
10/10
marteeka 2008 máj. 12. - 19:19:29 10/10 Előzmény fresia
(141/11664)
Köszi a javítást, elvileg tudom, szerintem csak nem figyeltem oda, és a mértékegységgel asszociálva véletlen írtam úgy :)

Nem vettem különösebben szemügyre a fiát, mert nagyon rövid idõ volt és viszonylag sötét is, de jellegzetes hasonlóság nem tûnt fel.

Kívánom, hogy Nektek is legyen szerencsétek Vele összefutni!

És az Édeskettest semmiképp ne hagyjátok ki! Persze a Fantom is kiváló, de Zoli az elõbbiben bontakozik ki igazán (no és persze lényegesen többet van színpadon :D )
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 22:34:39 10/10
(140/11664)
Nem is "úgy" gondoltam / a férjed legyen csak nyugodt!/,egy kicsit persze mindhárman
"szerelmesek" vagyunk,de ez jó nagyon!
/Gondolom,nem baj,hogy Soul nevében is "nyilatkoztam" ,de az eddigiek alapján -nos,hát merészkedtem ezt írni.../:))
Én is hasonlóan Hozzád ,kíváncsi vagyok Rád is,sajnos fényképet nem tudok magamról küldeni,talán már tudod is,hogy "technikai nehézségei" is vannak a dolognak részemrõl...,nem értek a "szgépül" csak egy kicsit és nem tudok képeket elmenteni és sehogy sem jön össze,hogy utána nézzek,mindig vmi közbe jön...,pedig nem lehet túl bonyolult /gondolom én, a számitógépes " zseni"/.
Legkésõbb pedig szept.táján találkozunk,bízzunk benne,majd akkor minden kiderül...:))off.
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 16:16:49 10/10
(139/11664)
Az elõzõhöz még annyit,hogy a linket is köszönöm,"élni" fogok vele :).
Te viszont azt kérdezted,ami ha jól tudom válaszolatlanul maradt,hogy Zoli a következõ CSAF-ban szerepel-e.Nos,én sem tudom,kérdezzük meg Margitot,Õ az ilyen dolgok tudója.../Remélem most ezt elolvassa!/
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 16:07:26 10/10
(138/11664)
Egyidõben a Te üzeneteddel én küldtem Neked egy "privát"-ot,annak egy része így tárgytalan.
Az off-ról és az on-ról én úgy tudtam /ezek szerint rosszul!/,hogy az ki-ill.be -t is jelent...Köszi,hogy szóba hoztad,legalább kiderült a tudatlanságom./szégyellem is magam rendesen:(/.
Még nem volt idõm átnézni a Társulat topicra,majd ezután megteszem,örülök,hogy örülsz,most nem emlékszem pontosan a nyertesre,de biztos,hogy már láttam!
A Zolis képeket pedig mindig díjazzuk! :))/
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 15:25:45 10/10
(137/11664)
Azt kérdezed miért emlékszel Zolival kapcsolatban ilyen jól mindenre,tudom,hogy csak költõi kérdés volt,de én megpróbálok /fél-komolyan :) egy költõ szavaival felelni /nem tudom most,hogy egészen pontos-e az idézet,pedig idézni csak pontosan szabad /!/,ezért nem teszek ki" " jelet/ :

Nem tudom mi ez,de jó nagyon,
fájása édes,hadd fájjon,hagyom.
Ha balgaság,ha tévedés legyen,
ha szerelem,bocsásd ezt meg nekem...

/Juhász Gyula:Szerelem/
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 15:12:18 10/10 Előzmény marteeka
(136/11664)
Igen,ma is megnéztem a színház kategóriában,már régebben is elolvastam az Édeskettes kapcsán,de nem emlékeztem rá pontosan és arra sem,hogy ki küldte.
Köszönöm,hogy még egyszer leírtad,nagy élmény lehetett,ha nekünk összejön a a tervezett színház látogatás /Fantom,Édeskettes/ v.egyéb Zoli láthatási lehetõség,akkor esetleg mi is megpróbálunk autogramot /bocs,de egy m-el a helyes,biztosan én is sokszor hibázom,tudom,azt is hogy ez a hely nem errõl szól,de ha Ti látjátok,hogy rosszul írtam vmit kérem, javítsatok ki,nincs sértõdés ugye,azt nem szeretném,csak ezzel is "tanulunk" egymástól :)/,kérni, még úgy tudom egyikünknek sincs ilyen nagy "kincs"a birtokában! /egyébként még soha nem is kértem senkitõl,de Zoli más.../
A kisfiát sikerült egy kicsit megnézni,hasonlít a papára?:)
A topikon olvasottak,meg a Ti élménybeszámolóitok /Soullal/ már eléggé felcsigáztak,remélem,hogy a szeptemberi terveink megvalósulnak.
Sminkelni sohasem szoktam,mehetek bátran...:))
10/10
marteeka 2008 máj. 11. - 10:19:40 10/10
(135/11664)
És köszönöm a kedves invitálásotokat, szoktam olvasni mindig, de mint mondottam, sok hozzáfûznivalót már nehezen talál az ember lánya :)

Mellesleg a Gigolo nekem is nagyon tetszett, nagyon eredeti volt, és igen, tiszta színház, nagyon a személyiségéhez illik.
Azt figyeltem, a fúvósok mikor rontanak bele, nagyon mosolyra álltak már :)
10/10
marteeka 2008 máj. 11. - 10:10:05 10/10
(134/11664)
Ha még nem olvastad volna el, akkor igazán csak egy autogramm-kérés volt, az Édeskettes után, nem olyan "tartalmas találkozás".

Õszintén szólva örültünk, hogy nem futott el elõlünk... :)

Ugyanis az elõadást (ami egy olyan tömény humorbomba, hogy másnapi rekeszizomfájdalom nélkül alig úszható meg) gyakorlatilag végigsírtuk a nevetéstõl és hát ebben csak az az egy gond, hogy az elsõ sorban ültünk...
A tetõpont az volt, mikor a gerjesztõ, csípõrázós táncot levágta, pontosan az orrunk elõtt, kb. 40 cm-re, amit a barátnõm alig élt túl (na õ igazi nagy Zoli fun), akkorra már-már elõadásveszélyeztetõ állapotba kerültünk, már vidámságilag és könnytõl lefolyt sminkkel :D

Szóval gondolhatott rólunk már mindenféle "hülye libát", akik még az elõadás után is sokkolják a mûvészbejárónál. Ennek ellenére azért kaptunk egy aláírást, meg megköszöntük a kiváló elõadást (többre már nem tellett tõlünk abban az állapotban) és hát nagyjából ennyi. Szeméig lehúzott baseball sapkában, alig felismerhetõ állapotban Szonjával és a fiával Dáviddal volt.
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 08:48:28 10/10
(133/11664)
A "sanda-huncut" mosolyban még tegnap este kigyönyörködtem magam /kinagyítva/,mielõtt lefeküdtem,de sajnos nem sikerült Vele álmodnom...:)Köszi!
A Gigolo-nak tovább kell jutnia!!!Nincs kec-mec,ha megteszik,hogy NEM,akkor...,nos akkor nem tudom mi lesz!
off.Tegnap este,megbocsáthatatlan módon elfelejtettem,hogy a Társulat utolsó döntõje van mûsoron! Be sem kapcsoltam a TV-t,a számitógéppel szórakoztam.A ma reggeli adásban jöttem rá,amikor Szikora Jánossal beszélgettek errõl.Nagyon haragudtam magamra,megszokták ezt ismételni?Az M1-en sokszor elõfordul,hogy adásokat ismételnek,ebben bízom.
Annyi szól csak mellettem,hogy az egyik cicám /a rongybaba:Polly a neve/, este megbetegedett /hányt,pirosat pisilt,bocs hogy részletezem/,próbáltam hívni az ügyeletet és az állatorvosunkat is,de nem vették fel...! Ma délelõtt van
ügyelet,el kell vinnem,remélem nem komoly,lehet egy felfázás is,akkor csak antibiotikumot kap és elmúlik /volt már ilyen/ :( !

Nem írtad -e,hogy Neked tetszett-e a képsor,amit küldtem /lehet,hogy nem nagy "szám" /az egyik kiscica szerintem is túl "brutális"/,de egy /szgépes/ újszülöttnek minden vicc új,én jót mosolyogtam rajta,elõtte nem kaptam még ilyesmit. :)
A tegnap este még feltett kérdéseimre a vizsgákkal kapcsolatban sem válaszoltál...
Figyelj,nem fognak "kivágni" ezért a sok "KI"-ért?/Amikor elkezdtem még nem tudtam,hogy ilyen sok lesz.../
10/10
fresia 2008 máj. 11. - 08:24:21 10/10
(132/11664)
Annak ellenére,hogy kevés a szabadidõd,nagyon sokat tudsz Zoliról!Ezt dícséretnek szánom,persze tõlem ez nem számít sokat...:)!
10/10
fresia 2008 máj. 10. - 21:43:52 10/10 Előzmény marteeka
(131/11664)
Ahogy Soul írja,kapcsolódj be Te is,szívesen látunk!
Engem pl.érdekelne ,hogy milyen volt a személyes találkozásod Zolival? Ha már elõzõleg szó volt errõl,akkor bocs,majd megkeresem!
10/10
fresia 2008 máj. 10. - 21:39:52 10/10
(130/11664)
off.Tudtál ma pihenni?Azért kérdezem,mert úgy vettem észre a bejegyzéseid idõpontjaiból,hogy Te is sok idõt töltesz munkával.
on.Nálad idõben mikor kezdõdött a "Zoli rajongás" nevû "betegség"?Már az Emberek /azóta megszûnt/ együttes virágzása idején is ismerted?

Lásd a Soulnak írt üzenetemet is!
10/10
fresia 2008 máj. 10. - 21:31:58 10/10
(129/11664)
Köszönjük a képet,olyan aranyos vagy,hogy ezekkel is mindig ellátsz bennünket!Zoli "szépséges" rajta mint mindig,pont egy önfeledt pillanatában kapták le,nagyon jellemzõ rá Rá ez a fotó is.
Tegnap este csak amiatt vetettem fel,hogy más nem csatlakozik a topikhoz,mert észrevettem /biztosan Ti is/,hogy nagyon sokan elolvassák.Örülök Marteeka válaszának,miszerint azért nincs hozzászólás,mert amit írunk,azzal nem szeretnének vitatkozni,hozzá tenni pedig már nincs mit,kimerítjük a "Zoli dícsérete"témát...:))/nem tehetünk mást.../
De komolyan nem szeretném,ha zártkörû,belterjes FAN klubnak tartanának,ahol nem fogadják szívesen az üzeneteket pro- vagy kontra! Azután majd igyekszünk meggyõzni mindenkit,hogy Zolit csak szeretni lehet! :))
Én is tettem nemrég egy üzenetet egy film topikba és nem válaszoltak nekem sem /az is igaz,hogy nem volt éppen egy világra szóló hozzászólás!/,egyesek közöttük éppen "vad" módon vitáztak és 2-3,az enyémet követõ hozzászólás után a moderátorok törölték is a topicot,nem miattam!-,pedig voltak köztük értelmes bejegyzések is.Én viszont elvesztettem kicsit a "bátorságomat"és egyenlõre maradnék csak baráti társaságotokban!!!

off.Küldök Neked kicsit késõbb e-mailen egy szintén állatos /sajna,nem fókás/de jópofa humoros képsort.Igaz,másról szól mint a Te életed /a munkáról/ ,de helyettesítsd be a tanulással:))!
10/10
marteeka 2008 máj. 10. - 12:56:25 10/10
(128/11664)
Igen, ahogyan December Soul írja, ebbe elég nehéz belekapcsolódni :)

Fõleg úgy, hogy én nem is vagyok olyan hatalmas rajongója (még...).
Láttam egy-két darabban, hallottam énekelni, sõt még személyesen is találkoztam egyszer vele (köszönet December Soulnak :D ), és valóban óriási tehetség, végtelenül szimpatikus, mindenbõl a legjobbat hozza ki, de még néhány dícsérõ jelzõn kívül mást nem igen tudok felhozni. Ezek meg ugye itt már több soron elhangoztak :)
10/10
marteeka 2008 máj. 10. - 10:39:40 10/10 Előzmény fresia
(127/11664)
Igen, már egyszer meg akartam jegyezni, hogy milyen jól elvagytok :)

Annyi szépet írtok Zoliról, hogy mi olvasók már nem is tudunk mit hozzátenni :)
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 23:04:16 10/10
(126/11664)
Az elõbb kiment a fejembõl,de arról is akartam írni,hogy szerintetek ezen az oldalon csak mi hárman vagyunk ennyire "kihegyezve"Zolira,mert nem "ad hangot" itt más a véleményének...!?Vagy igaza van Soulnak,hogy talán "kisajátítottuk" volna? Ez önmagában nem baj talán,csupán egy megjegyzés...
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 22:53:07 10/10
(125/11664)
Igen,a "Felkelõ Nap háza"- ,én így ismertem- és szoktam meg a címét,tovább kellett,hogy jusson,ez nem lehetett kérdés!
Az sem befolyásolhatta amit az elõbb írtam Soulnak,mert közfelháborodást keltett volna fõleg a "Diana" után,amit most már nem bánok annyira! Egyébként is nekem az a véleményem,hogy a "Diana" az eredeti elõadásban /Paul Anka?Jól írom?/nem olyan nagy szám,Zoli tette azzá,ez már így is,úgy is az Õ dala marad.
Én esténként szoktam TV-t nézni,csak mostanság ritkán,de Zolit ki nem hagynám!